|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 41 [42]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krevetic... ?
3.10.2018 22:26:16   
Visnja RR

Samo da javim da ovaj krevet Asja jos uvijek korisiti...i vrijedio je svake marke ...tada je bio preskup ...sad ima takav za kupiti upola jeftiniji

https://www.dodaj.rs/image/4yF57

dimenzije su mu čini mi se 175 x 75
kad je prestala biti beba izbacili smo ovaj dio sa ladicama...i stavili dušek za veću dimenziju....nalazi se u nasoj sobi i spava u njemu user posted image al evo već smo spremni da se razdvojimo za koji dan....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 1026
   RE: Krevetic... ?
3.10.2018 22:28:30   
Visnja RR
Amelice taj bijeli mi je extra user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1027
   RE: Krevetic... ?
4.10.2018 8:07:16   
vortex RR
Draga Visnja, bas mi je drago da napokon cujem pozitivne komentare na ovaj "3u1" krevetic. Mozda je do cijene i samim tim i kvalitete, jer mi se niko od poznanika ko ima nije zalio da je skup. Sigurno su to onda neke jeftinije, manje kvalitetne kopije.

Rekoh vec bas mi djeluje prakticno i korisno. I stedi dosta prostora koji nam svima fali :) 

Sjecas li se koja je marka i gdje je kupljen?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1028
   RE: Krevetic... ?
4.10.2018 8:40:58   
Amelaa RR
Ovaj evolvie je super al ga nigdje nema ovdje a u Hrvatskoj kosta oko 1000Km, ovaj bijeli je isti sako sto beba kada preraste prosiri se i onda bas dugo dijete spava.. samo ja se mislim da li stavljat tockic ili ne? Evo krevetic https://youtu.be/fd5bA7Oqtkc


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 1029
   RE: Krevetic... ?
4.10.2018 10:45:02   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vortex RR

Draga Visnja, bas mi je drago da napokon cujem pozitivne komentare na ovaj "3u1" krevetic. Mozda je do cijene i samim tim i kvalitete, jer mi se niko od poznanika ko ima nije zalio da je skup. Sigurno su to onda neke jeftinije, manje kvalitetne kopije.

Rekoh vec bas mi djeluje prakticno i korisno. I stedi dosta prostora koji nam svima fali :) 

Sjecas li se koja je marka i gdje je kupljen?


Radnja je bila na Dobrinji...Zvala se Intelios... Nisam sigurna da jos uvijek postoji.... Koštao je 930 km
jako, jako kvalitetna izrada... čvrst....
samim tim da nam jos koristi i nakon 10 g sve sam rekla...

a nakon sto se on pojavio bilo je dosta kopija ali jako lohotnih kopija... njegova prednost je i širina 75 cm...većina su 60 cm....pa zbog te širine se dugo kasnije može koristiti i kad dijete poraste

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 1030
   RE: Krevetic... ?
4.10.2018 10:47:21   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Ovaj evolvie je super al ga nigdje nema ovdje a u Hrvatskoj kosta oko 1000Km, ovaj bijeli je isti sako sto beba kada preraste prosiri se i onda bas dugo dijete spava.. samo ja se mislim da li stavljat tockic ili ne? Evo krevetic <a href="https://youtu.be/fd5bA7Oqtkc">https://youtu.be/fd5bA7Oqtkc</a>



Isplatniji ti je bijeli...jer bebice brzo rastu .... user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 1031
   RE: Krevetic... ?
4.10.2018 11:00:03   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: vortex RR

Draga Visnja, bas mi je drago da napokon cujem pozitivne komentare na ovaj "3u1" krevetic. Mozda je do cijene i samim tim i kvalitete, jer mi se niko od poznanika ko ima nije zalio da je skup. Sigurno su to onda neke jeftinije, manje kvalitetne kopije.

Rekoh vec bas mi djeluje prakticno i korisno. I stedi dosta prostora koji nam svima fali :) 

Sjecas li se koja je marka i gdje je kupljen?


Radnja je bila na Dobrinji...Zvala se Intelios... Nisam sigurna da jos uvijek postoji.... Koštao je 930 km
jako, jako kvalitetna izrada... čvrst....
samim tim da nam jos koristi i nakon 10 g sve sam rekla...

a nakon sto se on pojavio bilo je dosta kopija ali jako lohotnih kopija... njegova prednost je i širina 75 cm...većina su 60 cm....pa zbog te širine se dugo kasnije može koristiti i kad dijete poraste



Hvala ti puno! Sad je sve jasno. Kvalitet i cijena neuporedivi. Pogledat cu ima li nesto slicno bas tvom. Ustedio bi mi mnogo prostora bas

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1032
   RE: Krevetic... ?
23.10.2018 14:05:42   
Vodolija0602
Da malo podignem temu :)

Da li je neko od vas restaurirao stari krevetic? Muz je izrazio zelju da koristimo krevetic koji je on koristio kao beba, s tim da ga moramo srediti, osmriglati I ofarbati.
Krevetic je funkcionalan, ogradica se spusta, ima 3 nivoa za madrac, na tockicima je (muz mi je bas bio moderan prije 30 godina user posted image )

Zanima me koju ste boju koristili, pretpostavljam neku na bazi vode? Neki savjet prije nego sto se bacimo na posao?

I da, preporuka za madrac; memori, dzepicasto jezgro, zicano… sta vam se pokazalo kao najbolje I gdje ste kupili?

user posted image

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 1033
   RE: Krevetic... ?
30.10.2018 11:24:15   
Visnja RR
o farbanju nemam pojma ...

a madrac za krevetić je vazno da je nov...dakle da je tvrdji...ako je od pjene da kad pritisne rukom da se brzo vraca u prvobtni oblik....

brenodvi tu nisu bitni.... al eto imas Nobil, Dormeo i sve moguće specijalizovane bebeće radnje ...npr u Axa na Stupu će ti dati odlične savjete

< Poruku je uredio Visnja RR -- 30.10.2018 11:42:05 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Vodolija0602)
Neposredna veza do poruke: 1034
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 40 41 [42]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 41 [42]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *