|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bol u krstima,leđima
3.11.2010 14:29:52   
muby
IZVORNA PORUKA: Breskva

Imala sam užasne bolove u kičmi dok sam dojila malog, pomogla mi je masaža i preporučila bi svakome


Isto, imala sam bas probleme sa ledjima. Cak jedno vrijeme nisam mogla ustati do wc-a 15 dana. A i poslije su mi se bolovi stalno vracali jer cim mamlo popuste ja pocnem nosati bebaca (sta cu, moram).
Uglavnom ljetos kad smo bili u Modrici isla sam sedam dana kod jednog cike na fizikalne terapije (mozda sam to vec i spominjala), rucne masaze, terapije strujom i laserom i od tada, hB, stvarno mi je lakse.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Bol u krstima,leđima
4.1.2011 23:29:32   
dinaa
Mene bole krsta evo par dana ma to je grozna bol,boli prilikom ustajanja,sjedanja boli kad lezim na ledjima ma jooooj user posted image ,mene sad zanima moze li to boljeti od bubrega jer ne boli me u predjelu bubrega ili od jake prehlade,mislim da sam na poslu pokupila sve moguce i ne moguce upale,noge su mi stalno bile ledene,ako ovo potraje jos dan dva odoh doktoru ali na samu pomisao da idem jos vise me pocne boliti.


< Poruku je uredio dinaa -- 4.1.2011 23:30:04 >


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Bol u krstima,leđima
4.1.2011 23:32:45   
Visnja RR
popij voltaren da te popusti... i naravno obavezno doktoru

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Bol u krstima,leđima
4.1.2011 23:34:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dinaa

Mene bole krsta evo par dana ma to je grozna bol,boli prilikom ustajanja,sjedanja boli kad lezim na ledjima ma jooooj user posted image ,mene sad zanima moze li to boljeti od bubrega jer ne boli me u predjelu bubrega ili od jake prehlade,mislim da sam na poslu pokupila sve moguce i ne moguce upale,noge su mi stalno bile ledene,ako ovo potraje jos dan dva odoh doktoru ali na samu pomisao da idem jos vise me pocne boliti.


ovo može biti bol uzrokovana bubrežnim bolom...
dali te peče mokraća...dali ti bol idde eniz nogu....

međutim ja ti svajtujem volatern rapid + apaurin od 2 mg...ako te ne popusti od ovoga za 48 sati doktoru idu...
znači piješ na 6 sati ovu kombinacijuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Bol u krstima,leđima
4.1.2011 23:37:24   
muaaa
Moram se pozaliti da i mene krsta bole uzasno jedva se saginjem i ustajemuser posted image

Ali meni je dijagnoza zavaljena maternica

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Bol u krstima,leđima
4.1.2011 23:37:36   
dinaa
Visnja,Hanady hvala ne ne pece me mokraca bol ide malo u nogu ali vjeruj pocela sam teze i hodati,bas me boli.Srecom imam i voltaren rapid u kuci i sad pred spavanje cu popiti.user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Bol u krstima,leđima
4.1.2011 23:43:20   
Apotekarka
ja mislim da je to draga moja od upale jajnika,pokusaj se umotati u deku i dobro se zgrij vjerovatno si se prehladila

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Bol u krstima,leđima
6.1.2011 20:34:54   
Dinkica
Prije par dana zaglavih u hitnoj zbog bola u krstima, cijelu noć oka nisam sklopila,jaukala,MM masirao, bol se proširala uz leđa na vrat ma mislila sam moždani ću dobiti i ujutro u hitni daju mi injekciju voltaren, doktor spomenu da je mijalgija, onda kući na liječenje, gomila lijekova Naklofen,Muscoflex i krema Deep relief, sad je lakše ali kao da mi je daska u leđima.
Ja sam mislila da je ovo bolest starih ljudi, e vala mi je zdravlje i mladost za 10, ne dao Bog gore ali stvarno....
Još sam napipala ili umislila, jer samo ja napipam nešto na lijevoj starni stomaka, kao bruh ili sl. Sad moram raditi i ultrazvuk abdomena da razrješim misteriju. Baš me krenulo user posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Bol u krstima,leđima
6.1.2011 22:50:23   
leona81
i mene ledja ubise ja sam nekidan nakon puta bukvalno ko starica hodala, nisam mogla spavati nocima...cijela ledja me bole i vrat

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Bol u krstima,leđima
6.1.2011 23:09:25   
dinaa
Eh meni je hB lakse nakon sto sam pila a i sad popijem ovaj voltaren rapid,krsta su mi juce ujutru bila puno bolje u odnosu na nekoliko dana prije ma joj to je uzasna bol bila,aliiiii juce ujutru ustanem sa bolom u lijevoj nozi i to ne kuk nego unutrasnja strana nogeuser posted image jedva sam hodala i sinoc pred spavanje opet voltaren ajjjj zene drage muke moje kad sam legla ma kad je to sastavilo boliti nogu pomaknut ne mogu mislila sam da ce jutros komplet noga da otekne ali srecom nije,danas mi je i noga bolje eh sta li ce me ujutru boliti ka ustanemuser posted image .Uglavnom ja to skontah da je bol iz krsta sisla u noguuser posted image eh sad od cega je pojma nemam nekako sam ubijedjena da sam se dobro zime nakupila.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Bol u krstima,leđima
6.1.2011 23:13:39   
vjestica
dinaa ako je bol duž noge od krsat, to ti nije od zime, nego od uklještenog živca tj korjena živca, pa se bolovi javljaju duž tog živca
moj ti je savjet da se javiš ljekaru, pa radije provjeri zbog čega boli


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Bol u krstima,leđima
6.1.2011 23:15:52   
Apotekarka
to ti je vjerovatno zivac mozda ti se bol javlja i iz kicme pa udara u nogu...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Bol u krstima,leđima
6.1.2011 23:29:06   
dinaa
Ma meni je danas mila majka skoro da i ne boli ali sinoc je pakleno bilo,vidjet cu jos dan-dva kakvo ce stanje biti ako opet pocne boliti odoh odmah dr.stvarno nesmijem odgadjati i igrati se.Hvala drage zeniceuser posted image .

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Bol u krstima,leđima
27.9.2012 10:43:26   
srećicaa
Da li je neka od vas imala problem sa uklještenjem živca donjeg dijela kičme u trudnoći?
Ne znam šta da radim, ima par dana jedva hodam i ne mogu se ni u krevetu okrenuti, a ni ustati kako treba-stalno žiga osim kad mirno ležim. Ja sam imala ovaj slučaj 2-3 puta prije, ali tada nisam bila trudna i regularno su mi mogli dati injekcije, čak su mi jednom dali i jednu za blokadu živca, ali šta sad?
Ako odem kod doktorice reći će mi da je to ok u trudnoći ili posati specijalisti i to je hodanje i vađenje nalaza jedno mjesec dana. A ja sada i u wc kada moram pripremam se kako da ustanem i sjednem.


_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *