|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
1.3.2011 20:35:35   
anidla
u 19:00 dali smopola voltaren cepica...e sad, koliko od toga treba proci da mu dam dalsy ??? nama paracetamol uopce ne pomaze user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
1.3.2011 20:41:02   
Anoniman
anidla smijes dat odma razmak  sat dva nije bitno.Cak ako tura lako ne spada citav cepic davat na 8 sati tako je nama rekla ili, recimo odma dat paracetamol+ipubrufen odma istovremeno, kod visoke ture .
Ipubrufen na 8.sati sam davala paracetamol na 6. ako se tura vraca brzo i ne silazi ipubrufen na 6.sati a paracetamol na 4.


(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 777
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
1.3.2011 20:46:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

i meni je zao....bas nisam se ovom nadala.....sve me boli kad ga vidim.....sad spava.... bojim se noci
pa da noci su uvjek najgoreuser posted image jel ti ista jeo danas pio tekucinu?


(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 778
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
1.3.2011 20:49:56   
Anoniman
Draga anidla...zao mi je...drzi se...prociceuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 779
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
1.3.2011 20:50:23   
anidla
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: anidla

i meni je zao....bas nisam se ovom nadala.....sve me boli kad ga vidim.....sad spava.... bojim se noci
pa da noci su uvjek najgoreuser posted image jel ti ista jeo danas pio tekucinu?




danas je jeo:

jutros 6 kasika cokoloina (cim brojim ne valja)

popodne 2 mala krompirica

poslijepodne hipp kasicu s vocem koju je odmah povratio

i sad 60 ml aptamila
nista!

citav dan hodam za njim i nudim supicu, nece nista!

tekucinu sam mu jedva ugurala jednu solju manju od caja na kasikicu.....




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
1.3.2011 20:58:57   
Anoniman
nemoj mu puno davat kolicinski da jede bilo sta da je upitanju .Pogotovo kasice jer one iritiraju povracanje isto , ...
Daji po malo, al nadam se da ce sutra biti bolje i da ce htjet jesti supicu sto je to najboljeuser posted image ....
Nemoj se sikirati proceuser posted image samo ga prati.

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 781
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
1.3.2011 21:01:10   
Skvo RR
Mislim da on ima jaku upalu grla.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
1.3.2011 21:01:26   
salmy
IZVORNA PORUKA: felix

nemoj mu puno davat kolicinski da jede bilo sta da je upitanju .Pogotovo kasice jer one iritiraju povracanje isto , ...
Daji po malo, al nadam se da ce sutra biti bolje i da ce htjet jesti supicu sto je to najboljeuser posted image ....
Nemoj se sikirati proceuser posted image samo ga prati.

Bas sam htjela napisati,bitno je da unosi tecnost pa koliko god,probaj naranđu iscjediti(znam da Noni ne voli tecnost) ali nekako mu ubaci,to je mog user posted image spasilo kad je imao turuuser posted image
proci ce user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
1.3.2011 21:05:23   
Anoniman
mi smo najgore odbolovali tu vak. sa 12 mjes. jer nam se bilo sastalo isli nam prvi zubi, sve se bilo upalilouser posted image +zubi+vakcina+tura previsoka.Na kraju zavrsili prvi put na bocama .
Slinili smo i posle boce jedno 7. dana . uh kad se sjetim .Al sve bude i prodje ne brini proce i to mila.
Odvedi ga ujutro obavezno kako god, da bude .

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 784
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
1.3.2011 23:05:48   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: noa

a joj i imenjaka nam zakacilouser posted image za dalsy znam da su Mya i ivancica po preporuci ljekara davale 5 ml al javit ce se one da ovo potvrde.. i ako je virus nece mu spadati temperatura ispod 37,5 tako je i Noi bilo nedavno..


Da, ja dajem 5 ili 6 ml dalsy-ja na visoke temp. od 38,5 pa dalje...pogotovo kad se radi o temp. koje prelaze 39.

Na uputstvu Dalsy-ja pise od godinu do dvije da se daje 2,5 ml. Ali ne možemo jednako tretirati temp, od recimo 38 i temp. od 39,5.

Nadam se da će temp. što prije proći. I želimo vam mirnu noć. Baš mi je žao što se mučite user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 0:55:29   
anidla
opet 39.6....da hoce samo jutro!

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 0:57:26   
Skvo RR
Anidla, jesi li mu stavila cepic?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 9:31:48   
new mama
Anidla kako je maleni,bas mi je zao sto je bolestanuser posted image ,kod nas se isto desilo poslije te vakcine,tura se javila poslije sest dana,vjerovatno oslabi imunitet pa se razbole.Nadam se da ce maleni biti brzo boljeuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 9:32:22   
anidla
bili smo kod doktora, cekamo nalaz za pola sata, po njoj nema veze sa vakcinom, grlo je blago crveno, ali sumnja na virus user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 9:44:40   
new mama
IZVORNA PORUKA: anidla

bili smo kod doktora, cekamo nalaz za pola sata, po njoj nema veze sa vakcinom, grlo je blago crveno, ali sumnja na virus user posted image




Ma tako su i nama nesto slicno rekli,ali reakcija na vakcinu je od 5-7 dana,a moja Ajna se u tom periodu razbolila,ja licno mislim da oslabi imunitet i da je to zbog toga.Ma samo da maleni bude bolje,a ima li ture jutrosuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 9:48:43   
N_N
user posted image user posted image  miša mu!!!!
Držim fige da Noa što prije ozdravi, sunce drago user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 9:55:58   
DM
E nonce malouser posted image
Anidla jeste li vi predeverali trodnevnu?
Moj I je imao 2-3 dana temp. neobjašnjivu-temp. damo sirup, opadne i nakon nekog vremena ponovo....Evo od jučer ima osip-da nije i kod Noe trodnevna!?


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 10:55:43   
Anoniman
anidla, kako je N. od jutros jel stigao nalaz .

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 793
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 12:39:39   
anidla
mi smo vec dva puta imali trodnevnu, moze li i treci put user posted image user posted image

nalaz je gotov, reakcija na vakcinu nije 100% !

e sad...grlo mu je blago upaljeno, a nalazi su u granicama....anemican je.....

dala nam je antibiotik....

sad sam se 3 sata borila da skinem turu koja je bila 39.8 user posted image

sama sam i bojim se.....

vristi kad ga tusiram, a jeo nista nije od sinoc !user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 12:46:11   
Anoniman
i meni je Andrej na tus vristao a na banjanje ne...pa probaj s banjanjem...samo napuni kadicu vodom normalnom za kupanje stavi ga i polako krpicom ili spuzvom vlazi...slobodno pustis da se voda sama hladi...znaci mozes ga komotno 15 min. banjati...onda ga posusi i stavi cepic...ovo dvoje u kombinaciji se nama pokazalo najdjelotvorinjim...a ako ti sta treba, nazovi slobodno...ja cu ti opet poslati moj br. na ppuser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 795
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 12:48:35   
anidla
dadada, nece ni da se banja....velika je tura i hladno mu je....sav gori...kao uspjela sam nakon dugo vremena da skinem turu ali evo je opet raste, sad je 38.2..... dalsy smo dali u pola 11 i nije nikako djelovao....cepic smo zadnji put dali jutros u pola 6, pa cekam pola 2 ako bude opet skocila da mu dam voltaren....

slomi ovo


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 12:50:14   
Anoniman
onda ga probaj malo protrljati razvodjenim alkoholom...ono po tijelu...tek toliko da odrzavas tu "nizu" temp do 2

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 797
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 13:01:35   
nikita
dusa draga, nadam se da ce ozdraviti sto prije, nemoj se sekirat sto ne jede, samo mu daji da pije ....kad smo mi imali 39 sa 7 samo nam je pomagao lupocet cepic , spala je na 37 sa 4

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 13:10:15   
Anoniman
ja zaboravila na aduser posted image ...onda krompir izrendaj pa na noge a preko carape...jedino mi to jos pada na um...ne znam kako ide senf i ostalo

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 799
   RE: MMR vakcina(Morbili, Rubeola, Parotitis)
2.3.2011 13:16:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

mi smo vec dva puta imali trodnevnu, moze li i treci put user posted image user posted image

nalaz je gotov, reakcija na vakcinu nije 100% !

e sad...grlo mu je blago upaljeno, a nalazi su u granicama....anemican je.....

dala nam je antibiotik....

sad sam se 3 sata borila da skinem turu koja je bila 39.8 user posted image

sama sam i bojim se.....

vristi kad ga tusiram, a jeo nista nije od sinoc !user posted image user posted image user posted image

bas mi je zaouser posted image bitce bolje dajes lekove cim antb. pocne djelovati nece se vise tura dizati 100% . Iz iskustva ti govorim, ....
Daji mu tenosti znam da nece da jede kad je nikakav i A. je tako bio al cim mu tura spadne ja sam gledala da mu dam da jede sta bilo.a i on je sam trazio hapu...
Bit ce bolje sigurno , nebrini mila....

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *