|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: menstruacija i trudnoća
14.3.2008 16:49:30   
Sonja
ja mislim da ti je mozda to ovolucija
vecinom taj iscjedak bude kad treba da nastupi ovolucija tj. plodni dani.
ako zelis bebacu baci se na dragog.user posted image user posted image
pozzzz


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu smira)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: menstruacija i trudnoća
19.3.2008 10:26:03   
smira
mija zadna menstruacija je bila 03.03.2008 sad ovih dana mu dodje da sumi plodni dani zasto uvek imam bolove u grudi u ledjima i stomaki dali je to normalno ili to je suguran znak za menstruaciju

(odgovor članu leona)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: menstruacija i trudnoća
19.3.2008 11:37:37   
budućamama
to bi ti mogli biti znakovi ovulacije, zavisno od trajanja ciklusa, još ako ti je sluz rastezljiva, baci se na dragog i po user posted image .
sretno

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu smira)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: menstruacija i trudnoća
29.3.2008 16:52:22   
smira
cao.imam jedno pitanje moja zadna menstruacija je bila .03.03.2008 ja sam ranije imala menstruaciju na 28 dana sada poslednih tri puta moja menstruacija je bila 30 dana , a dansa sam dobila menstruaciju 29.03.2008  to znaci na 26 dana trenutno samo malo krv proteklo mi je i imam boluvi u ledjima i malo u stomaku mada ja imam normalno jake bolovi u stomako ili ce mozda i kasnije nezanm ,mada ja vise ses meseca pokusava da otanem u drugom stanu ovog puta sam mislila da sam sigurno trudna jer ´plodni dani su mi bili vemo dobri i sad neznam sta se desava ako moze malo nesto da mi objasnite?

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: menstruacija i trudnoća
30.3.2008 20:39:53   
Sonja
draga smira ja se nadam da je trudnoca u pitanju
sacekaj jos koji dan pa ako krvarenje ne bude pojacano uzmi test pa vidi
ili jednostavno idi dok...to je najbolje
u svakom slucaju sretno


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu smira)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: menstruacija i trudnoća
5.4.2008 13:16:46   
smira
zdravo ima jedno pitanje moja menstricaija je bila zadnja 29.3.2008 dobila sam mensruaciju na 26 dana sto je kod mene neobicno jer moja menstruacija uvek je na 28 dana u zadne tri meseca je bila 30 dana,kako sada da izracunam plodi dani jer neznam ni sada kao ce mi sledeci mesec doci menstruacija

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: menstruacija i trudnoća
5.4.2008 14:01:31   
Antigona
Smira imaš link na  kako izračunati plodne dane, tamo sam ti stavila link!

(odgovor članu smira)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: menstruacija i trudnoća
18.4.2008 13:31:45   
yamahica
Prvo pozdrav svima na forumu....

Nova sam tu i dok čitam vaše poruke, neznam šta da mislim. 28 mi je godina i godinu i pol se več trudim(o) na bebi...ali ništauser posted image . Prije sam imala menzus redovito na svakih 28 dana. A sad je prošlo več 37 dana i još ništa. I prošli mjesec mi je kasnila al samo 2 dana. Čim kasni, ja trčim po test. Problem je i u tome, da mi dečko radi na terenu user posted image  i doma je svakih 10 dana. Šta da radimuser posted image ?Prije ču u 30. nego ču imati moju slatku, malu bebicu.... Dali je to normalno što nemam mengu več 37 dana?

(odgovor članu Antigona)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: menstruacija i trudnoća
18.4.2008 13:52:15   
budućamama
IZVORNA PORUKA: yamahica

Prvo pozdrav svima na forumu....

Nova sam tu i dok čitam vaše poruke, neznam šta da mislim. 28 mi je godina i godinu i pol se več trudim(o) na bebi...ali ništauser posted image . Prije sam imala menzus redovito na svakih 28 dana. A sad je prošlo več 37 dana i još ništa. I prošli mjesec mi je kasnila al samo 2 dana. Čim kasni, ja trčim po test. Problem je i u tome, da mi dečko radi na terenu user posted image  i doma je svakih 10 dana. Šta da radimuser posted image ?Prije ču u 30. nego ču imati moju slatku, malu bebicu.... Dali je to normalno što nemam mengu več 37 dana?


Dobro nam došlauser posted image
Nadam se da ćemo se još dugo družiti. Što se tiče tvog pitanja, zanima me da li si radila test na trudnoću jer ti user posted image  već poprilično kasni? Kad si bila kod ginekologa zadnji put, da li ti je vidio cistu ili neki sličan problem? U principu, menga ti može kasniti zbog različitih razloga, a onaj kojem se svi nadamo je trudnoća. Nadam se da je kod tebe to u pitanju. Sretno!

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu yamahica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: menstruacija i trudnoća
18.4.2008 14:13:26   
Sonja
IZVORNA PORUKA: budućamama

IZVORNA PORUKA: yamahica

Prvo pozdrav svima na forumu....

Nova sam tu i dok čitam vaše poruke, neznam šta da mislim. 28 mi je godina i godinu i pol se več trudim(o) na bebi...ali ništauser posted image . Prije sam imala menzus redovito na svakih 28 dana. A sad je prošlo več 37 dana i još ništa. I prošli mjesec mi je kasnila al samo 2 dana. Čim kasni, ja trčim po test. Problem je i u tome, da mi dečko radi na terenu user posted image  i doma je svakih 10 dana. Šta da radimuser posted image ?Prije ču u 30. nego ču imati moju slatku, malu bebicu.... Dali je to normalno što nemam mengu več 37 dana?


Dobro nam došlauser posted image
Nadam se da ćemo se još dugo družiti. Što se tiče tvog pitanja, zanima me da li si radila test na trudnoću jer ti user posted image  već poprilično kasni? Kad si bila kod ginekologa zadnji put, da li ti je vidio cistu ili neki sličan problem? U principu, menga ti može kasniti zbog različitih razloga, a onaj kojem se svi nadamo je trudnoća. Nadam se da je kod tebe to u pitanju. Sretno!


potpisujem
ako nisi radila test obavezno ga uradi ili idi ginekologu u svakom slucaju.
nadam se da je trudnoca u pitanju
sretno

p.s dobrodosla i nadam se da ces dugo ostati s namauser posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: menstruacija i trudnoća
22.4.2008 10:56:21   
Mijuki
Drage moje,

Ja sam prvi puta na ovoj stranici i moram vas pitati. Zadnju menstruaciju sam dobila 18.4.2008 tj prije par dana. Trajala mi je svega 2 dana,a to nije uobicajeno za mene, i bilo je jako malo. Stomak mi je jako natecen, i bole me ledja, ali me grudi ne bole. Razmisljam da odem kupiti test na trudnocum, za svaki slucaj. Kakve su mi sanse za trudnocu? user posted image  Please help

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: menstruacija i trudnoća
22.4.2008 11:09:08   
majki
Mijuki dobro došla,
ove simptome koje imaš možeš imati i u trudnoći a mogu biti povezani i sa prehladom ili promjenom klime, meni obično kad se prehladim menstruacija traje kraće. Sačekaj još koji dan, ako simptomi potraju kupi test.
u svakom slučaju sretno...

(odgovor članu Mijuki)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: menstruacija i trudnoća
22.4.2008 11:09:39   
Amela V.
Draga moja, ja ti savjetujem da kupis test za trudnocu. Mislim da imas sansi!!!!!

(odgovor članu Mijuki)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: menstruacija i trudnoća
22.4.2008 11:10:38   
Amela V.
I naravno DOBRO NAM DOSLA
Nadam se da ce ti biti lijepo sa nam, jer ovdje zaista mozes naci dosta korisnih savjeta, tu smo da pomognemo jedna drugoj

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: menstruacija i trudnoća
22.4.2008 11:12:50   
budućamama
potpisujem amelu v user posted image user posted image user posted image user posted image
sretno

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: menstruacija i trudnoća
22.4.2008 11:17:33   
Anoniman
mijuki draga..mojoj rodici se to isto desilo.. imala krvarenje dva dana kad je trebala meca da dodje.. malo, oskudno.. otisla kod dr-a nakon 7 dana.. kad ono ona vec u 7 sedmici trudnoce user posted image user posted image
i tebi zelim isto ako zelis bebicu jednu maju user posted image user posted image

(odgovor članu majki)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: menstruacija i trudnoća
22.4.2008 14:01:01   
Pilka
IZVORNA PORUKA: Mijuki

Drage moje,

Ja sam prvi puta na ovoj stranici i moram vas pitati. Zadnju menstruaciju sam dobila 18.4.2008 tj prije par dana. Trajala mi je svega 2 dana,a to nije uobicajeno za mene, i bilo je jako malo. Stomak mi je jako natecen, i bole me ledja, ali me grudi ne bole. Razmisljam da odem kupiti test na trudnocum, za svaki slucaj. Kakve su mi sanse za trudnocu? user posted image  Please help


Draga mijuki dobro nam dosla.... uzivat ces ovdje sa nama i imati svu mogucu podrsku. Ja ti kao i ostale savjetujem da uradis test da vidis je li to prehlada ili je ako Bog da mala beba. Hehe navijamo za tebe  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

;-)

(odgovor članu Mijuki)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: menstruacija i trudnoća
22.4.2008 15:35:41   
mimy
dobro nam došla mijuki...user posted image
u našu viritualnu porodicu...
nadam se da ćeš ovdje dobiti i naći dosta korisnih savjeta..
a kao prvo jako,jako, jako ti želim da ugledaš user posted image ...tvoja priča bi mogla rezultirati user posted image , ali prvo kupi test i provjeri..par trenutaka čekanja i imaš sigurnost..
i naravno javi nam šta je bilo..
držim ti fige..... kao i svim ostalim vrijednim trudilicama...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Moj najdraži i ja u braku od 12.06.2006...
A ljoljimo se puno,puno duze...

(odgovor članu Mijuki)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: menstruacija i trudnoća
22.4.2008 17:22:51   
Sonja
IZVORNA PORUKA: mimy

dobro nam došla mijuki...user posted image
u našu viritualnu porodicu...
nadam se da ćeš ovdje dobiti i naći dosta korisnih savjeta..
a kao prvo jako,jako, jako ti želim da ugledaš user posted image ...tvoja priča bi mogla rezultirati user posted image , ali prvo kupi test i provjeri..par trenutaka čekanja i imaš sigurnost..
i naravno javi nam šta je bilo..
držim ti fige..... kao i svim ostalim vrijednim trudilicama...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






potpisujem
dobrodosleeeeeeeeeuser posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: menstruacija i trudnoća
23.4.2008 13:54:18   
Mijuki
Hvala vam svima na podrsci !!!
Zvala sam svog doktora, ali je na putu do 5. maja pa cu morati sacekati da odem. Iskreno sad ne znam vise ni kako da se osjecam. Stomak me opet poceo boliti ali sada i grudi pomalo, mada sve mislim da umisljam. Idem u wc po 50 puta.
Danas idem po test pa cu da vidim sta ce crtice da kazu. user posted image  

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: menstruacija i trudnoća
24.4.2008 8:08:50   
budućamama
Sretno!!!
Želim ti da bude onako kako ti želiš...

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Mijuki)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: menstruacija i trudnoća
22.5.2008 7:56:16   
mali
Dobro vam jutrouser posted image Vi će te sigurno reći ovaj mali totalno poludila ali eto da vas pitamuser posted image Imala sam zadnju user posted image 11.05 i sada su mi poćeli plodni dani,međutim ja imam simptome kao da ću dobiti..Juće su me malo žigali jajnici i ono što je meni pravo čudno grudi me razvaljuju(bradavice posebno) pa vas pitam da li je moguće da mi je to ovulacija ili user posted image .Možda me ova naša majska euforija spucala,ali stvarno me umišljam,postoji mogućnost da sam se prehladila ali mi je to čudno što me grudi bole..Etouser posted image ,morala sam sa vama to podjeliti,jer bi svi ostali rekli evi je poludilauser posted image user posted image user posted image Pozz

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: menstruacija i trudnoća
22.5.2008 8:29:49   
aldi
Draga mali može biti i jedno i drugo. Ako sumnjas na trudnocu idi i kupi test da se uvjeris jer bi on mislim morao pokazati plusic ako je bebica tu. A možda je i ovulacija, mada je nisam cula da pred ovulaciju tako bole grudi, možda griješim. Nemoj se razočarati i ako ne bude plusic, bit ce on jakko brzo.
Koliko se dugo trudis, evo i nama je trebalo 9 mjeseci i hvala Bogu usojeli smo. Samo polako!

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: menstruacija i trudnoća
22.5.2008 8:47:43   
majki
Draga mali, ako inače nemaš takav osjećaj u grudima kad je ovulacija, može biti i da si trudna, mada mislim da je rano za test jer je tek 10 dana prošlo od zadnjeuser posted image .
Ja nikad ne osjećam promjene na grudima (svrbež, bol ili sl.), ali kad sam zatrudnila imala sam sve te simptome.

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: menstruacija i trudnoća
22.5.2008 8:52:46   
budućamama
A je li ti menstruacija bila drugačija nego inače? Moguća je trudnoća ako je menstruacija bila blaža, iako se to rijetko dešava.
Možda si i pod stresom, jer i meni se dešavalo da me grudi bole u sred ciklusa bez nekog obješnjivog razloga. Sretno!!!

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *