|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bebina koza
30.1.2008 15:07:47   
hanabanana
Ja sam prvo počela sa žitaricama: baby rise.
Onda povrće: tikvica, bundava - u to možeš dodati kašiku babyrisa.

Ovdje imaš više o nadohrani.

http://www.ringeraja.ba/forum/tm.asp?m=10972

(odgovor članu slatka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: bebina koza
31.1.2008 0:31:00   
jaca27
da,ali od sestog mjeseca.cini mi se da je rekla da beba nema ni pet mjeseci,po preporuci svih pedijatara nista sem jabuke,kruske,banane ne dolazi u obzir. a petit keks?  user posted image  

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: bebina koza
31.1.2008 9:44:45   
Nadi
Kao što ti hanabanana predlaže i ja mislim da je bolje da daš prvo bebi rižu. Imaš od Hippa, Nestle ili RižoLino. I riža će ti zgusnuti kašicu od voća ili mlijeko a puno je zdravija. Od keksa imaš samo debljanje.
Ja svojoj Kiki sam probala dati keks sa 7.5  mj ali joj se nije svidio ali rižu jedemo Ko ludi.

(odgovor članu jaca27)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: bebina koza
19.7.2009 12:32:30   
tatica
Mi smo imali pravo puno problema sa kožom, crvenilo, sitne crvene tačkice, naborana i gruba koža na laktovima i koljenima, suha koža po tijelu (poput lišaja) a najgore od svega je upaljena koža, pod vratom, koja je znala pucati i smrditi. Probali sve i svašta, razne kreme, kupke, maslinovo ulje. Išli kod pedijatra i on nam preporučio Musteline ili Adremine preparate, probali sa Mustelom pa Adermom, ništa. Sasvim slučajno smo otkrili Nature"s, kozmetiku koja je bazirana na isključivo prirodnim biljnim sirovinama bez mineralnih ulja. Nakon što smo par puta namazali vrat kremom koja u sebi sadrži i puder, crvenilo i upala su nestali. Nabavili smo cijelu njihovu kolekciju NATURE"S "fiori di cotone", krema sa puderom, ulje za masažu, ulje za kupanje i šampon za kupanje.

Preporučujem svima!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.natures.it/en/prd/fiori_cotone


(odgovor članu slatka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: bebina koza
20.7.2009 15:26:27   
emma.L
Nama je Mustela Stelatopia super pomogla za crvenilo po licu i blage osipe koje je imala u početku. Ali sam čula da je ovo Nature's jako dobro isto.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: bebina koza
25.7.2009 20:01:06   
Snjeguljica
A jeli može neko da mi kaže gdje mogu da kupim ove proizvode Nature"s?
Bila bih vam jako zahvalna, jer više ne znam šta da radim?! Kako vrijeme prolazi mojoj bebi je crvenilo sve gore i zahvata sve veću površinu kože.user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: bebina koza
26.7.2009 14:48:44   
Snjeguljica
Pa baš niko???user posted image user posted image

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *