|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 14:05:54   
lejlašh
Draga Kano, madrace po mjeri ti mogu naručiti u radnji Boca - kad kreneš prema Fis- u s desne strane,odmah iza raskrsnice prema Vitezu. Samo otiđi bar mjesec prije poroda, da ne bi beba čekala svoj krevetićuser posted image

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 14:13:21   
hanabanana
Vjeruj, iz iskustva kažem. user posted image

Dovoljno jeste, ali je puno bolji onaj od metar. Čekaj dok ti se bebač počne okretati po krevetu.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 14:17:58   
makana
lejlaaaaaaaa
mašala malena ko ribica
vidjela sam slike
user posted image user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 14:21:30   
lejlašh
I ja sam zagovornik drvenih krevetaca, ja sam svoj dobila od rodice, njeno dvoje djece nisu puno spavali u njemu, pa je dobro očuvan. Ima tri nivoa i veliki je.
Višnjin krevetac je super, a nije ni bebachin ništa puno lošiji. Možda bi se trebala raspitati kod stolara da li se može ugraditi polica za još jedan nivo. Pokušaj, isplati se, vjeruj da ćeš sačuvati leđa.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 14:27:57   
lejlašh
Hvala makana, Merjem voli da se presvlači i da bude gole. Odmah počne gugutati i smijati se. Nekad bi je najradije ostavila tako čitav dan, ali bojim se da se ne prehladi. Zato jedva čekam ljeto...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 14:53:26   
kana
hej lejla iz Zenice,ja cu dobiti madrac u celofanu od ljudi kod kojih je bio moj krevetac,ali hvala na inform.Ai svakako sam u devetom mjesecu,samo sto bebac nije dosaouser posted image
a u kojem si ti mj ili si se vec porodila a opet trudnica,nisam te vidjala na forumu do saduser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 15:21:50   
bebacha
ma upustvu naseg krevetica pise da se moze koristiti od rodenja po tinejdzerskog doba.netreba mi bas toliko ali mislim da je sirina od 80cm sasvim dovoljna.on je jos i siri od nekih djecij krevetica

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 15:24:18   
hanabanana
Ma pustite uputstva....sjetite se koliko su široki bili vaši kreveti.

Moj je Boga mi bio 1,00 m - i to madrac, ne krevet.

A onda sam dobila još veći, 1,30 kada sam imala nekih 12 ili 13 godina.


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Krevetic... ?
7.2.2008 17:11:41   
rozi
Ja sam jucer vidjela taj krevetic kao kad Bebache u Fisu u Gracanici, sada je trenutno na snizenju sa 280 na 240 km. Nisam otvarala ovu temu par dana , tek sam sad vidjela da je to to. Da vidite kako sam potrcala prema njemu, al kad sam vidjela da se ogradice ne spusta i ima jedan nivo za dusek malo sam se razocarala.
Jedino kupiti 2 madraca pa jedan na drugi staviti user posted image  heheh

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Krevetic... ?
12.2.2008 23:34:39   
triplemama
Pa putni se nezove džaba putni. On služi kao prelazno rijesenje kada si na putu. Drveni je drveni.Samo gledaj da se dusek moze skroz spustiti jer djeca rastu pa se nagnu i tupuser posted image . Gledaj da se jedna stranica moze spustiti da mozes lakse spustiti dijete kada zaspi na rukamauser posted image  ili dodati cucuuser posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Krevetic... ?
25.2.2008 15:28:15   
saba
Visnja, isti taj krevetic sam i ja narucila i mislim da je savrsen!!! Nisam jos u prilici da ga isprobam jer nam jos nije isporucen, a i beba ce tek u aprilu :) Mislim da ce se pokazati praktican i upotrebljiv kako izgleda da jeste. Inace, planiram bebu od prvog dana uspavljivati u njemu, i nadam se da necu pasti u iskusenje da bebu naviknem na spavanje u bracnom krevetu, a muza izbacim u djeciju sobu (kako mnoge mame skontaju da im je lakse zbog cestih nocnih budjenja). Nekako mi je logicno da se od pocetka navikne na neko svoje okruzenje za spavanje.   

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Krevetic... ?
25.2.2008 16:01:57   
Visnja RR
Draga saba , krevet je savrsen... :) jeste skup ali se i golim okom vidi njegov kvalitet... a i dugorocnija funkcionalnost...
meni ce krevet biti isporucen iza 10-og marta...
termin mog poroda je 16 april...al kako cu ici na carski sve ce biti mnogo ranije...kako dr kaze cim udjem u deveti...

(odgovor članu saba)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Krevetic... ?
3.3.2008 9:11:23   
bebacha
mi smo svoj krevetic isprobale.posto je nasa bebica dosla na svijet 23 februara.super ja onaj dio za presvlacenje a i ostalo

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Krevetic... ?
3.3.2008 12:59:47   
majabaja
Prvi bebko (djecak), 25 sedmica, pa ima i puno nedoumicauser posted image
Da li se igdje mogu kupiti krevetici na kojem su obje stranice (ili kako se to vec zove) mobilne i da se jogi moze spustati na 2-3 nivoa?
Nesto sam vec gledala, ali na takav nisam nigdje naisla. Uvijek je jedna stranica fiksirana. Bilo bi super da je nijansa bukve, da ima ladicu i da je kvalitetan.
I nisam nimalo zahtjevna user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Krevetic... ?
3.3.2008 16:21:00   
bebacha
neznam odakle si ali mislim da bi tako nesto moglo biti u fisu

(odgovor članu majabaja)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Krevetic... ?
3.3.2008 17:29:56   
Emina*
Majabaja,nisi nam rekla gdje zivis,pa da ti mozemo pomoci, ali ako si iz Sarajeva, mozes sacekati, u Skenderiji 13.marta pocinje Sajam Namjestaja,pa kazu da tamo ima jako puno stvari, pa ja mislim da bi trebalo biti i kvalitetnijih krevetica...
I mi cekamo sajam,pa cemo onda da trazimo krevetic...
Sretno......


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Krevetic... ?
4.3.2008 9:56:09   
Nadi
Eminice svaka čast na prijedlogu za sajam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Krevetic... ?
4.3.2008 10:01:05   
Emina*
Hvala Nadi, i meni je Sanela (maryam amina) rekla, a i mi smo planirali kupiti,ali reko da se strpimo jos koji dan do sajma....
Al stvarno i ja sam cula da bude svega dole,
pa curke moje pripremite pare i plate i u shopping...  user posted image user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Krevetic... ?
4.3.2008 10:16:49   
ElmaB
Draga Eminice!user posted image
 
Ja sam prosle godine bila na sajmu i iskreno, i nisam bila bas odusevljena izborom. Najvise je kuhinja, sobnih garnitura i spavacih soba. Ja sam tada trazila djeciju sobu za Teu i jedino sto mi se svidjelo, bila je soba koja je kostala 3.000 KM. Katastrofa! user posted image user posted image Krevetaca nije bilo. Da li ce ovaj put biti bolja ponuda, vidjecemo. I ja cu ga svakako, ako Bog da, posjetiti!
 
Cujemo se!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Krevetic... ?
4.3.2008 10:18:48   
Emina*
Hvala ti ElmaB,pa da se i za to pripremim...
Svakako smo planirali na sajam,pa i ako ne bude,nema veze, nije nam bas hitno..
Ma reko kontam,opet je to sajam namjestaja, al ko ce ga znati.....
Al vidjet cemo eto.....
Hvala ti jos jednom...... user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Krevetic... ?
4.3.2008 12:57:45   
ElaB
E cao hanumice moje, imene zanima ova tema, ali ne kontam to s tim "2 ili 3 nivoa"?????????

Ljubim vas  user posted image

_____________________________

nas mali Faris je stigao na svijet 16.09.2008., bas kako je doktorica predvidjela :)

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Krevetic... ?
4.3.2008 13:00:48   
Emina*
To ti znaci da se onaj dio gdje bebana lezi moze spustati i podizati,i da imas te opcije na tri nivoa..
Najnizi,kad je bebana veca, srednji kad je malo manja, i najvisi, kad beba je sasvim mala, ai tebi je lakse ledjima,da se ne saginjes.....


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu ElaB)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Krevetic... ?
4.3.2008 13:03:53   
ElmaB
Cao Ela!user posted image
 
To znaci da madrac u krevetcu mozes spustiti ili podici onako kako ti odgovara. Kada je beba skroz mala ides na treci nivo, tj. na zadnji, da ti je beba skroz visoko u krevetcu. Kako raste, nivoe spustas, jer beba se pocinje dizati i postoji mogucnost da ispadne iz krevetica. Zato ti lijepo pozicioniras madrac na drugi ili prvi nivo. To ti je veoma jednostavno. Samo pomjeras daskicu koja se nalazi ispod madraca!
Nadam se da sam bila dovoljna jasna!
Pozdrav!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu ElaB)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Krevetic... ?
4.3.2008 14:10:16   
ElaB
E drage moje, hvala vam na objasnjenju, jasno mi je o cemu se radi, sad i ja znam po nesto o toj opremi z abebace pa kad aBd budem isla u kupovinu da ne kupim pogresno ili nekvalitetno.
Hvala puno !!!!!!!!!

Bubim Vas user posted image

_____________________________

nas mali Faris je stigao na svijet 16.09.2008., bas kako je doktorica predvidjela :)

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Krevetic... ?
4.3.2008 14:21:26   
majabaja
Zivim u Sarajevu. Malo sam pregledala ponudu po radnjama, pa sam zato i postavila pitanje o kreveticu u kombinaciji 3 nivoa madraca+obje stranice mobilne. Mozda tako nesto  i ne postoji, pa da se ne blamiram kod trgovaca user posted image
A sto se tice FIS-a....ne znam sta bih rekla...u odjelu sa djecijim stvarima sam vidjela 1 ili 2 drvena krevetica (izbor jako mali) koja me se i nisu dojmila, a na spratu sam vidjela jedan izuzetno jeftin 165,00 KM, madrac je cini mi se fiksiran, ali se obje stranice pomijeraju.
Znaci, nista.
Pogledacu i na sajmu, hvala na obavjestenju user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *