|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dorucak trudnice
26.1.2008 23:09:02   
Emina*
Slazem se, mi kao sada zimi u trudnoci odemo na pijacu i kupimo voca i povrca i kao mijedemo zdravo...
Bas kao sto rece, Bog zna sta mi unesemo u sebe...  A vele svjeze

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dorucak trudnice
26.1.2008 23:10:24   
Emina*
Ja pokusavam isto kao i ti, da jedem raznovrsnu hranu....  Nadam se da pokoja ima vitamina za moje bebice...  Tebi svaka cast za te zivce,i to pripremanje svega user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:00:04   
nikita
Zamrla je ova tema a ja zarko zelim da je obnovim  jer zaista nemam pojma sta da jedem tj.znam ja sta bi al hocu da to bude zdravo ! Evo jedna ideja :

Možete sami izraditi svoje muslije: nasjeckajte smjesu oraha, lješnjaka i suhog voća. Zalijte miks mlijekom ili jogurtom. Ja cu dodat od voca grožđica i suhih smokava jer to imam u kuci a voljela bih nabaviti i brusnicu.

Mame sta ste jele dok se bile trudnice i trudnice cime se vi hranite ? Ova pitanja su za zdravu hranu bogatu vitaminima i svime onim sto je potrebno za bebaca da jede !user posted image



_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:07:49   
bebana27
ja ujutru doruckujem caj i pomazem margarin a nekad i pahuljice za dorucak.mada ni sama ne znam sta je za nas najbolje ujutru jesti

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:10:13   
delly
sad cete mi se smijati user posted image
ja svako jutro jedem djecji keks s mlijekom i to punu zdjelu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i godi mi user posted image user posted image user posted image user posted image objema nam godi user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:10:55   
biloko
Hehehe, upravo sam zavrsila sa snitom eurokremauser posted image ....morala sam-trazilo mi se user posted image . A inace posto se ovih dana budim bas gladna onda odmah nesto stavim u usta cim otvorim oci...i onda gledam da to bude neka vocka posto inace ne jedem previse voca pa da iskoristim priliku. Ovog jutra to je bila velika zelena jabuka i jogurt. I onda muslije papam. Po mom misljenju lagan a koristan dorucak (al ga pokvari eurokrem hehehe...nema veze sutra cu biti karakter pa cu ga preskociti) 

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:11:45   
bebana27
i ja ti volim djecije hapice jesti meni mm kaze sta vidis u tome od toga se ne mozes najesti opet si gladna ali ja nekako u tome uzivam

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:12:06   
delly
ma neces ga ni sutra preskociti user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu biloko)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:12:08   
LUNA4
JA NAJČEŠĆE UJUTRO I ZA VEČERU JEDEM VOČNU SALATU......
JEL MI JE SVE DOSADILO.....


NEKAKO MI TE SALATE NEJVIŠE PAŠU....


_____________________________

mama i tata imaju dva Anđela kraj sebe i najsetniji su na svijetu!!!!
LUNA 18.6.2004.
ANTEA 2.9.2009.
nase najvece bogatsvo su nase dvije prekrasne princeze!!!

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:13:29   
delly
IZVORNA PORUKA: bebana27

i ja ti volim djecije hapice jesti meni mm kaze sta vidis u tome od toga se ne mozes najesti opet si gladna ali ja nekako u tome uzivam
hej bebanauser posted image
ma i moj to jede za dorucak..pa me ujutro probudi i donese  u krevet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  nemogu bez toga user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:13:58   
biloko
IZVORNA PORUKA: delilah

sad cete mi se smijati user posted image
ja svako jutro jedem djecji keks s mlijekom i to punu zdjelu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i godi mi user posted image user posted image user posted image user posted image objema nam godi user posted image

Uh, to i ja ponekad jedem za dorucak user posted image  mljac mljac. Kupim onu kutiju mrvljene plazme i onda to sa mlijekom mmmm. Hajde bar kad se rodi beba pa krene kasnije jesti papice moci cu skupa s njom.

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:15:12   
large
caos!!!
ja jedem sve,bitno je da se jede,u biti u svemu ima vitamina...osim u salamurinama i hrenovketinama (kako ih mm naziva)user posted image user posted image user posted image
ali mi je nezaobilazna casa soka prirodnog,dvije-tri vocke u sokovnik i dok se umijem gotovo.....
i odmah se osjecam bolje....
buduci da su moji ukucani pobornici domacega,popijem casu "domaceg mlijeka",pojedem"domace jaje" itd....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

vole te mama i tata najvise bebacha nasa mava....

(odgovor članu biloko)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:15:27   
delly
IZVORNA PORUKA: biloko

IZVORNA PORUKA: delilah

sad cete mi se smijati user posted image
ja svako jutro jedem djecji keks s mlijekom i to punu zdjelu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i godi mi user posted image user posted image user posted image user posted image objema nam godi user posted image

Uh, to i ja ponekad jedem za dorucak user posted image  mljac mljac. Kupim onu kutiju mrvljene plazme i onda to sa mlijekom mmmm. Hajde bar kad se rodi beba pa krene kasnije jesti papice moci cu skupa s njom.
to je i zdravo user posted image
i ja isto cu sa njom ..volim ja i one djecje kaseuser posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu biloko)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:16:43   
bebana27
ja uzivam u toj hranici a ovako kad mi dodje djete na cuvanje ja sa njom jedem hapicu tako da i ona sve pojedeuser posted image user posted image
delilah pa gdje si ti meni kako si mi ti danas?
nema te na onoj nasoj temi?

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu biloko)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:17:17   
delly
ja izbjegavam salame zato jer nisu dobre u trudnoci kao i pastete

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:18:03   
biloko
IZVORNA PORUKA: delilah

ma neces ga ni sutra preskociti user posted image

Tsssssssk, sto si takvauser posted image ...pusti me da se nadam. Ja kad nesto odlucim to ti je onda to...hm, samo ne znam jos da li sam cvrsto odlucila user posted image . Eurokrem je ipak eurokremuser posted image .

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:18:05   
delly
bebana pa ti pojede djetetu sveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
haj tamo ..eto me

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:19:00   
delly
IZVORNA PORUKA: biloko

IZVORNA PORUKA: delilah

ma neces ga ni sutra preskociti user posted image

Tsssssssk, sto si takvauser posted image ...pusti me da se nadam. Ja kad nesto odlucim to ti je onda to...hm, samo ne znam jos da li sam cvrsto odlucila user posted image . Eurokrem je ipak eurokremuser posted image .
sanjajuser posted image jest ces i sutrauser posted image
ja narucila dolazi mi eurokrem popodne user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu biloko)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:19:06   
LUNA4
ZAŠTO SALAME I PAŠTETE NISU DOBRE u trudnoći??????user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mama i tata imaju dva Anđela kraj sebe i najsetniji su na svijetu!!!!
LUNA 18.6.2004.
ANTEA 2.9.2009.
nase najvece bogatsvo su nase dvije prekrasne princeze!!!

(odgovor članu biloko)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:19:41   
bebana27
ok.neka nam se pridruze i ostale trudnice na temu razgovor o ocekivanju djeteta.

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:21:35   
micara
Ja sam nova na forumu pa bi prvo htijela da pozdravim sve trudnice.Meni je ovo prva trudnoća a što se tiče ishrane jedem samo salate i ništa drugo,salate mi najviše odgovarajuuser posted image

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:22:46   
bebana27
micara dobro nam dosla na RR.
ja jedem sve sto mi nampane to kupim i jedem.a ne znam zasto salama i pasteta nije dobro?

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu micara)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:23:42   
biloko
IZVORNA PORUKA: delilah

IZVORNA PORUKA: biloko

IZVORNA PORUKA: delilah

ma neces ga ni sutra preskociti user posted image

Tsssssssk, sto si takvauser posted image ...pusti me da se nadam. Ja kad nesto odlucim to ti je onda to...hm, samo ne znam jos da li sam cvrsto odlucila user posted image . Eurokrem je ipak eurokremuser posted image .
sanjajuser posted image jest ces i sutrauser posted image
ja narucila dolazi mi eurokrem popodne user posted image user posted image user posted image user posted image


Hehe cuj narucila user posted image , tako ti je to kad si tamo u skandinaviji, daleko, daleko od eurokrema user posted image . Ja inace ovdje u BL odem u slatku kucu koju drzi Takovo, i onda tamo kupim hrpu eurokrema i euroblokova veoma povoljno hehehe. Zivjela slatka kuca user posted image .

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:24:47   
micara
Moja bebica dolazi 15.08 i ne mogu dočekati

(odgovor članu micara)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Dorucak trudnice
21.3.2009 12:26:49   
bebana27
vidim volis slatko koliko si kg dobila?jer od slatka se deblja?
micara i to ce vrijeme brzo proci

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu micara)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *