|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Menstruacija i trudnoća
16.3.2014 11:08:24   
smajlic22
Pozdrav drage moje,
eto mm i ja se trudimo vec par mjeseci i nikako da dobimo bebaca... vadila sam nedavno hormone i sve je okej osim estradiola malo..uglavnom..
uvijek mi user posted image dodje na 35-40 dana ciklusa, posljednja je dosla 27 user posted image
i eto danas 28i dan i dobila sam ju..ali tu je nesto cudno, nemam nikakve bolove, inace vristim od njih koliko su jaki.
Da li je mozda neka od vas bila user posted image , imala menstruaciju ali nikakve bolove uz to??? user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Menstruacija i trudnoća
16.3.2014 11:34:01   
smajlic22

IZVORNA PORUKA: smajlic22

Pozdrav drage moje,
eto mm i ja se trudimo vec par mjeseci i nikako da dobimo bebaca... vadila sam nedavno hormone i sve je okej osim estradiola malo..uglavnom..
uvijek mi user posted image dodje na 35-40 dana ciklusa, posljednja je dosla 27 user posted image
i eto danas 28i dan i dobila sam ju..ali tu je nesto cudno, nemam nikakve bolove, inace vristim od njih koliko su jaki.
Da li je mozda neka od vas bila user posted image , imala menstruaciju ali nikakve bolove uz to??? user posted image




Da napomenem da mi je temperatura 37 vec par dana i nije se spustila unatoc m...a inace mi je do 36,5 max user posted image

(odgovor članu smajlic22)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Menstruacija i trudnoća
16.3.2014 18:30:21   
dandi84
Pa mogla bi unatoc menstruacijii uraditi test za trudnocu ako sumnjas da si user posted image . Sve je moguce, ne bi bila prva koja je dobila I bila user posted image . Ta mi temperatura skroz cudnauser posted image Srecno I sto prije da ugledas user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu smajlic22)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Menstruacija i trudnoća
17.3.2014 1:30:03   
mina23
Cao cure, evo mene opet :)

Menstruacije su mi tacne ali zadnja mi je bila nesto malo kraca, i sad u stomaku osjetim kao mjehurice i skakiljanje pa mi to cudno, jer
Nisam sigurna dali su crijeva ili nesto drugo, ili mozda beba?
U cetvrtak imam pregled kod gin ali do tad dali je neko imao slicno iskustvo?
ah da i prije dvije godine sam imala spontani :( i isto sam na pocetku imala kratku menstruaciju a bila sam trudna

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: menstruacija i trudnoća
19.3.2014 11:09:21   
Ružičasta
Je li ti rano da radi test? Uostalom, nemoj se sekirati, jo jedan dan čekanja i sve će znati :)

< Poruku je uredio Ružičasta -- 19.3.2014 11:10:47 >

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: menstruacija i trudnoća
21.9.2014 3:56:46   
Anoniman
Hej cure
Imam jedan problem :/
Imala sam ovaj mjesec menstruaciju al je bila rijetka,smedja i trajala je 2dana 3dan je nisam imala i 4 sam opet imala i to slabo..nikad mi se to nije desavalo.Zatim prije nego sam dobila tu menstruaciju mi je bila muka,povracalo mi se,temperatura i bolovi u doljnjem dijelu trbuha.To se ibdalje nastavlja nakon tako zvane menstruacije cak su se pojavile i uzasne glavobolje i jak isjedak.Sumljam na trudnocu ali nisam opet sigurna.Dali vM se nesto tako desilo?

(odgovor članu lilly86)
  Neposredna veza do poruke: 481
   RE: menstruacija i trudnoća
21.9.2014 7:51:30   
AAvalon
Draga anonimna, ne znam sta cekas, uradi test, i u svakom slucaju otidji ginekologu, mozda imas kakvu upalu ako nije trudnoca u pitanju...

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: menstruacija i trudnoća
21.9.2014 18:15:09   
tasha123
Sad ne znam dali da pricekam sljedecu menstruaciju koju trebam dobit 9.10.pa da onda vidim ili da vrc sad uradim test?ni sama neznam sta napravit :/

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: menstruacija i trudnoća
22.9.2014 7:30:43   
AAvalon
Ja bih odmah uradila test. Ako nije trudnoca u pitanju (a i ako jeste), uz tvoje ostale simptome kao sto je jak iscjedak, ne bi bilo,lose da sto prije odes ginekologu i vidis postoji li koji ozbiljniji problem. Ja ove simptome ne bih zapostavljala bez obzira na to jesam li trudna ili ne...

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu tasha123)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Menstruacija i trudnoća
9.12.2014 8:18:27   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: ambera__

Zdravo svima nova sam na forumu, mozda je bilo govora o ovome ali evo podizem/ otvaram temu. Ne znam bas pravila ako nesto pogrijesim ispravite, javite se svi sa slicnim problemom, iskustvom kazite nam da li je bilo ovakvih slucajeva koji je ishod...
radi se o tome da sma imala dva pobacaja poslije cega sam lijecila bakteriju, zatim upalu i u oktobru doktor je dao zeleno svjetlo za user posted image eh mi smo bili jako aktivni jer je muz na poslovnom putovanju i necu ga vidjet naredna tri mjeseca mojauser posted image je kasnila i dosla 27 oktobra tu sam se isplakala dva dana i krenula dalje, medjutim ova kasni vec 7 dana piskim non stop i non stop sam umorna i pospana i ne znam ni ja vise sta mi je, u jednom trenutku mi je naumpalo da sam mozda imala tu laznu mentsruaciju nije me bolio stomak kao obicno nego prije 4 dana osjetila sam blegi pritisak u donjem dijelu stomaka i kad se sjetim prosle bila je kraca stomak me jedan dan maoo bolio i bilo je nesto gusto nije kao obicno s ugruscima i nije ono "ljevalo" na sve strane.. i to je to i ledja me bole i ne znam sta da mislim zbog prethodnih razocarenja ne smijem napraviti test za trudnocu.. eto ako znate nekog s ovim iskustvom bila bih zahvalna da ispricate...



IZVORNA PORUKA: anitaa

ta sam... znači lažna menstruacija, prema kojoj je i moja ginekologinja bila malo skeptična... u prvoj trudnoći sam bila opuštena i vodila se isključivo instinktima, osjećala sam ta menstruacija da je malo drugačija, nije obilna i više smeđkasta, ali i da je sve kako treba (relativno kasno sam otišla na prvi pregled u trudnoći), a slučajnost je da je i moja mama imala lažnu menstruaciju...


IZVORNA PORUKA: ambera__

Hvala ti na odgovoru .. user posted image nema ni danas user posted image kako koji sat odmice pocinjem da se sjecam prosle koja je zaista bila drugacija od ostalih.. hajde nadam se najboljem ako Bog da imam strah zbog svega prije oa vidjet cemo.. user posted image user posted image




IZVORNA PORUKA: anitaa

Razumijem tvoje strahove, prvu trudnoću kao da usnuh, ma što mi reče prijateljica kao da nisam ni bila trudna, druga trudnoća - spontani, sad ovo podobro kasni, planiram skoro na pregled...želim i tebi i sebi da se što prije pratimo i aktivno sudjelujemo na temama u iščekivanju bebe user posted image ...



IZVORNA PORUKA: ambera__

Hajde ako Bog da nadat cemo ee zajedno... vidjet cu da konacno smognem snage za testic user posted image jesi li ti radila test user posted image



IZVORNA PORUKA: anitaa

ne, možda sam sujevjerna, ali prvi put ne radih, dugi da, kad nije baš završilo happy endom...u doktoricu imam i više nego 100 % povjerenje, vodila je trudnoću s mojom curicom i kad sam drugi put zatrudnila i kad mi se dogodilo to što se dogodilo nije bila u državi i bila sam bez nje baš izgubljena, sad je tu i kad se sve oduzme i sabere - veselim se pregledu (prije 15, 20 dana sam trebala dobiti, a prije toga sam radila papa-test, koja je bio dobar), ali bi slagala kad bih rekla da me nije strah i da sam opuštena kao prvi put (nedavno skontah da čitavo vrijeme trudnoće sam imala memoriran samo fiksni broj od doktorice, a broj mobilnog na ulaznim vratima)



IZVORNA PORUKA: anitaa

ja sam zvala doktoricu čini mi se prošle sedmice, eto baš zbog prošlog iskustva... ona reče pij folnu kiselinu bila trudna ili ne i predložila mi je krajem ove sedmice da je zovnem da zakažem pregled, pa ću vidjeti još za datum... dobro se osjećam, prošli put sam bila umorna i psihički i fizički, curici nisu bile ni 2 godine, baš je neka nezgodna faza bila...

i




IZVORNA PORUKA: ambera__

Dobro je.. ja takodjer dobro sam hvala Bogu s tim da sam cesto gladna i da me grudi i ledja bole, doktor mi je na proslom pregledu rekao ako zakasni user posted image dodji user posted image znala sam na sta misli user posted image ujutro cu uradit test ako do tada ne dodje user posted image drzim na fige za user posted image



IZVORNA PORUKA: ambera__

Anita ima liuser posted image k8d mene jos ne ;)



IZVORNA PORUKA: anitaa

Super, nema ni kod mene nista i mene su boljele grudi, iako inace ne bole, stopala nekad vruca, blage jutarnje mucnine zadnjih dana, oticu na pregled, ako Bog da, cim prije.




IZVORNA PORUKA: edith

anitaa i ambera_ navijam za user posted image
i kod sebe pčekujem isto
ambera_ nadam se da je ta user posted image bila lažna.
neka i meni takva dođe user posted image











_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Menstruacija i trudnoća
9.3.2015 16:51:21   
ichka
Pozz svima.Ja sam imala zadnji put.02.02.Prije sedmicu sam radila test i bila je druga crtica slabo vidljiva..Zvala sam doktoricu i ona kaze da sam vjerovatno trudna..Prije tri dana sam primjetila braonkast iscjedak i malo svjetle krvi na wc papiru,zatim me juce zaboli stomak i dobila sam.Jaka mestruacija s komadicima zkica..Bas sam se razocarala..sutra idem doktoru da vidim sta je bilo..vjerovatno biohemijska trudnoca..

(odgovor članu leona)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Menstruacija i trudnoća
31.7.2015 19:12:55   
Hope23
Zdravo svima. Ja imam jedno pitanje, na koje se nadam da će netko imati dobar dogovor haha.. Ovako, odnose smo imali 12.6., a tada su mi bili plodni dani, menstruaciju sam dobila normalno, ali se bas ne sjećam kakva je bila, u 7. mjesecu, sam se nekako nadala da sam trudna, pa sam kupila test, uradila ga 21.7. i bio je negativan, a menstruacija je došla 23.7., i trajala 4 dana, mislim da je bila normalna, samo što je trajala malo kraće i par dana nakon menstruacije se pojavio smeđi iscjedak. Definitvno sam odustala od pomišljanja na trudnoću, ali prije tjedan dana(još za vrijeme menstruacije) su mi počele blage mučnine, proljev imam svako jutro, ali samo ujutro, ne jedem baš, jer nemam teka.. i sve to dobro, možda je u pitanju i neka viroza, ali sam počela osjećati da mi miris cigareta jako ali baš jako smeta, grudi su mi nekako čudne, mučnina me drži idalje, ali niti jednom nisam povratila, bit će jer i ne jedem skoro, tu i tamo me zaboli nešto u desnom jajniku, te se pojave bolovi u stomaku kao menstrualni, i nekakav čudan osjećaj u stomaku imam. pa se pitam jel moguće da sam trudna, unatoč tome što sam imala dvije, po meni, normalne menstruacije, i plus napravila test koji je bio negativan ?

Hvala vam na odgovoru.. user posted image

(odgovor članu ichka)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Menstruacija i trudnoća
18.8.2015 8:59:51   
celee1
Ne vjerujem da si trudna al opet uradi test zbog sebe...Sretno

(odgovor članu Hope23)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Menstruacija i trudnoća
4.9.2015 0:49:35   
kaca1234
Zadnju menstruaciju sam imala 2 jula. Prvi test sam uradila 28 avgusta,i bio je negativan,Ponovila sam ga opet posle 3 dana,i opet je bio negativan,Stomak mi je jako naduvan.Da li je moguce da sam trudna,bez obzira sto test kaze suprotno? Skoro svaki dan imam bolove u donjem delu stomaka kao da cu dobiti,i nista. Hvala unapred :)

(odgovor članu leona)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Menstruacija i trudnoća
4.9.2015 14:24:47   
malena27 RR
Kaca, puno kasni, do sad bi test pokazao da je trudnoca u pitanju. Mozda je neka cista u pitanju. Kod ginekologa draga!
Sretno!

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu kaca1234)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Menstruacija i trudnoća
4.9.2015 16:51:46   
kaca1234
Zakazano mi je tek za 2 nedelje :(

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: menstruacija i trudnoća
10.10.2016 3:17:18   
Crnka00
Pozz cure ima nesto sto me brine zadnju menstruaciju sam imala 28.8.2016 I citav Septembar nisam dobila a sad je 10.10.2016 desavalo mi se par puta da kasni citav mjesec a da nebude trudnoce dali ipak da sacekam pa da kupim test? sta vi mislite ?user posted image

< Poruku je uredio Crnka00 -- 10.10.2016 3:22:40 >

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: menstruacija i trudnoća
15.10.2016 22:00:32   
Anoniman
Pozdrav,imam jednu nedoumicu.Menga mi je kasnila 2 dana,onda Sam dobila I bilo je 2 dana svjeze krvi . Treci dan smedji iscjedak , Dana's is to malo smedje . Inace,su mi ciklusi uredni, precizni.Tacno znam kad cu dobiti.Bila Sam prehladjena ovih dana da li je to razlog ili daj Boze trudnoca.Hvala unaprijed na odgovorima

(odgovor članu Crnka00)
  Neposredna veza do poruke: 493
   RE: menstruacija i trudnoća
15.10.2016 22:52:31   
Galicia
Normalna menstruacija.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: menstruacija i trudnoća
30.10.2016 16:09:14   
Andy_Bec23
Menstruacije nakon trudnoce i poroda...
kakva su vam iskustva? Meni nikako da se ustale bit ce 2 godine sada uvjek dodje izmedju 28-36 dana ...
prije sam imala tocno u sat..
islustva?

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 495
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *