|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muško ime
18.5.2010 16:00:30   
teacher75
IZVORNA PORUKA: rukajja

SailorMoon ja mislim da nije uopste tesko, samo treba imati pravi nacin, a mislim da ovi pretrazivaci definitivno nisu. najbolje pitati osobu koja zna arapski jezik i uz to je muslimanuser posted image

al nisu samo arapska imena muslimanska- imaju i turska i pezijska user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rukajja)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Muško ime
18.5.2010 16:00:58   
Nadja08
Uh, što smo brze...

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Muško ime
18.5.2010 16:01:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rukajja

gracanka, a sto bi bilo Aryana muslimansko, mislim kakvu ulogu igra ovaj "y"?


Ne tvrdim da jest muslimansko,rekla sam možda.Ako je žena našla da je Aryan musl.onda je možda i Aryana.Mada ja lično ne bih davala imena koja su mi imalo sumnjiva.

(odgovor članu rukajja)
  Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Muško ime
18.5.2010 16:03:16   
rukajja
teacher75 tako jeuser posted image ali pocesmo ti i ja o tome da li je arijana muslimansko, ja se zadala na arapskom pa tako ispade...muslimanima je receno da daju lijepa imena tj lijepog znacenjauser posted image

(odgovor članu Nadja08)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Muško ime
18.5.2010 16:04:51   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: rukajja

teacher75 tako jeuser posted image ali pocesmo ti i ja o tome da li je arijana muslimansko, ja se zadala na arapskom pa tako ispade...muslimanima je receno da daju lijepa imena tj lijepog znacenjauser posted image


Pa ljepo znacenje mi ima i Noah i ako znaci nije muslimansko. Uh sto sam zbunjena

(odgovor članu rukajja)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Muško ime
18.5.2010 16:08:02   
rukajja
noah je biblisjki izraz, a muslimanko je nuh, rekoh ja to vec al ne znam kako da ti objasnimuser posted image to ti je isto kao kad bi dala djetetu ime marija, a ne merjem ili merimauser posted image

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Muško ime
18.5.2010 16:22:55   
SailorMoon
Ma znam ja to. Ili Adam i Adem. Jasno mi je potpuno. Ali mi je Nuh bas bezveze. Jer se ovde neizgovara slovo h, tako dabi to bilo samo Nu.

(odgovor članu rukajja)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Muško ime
18.5.2010 16:30:04   
rukajja
znam njemacki, razumijem te u potpunostiuser posted image pa hajde izaberi jos neko ime koje ti se svidja i koje odgovara za izgovor pa da vidimouser posted image

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Muško ime
18.5.2010 16:33:49   
SailorMoon
najgore je u tome, sto svako ime koje nam se svidja ima vec u fameli.
Nama se svidja bas Ammar, aili tako se mali od rodjaka mm zove. Adrian je isto super, ali nije nase..........user posted image

(odgovor članu rukajja)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Muško ime
18.5.2010 16:41:18   
Anoniman
Moja rodica živi isto u Njemačkoj,i sinu je dala ime Din,muslimansko a ni tamo nije neobično previše.
Ali svako ima svoj ukus,ne znači da će se i tebi svidjeti,ali eto rekoh da spomenem i to ime.user posted image

(odgovor članu SailorMoon)
  Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Muško ime
18.5.2010 16:42:29   
rukajja
imas li neku knjigu muslimanskih imena, tako ti je najlakse i najpreglednije. mozda ti se svidi neko za koje jos nisi cula? 

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Muško ime
18.5.2010 16:48:52   
ajnur
Imam jauser posted image

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu rukajja)
Neposredna veza do poruke: 237
   [Obrisana poruka]
18.5.2010 16:49:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Muško ime
18.5.2010 16:52:25   
ajnur
Ammar ima znaci dugozivotni,koji cvrsto vjeruje,pobozan,blag.Ammar ibn Jasir bio sin prvih sehida Sumeje i Jasira.Arijana,Ariana i sl nemauser posted image

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Muško ime
18.5.2010 16:55:14   
teacher75
IZVORNA PORUKA: ajnur

Ammar ima znaci dugozivotni,koji cvrsto vjeruje,pobozan,blag.Ammar ibn Jasir bio sin prvih sehida Sumeje i Jasira.Arijana,Ariana i sl nemauser posted image

kladim se da u toj knjizi nema ni ime Lana, a ja sam pronasla da je arapsko i da znaci "njezna" a cula sam i da arapi daju to ime user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Muško ime
18.5.2010 16:58:06   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: ajnur

Ammar ima znaci dugozivotni,koji cvrsto vjeruje,pobozan,blag.Ammar ibn Jasir bio sin prvih sehida Sumeje i Jasira.Arijana,Ariana i sl nemauser posted image

kladim se da u toj knjizi nema ni ime Lana, a ja sam pronasla da je arapsko i da znaci "njezna" a cula sam i da arapi daju to ime user posted image



I Lina je muslimansko ime!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Muško ime
18.5.2010 16:59:43   
ajnur
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: ajnur

Ammar ima znaci dugozivotni,koji cvrsto vjeruje,pobozan,blag.Ammar ibn Jasir bio sin prvih sehida Sumeje i Jasira.Arijana,Ariana i sl nemauser posted image

kladim se da u toj knjizi nema ni ime Lana, a ja sam pronasla da je arapsko i da znaci "njezna" a cula sam i da arapi daju to ime user posted image


Ovo je knjiga arapskih i turskih imena.Nema Lana ima Lemana znaci svjetlucanje,blistanje vjerovatno je Lana skracenica....user posted image


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Muško ime
18.5.2010 17:33:53   
teacher75
IZVORNA PORUKA: ajnur

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: ajnur

Ammar ima znaci dugozivotni,koji cvrsto vjeruje,pobozan,blag.Ammar ibn Jasir bio sin prvih sehida Sumeje i Jasira.Arijana,Ariana i sl nemauser posted image

kladim se da u toj knjizi nema ni ime Lana, a ja sam pronasla da je arapsko i da znaci "njezna" a cula sam i da arapi daju to ime user posted image


Ovo je knjiga arapskih i turskih imena.Nema Lana ima Lemana znaci svjetlucanje,blistanje vjerovatno je Lana skracenica....user posted image


pa sumnjam da su u tu knjigu uspjeli upisati bas svako ime! lana ne znaci svjetlucanje nego njezna, kao i Lina, mislim da je prije na nekom narjecju Lana a na nekom LIna i da su ta dva imena povezana

< Poruku je uredio teacher75 -- 18.5.2010 17:37:03 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Muško ime
18.5.2010 18:24:35   
ajnur
Glupo je se raspravljati.Svak daje ime koje mu se svidjauser posted image


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Muško ime
18.5.2010 19:54:41   
Anoniman
A gdje su nestali Aleni, Farisi, Harisi, Emiri,Ibre,Denisi,Adnani,Amiri...???

(odgovor članu ajnur)
  Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Muško ime
18.5.2010 20:04:24   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

A gdje su nestali Aleni, Farisi, Harisi, Emiri,Ibre,Denisi,Adnani,Amiri...???


pa sad sto vise iz budzaka to bolje

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Muško ime
18.5.2010 20:09:10   
teacher75
IZVORNA PORUKA: teacher75

meni su najljepsa muska imena: arian, arman, danijal, daris, erol, luan


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Muško ime
18.5.2010 20:15:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: dadada

A gdje su nestali Aleni, Farisi, Harisi, Emiri,Ibre,Denisi,Adnani,Amiri...???


pa sad sto vise iz budzaka to bolje
nazalost

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Muško ime
18.5.2010 20:19:23   
Emica_sa
Ja sam dala svom sinu ime Alan i nigdje nisam nasla da je muslimansko,ali meni se svidalo i to je bilo to.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Muško ime
18.5.2010 20:55:24   
bebacha
nas maleni bato ce se ako Bog da zvat Alen.mozda sam vec pisala al eto opetuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *