|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: menstruacija i trudnoća
13.1.2009 22:53:37   
Miau
A ha user posted image Sad znam kako ja u stvari nista ne znam user posted image user posted image user posted image . Tek sad kad sam se pocela "truditi" pocela sam se zanimati za sve detalje nase divne zenske prirode.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: menstruacija i trudnoća
14.1.2009 7:08:12   
mamyca
Normalauser posted image ,svaki dan ucimo nesto novo.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: menstruacija i trudnoća
15.1.2009 21:46:49   
m_sel
hvala mamyca za odg, jos uvijek imam sve te simptome .... danas me nesto i krsta muce i stomak me mucio kao da cu dobiti a trebam dobiti tek 11.02. hmmm ne znam sta je to sve, jel glavobolja jedan od simptoma i snizen tlak ???? i apetit : jedan dan pravo jedem dosta dok drugi dan skroz slabo jedem ... ajde iskusne mame i trudnice odg mi plllss .... pozdrav svima ;)

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: menstruacija i trudnoća
18.1.2009 19:27:02   
balasgirl
M_sel, ja takve simptome imam već dvije godine koliko se i trudim.I uvijek kad trebam dobiti grudi me počnu jaaaako boljeti, spava mi se, jedem sve pred sobom, imam povišenu temperaturu, tako da uvijek pomislim " evo ga, ovog puta smo uspjeli". Ali onda se pojavi user posted image  i naravno sve ispočetka.

Čula sam da neke žene ostanu trudne, a dobiju user posted image  prvi mjesec. Pa sam i to pomišljala, radila testove poslije menstruacije, ali ništa.

Dakle, moj odgovor je da su ti to simptomi user posted image . Sorry, ali ja mislim da je tako.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu m_sel)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: menstruacija i trudnoća
18.1.2009 19:29:24   
mala curica
IZVORNA PORUKA: balasgirl

M_sel, ja takve simptome imam već dvije godine koliko se i trudim.I uvijek kad trebam dobiti grudi me počnu jaaaako boljeti, spava mi se, jedem sve pred sobom, imam povišenu temperaturu, tako da uvijek pomislim " evo ga, ovog puta smo uspjeli". Ali onda se pojavi user posted image  i naravno sve ispočetka.

Čula sam da neke žene ostanu trudne, a dobiju user posted image  prvi mjesec. Pa sam i to pomišljala, radila testove poslije menstruacije, ali ništa.

Dakle, moj odgovor je da su ti to simptomi user posted image . Sorry, ali ja mislim da je tako.


Slazem se s balasgirl
I kod mene je ista situacija

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: menstruacija i trudnoća
18.1.2009 20:58:30   
m_sel
hmmm nemoguce je da je to kad sam imala 6.1. i prestalo mi 10.1.znaci trebala bi dobiti 11.2.jer mi je ciklus 36 dana ... hmmm ne znam, vidjet cu kad uradim test,sutra ako stignem ici cu kupiti ... hvala vam za odgovor .... grudi me sad ne bole al jesu me svrbile a kad trebam dobiti onda me bole.ostale simptome imam kao kod trudnica ... pozdrav ;)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: menstruacija i trudnoća
18.1.2009 22:41:55   
vjestica
za test ti je prerano, a i za simptome trudnoće, pa i za trudnoću
tek sad ti je ovulacija

(odgovor članu m_sel)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: menstruacija i trudnoća
26.1.2009 14:08:56   
e_na
lijep pozdrav...
mnogo sam zabrinuta..m mi je kasnila jedanaest dana.donji dio stomaka me bolio kao pred pms,samo sto sam vise nego inace isla na wc.
onda mi se pojavio smedji iscjedak,sada mi je crven i malo vise curi (ne kao uobicajno kad dobijem)..
zabrinuta sam..jos mi je rano da idem kod doc,ako mi neko moze pomoci nekim savjetom unaprijed se zahvaljujem..user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: menstruacija i trudnoća
26.1.2009 14:55:24   
medolino
meni svaka M tako dođe prvo smeđe pa onda dođe i ostalo kao prava
a ja ti želim da nije kao kod mene
a ako ti je test user posted image onda trk kod doktora



_____________________________

Mozda smo bili jedno drugom zaista sudjeni
al' sreca kofere spakova
od nas se odseli
sakricu suze za kraj
da mi ne pokvare sjaj
za jos koji tren dok ti nocas pripadam

(odgovor članu e_na)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: menstruacija i trudnoća
29.1.2009 19:09:33   
Minče
Zdravo drage moje...
Evo i ja u nkoj dilemi...
Danas sam trebala da dobijem user posted image ali mi nije dosla.... Ali me stomak pravo boli kao da cu da svakog trena da dobijem....
Radila sam test i pojavila se druga crtica ali skroz skroz slabo.... Stomak, grudi a najvise ledja me pravo bole na momente... Nikakvih drugih simptoma nemam....
Da li se neko nasao u nekoj slicnoj situaciji...

(odgovor članu medolino)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: menstruacija i trudnoća
29.1.2009 19:16:16   
emy
Radila sam test i pojavila se druga crtica ali skroz skroz slabo....

Ako su ti ciklusi inace redovni onda ti mogu samo cestitati na user posted image  user posted image
Ponovi test za svaki slucaj sutra sa jutarnjim urinom (mada kazu da ce u svako doba pokazati ako je user posted image  u pitanju) ili izvadi betu (to je sigurnije)
Cestitam od user posted image  

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: menstruacija i trudnoća
29.1.2009 19:17:27   
mala curica
IZVORNA PORUKA: Minče

Radila sam test i pojavila se druga crtica ali skroz skroz slabo....



MInce ako si radila test i ako ti je pokazao drugu crticu nije bitno dali je jaca ili slabija test je pozitivan
Ti si trudna

Ako si nesigurna ponovi test sutra user posted image

< Poruku je uredio mala curica -- 29.1.2009 19:19:20 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: menstruacija i trudnoća
29.1.2009 19:21:23   
Minče
Hvala vam cure...ali me malo muče ovi bolovi u stomaku...kao da ce prokleta vjestica user posted image svakog casa da dodje...ali me ne boli kada lezim nego kada sjedim ili kada hodam...
user posted image su mi bar do sada bali uredne... svakih 28dana sam dobijala a oko 26tog dana bi mi poceo onaj smedji iscjedak kojeg za sada hvala Bogu jos nema...


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: menstruacija i trudnoća
29.1.2009 19:26:17   
emy
Nisam nikada bila user posted image  , tako da ti iz licnog iskustva, ne mogu pomoci oko tih bolova
Ali citala sam da su bolovi u ranoj user posted image  slicni pms i da je prisutna bol u ledjima
Procitaj malo na temi simptomi trudnoce
Cestitam jos jednom, ali otiđi kod dr. za svaki slucaj

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: menstruacija i trudnoća
29.1.2009 19:26:24   
mala curica
IZVORNA PORUKA: Minče

ali me malo muče ovi bolovi u stomaku...kao da ce prokleta vjestica user posted image svakog casa da dodje...




Mince simptomi trudnoce su isti kao i simptomi PMS
Stra uradi opet test
Ali ja mislim da si ti trudna
CESTITAM

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: menstruacija i trudnoća
29.1.2009 19:33:36   
Minče
Hvala vam puno.... malo sam se zabrinula... zbog tih bolava mada sam negdje citala da mogu biti slicni kao kaod PMS-a....
Dok cu ici, naravnu ali cu sacekati barem 7dana...
Ne znam je li znate nesto o tzv biohemijskoj trudnoci???Negdje sam citala da je to trudnoca koja na testu pokaze + a nakon nekoliko dana dobijes i sve ode sa user posted image user posted image ...
Ma valjda me nece odmah ta stvar potrefit...Javim vam cim sta saznam -.....

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: menstruacija i trudnoća
29.1.2009 19:36:01   
mala curica
Mince ne razmisljaj o tome.
Ako nisi sigurna sacekaj jos 2 dana
pa ponovi test i bit ces sigurna.
Ali ja mislim da ce ti isto pokazati
ali ovaj put c biti jaca druga crtica

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: menstruacija i trudnoća
29.1.2009 19:37:44   
Minče
Ma i ja se slazem sa tobom.... sto vise razmisljam vise me boli...Pokusat cu da ne mislim na to... znate kako se kaze...psiha je najgora i svasta moze da uradi...Ponovit cu test za dva - tri dana pa cu vidjeti.... hvala...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: menstruacija i trudnoća
29.1.2009 19:42:19   
mala curica
Cekamo te s lijepim vijestima
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: menstruacija i trudnoća
29.1.2009 19:44:58   
emy
...Pokusat cu da ne mislim na to... znate kako se kaze...psiha je najgora i svasta moze da uradi...

Mince ako si user posted image  ( a sigurno jesi user posted image ) tvoja psiha ne moze nista uraditi tvojoj mrvici
Normalno je da razmisljas, ne ostajemo user posted image  svaki dan
Ali nemoj razmisljati o negativnim stvarima kao biohemiskoj user posted image  (kako ti je ona prva  pala na pamet ), misli samo kako ces za user posted image  na svijet donijeti malenu i preslatku bebu

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: menstruacija i trudnoća
29.1.2009 20:11:39   
Minče
Pa kako se ono kaze...uvijek kada ne treba nesto se pojavi:)))) Ja cim sam uradila test,i vidjela tu svijetlu liniju bila pravo sretna...kad procita sad na netu nesto biohemijska trudnoca...ma to je kad se hoce...a u pravu ste...trebam sve pustit kraju.... bit ce sta bude.... a ja se nadam user posted image a i vama to zelim od srca...jer znam kako je..ali uvijek sam govorila bit ce kad je sudjeno...


(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: menstruacija i trudnoća
29.1.2009 20:32:13   
Ellenora
Cestitam!!!!

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: menstruacija i trudnoća
31.1.2009 8:30:37   
Minče
evo mene sa sretnim vjestima...sada sam ponovila test(onaj od prije dva dana) i pokazao mi user posted image user posted image Doduse druga crtica je jos uvijek malo svijetla ali nije toliko svijetla kaoneki dan..... Pravo sam hepyyyyy user posted image  user posted image
Jos uvijek me stomak malo boli kao da cu da dobijem ali nadam se da ce sve bit ok....
Zelim svima da sto prije ugledaju ovo sto sam ja.....
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: menstruacija i trudnoća
31.1.2009 8:31:19   
mamyca
Cestitam draga,zelim ti laganu trudnocu,uzivaj.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: menstruacija i trudnoća
31.1.2009 8:36:25   
Minče
Hvala puno.... I ja svima zelim da sto prije ugledaju user posted image ....

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *