|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovina stana na kredit
23.3.2015 9:08:21   
bebaa
jedno je mašta a sasvim drugo realnost......user posted image i ja bi ga digla na 10 da he mogglo......ko ga ima zna kako je leći i buditi se s mišlju da MORAŠ biti zdrav do svoje 58. godine da ga otplatiš.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Kupovina stana na kredit
23.3.2015 9:12:12   
Emica_sa
ma banke su govna,cuj uzmes 70000 vracas 140000,bas previse

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Kupovina stana na kredit
23.3.2015 9:14:48   
rose
mm i ja nikako nismo dobri klijenti bankama al bi nam legao kredit za stan samo tako...moji ugovori na max godinu...koji se jelde produzuju...a firma je strana agencija, nerezident...on od nedavno u regularnom radnom odnosu...al se tu vodi tek 5 mjeseci user posted image a kako bio bilo dobro umjesto kirije platiti ratu kredita user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Kupovina stana na kredit
23.3.2015 12:22:06   
vila_7

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ljudi znate koliko je 25 godina?

jel se išta moglo na kraći period?

radije bi se sjebucnula na 10 nego prckala 25 godina



eh moja vesela, ja da mogu skratiti svoj na 10 godina, da imam toliko mjesecno za odvojiti - ne bih ga ni dizala nego bih do sad kucu napravila .

I mi smo u procesu kupovine jos uvijek - tek su sređeni svi papiri za kucu , i trebamo uskoro predati u banku - mi cemo u Unicredit i moramo jednog dobrog suduznika i hipoteku... Zalosno je sto molis Boga da ti odobre nesto sto ce te zafrkavati narednih 25 godina user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Kupovina stana na kredit
23.3.2015 12:33:42   
palachinken
Pravo da vam kažem, mi smo finu sumu uštedjeli. Morali smo.
Godinama nismo mogli dignuti kredit uopšte, zbog niske prijavljene plate - ali smo mogli štedjeti.
Guzove smo oderali, priuštimo si samo osnovno i tako jedno 3 god. user posted image
E zato nismo morali dići cjelokupni iznos kredita.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Kupovina stana na kredit
23.3.2015 12:37:00   
rose

IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ljudi znate koliko je 25 godina?

jel se išta moglo na kraći period?

radije bi se sjebucnula na 10 nego prckala 25 godina



eh moja vesela, ja da mogu skratiti svoj na 10 godina, da imam toliko mjesecno za odvojiti - ne bih ga ni dizala nego bih do sad kucu napravila .

I mi smo u procesu kupovine jos uvijek - tek su sređeni svi papiri za kucu , i trebamo uskoro predati u banku - mi cemo u Unicredit i moramo jednog dobrog suduznika i hipoteku... Zalosno je sto molis Boga da ti odobre nesto sto ce te zafrkavati narednih 25 godina user posted image



bas tako a ja nemam sanse ni tih 25 godina da vucem kredit user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Kupovina stana na kredit
23.3.2015 12:58:12   
bebaa

IZVORNA PORUKA: palachinken

Pravo da vam kažem, mi smo finu sumu uštedjeli. Morali smo.
Godinama nismo mogli dignuti kredit uopšte, zbog niske prijavljene plate - ali smo mogli štedjeti.
Guzove smo oderali, priuštimo si samo osnovno i tako jedno 3 god. user posted image
E zato nismo morali dići cjelokupni iznos kredita.


i mi smo štedjeli...15 000 dali učešća.....štedi tada,štedi sada.....do kada.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Kupovina stana na kredit
28.4.2015 14:33:21   
daria10
Jel to onaj ugovor na pet godina?
__________________
user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 28.4.2015 14:43:40 >

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Kupovina stana na kredit
29.4.2015 9:53:45   
mimi_2in1
Evo i mi smo u proceduri. iskreno nista nismo uspjeli ustediti samo sa mm-ovom platom, to je ravno fantaziji. sad smo predali u unicredit, i uspjeli smo na 15 godina, hipoteka i to je to. rata jest povelika, skoro moju cijelu platu ce progutati...ali svjesno smo isli na to da sto prije "kutarisemo".

ono sto cu reci je da sam duboko razocarana. predali smo za kredit pocetkom mjeseca, nase papire izganjali i sredili u 2 dana, i od tada cekamo na njih. procjenitelj je izasao tek juce, i zbog toga kredit nece biti do kraja mjeseca. to znaci da cemo platiti neke velike kamate na pocetku mjeseca kada ga puste. iskreno muka mi je od banaka, procjenitelja, notara i ostalih...ali nuzno su zlo. mm se uzas iznervirao...al ja kazem sta sad...ne mogu pnista da uradim da ih ubrzam. sto je bio do mene uradila sam.
nadam se samo da cemo izgurati tih 15 godina...a da ce biti tesko..hoce. no to je rizik koji sam spremna prihvatiti, koju moramo prihvatiti, drgog nacina nemamo.
u jednom trenu ako uspijemo prodati neku zemlju koju imamo, planirali smo uplatiti da smanjimo broj godina. no onda kad smo skontali, odlucili smo da necemo. to sve ode na kamate. koliko god da godina smanjis njima ostaju njihove kamate iste. e ne dam..radije cu ostaiti te pare, da imam za ne daj boze ako ostanemo bez posla...

i to je to. vidjet cemo dokle ce se razvuci sve ovo..

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu daria10)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Kupovina stana na kredit
29.4.2015 11:08:48   
bebaa
user posted image user posted image user posted image
Ma neka ste vi usli u procedure,pa kako bude...tesko jeste,ali svoje placas,malo se strpis.....vjeruj da znam kako vam je....
U svakom slucaju cestitke od srca....user posted image
Smije li se znati gdje ste uzeli...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Kupovina stana na kredit
29.4.2015 12:36:07   
mimi_2in1
ma naravno i ja se vodim sa tim, draze mi je placati malo vise, za nesto moje, nego nekom davati kriju..i opet nigdje nista svoje nemam. pa bit ce aBd oke.
hvala draga user posted image

ma naravno da nije tajna, nasli smo stan na grbavici, ima dvije male odvojene spavace sobe, to sam i trazila..a cijenovno nam je ispalo dobro da mozemo uzeti kredit na 15 godina,

jos da sa bankom iskuburimo aBd user posted image

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Kupovina stana na kredit
29.4.2015 13:49:58   
Penelope82

IZVORNA PORUKA: mimi_2in1

Evo i mi smo u proceduri. iskreno nista nismo uspjeli ustediti samo sa mm-ovom platom, to je ravno fantaziji. sad smo predali u unicredit, i uspjeli smo na 15 godina, hipoteka i to je to. rata jest povelika, skoro moju cijelu platu ce progutati...ali svjesno smo isli na to da sto prije "kutarisemo".

ono sto cu reci je da sam duboko razocarana. predali smo za kredit pocetkom mjeseca, nase papire izganjali i sredili u 2 dana, i od tada cekamo na njih. procjenitelj je izasao tek juce, i zbog toga kredit nece biti do kraja mjeseca. to znaci da cemo platiti neke velike kamate na pocetku mjeseca kada ga puste. iskreno muka mi je od banaka, procjenitelja, notara i ostalih...ali nuzno su zlo. mm se uzas iznervirao...al ja kazem sta sad...ne mogu pnista da uradim da ih ubrzam. sto je bio do mene uradila sam.
nadam se samo da cemo izgurati tih 15 godina...a da ce biti tesko..hoce. no to je rizik koji sam spremna prihvatiti, koju moramo prihvatiti, drgog nacina nemamo.
u jednom trenu ako uspijemo prodati neku zemlju koju imamo, planirali smo uplatiti da smanjimo broj godina. no onda kad smo skontali, odlucili smo da necemo. to sve ode na kamate. koliko god da godina smanjis njima ostaju njihove kamate iste. e ne dam..radije cu ostaiti te pare, da imam za ne daj boze ako ostanemo bez posla...

i to je to. vidjet cemo dokle ce se razvuci sve ovo..



zar nema naknada koja se placa za prijevremeni povrat dijela kredita ili cijelog kredita?Morali biste usteditiuser posted image

_____________________________

Ne hodaj ispred mene, mozda necu slijediti.
Ne hodaj iza mene, mozda necu voditi.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj.

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Kupovina stana na kredit
1.5.2015 23:45:26   
enno
Nemojte se ljutiti ali fakat jeste uzimanje kredit plus kamata je stvarno tesko podnijeti. Nemojte pogresno shvatiti, ima li od vas da kupite stan ali da ste ranije stedili novac ili posuditi od nekoga? Meni je zao kada cujem od drugarice da je uzela kredit 50.000 km i mora vratiti duplo a kupila mali stan 30 m2.

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Kupovina stana na kredit
3.5.2015 10:33:22   
bebaa

IZVORNA PORUKA: enno

Nemojte se ljutiti ali fakat jeste uzimanje kredit plus kamata je stvarno tesko podnijeti. Nemojte pogresno shvatiti, ima li od vas da kupite stan ali da ste ranije stedili novac ili posuditi od nekoga? Meni je zao kada cujem od drugarice da je uzela kredit 50.000 km i mora vratiti duplo a kupila mali stan 30 m2.


izvini ali od čega uštedjeti...nisu nam evropske plate....a drugo ko bi tebi posudio 70 000 km npr....i to bez naknade....user posted image

iskreno...onaj ko nije u ovim vodama to uopšte ne može razumjeti.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu enno)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Kupovina stana na kredit
3.5.2015 10:45:16   
minja_

IZVORNA PORUKA: Penelope82
zar nema naknada koja se placa za prijevremeni povrat dijela kredita ili cijelog kredita?Morali biste usteditiuser posted image


od prosle godine nema vise nadoknade za prijevremenu otplatu kredita ili reprogramiranje u nekoj drugoj banci.

i ja mislim da ko nije deverao, da ne moze razumjeti.
koliko god se cini velika ukupna suma koja se mora vratiti, novac ipak devalvira, gubi na vrijednosti - 100.000 KM danas nije isto sto je prije 25 godina bilo 100.000 (u markama). tako i za 25 godina, bice smijesna suma s kojom smo isplatili stan.

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Kupovina stana na kredit
3.5.2015 13:38:14   
mimi_2in1
ma nema se ko sta ljutiti...ali kako u normalnom periodu ustediti 70000? ako neko ima da zna, neka mi kaze. pogotovo sa jednom platom. evo mi sad od prije pola godine imamo 2 plate, i iskreno ne moze se ustediti. razmisljali smo da cijelu moju platu ostavljamo na stranu..no onda smo odlucili da cemo je radije cijelu dati na ratu i konacno rijesiti svoje stambeno pitanje. ko nije pravi kalkulacije, nocima razbijao glavu, vagao..ne moze znati kako je to. to ti znaci da si vazda u mnusu..kako god okrenes..ali skontas da je to ipak bolje od alternative.
ovo da mi neko posudi 70000, ja iskreno nemam nikoga ko ima da mi posaudi te pare...a i da imam ne znam kako bi ga pitala. moji su nam sada dali 5000 da kupimo namjestaja sto nam treba, kuhinja, unutrasanja vrata itd..i iskreno da sam ikako mogla ne b uzela..al eto..roditelji su to. user posted image

nema vise vracanja to kad uplatis pare nakon nekog vrenema. pitali smo. oni ce svoje namiriti kako god. tako da smo skontali da se vise isplati da imamo na racunu za ne daj Boze nego ulacivati.

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Kupovina stana na kredit
5.5.2015 10:46:53   
idana_85

IZVORNA PORUKA: mimi_2in1

Evo i mi smo u proceduri. iskreno nista nismo uspjeli ustediti samo sa mm-ovom platom, to je ravno fantaziji. sad smo predali u unicredit, i uspjeli smo na 15 godina, hipoteka i to je to. rata jest povelika, skoro moju cijelu platu ce progutati...ali svjesno smo isli na to da sto prije "kutarisemo".

ono sto cu reci je da sam duboko razocarana. predali smo za kredit pocetkom mjeseca, nase papire izganjali i sredili u 2 dana, i od tada cekamo na njih. procjenitelj je izasao tek juce, i zbog toga kredit nece biti do kraja mjeseca. to znaci da cemo platiti neke velike kamate na pocetku mjeseca kada ga puste. iskreno muka mi je od banaka, procjenitelja, notara i ostalih...ali nuzno su zlo. mm se uzas iznervirao...al ja kazem sta sad...ne mogu pnista da uradim da ih ubrzam. sto je bio do mene uradila sam.
nadam se samo da cemo izgurati tih 15 godina...a da ce biti tesko..hoce. no to je rizik koji sam spremna prihvatiti, koju moramo prihvatiti, drgog nacina nemamo.
u jednom trenu ako uspijemo prodati neku zemlju koju imamo, planirali smo uplatiti da smanjimo broj godina. no onda kad smo skontali, odlucili smo da necemo. to sve ode na kamate. koliko god da godina smanjis njima ostaju njihove kamate iste. e ne dam..radije cu ostaiti te pare, da imam za ne daj boze ako ostanemo bez posla...

i to je to. vidjet cemo dokle ce se razvuci sve ovo..


Znam kako ti je, moj suprug je bio vjerni klijent Unicredit banke. Dok nismo krenuli ganjati kredit za stan. Tako su ispali fuj,ali fuj. Sa zadovoljstvom smo otisli i on im rekao molim vas izvucite mi sva dugovanja koja imam zelim da ih zatvorim, ona mu izvukla kad je rekao i potvrdu da zatvarm racun pozelenila je. Hb pa smo ih se rijesili :(
Svima savjetujem koji kupuju stan da sve banke,cak i vise poslovnica iste banke obidju i uzmu ponude, necete vjerovati koliko se razlikuju. Jos ako mozete kod nekoga u banci sa preporukom otici, mogu oni pregovarati oko uslova kredita,to nije fiksno....
Sretno svima drzim vam fige. Mi vec pola godine uzivamo u svom stanu :D

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Kupovina stana na kredit
5.5.2015 10:56:14   
Penelope82

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: enno

Nemojte se ljutiti ali fakat jeste uzimanje kredit plus kamata je stvarno tesko podnijeti. Nemojte pogresno shvatiti, ima li od vas da kupite stan ali da ste ranije stedili novac ili posuditi od nekoga? Meni je zao kada cujem od drugarice da je uzela kredit 50.000 km i mora vratiti duplo a kupila mali stan 30 m2.


izvini ali od čega uštedjeti...nisu nam evropske plate....a drugo ko bi tebi posudio 70 000 km npr....i to bez naknade....user posted image

iskreno...onaj ko nije u ovim vodama to uopšte ne može razumjeti.....


Bas tako!Niti imam od cega ustediti,niti imam koga da mi "posudi" toliko lovu...Itekako sam u tim vodama,razmisljanjima i kalkulacijama...,ali igrom slucaja i radim u banci....,pa znam i drugu stranu.


_____________________________

Ne hodaj ispred mene, mozda necu slijediti.
Ne hodaj iza mene, mozda necu voditi.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Kupovina stana na kredit
5.5.2015 11:05:44   
Penelope82

IZVORNA PORUKA: minja_


IZVORNA PORUKA: Penelope82
zar nema naknada koja se placa za prijevremeni povrat dijela kredita ili cijelog kredita?Morali biste usteditiuser posted image


od prosle godine nema vise nadoknade za prijevremenu otplatu kredita ili reprogramiranje u nekoj drugoj banci.

i ja mislim da ko nije deverao, da ne moze razumjeti.
koliko god se cini velika ukupna suma koja se mora vratiti, novac ipak devalvira, gubi na vrijednosti - 100.000 KM danas nije isto sto je prije 25 godina bilo 100.000 (u markama). tako i za 25 godina, bice smijesna suma s kojom smo isplatili stan.


Mi kao korisnici kredita placamo naknadu banci za prijevremeni povrat (ovo govorim za dugorocne kredite),jer je banka ipak racunala na taj prihod u vidu kamata koje bismo placali zakljucno sa zadnjom ratom.Znaci ta naknada za prijevremeni povrat je na pocetku Ugovorom obuhvacena i izrazena u %.Banka na dan vracanja glavnice,obracunava kamatu i to je to.Mora biti ustede na kamatama kod prijevremenog povrata.


_____________________________

Ne hodaj ispred mene, mozda necu slijediti.
Ne hodaj iza mene, mozda necu voditi.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj.

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Kupovina stana na kredit
5.5.2015 11:07:25   
mimi_2in1
idana, mi smo obisli dosta banaka..iznenadilo me bas to..ista banka razlicte poslovnice razlicta prica user posted image u uni credit smo na kraju predali iz dva razloga. prvi je mm radi u privatnoj firmi i ostale banke su dosta problema pravile zbog toga..trazle dodatna neka osiguranja i papire..koji bi dosta oduzili proces. a preko unicredit prima platu, a drugi nasli smo tetu koju smo znali pa smo preko nje malo pregovarali oko hipoteke i to...

penelope..sretno sa kalkulacijama, ja sam iskreno osjedila dok smo sve iskalkulisali, nastimali, nasli, prilagodili se, i na kraju prihvatili i pomirili se sa vimuser posted image mm-ov zet radi u americi u banci na kreditima. i kad smo krenuli da ganjamo kredit kaze hajde da ja vama kazem sta je kredit stvarno i kako to ide...reko nemoj molim te..ako saznam sve to, nikad ga uzet necu..a sta onda da radimuser posted image da je lako nije. obavezati se na tolike godine. ne znamo sta ce sutra bit a na nekih 15 godina moras imat svaki mjesec za ratu...al kao sto rekoh nemamo bas izbora sem da prihvatimo taj rizik, kao i svi drugi u ostalom.

a o posudjivanju tolikoh para...kako ces nekom doci i reci da ti posudi 70000 za stan, sve i da imas od koga? posuditi pare samo u krajnjoj nuzdi..i nikako drugo. evo primjer, mm ova sestra je bila bolesna, i za op smo morali skupiti 25000. osiguranje je pokrilo 10000 ja mislim, mozda i 15000 nisam sigurna vise. to je opet mizerna cifra kad skontas..ali kad nemas a radi se o satima bukvalno sta ces? zar nije bolje za to posuditi...imas obraza doci i pitati..nego da si vec posudio za neki stan, kako onda? a kad je zdravlje u pitanju ne isplati se ic trazit kredit kad to sve traje a vremena nemas...

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Kupovina stana na kredit
5.5.2015 11:14:01   
Penelope82
...a jos kad se podrazumijeva da trebas dici kredit u banci u kojoj radis user posted image Ljepota!

_____________________________

Ne hodaj ispred mene, mozda necu slijediti.
Ne hodaj iza mene, mozda necu voditi.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj.

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Kupovina stana na kredit
5.5.2015 11:21:31   
idana_85
Mi smo u sber uzeli. Jeste muz u drzavnoj firmi ali su bez problema prihvatili i moje zaposlenje,a ja radim po ugovoru o djelu, o zastupanju i za to ni jedna druga banka nije htjela ni da cuje ni da zna. Oni su bez problema prihvatili,samo su trazili izvod zadnjih godinu dana, ja sam jos prilozila potvrdu o zaradi zadnjih 6 mjeseci,tako da su bili odusevljeni. Prijateljica koja me peporucila kao i njen suprug rade u privatnoj firmi isto su bez problema dobili kredit pod istim uslovima, jedino je osiguravajuce drustvo za njih ponudilo malo skuplju policu osiguranja. i troskovi obrade su im bili veci jer nisu mogli prenijeti platu kod te banke,poslodavac izricito trazi drugu banku za isplatu.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Kupovina stana na kredit
5.5.2015 13:21:23   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Penelope82

...a jos kad se podrazumijeva da trebas dici kredit u banci u kojoj radis user posted image Ljepota!



hahahhaaaa...blago tebi....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Kupovina stana na kredit
5.5.2015 15:22:04   
Bella.88
mimi draga čestitke od srca
da što pre useliteuser posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Kupovina stana na kredit
5.5.2015 15:27:46   
palachinken

IZVORNA PORUKA: idana_85

Mi smo u sber uzeli. Jeste muz u drzavnoj firmi ali su bez problema prihvatili i moje zaposlenje,a ja radim po ugovoru o djelu, o zastupanju i za to ni jedna druga banka nije htjela ni da cuje ni da zna. Oni su bez problema prihvatili,samo su trazili izvod zadnjih godinu dana, ja sam jos prilozila potvrdu o zaradi zadnjih 6 mjeseci,tako da su bili odusevljeni. Prijateljica koja me peporucila kao i njen suprug rade u privatnoj firmi isto su bez problema dobili kredit pod istim uslovima, jedino je osiguravajuce drustvo za njih ponudilo malo skuplju policu osiguranja. i troskovi obrade su im bili veci jer nisu mogli prenijeti platu kod te banke,poslodavac izricito trazi drugu banku za isplatu.

Nama su dali hipotekarni kredit, a ja radim u privatnoj firmi sa minimalnom platom, a muž na birou user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *