|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krevetic ?
13.3.2014 16:27:15   
Badema
Ja sam kupila neki dan drveni krevetic i madrac u Adax-u u Alti. Dosta su im kvalitetni proizvodi.

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 976
   RE: Krevetic ?
13.3.2014 19:26:10   
ajla86

IZVORNA PORUKA: magbi

kupi mali madrac to smo mi uradili otisli u fis i kupili tankii skroz





I na pod haha to mi se cini najbezbjednije....

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 977
   RE: Krevetic ?
15.3.2014 0:37:24   
visnjagrbic
koliko ste platili krevetac, ja sam nedavno kupila lijep drveni krevetac za 290 km jel to preskupo

_____________________________

http://cestitkezarodjendan.info/category/cestitke-za-rodenje/

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 978
   RE: Krevetic ?
15.3.2014 13:18:44   
Mamina pčelica
Ja jos uvijek nisam kupila,ali nadam se da cu uskoro.
Taj 290 KM mi se ne cini skup,ali zavisi kakav je.Ja sam gledala u FIS-u (Vitez),cijena je oko 300 KM,ali je u kombinaciji s ''komodicom'' za bebine stvari i presvalacenje,sto se meni jako svidja.
Nadam se da cu takav naci negdje u Sarajevu,jer mi FIS i nije tako blizu.A ne da mi se voziti 2,5 h polovinom 8-og mj. trudnoce....user posted image

(odgovor članu Badema)
Neposredna veza do poruke: 979
   RE: Krevetic ?
15.3.2014 15:06:13   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Mamina pčelica

Ja jos uvijek nisam kupila,ali nadam se da cu uskoro.
Taj 290 KM mi se ne cini skup,ali zavisi kakav je.Ja sam gledala u FIS-u (Vitez),cijena je oko 300 KM,ali je u kombinaciji s ''komodicom'' za bebine stvari i presvalacenje,sto se meni jako svidja.
Nadam se da cu takav naci negdje u Sarajevu,jer mi FIS i nije tako blizu.A ne da mi se voziti 2,5 h polovinom 8-og mj. trudnoce....user posted image

pa imaš fis u sarajevu u halilovićima


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mamina pčelica)
Neposredna veza do poruke: 980
   RE: Krevetic ?
16.3.2014 13:49:06   
Mamina pčelica
Znam,ali su mi rekli da nema izbora kao u Vitezu,mada planiram navratiti cim budem u prilici.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 981
   RE: Krevetic ?
16.3.2014 13:57:30   
salmy
IZVORNA PORUKA: Mamina pčelica

Ja jos uvijek nisam kupila,ali nadam se da cu uskoro.
Taj 290 KM mi se ne cini skup,ali zavisi kakav je.Ja sam gledala u FIS-u (Vitez),cijena je oko 300 KM,ali je u kombinaciji s ''''komodicom'''' za bebine stvari i presvalacenje,sto se meni jako svidja.
Nadam se da cu takav naci negdje u Sarajevu,jer mi FIS i nije tako blizu.A ne da mi se voziti 2,5 h polovinom 8-og mj. trudnoce....user posted image

Jucer sam vidjela u Konzumu na Koreji drveni extra,,ima madrac spustaju se stranice..skroz je povoljan..oko 140 KM..cini mi se..izlozen je uz bastenski namjestaj..pogledaj

< Poruku je uredio salmy -- 16.3.2014 13:58:28 >

(odgovor članu Mamina pčelica)
Neposredna veza do poruke: 982
   RE: Krevetic ?
16.3.2014 15:18:32   
Mamina pčelica
Hocu,hvala ti puno...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 983
   RE: Krevetic ?
13.5.2014 22:04:29   
lejan
Zna li neko slucajno da li bilo gdje u Bih i gdje imaju u prodaji Bertoni krevetici, super mi izgledaju ali samo uspijevam naci ponudu iz Srbije i Hrvatske, cijena im je jako prihvatljiva s obzirom na to sta se dobije, krevetic je s komodom koja se kasnije moze skinuti, od oglradice se dobije radni sto a onaj osnovni dio ostaje kao krevet za veliko dijete, takodjer komoda se moze montirati sa strane koja vam odgovara, sve mi je super osim toga sto ne mogu nigdje da nadjen taj krevetic, postavila bih i sliku ali ne znamuser posted image user posted image user posted image pa vas molim ako je iko vidio negdje nesto slicno da javi gdjeuser posted image user posted image

(odgovor članu Mamina pčelica)
Neposredna veza do poruke: 984
   RE: Krevetic ?
13.5.2014 23:40:25   
lejan
http://www.netprodavnica.rs/index.php?route=product/product&path=41_96&product_id=29473
http://www.ready.rs/products/Oprema-za-bebe/Krevetici/4909.sr.html
na ovaj krevetic sam mislila u prethodnom postu, bila bih jako zahvalna ako neko ima bilo kakvu informaciju kako da dodjem do njegauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lejan)
Neposredna veza do poruke: 985
   RE: Krevetic ?
24.5.2014 0:03:10   
White rose
Skoro isti ovakav imaš u Fisu u Vitezu. Ima ih par na baby odjelu, a ima nešto i na namještaju. Ovo je ustvari krevet od 0-7 tj, poslije se skine krevetić i komoda i ostane krevet za dijete do 7. godine. Mislim da je bio negdje do 300 KM max.

_____________________________

1. ICSI Sept 2012 Cito, beta 0
2. FET Nov 2012 Cito, biohemijska
3. FET April 2013 Cito, beta 0
4. ICSI Sept 2013 Bahceci, beta 0
5. FET Nov 2013 Bahceci, beta 178 :) koja sada ima dvije godine :)
6. FET Sept 2016 Bahceci, biohemijska

(odgovor članu lejan)
Neposredna veza do poruke: 986
   RE: Krevetic ?
24.5.2014 0:35:26   
SdZ
Fis 100%.

:-)

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu White rose)
Neposredna veza do poruke: 987
   RE: Krevetic ?
25.5.2014 22:18:59   
lejan
Vidjela sam taj u Fis-u ali mi je komodica s pogresne strane za moju sobicu a ne moze se montirati na drugu stranu pitala sam ihuser posted image i on mi je bio lijep i da cjena je tu negdje oko 300 mozda malo vise

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 988
   RE: Krevetic ?
22.6.2014 20:11:27   
scarlett
Ako mislimo na isti krevetac iz FISa, ja svoj prodajem, pa ako ima zainteresiranih, neka se jave na PP.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu lejan)
Neposredna veza do poruke: 989
   RE: Krevetic... ?
19.8.2014 15:23:48   
Almasa_T
Drsge moje imate li neke kratke savjete na sta posebno da obratimo pozornost kada kupujemo krevetic? Prva beba i mladi roditelji razumijete nas nadam se. :)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 990
   RE: Krevetic... ?
20.8.2014 0:25:47   
gvendolina
najvaznije je da se moze podesavati po visini, a na vama je da odlucite koji vam je krevetic prakticniji drveni ili sa mrezicom. meni su jako prakticni ovi krevetici koji se mogu razmotirati pa da dijete moze koristiti i kada je vece. pogledajte ponudu po radnjama ima zaista divnih krevetica,a mislism da je tradeli u kiseljaku i dalje najpovoljniji. iscitajte i ovu temu ima dosta korisnih info

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Almasa_T)
Neposredna veza do poruke: 991
   RE: Krevetic... ?
20.8.2014 0:32:33   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Almasa_T

Drsge moje imate li neke kratke savjete na sta posebno da obratimo pozornost kada kupujemo krevetic? Prva beba i mladi roditelji razumijete nas nadam se. :)


Gvendolina dobro reče ... kreni da čitaš od pocetka ovu temu i sve će ti se reći.... sve smo tako počinjale user posted image

dobrodošla na RR user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Almasa_T)
Neposredna veza do poruke: 992
   RE: Krevetic... ?
27.8.2014 12:54:23   
Almasa_T
Hvala vam puno vec sam se dala u iscitavanje svih komentara od prije. :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 993
   RE: Krevetic... ?
29.8.2014 0:54:07   
milenium
razmišljam o kupovini novog krrevetića al ne znam koliko je to korisno i pametno. imam već jedan u sobi al u njemu već malena spava,al pošto nam stiže još jedna bebica ne znam što sad,kupiti još jedan il ovu izbacit iz krevetića ili nešto trećeuser posted image

(odgovor članu Almasa_T)
Neposredna veza do poruke: 994
   RE: Krevetic... ?
29.8.2014 13:51:46   
gvendolina
kupite veci krevet za malenu, koliko je njoj? ja sam gledala na piku prodaju one krevete iz ikea-e za 90 KM, oni su nesto manji i mora se uzeti madrac po mjeri imaju i ogradicu, izgleda ovako

a super su mi i oni kreveti sa ladicom



_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 995
   RE: Krevetic... ?
1.9.2014 22:59:29   
milenium
ima sin veliki krevet s ladicom,možemo u nju staviti madrac ali meni se to rješenje ne sviša jer me strah da ne bi pao na nju ili da nebi stao na nju kad se noću ustaje na wc. a malenoj će biti 2 god kad se beba rodi.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 996
   RE: Krevetic... ?
10.12.2014 22:26:57   
bejbibi
Zdravo zene,imam pitanjce...gdje se ima kupiti drzac za baldahin??? Ako neka zna u sarajevu gdje ili bihac..unaprijed zahvalna :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 997
   RE: Krevetic... ?
15.12.2014 22:55:07   
Bella.88
Amko na Mojmilu,a mislim da imaš u skoro svim radnjama gde se prodaje oprema za bebe,
oprema za bebe na Socijalnoom-neznam naziv radnje
adax i ima na Dobrinji,tu sam videla prije 2god.

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 998
   RE: Krevetic... ?
4.3.2015 13:12:24   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ellene

Pozdrav,

imam jedno pitanje u vezi drvenog krevetića. Neznma jesam li ja čudna i strašljiva, kod mene je to drvo bilo prekriveno sa svih strana da se dijete ne udari, osim one ogradice još jorgančiće prebacivala. Sad joj je 16 mj i skinuta su dva djela iznad glave i ispod noga. E mene sad strah skinuti i ostale jorgančiće da se nebi zaglavila rukica, nogica ili da se ne udari. Znam da moja mama nama nije ništa stavljala. Kakvo je kod vas?



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 999
   RE: Krevetic... ?
4.3.2015 13:21:10   
rose

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Zdravo zene,imam pitanjce...gdje se ima kupiti drzac za baldahin??? Ako neka zna u sarajevu gdje ili bihac..unaprijed zahvalna :)


imam ja i baldahin i drzac ako bude pisonja, prodam ti user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *