|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolan rast zubića naših beba
19.6.2010 20:26:15   
lavić Simba
i Lavic ima 8.5 mj i nema niti jedan zubic...

_____________________________

mamina radost....moj mali djecak
03.10.2009.
prvi zubic sa 9.5 mjeseci
prohodao sa 11 mjeseci

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Bolan rast zubića naših beba
24.6.2010 11:11:51   
Anoniman
nas desni uzas muce al zubica ni na vidikuuser posted image budi se po milion puta plakajuci ima i turu nije stasno vise je nervozan i neutjesan
Sad ce nam abd.godina a jos nijednog zubauser posted image sto,tako tesko iznicu ???
Nevidim ni naznake jedino na gornjoj vilici prva dva gdje ce biti abd.zubica se vidi bjelo gdje ce niknuti kalupuser posted image al jos nista osjedit cu cekajuci....


(odgovor članu lavić Simba)
  Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Bolan rast zubića naših beba
24.6.2010 11:19:23   
reallove
nas je ovaj 4.zubic namucio strasno,curi iz nosica i iz usta jos i upala grla i uha...groooznooouser posted image


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Bolan rast zubića naših beba
24.6.2010 15:21:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: reallove

nas je ovaj 4.zubic namucio strasno,curi iz nosica i iz usta jos i upala grla i uha...groooznooouser posted image

joj bas mi je zao milauser posted image pa sta ima rade ti zubici boze mili
Dusa slatka,i nas mila muce uzas budi se izasna ko mamen jecajuci trzajuciuser posted image valjda ga bole desni malo se umiri i opet
Bas se sinoc isplakao dusa me boli,a pomoc mu nemogu
Ma da oce vise krenuti dovraga vise,sta cekaju samo ga more a nidje ni jednog :(
Ljubimo vas

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Bolan rast zubića naših beba
26.6.2010 20:06:00   
Twisterova
nasoj malenoj tek su 3 mjeseca uzasno je nervozna,stalno place sve sto dohvati u ruke stavlja u usta,kazu da mogu biti zubici ali ja nesto ne vjerujemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Bolan rast zubića naših beba
8.7.2010 16:55:03   
Anoniman
Imam jedno pitanje, mali vec odavno je poceo da stavlja i grize rukicuu ustima, nije imao ni 3mjeseca, al evo 2 dana na donjoj desnoj vidim ko malo bijelog, pipam prstom nije mi bas tvrdo...Vjerovatno su zubici...Nervozan je, ne da place vec vristi...
Zanima me koliko vremenski treba da kad se vec primjeti na desnoj da izraste zubic?

(odgovor članu Twisterova)
  Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Bolan rast zubića naših beba
8.7.2010 17:20:43   
Mya_81 RR
Uh, Marina, sve ti je to individualno...

Mi smo ti isto tako negdje oko trećeg mjeseca balili ko ludi i sve trpali u usta. U 6 mjesecu sam vidjela da joj se desni bijele (kod donjih jedinica) i mislila 'ma, sad će zubići garat svaki čas izbiti'. A prvi dobila tek s 9,5 mjeseci.

S tim da je svako malo bila nervozna i loše je spavala od rodjenja tako da nama to nisu mogli biti pokazatelji hoće li zubići brzo.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Bolan rast zubića naših beba
8.7.2010 17:47:02   
Anoniman
Adriano je stvarno mirna beba, rijetko place al ova dva dana samoubistvo cisto....Dajem mu grickalice, trljam krpicom desneuser posted image user posted image ...

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Bolan rast zubića naših beba
8.7.2010 22:40:39   
R&T@
Moja prva kcerka je prvi zubic dobila u desetom mjesecu i zatim sve jedan za drugim... nikad nije imala povisenu temperaturu i nikad nista nije grizla...

S mladjom je svaki zub patnja...
Svaki je pracen visokom temperaturom i vodenom stolicom...
Sad ima sve jedinice, dvojke i cetvorke...

Ali jucer temp. 39 i cijeli dan rucica u ustima... sve su joj ranice po saci...
valjda krenule i trojke... nema sanse da pogledam, odmah grize...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Bolan rast zubića naših beba
27.7.2010 12:54:08   
lila25
mi smo dobili dva donja sjekutica,super je proslo ove nismo osjetili,koji su nam sljedeci?

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Bolan rast zubića naših beba
16.8.2010 10:19:19   
mamma mumi
Moj Tarik od sinoc ima povisenu temperaturu 37,6 stC,  curi mu voda iz nosa, i mislim da mu rastu donje obje cetvorke i gornja desno., Ima 2 godine a samo 7 zubica, tako da su izgleda svi odjednom krenuli. Opet me strah  da nije sta drugo. Ja znam da pedijatri nedaju rec da je temp. od zubica, ali nasa iskustva su drugacija. Molim vas  sta ste radile u takvim situacijama, i koliko dugo temperatura traje. kad je od zubica

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Bolan rast zubića naših beba
16.8.2010 10:21:55   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Moj Tarik od sinoc ima povisenu temperaturu 37,6 stC,  curi mu voda iz nosa, i mislim da mu rastu donje obje cetvorke i gornja desno., Ima 2 godine a samo 7 zubica, tako da su izgleda svi odjednom krenuli. Opet me strah  da nije sta drugo. Ja znam da pedijatri nedaju rec da je temp. od zubica, ali nasa iskustva su drugacija. Molim vas  sta ste radile u takvim situacijama, i koliko dugo temperatura traje. kad je od zubica


A moja pedijatrica bi ti sad rekla da to uopste nije temperatura user posted image A uz to, ona uvijek pregleda zube, pa kazu da li rastu ili ne. Ako nema drugih simptoma, gubitak apetita, kasalj ili sl, vrlo je moguce da su zubici, a evo i ja ti kazem. Temperatura (da je i ja ovako nazovem, jer i ja bih rekla da nema ture) uopste nije visoka user posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Bolan rast zubića naših beba
13.9.2010 10:20:07   
anidla
e nas je sinoc gornja dvojka posteno namucila user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Bolan rast zubića naših beba
13.9.2010 10:24:00   
Schecherlemica
Anidla bas nam je zao...user posted image
Mi imamo samo donje jedinice,prvu nismo ni osjetili,druga=sedam dana tura i proljevuser posted image
A izgleda da sada idu i gornje jedinice,joj....
Uh ti zubici?
A pomaze li sta ogrlica od cilibara?


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Bolan rast zubića naših beba
13.9.2010 10:27:10   
anidla
IZVORNA PORUKA: Schecherlemica

Anidla bas nam je zao...user posted image
Mi imamo samo donje jedinice,prvu nismo ni osjetili,druga=sedam dana tura i proljevuser posted image
A izgleda da sada idu i gornje jedinice,joj....
Uh ti zubici?
A pomaze li sta ogrlica od cilibara?



sve manje vjerujem u nju....

ni mi nismo osjetili 4 jedinice, ali ove dvije gornje dvojke, pogotovo ovu sinocnju smo svi preplakali, uzaaaas...




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Bolan rast zubića naših beba
13.9.2010 10:30:51   
Schecherlemica
A joj valjda nece svi tako da bole...user posted image
Ma eto kazu nam da uzmemo i tu ogrlicu ali ja nesto skepticna...user posted image
Ljubi Nou user posted image


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Bolan rast zubića naših beba
13.9.2010 13:11:46   
myb@by
I ja iskreno ne vjerujem u tu ogrlicu. Mi smo 7 zubica dobili bez problema, ali sa trojkama je sedam dana bila bolesna. Temperatura, proljev, plac, nista nije jela, ma uzas zivi. Jos uvijek joj nisu nikle, ali je ona hB dobro.


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Bolan rast zubića naših beba
13.9.2010 20:05:32   
Lady26
Joooooj...mi imamo 3 zubica dosad, 2 dole i gornja jedinica, sve proslo bez problema...ali evo krece i druga gornja jedinica, danas je preplakala skoro cijeli dan, nije spavala...zaspala je kao i inace (oko 3) ali probudila se nakon 10min placuci...
Nosic joj curi, pomalo kise, nema turu, pa ne znam moze li to biti od zubica?! Nesto mi ne izgleda kao prehlada ili upala grla...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Bolan rast zubića naših beba
23.9.2010 16:36:32   
škorpija
mi dosad nismo imali problema su zubićima, a ima ih osam, ali sinoć je dobio turu a pošto je nedavno bio bolestan, išli smo pedijatru, izvadili sve nalaze i sve u granicama normale, stolica mu je kašasta, slabije jede, i kaže dr jadranka dizdarević , da su mu nabubrile gornje četvore i donje petice, ja to nisam dosad primjetila i kao sve je od zuba, a svašta, mame su mi pričale za tegoban rast zubića ali ja fakat nisam dopsad vjerovalauser posted image .
i da,stalno hoće da ga nosamo, iako je kršan momčuljak od haman 13 kg

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Bolan rast zubića naših beba
23.9.2010 18:01:45   
Mya_81 RR
Škorpija, žao mi je što nam se dečko pati user posted image

Mi se trenutno samo noću budimo vrišteći, ali sva sreća brzo se smiri jest da se ja živa isprepada kad me taj vrisak odjednom trzne iz sna...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Bolan rast zubića naših beba
23.9.2010 19:15:09   
salmy
Ni mi nemamo zubicauser posted image user posted image user posted image uzasno ga pate desni! sad ce mu 11 mj,a zubica ni na vidikuuser posted image user posted image user posted image user posted image nervozan uzasno place bez razloga,losije spava ma uzas!lije voda iz usta
Nadam se do rodjendana da ce barem jedan dobiti!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Bolan rast zubića naših beba
24.9.2010 17:43:45   
Sonja
uh Adina ove trice izludise a i mene
do sad ima 12 zubica i sad idu trice..vec vire
j eno nervozan ima proliv i bali boze sacuvaj..mokar sav bude...
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Bolan rast zubića naših beba
24.9.2010 22:31:46   
isabella
moja naidica ima 5 mjeseci i jos niti jedan zubic ali donje dvije jedinice se bijele u desnima i mislim da ce uskoro,,voda ljeva iz usta i cega god se domogne stavlja u usta vise mi je omrzlo a tek je pocelo,,,a mene iznenadilo kada smo prosli mjesec bili kod pedijatra on pita imali zubica pa da nije malo rano????user posted image user posted image user posted image A neznam opet prva mi beba pa se toliko i nerazumijem user posted image user posted image

_____________________________

Naida 25.04.2010.g dusa moja


Priroda nije fer! Psima nije dala mogucnost da govore, dok neki ljudi odlicno laju.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Bolan rast zubića naših beba
27.9.2010 23:09:25   
scarlett
Imate li za preporučiti nekog stomatologa u Sarajevu specijaliziranog za bebe?
Imamo problemčić pa me zanima imali neko da ga možete posebno nahvaliti.
Prijateljica stomatolog mi je rekla da odemo na stomat. fakultet, da oni imaju baš odjel za djecu, pa kontam da je to možda najbolje rješenje, samo zna li neka od forumašica  da li se treba najavljivati ili kako to ide. user posted image
Odoh malo pogledati njihovu web str., možda uspijem naći neku informaciju, a nadam se da će se javiti neka od vas sa savjetom, thanksuser posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu isabella)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Bolan rast zubića naših beba
28.9.2010 10:36:45   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: Sonja

uh Adina ove trice izludise a i mene
do sad ima 12 zubica i sad idu trice..vec vire
j eno nervozan ima proliv i bali boze sacuvaj..mokar sav bude...
user posted image user posted image user posted image



Nama trice isto već mjesecima zadaju probleme,sad kad su gornje trice izbile krenule donje,po noći se stalno budi,vrišti i gura ruke u ustauser posted image user posted image user posted image user posted image
jezik je sav izgrizao ,ne jede ništa,bali a ove trice nikada da izbijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 28.9.2010 10:46:15 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *