|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovina stana na kredit
24.4.2014 13:25:52   
vila_7
ma meni je mala plata a muz zaradjiva vise od mene ali nigdje nije prikazano pa mi ni on ne moze biti suduznik .

Covjek i sto bi se uvalio - nedaju ti ni to user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Kupovina stana na kredit
24.4.2014 13:26:26   
dandi84
IZVORNA PORUKA: vila_7

user posted image user posted image user posted image I mi smo u procesu , pa me zanima da li vam je bio potreban suduznik? I u kojoj banci ste uzeli?

Mi smo uzeli u Unikredit banci posto smo obije njihovi klijenti...Muz je nosilac kredita a ja sam sudužnik...Dogovorili smo se sa bankom da pola rate odbija njemu od plate pola meni tako da nećemo ni osjetiti tih 250 KM...Al papirologija i ugovori su preskupiiiiii....Vise od 1000 KM dva ugovora i uknjizbe...user posted image

< Poruku je uredio dandi84 -- 24.4.2014 13:28:53 >


_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Kupovina stana na kredit
24.4.2014 13:32:37   
dandi84

IZVORNA PORUKA: vila_7

ma meni je mala plata a muz zaradjiva vise od mene ali nigdje nije prikazano pa mi ni on ne moze biti suduznik .

Covjek i sto bi se uvalio - nedaju ti ni to user posted image

Moj muž ima manju platu preko banke od mene..A na ruke prima skoro duplu platu od moje...Onda sam ja otisla u banku ovdje u Zenici i kazu on ne moze dići kredit...Mala plata, ovako-onako...Samo ja da dignem a on da bude sudužnik...Ok moze reko tako cemo...Onda on posto radi u Vitezu ode gore u njihovu poslovnicu i njemu odobre da on bude nosilac kredita jer firma od mm posluje preko te banke i znaju da im je promet ogroman i daju muzu povoljniju kamatu i uslove jer je korisnik JES paketa...Tako da sam ja sudužnika a u suštini odbijace nam od plata pola-pola...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Kupovina stana na kredit
24.4.2014 13:40:52   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: rose

mi nismo nigdje prispjeli...ugovor mi na max 1 godinu...a muzu cak ni takav user posted image do kredita ni naopako


a ima li ista od ovoga sto ce biti stanovi za mlade gdje se moze vise o tome saznatiuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Kupovina stana na kredit
24.4.2014 13:42:54   
rose

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: rose

mi nismo nigdje prispjeli...ugovor mi na max 1 godinu...a muzu cak ni takav user posted image do kredita ni naopako


a ima li ista od ovoga sto ce biti stanovi za mlade gdje se moze vise o tome saznatiuser posted image



ima po internetu nekih clanaka o tome pa potrazi ...evo jedan

http://www.nezavisne.com/novosti/drustvo/Zakup-i-kredit-do-10-godina-bez-kamate-235138.html



_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Kupovina stana na kredit
24.4.2014 13:44:12   
rose
s tim sto mislim da podizu granicu...pa nece biti do 35 vec do 40...ali nisam sigurna gdje to procitah

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Kupovina stana na kredit
24.4.2014 13:47:10   
rose
ovdje je malo veca analiza toga...napisana od ne znam ni ja koga ali nije lose procitati

http://novovrijeme.ba/kanton-sarajevo-povoljnija-kupovina-stanova-za-mlade/



_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Kupovina stana na kredit
24.4.2014 13:59:48   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: rose

s tim sto mislim da podizu granicu...pa nece biti do 35 vec do 40...ali nisam sigurna gdje to procitah


ja nisam dosla ni do 30,a muz tek do 30user posted image

Sve ovo dobro zvuci,ali opet nesto ne vjerujem da ce ovo zaziviti,a i opet bi mjesecno izaslo oko 400 KM plus rezije,opet to nije malo

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Kupovina stana na kredit
24.4.2014 14:04:52   
dandi84
U Zenici su do 2010. godine davali kredite za stanove za mlade bračne parove...Kamata bila 2,02% i bas su bili povoljni...Od tada vise nikad nisu i kako vidim ne planiraju tako da smo se odlučili na ovaj obicni stambeni kredit...Morali smo...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Kupovina stana na kredit
24.4.2014 14:05:03   
rose
nije malo ali ti ni kredit da dignes ne bi bila manja rata...ovako si platila dio za 10 godina...a paralelno si bacila nesto para u havu...a pretpostavlja se da do isteka 10 godina mozda i mozes neki kredit dobiti ili cak ustediti jos novca...mislim ja da mogu sad dici kredit ne bih ovo ni gledala...ali ne mogu kao ni velika vecina drugih ljudi...i onda ti je ovo neka opcija...kao imas se necemu nadati za 10 godina...manjem iznosu koji ce ti trebati da otkupis svoj stan...jos uvijek nisu definisali koja vrijednost stana bi trebala da bude nakon 10 godina...pa treba ovdje jos detalja razraditi

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Kupovina stana na kredit
24.4.2014 14:05:43   
rose

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: rose

s tim sto mislim da podizu granicu...pa nece biti do 35 vec do 40...ali nisam sigurna gdje to procitah


ja nisam dosla ni do 30,a muz tek do 30user posted image

Sve ovo dobro zvuci,ali opet nesto ne vjerujem da ce ovo zaziviti,a i opet bi mjesecno izaslo oko 400 KM plus rezije,opet to nije malo



hehe u nasem slucaju smo blizi 40-oj user posted image pa je meni ovo itekako relevantna informacija...ako je tacna user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Kupovina stana na kredit
24.4.2014 14:20:34   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: rose

nije malo ali ti ni kredit da dignes ne bi bila manja rata...ovako si platila dio za 10 godina...a paralelno si bacila nesto para u havu...a pretpostavlja se da do isteka 10 godina mozda i mozes neki kredit dobiti ili cak ustediti jos novca...mislim ja da mogu sad dici kredit ne bih ovo ni gledala...ali ne mogu kao ni velika vecina drugih ljudi...i onda ti je ovo neka opcija...kao imas se necemu nadati za 10 godina...manjem iznosu koji ce ti trebati da otkupis svoj stan...jos uvijek nisu definisali koja vrijednost stana bi trebala da bude nakon 10 godina...pa treba ovdje jos detalja razraditi


i ja cu ovo pratiti,ako nades koju info vremenom posalji mi pp...Ma mi vec imamo kredita puno i on nece brzo uopce isteci trebao nam je za druge neke stvari ali sta je tu je sada user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Kupovina stana na kredit
24.4.2014 14:43:46   
rose
ja svakako pratim i stranicu ministarstva...nadam se da ce uskoro objaviti javni poziv za zainteresovane zajmoprimce...iliti nas beskucnike user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Kupovina stana na kredit
24.4.2014 14:50:32   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: rose

ja svakako pratim i stranicu ministarstva...nadam se da ce uskoro objaviti javni poziv za zainteresovane zajmoprimce...iliti nas beskucnike user posted image


ima nas dosta u ovome graduuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Kupovina stana na kredit
24.4.2014 23:32:48   
idana_85
emice budi drug pa nam javi ovdje ako to bude

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Kupovina stana na kredit
25.4.2014 8:05:02   
vila_7

IZVORNA PORUKA: dandi84


IZVORNA PORUKA: vila_7

ma meni je mala plata a muz zaradjiva vise od mene ali nigdje nije prikazano pa mi ni on ne moze biti suduznik .

Covjek i sto bi se uvalio - nedaju ti ni to user posted image

Moj muž ima manju platu preko banke od mene..A na ruke prima skoro duplu platu od moje...Onda sam ja otisla u banku ovdje u Zenici i kazu on ne moze dići kredit...Mala plata, ovako-onako...Samo ja da dignem a on da bude sudužnik...Ok moze reko tako cemo...Onda on posto radi u Vitezu ode gore u njihovu poslovnicu i njemu odobre da on bude nosilac kredita jer firma od mm posluje preko te banke i znaju da im je promet ogroman i daju muzu povoljniju kamatu i uslove jer je korisnik JES paketa...Tako da sam ja sudužnika a u suštini odbijace nam od plata pola-pola...user posted image


Nemoj jos samo reci da radi u FIS-u , jer i ja radim user posted image

Kod nas je problem, jer MM nema nikakvih prikazanih primanja pa ne moze biti suduznik.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Kupovina stana na kredit
25.4.2014 13:27:31   
dandi84

IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: dandi84


IZVORNA PORUKA: vila_7

ma meni je mala plata a muz zaradjiva vise od mene ali nigdje nije prikazano pa mi ni on ne moze biti suduznik .

Covjek i sto bi se uvalio - nedaju ti ni to user posted image

Moj muž ima manju platu preko banke od mene..A na ruke prima skoro duplu platu od moje...Onda sam ja otisla u banku ovdje u Zenici i kazu on ne moze dići kredit...Mala plata, ovako-onako...Samo ja da dignem a on da bude sudužnik...Ok moze reko tako cemo...Onda on posto radi u Vitezu ode gore u njihovu poslovnicu i njemu odobre da on bude nosilac kredita jer firma od mm posluje preko te banke i znaju da im je promet ogroman i daju muzu povoljniju kamatu i uslove jer je korisnik JES paketa...Tako da sam ja sudužnika a u suštini odbijace nam od plata pola-pola...user posted image


Nemoj jos samo reci da radi u FIS-u , jer i ja radim user posted image

Kod nas je problem, jer MM nema nikakvih prikazanih primanja pa ne moze biti suduznik.

Nije u FIS-u al blizu ste user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Kupovina stana na kredit
25.4.2014 13:36:38   
palachinken
Dandi, sretno! Super da ste kucu uspjeli uzeti i zelim vam da se nauzivate u njoj

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Kupovina stana na kredit
25.4.2014 13:40:08   
dandi84

IZVORNA PORUKA: palachinken

Dandi, sretno! Super da ste kucu uspjeli uzeti i zelim vam da se nauzivate u njoj

Hvalaaaaaaa ti od srcauser posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Kupovina stana na kredit
30.5.2014 7:49:09   
SREĆNA
http://www.klix.ba/vijesti/bih/usvojena-odluka-o-povoljnijim-stanovima-za-mlade-u-sarajevu/140529053

Šta sad? Imal fajde konkurisat na ovo?

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Kupovina stana na kredit
31.5.2014 0:23:22   
veeseelaa
naravno da ima, znam nekolicinu mladih bračnih parova koju su na ovaj načn riješili svoje stambeno pitanje
bito je svakako ispunjavati uvjete

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Kupovina stana na kredit
31.5.2014 11:13:47   
aidana

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

http://www.klix.ba/vijesti/bih/usvojena-odluka-o-povoljnijim-stanovima-za-mlade-u-sarajevu/140529053

Šta sad? Imal fajde konkurisat na ovo?

Gdje se moze vise procitati o ovom? Na koje zgrade se odnosi i sta tacno znaci povoljnii.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Kupovina stana na kredit
31.5.2014 13:37:08   
SREĆNA
Koliko sam ja shvatila tek sad treba da se detaljno odredi koje zgrade , gdje i koliko.Još se ništa tačno ne zna.Ako šta saznam i upratim pisat ću.

Pročitah ovaj tekst što je rose postavila, pa sam baš onako razočarana svim ovim.Ne znam , ne mogu bit pametna , ali mislim da ovo nije fazon ''povoljnog''.

Vesela hvala svakakouser posted image

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Kupovina stana na kredit
1.6.2014 0:58:06   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

http://www.klix.ba/vijesti/bih/usvojena-odluka-o-povoljnijim-stanovima-za-mlade-u-sarajevu/140529053

Šta sad? Imal fajde konkurisat na ovo?

Gdje se moze vise procitati o ovom? Na koje zgrade se odnosi i sta tacno znaci povoljnii.



jeftinije cijene m2 i manja kamatna stopa od stope koje su uobčajene za stambene kredite

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Kupovina stana na kredit
28.8.2014 11:29:07   
valeria73
mislim da je definitivno bolje uloziti te novce u kredit za stan, nego najam. kada se placa najam, ti novci nekako odu u prazno, ako znate sta mislim. no, ipak je nekako lakse preskociti ratu najma nego ratu kredita...kredit je jako zeznuta stvar, ostaje se bez posla i placa i nista vise nije sigurno. ali mislim da se moze naci nekih povoljnih ponuda na dobrim lokacijama kao sto je ova http://www.nivogradnja.hr/

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *