|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 13:33:11   
marinčii
IZVORNA PORUKA: dadada

ja zaboravila na aduser posted image ...onda krompir izrendaj pa na noge a preko carape...jedino mi to jos pada na um...ne znam kako ide senf i ostalo
mi smo senf mazali na čarape i onda mu ih obuli  i preko njih jedne suve ako su mu nogice tople,pa probaj i to 

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 14:25:38   
mojbebac
i mi smo jedino odbolalovali ovu vakcinu ....zaista je uzasna .... sve nam se tad bilo sastalao .... uh....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 19:25:34   
anidla
danas je bilo uzasno, kao da nije bio dan vec noc....u 12 popodne je dobio turu 39.9 user posted image user posted image user posted image user posted image kad crkla nisam....teta je dosla....pomogla mi je, ja sam malo odspavala a ona je bila nadzor nad noom....

voltaren cepic sam mu dala oko 2, a tura je tek pocela da pada oko 4....to me bas bilo zabrinulo....

kad smo ustali on je bio mokar sav ko cep, i plahta, i body, i jastuk, sve....

citav dan nije jeo....pojeo je ustvari tri kasike cokolina....i nista vise...crknut cu.....

sad ima 37.5....kakva ce noc biti ne znam....ne zelim ni razmisljat


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 19:30:53   
nikita
a dusa, noc ce biti bolja , antibiotik ce poceti djelovati, a i sutra je treci dan, jos samo malo izdrzite, ljubim druga malog punoo punoo

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 19:32:17   
anidla
IZVORNA PORUKA: nikita

a dusa, noc ce biti bolja , antibiotik ce poceti djelovati, a i sutra je treci dan, jos samo malo izdrzite, ljubim druga malog punoo punoo



user posted image user posted image user posted image

Bog te cuo....ja imam osjecaj da vise nemam snage...kao da traje godinama....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 19:51:43   
juni
Ako mu bude opet visoka temperatura uzmi pamucnu pelenu i skvasi je mlakom vodom, zatim ga istom trljaj po rukama, nogama i ledjima. I mozes ga zamotati golog u mokar peskir. Uvijek nam pomogne. Bit ce sve ok samo treba izdrzati.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 20:21:33   
anidla
juni i to sam pokusavala....nista ne ide....ne pomaze...ovo mi tako smrdi na trodnevni virus....

pitala sam vec jednom ali niko mi ne odgovori....da li dijete moze u kracim razmacima (7 mjeseci) imati tri puta trodnevni virus user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 20:42:51   
Mya_81 RR
Anidla, jesi li ga masirala s alkoholom? Nama se ništa nije pokazalo dobro kao to...

A za virus stvarno ne znam...ne znam je li onaj trodnevni poslije kojeg ide osip može imati više puta, ali generalno postoji previše različitih virusa koji uzrokuju temp. tako da može biti virus svejedno, ali bez osipa...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 20:56:26   
Anoniman
pih imanjaka nam ne pusta jos turauser posted image anidla ne znam jel ti rekla dr.da od cepica moze dobiti proljev pa cim prestane temp rasti do 39 daji mu sirup tako sam ja Noi kad je bila bolesna davala lupocet sirup na 4 sata al spadala bi samo do 37,5..trajalo je 3 dana

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 809
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 21:01:05   
sporty mamaa
A jest vas uhvatilouser posted image Malo koji doktor ce priznati da je reakcija na vakcinu iako je moguce da mu je od iste malo pao imunitet. Mi smo isto prije mj. dana prvi put stavljali senf na nogice i stvarno pomaze u kombinaciji sa sirup/ cepic.... A ako dijete vristi kad ga tusiras, nemoj ga ni tusirat, mozda mu je hladno. Zelimo mirnu nocuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 21:26:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: anidla

juni i to sam pokusavala....nista ne ide....ne pomaze...ovo mi tako smrdi na trodnevni virus....

pitala sam vec jednom ali niko mi ne odgovori....da li dijete moze u kracim razmacima (7 mjeseci) imati tri puta trodnevni virus user posted image



evo na ovoj temi Višnja je na moj upit dali se može ponavljati postavila super tekst o trodnevnom virusu
http://www.ringeraja.ba/forum/m_185262/mpage_5/key_/tm.htm

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
3.3.2011 10:07:46   
anidla
sinoc u 01:00 dobio turu 39.5....stavili smo cepic, masirali ga....spala je za sat vremena i to prvi put na 36.5!

inace uvijek spadne ali na 37.8....

od tada nema turu hvala Bogu !!!! iod jutros je pojeo samo 4 kasike keksolina i to je sve.

kenjkav je uzasno ali samo nek nema ture....nos i dalje slini, ima puno slajma....


samo da se tura vise ne vrati.....

hvala svima na podrsci.....nadam se da cemo se manje javljat na ovoj temi...





_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
3.3.2011 10:15:34   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Noa i mama

ma to je to...nece vise imatiuser posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 813
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
3.3.2011 10:19:04   
Lady26
Bas mi je zao Nonija....
Vec si dobila savjete za temp ali za slajm ja bih ti predlozila, naravno ako mogu, caj od Dr. Pancic - caj protiv kaslja i kod bronhitisa (mislim da se tako zove), Lana je kasljala danima, i povracala sve zivo jer nije mogla izbaciti slajm drugacije, caj joj je pomogao u roku 2-3 dana, pije se svega 200ml dnevno, prestala je povracati a slajm izbacivala kroz stolicu...ako zelis mogu ti reci gdje da ga nabavis ili da ti dam svoj pa da probate...

< Poruku je uredio Lady26 -- 3.3.2011 10:31:44 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
3.3.2011 10:21:25   
marinčii
drago mi je da nema više temp, i abd više se nikad ne javilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
3.3.2011 10:24:29   
emi7908
ej draga Anidla ja sad malo proviri kad vidim da si u belaju bila nisam ni znala, user posted image  žao mi je N. ali evo sad sam pročitala da je malo bolje, hvala Bogu... znam kroz šta si prošla i drago mi je posebno što mu je tura spala jer i mi već tri dana muku mučimo sa istim problemom. užas je bio i sa E. tura katastrofa ali sad držimo sve pod kontrolom hvala Bogu i mi smo bili kod doktora,dežuranje noću i da ne nabrajam dalje... sunce malo tako mi ga žao ali biće oni dobro aBd. ljubi ga i drži se...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
3.3.2011 10:27:09   
anidla
uhhhh, hvala svima, bas znace vasi postovi, ma samo da se javite, puno znaci....user posted image user posted image

lady ajd pls posalji ili poruku ili pp, user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
5.3.2011 20:58:32   
anidla
maloprije dok sam NOu pripremala za spavanje i presvlacila ga primjetila sam od nogu prema gore da ima tackica po tijelu, i to ispupcene user posted image zar je moguce da nas nece ni osip od vakcine zaobici????

da li je neko imao ovakav slucaj i koliko dugo traje???


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
5.3.2011 21:06:34   
Anoniman
ako je imao trdnevnu, da nije osip od trodnevneuser posted image



(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 819
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
5.3.2011 21:10:54   
anidla
IZVORNA PORUKA: dadada

ako je imao trdnevnu, da nije osip od trodnevneuser posted image





ne vjerujem,jer danas je treci dan kako nema turu, a prethodna dva puta je imao osip odmah nakon treceg dana nakon ture....i ovaj osip je drugaciji, osjetim ga pod rukom kao bubuljice, a osip kod trodnevne su samo tackice ali kao da si ih nacrtao...valjda me kontas....

i kod trodnevne osip je bio svugdje, a ja sam sad primjetila samo od nogica da je krenuo, ostatak tijela je za sada cist,a doktorica je rekla da osip od vakcine ide upravo od nogu.....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
5.3.2011 21:12:40   
DM
Da nisu , ne daj Bože pljuskavice?!
Naš osip kako došao tako i prošao(tipično trodnevna)!
Čini mi se da su samo Noa i moj I u par navrata imali trodnevnuuser posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
5.3.2011 21:14:54   
anidla
IZVORNA PORUKA: doublemum

Da nisu , ne daj Bože pljuskavice?!
Naš osip kako došao tako i prošao(tipično trodnevna)!
Čini mi se da su samo Noa i moj I u par navrata imali trodnevnuuser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image bas tako, mi smo imali ljetos trodnevnu, pa prije  dva-tri mjeseca,  a ovo sad Boga vise pitaj sta je user posted image daj Boze da je opet bila trodnevna, ali u tom slucaju dzaba pijemo antibiotik user posted image

majke mi za poludit, i na to sve mm mene pita kad cemo drugo user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
5.3.2011 21:15:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: dadada

ako je imao trdnevnu, da nije osip od trodnevneuser posted image





ne vjerujem,jer danas je treci dan kako nema turu, a prethodna dva puta je imao osip odmah nakon treceg dana nakon ture....i ovaj osip je drugaciji, osjetim ga pod rukom kao bubuljice, a osip kod trodnevne su samo tackice ali kao da si ih nacrtao...valjda me kontas....

i kod trodnevne osip je bio svugdje, a ja sam sad primjetila samo od nogica da je krenuo, ostatak tijela je za sada cist,a doktorica je rekla da osip od vakcine ide upravo od nogu.....

sad cu ti ja uslikati Andrejeve "butkice"user posted image njemu se isto nakon vakcine pojavile...samo koliko mene moje pamcenje sluzi...one sto ide od 18...i nikad mu to nije proslo...izgledaju ko one nakon rodjenja...ko od hormona...cek da uslikam

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 823
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
5.3.2011 21:17:04   
anidla
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: dadada

ako je imao trdnevnu, da nije osip od trodnevneuser posted image





ne vjerujem,jer danas je treci dan kako nema turu, a prethodna dva puta je imao osip odmah nakon treceg dana nakon ture....i ovaj osip je drugaciji, osjetim ga pod rukom kao bubuljice, a osip kod trodnevne su samo tackice ali kao da si ih nacrtao...valjda me kontas....

i kod trodnevne osip je bio svugdje, a ja sam sad primjetila samo od nogica da je krenuo, ostatak tijela je za sada cist,a doktorica je rekla da osip od vakcine ide upravo od nogu.....

sad cu ti ja uslikati Andrejeve "butkice"user posted image njemu se isto nakon vakcine pojavile...samo koliko mene moje pamcenje sluzi...one sto ide od 18...i nikad mu to nije proslo...izgledaju ko one nakon rodjenja...ko od hormona...cek da uslikam



user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
5.3.2011 21:17:23   
Anoniman
baterija u foto mi je prazna...uslikam za 15 min. ako ne zaspeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *