|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 7:10:34   
Mirkica
ja nemam zensko djete a nekad kaze kakva sam dbro je da ga nemam , al kad bi mi neko djete izmlatio moju kcerku koju sam ja odhranila , rodila i dodjej mi modra na vrata mislim a nisam sigurna da bi ga golim rukama zadavila nisam sigurna al mislim da bi tako bilo .Uvjek sam govorila ako budem imala zensku djecu bicu najgora punica na svjetu user posted image user posted image


"ja svojim kćerkama želim smaopouzdanje toliko...da svaki zid sruše...pa i onaj u kome većina misli da se isti srušiti ne može...
e to im želim i to mi je cilj...
"

lijepo receno Handy
i bice tako ako BOg da , ja mislim da je najveci problem u odgoju ako ti njoj usadis da je ona zrtva ona ce biti zrtva do kraja zivota . Sto se tice bolesnog muza sve te razumijem ali ovdje je ocito zdrav prav covjek policajac je i nije bio smao udarac nego je zena modra on se bas nameracio i jos kako vidim psihicki pritisak vrsi na nju , ja sam mom muzu rekla kad bi doslo do razvoda nedao ti BOG to sam mu rekla pre braka da se nasalis da se samnom kacis oko djece ma da se nasalis , sto se iznervira majko na sabahu .

< Poruku je uredio Mirkica -- 29.10.2013 7:11:49 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 7:28:49   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: SailorMoon


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Muz je prebio i vi trazite psihicku pozadinu kod njega i njegovog zivotinjskog postupka....bas me zanima kako bi ste kceri svoje nasavjetovale da vam dodju modre...mozda sa idi savjetniku...on je jadan pod nekim pritiskom i slicno...djevojko draga bjezi od njega..sljedeci put ces gore proci.

Kao majka kcerke ovo samo mogu potpisati.


ja ni kao majka kćerke ne mogu garantirati šta će moja kćer preživjeti i doživjeti u svom životu...
i sve dok ne budem znala neću moći zasigurno reći...

al jedno znam kao majka nikada joj ne bih rekla napusti bolesnoga čovjeka...
osobito ako se izliječiti može...uz njenu pomoć i inicijativu
jer ja njenoga oca toliko volim da bih mu pomogla da prebrodi sve svoje boli...
i od njega očekujem isto...
rekli smo i u dobru i zlu

ja sam 10 godina pored moga supruga...
sutra da me udari po prvi put u životu svome...osobito pred djecom...
ne bih pobjegla...
povela bi ga do izlaza iz onoga gdje se našao...jer kako ne tuče onaj koji voli tako bolesnoga ne ostavlja onaj koji voli...

dali bih to radila a dalje od njega živjela tada...
iz porodiče kuće svoje il sigurne kuće grada u kom živim...
to bi se tek dalo odlučiti u svezi sa spletom okolnosti...
al digla ruke od čovjeka koji je u ratu sa 18 bio na prvoj borbenoj liniji, kome je otac poginuo pred očima, majka izdahnula na rukama, koji me ko malo vode na dlanu čuva 10 godina...ja to ne bih mogla.
Dali bi ostala sa njim kasnije...ni to ne znam....
ali ostavila ga samoga bez porodice koju gradi mukotrpno sa svim svojim bolom sve ove godine...ne bih mogla te tako lako...
i zasigurno znam ne bi ni on mene...da je situacija obrnuta moguća da se desi...


I sve da pobjegnem ja do njega on od mene...
ta su djeca naša...

nije uvijek tačna ona jednom udari, udarit će opet...
al nakon jednom udarca treba svo svoje smopouzdanje izgrađno upotrijebiti i rješiti situaciju iz koje će djeca izaći najsretnija...


ja svojim kćerkama želim smaopouzdanje toliko...da svaki zid sruše...pa i onaj u kome većina misli da se isti srušiti ne može...
e to im želim i to mi je cilj...



Hanady,da li ti stvarno vjeruješ da će on pristati na psihoterapiju,ja čisto sumnjam.to će ostati na tome,a da li će se ponoviti...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 9:00:41   
veeseelaa
evo ja kao majka kćerki, odležala bi ga i za manje
jebi mi se za njegovo psihičko stanje, nek crkne al moju kćerku ne smije dofatiti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 9:02:40   
veeseelaa

ovo bi trebala biti pouka svim majkama,suprugama...........najlakše je otići.....najteže se izboriti......user posted image user posted image


hahaha
ma nek se s budalom bore njegova mati i babo
samo se budala može žrtvovati a upitno je dal je bolest il isključivo siledžijstvo u pitanju

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 9:07:42   
vjestica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

evo ja kao majka kćerki, odležala bi ga i za manje
jebi mi se za njegovo psihičko stanje, nek crkne al moju kćerku ne smije dofatiti

potpis
a pogotovo za psihički bolesnog čovjeka, od takbvog bi je posebno čuvala
odmha mi na um padne medolino, i ona je ostala uz bolesnog muža user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 9:12:11   
teacher75
ne daj boze nikomeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 9:27:12   
EEDITH
moram da kažem ..........

nedaj Bože iskušenja,i da dođem u takvu situaciju,sada u ljutnji bi svašta napisala,ali kada bi došla u takvu situaciju ndB,ne znam šta bih uradila user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 9:48:02   
Honey3

IZVORNA PORUKA: teacher75

ne daj boze nikomeuser posted image

upravo ovako user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 10:00:00   
MicoTico
Ne daj Bože iskušenja, ali ja bih drugačije od Anonimne.

Anonimna,želim ti svu sreću svijeta i da ne dozvoliš da se ikada slično ponovi.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 10:48:59   
Galicia

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

evo ja kao majka kćerki, odležala bi ga i za manje
jebi mi se za njegovo psihičko stanje, nek crkne al moju kćerku ne smije dofatiti




A curica kad naraste toliko ce imati ljubavi prema cijelom muskom rodu, prema policajcima, imace averziju prema braku kao instituciji, itd itd.
Al ne razmislja anonimna o tome, bitno joj je pomoci "bolesniku". Da je bolestan prebio bi svog jarana iz policije, a ne neduznu zenu. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 11:04:04   
Crnkica
Anonimna,želim ti da riješiš situaciju tako da bude najpovoljnija za tebe i kćerkicu,a šta bi ja uradilauser posted image .....ma nečija ružna riječ mi teško padne i zapamtim,a kamoli da me udari vjeruj ne bi gledala što imam djecu,naprotiv i zbog djece bi gledala da se sklonim od nasilnika,koji kad vidi da mu prođe koji udarac dobije podstrek za još...što se iskreno nadam da se neće desiti...i da ćeš izvući dobru pouku iz ove situacije zbog sebe a i djeteta...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 11:10:08   
dambolina
ma nije sad ni u redu napadati zenu koja je jos uvijek sigurno u stanju psihickog soka. Zato sam u svom prvobitnom postu i napisala da se ona mora dobroooo sabrati i sama sa sobom raskrstiti sta u stvari zeli i cemu se nada. Lako je sa distance pricati. Nego, zena koja radi u JU porodicno savjetovaliste mi je rekla kako je u stvari zalosno da imamo jedno takvo mjesto sa strucnim kadrom koje se rijetko koristi. Mislim da bi to bila dobra polazna tacka.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 187
   [Obrisana poruka]
29.10.2013 11:10:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Crnkica)
  Neposredna veza do poruke: 188
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 11:30:42   
Hanady RR
ne daj Bože iskušenja...
a znam šta pišem i zaštouser posted image
a savršeno dobro znam kako bih ja...sa aspekta mene i moga životauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 11:40:32   
ada_
anonimna puno srece,razumijem i podrzavam tvoju zelju da probas jos jednom jer ti najbolje znas i poznajes svog muza,svako me se desi da pukne u datom momentu sto ne znaci da je nasilnik i da ce to ponoviti,ako ne bude islo u svakom momentu mozes otici i ostaviti...sretno vam

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 11:45:55   
Galicia
A cekaj ada jednom kad covjek prebije zenu to nije zlostavljanje ili?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 12:15:15   
jasminah
Za mene je tp strasno,prestrasno sto je napravio. Nedao Bog iskusenja. Ne znam koliko moras biti milostiv ili glup da oprostis takve stvari.Gledajuci iz ove perspektive strasne grozote mi prolaze kroz glavu,sta bi sve uradila u takvoj situacij. Ali ako misli da ima nade da se to ne ponovi,ako ga voli postujem zbog ljubavi ljudi predju preko mnogo stvari.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 12:21:56   
InLove
Ne daj Boze nikome!

A tebi anonimna zelim svu srecu, da bude onako kako je bolje za vas .. user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu jasminah)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 12:30:04   
ada_

IZVORNA PORUKA: Galicia

A cekaj ada jednom kad covjek prebije zenu to nije zlostavljanje ili?

ne kazem da nije,ali ne poznajem ni jedno ni drugo tako da ne znam sta se desilo i sta je dovelo do toga,poznajem par koji se doveo u istu situaciju i to se desilo samo jednom,muz je bio slicnog zanimanje kao i od anonimne i stres na poslu i ogromna odgovornost doveli su do toga da je lik puka i napravio sranje ali su potrazili pomoc i evo ih zajedno 8 godina posle toga sretni zajedno,i on za mene nije bio nasilnik

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 12:41:11   
Galicia
Interesantna cinjenica je da smo imali vec jednu forumasicu koja je kroz isto prolazila a ciji je muz isto policajac bio. user posted image
Znaci policajci su pod stresom, i zato kad dodju kuci i namlate zenu, oprasta im se jer im je posao jako stresan. Pen.... sto bi vesela rekla.


Jos uvijek ne dolazim sebi da je nekom normalno i oprastajuce da neko nekog namlati.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
19.2.2014 11:41:08   
vila_7
Drage moje, zanima me kod kupovine kuce , koliko se prijepis placa i sta se jos sve placa? Cula sam da se placa i porez na cijenu kuce ali ne znam koliko on iznosi ? I naravno moze li se ista od toga izbjeci ili bar smanjiti?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
19.2.2014 12:02:45   
Nenic@

IZVORNA PORUKA: vila_7

Drage moje, zanima me kod kupovine kuce , koliko se prijepis placa i sta se jos sve placa? Cula sam da se placa i porez na cijenu kuce ali ne znam koliko on iznosi ? I naravno moze li se ista od toga izbjeci ili bar smanjiti?


Kod kupovine nekretnina plaćate notarsku obradu ugovora o prodaji, i porez na promet nekretnina koji iznosi 5% od kupoprodajne cijene (mada porezna svakako izađe na teren da procjeni nekretninu). Plaća se i taksa za upis u ZK (60 KM)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
19.2.2014 13:51:02   
vila_7
da ,ali ako ja svakako kupujem dosta jeftinije nekretninu od stvarne vrijednosti (covjek spustio jer ne moze prodati po cijeni koliko vrijedi zapravo) , na koju cijenu ide taj porez? Mislim , porezna moze dignuti visoko cijenu kad im to odgovara. I izaci ce svakako procjenitelj zbog hipoteke

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Nenic@)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
19.2.2014 14:02:08   
Pikapolonica
Porez ide na cijenu koju porezna procijeni, bez obzira sto je prodajna mozda i dosta niza.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
19.2.2014 14:42:15   
Nenic@
Upravo, procijene kako im kad odgovara. Obično se vode cijenom u ugovoru ali ako ako smatraju da je vrijednost nekretnine dosta veća od navedene onda će sami procijeniti.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *