|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pravna pitanja
18.8.2015 12:13:51   
ziel
Samo da vam kazem u vezi mog pitanja, ono za bolovanje u trudnoci, neko rece da 100% imam platu ako je dijagnoza od ginekologa visokorizicna trudnoca i na osnovu toga otvoreno bolovanje. To je mozda u drugim kantonima. U Tuzlanskom kantonu ipak odbijaju 20%. Provjerena informacija.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Pravna pitanja
19.8.2015 20:17:32   
idana_85

IZVORNA PORUKA: idana_85

Da li imamo neku clanicu koja je advokat i razumije se u razvode? Voljela bih da mi se javi privatnom porukom :)


Iko?


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Pravna pitanja
23.8.2015 16:15:03   
milenium
mame jedno pitanje,kakva prava ima majka čiji je muž smrtno stradao na poslu?ona nije radila niti ima ikakva primanja,imaju jedno dijete.muž je bio na poslu osiguran al ono obično. nije bio osiguran od nesreće na poslu :(

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Pravna pitanja
31.8.2015 17:06:59   
Dalil@
Ima li neko kontakt nekog pravnika u Zenici koji se bavi porodicnim pravom? Tacnije, trebaju mi neke info u vezi prekida/trajanja porodiljskog.

Hvala

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Pravna pitanja
1.9.2015 9:12:24   
dambolina
porodiljsko odsustvo spada u oblast radnog prava

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: Pravna pitanja
4.5.2016 19:22:48   
muhica
mame pravnice molim vas za pomoc...pokrenuli smo disciplinski postupak po starom zakonu o radu a prije izricanja mjere radniku stupio je na snagu novi zakon o radu. Pitanje: po kojem zakonu cemo okoncati postupak tj. na koji cemo zakon cemo se pozvati?
u prelaznim odredbama novog zakona o radu pise da ce se postupci ostvarivanja i zastite prava zapoceti po starom zakonu okoncati po tom 'starom' zakonu, ali ovo nije postupak ostvarivanja i zastite prava vec cemo izreci upozorenje radniku, da li ima neko pravno pravilo u ovakvim slucajevima?


_____________________________

pace 25.10.2011.
mace 05.04.2015.

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: Pravna pitanja
9.5.2016 14:59:59   
ladyblue RR
nisam ginekolog ali mogu pogledati user posted image

nastavljate po zakonu po kojem ste počeli postupak.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu muhica)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: Pravna pitanja
17.5.2016 0:47:56   
upomoc
Dragi forumasi, nadam se da cete mi pomoci, imam par pitanja vezano za proceduru pri razvodu braka. Kroz forume sam razumjela da ukoliko "zelim" razvod braka moram prvo otici u centar za socijalni rad prije nego sto podnesem zahtjev za razvod braka.
Naime, muz i ja zivimo u opcini Novo Sarajevo, ja sam prijavljena u Novom Sarajevu, muz u Starom Gradu. Isto tako imamo cerku od godinu i 10 mjeseci i ona je prijavljena isto tako u Starom Gradu, posto je preko muza i osigurana. Vjencali smo se u opcini Stari Grad. Da li ja kao podnosioc zahtjeva za posredovanje idem u centar za socijalni rad u opcini Novo Sarajevo? Ili ipak moram podnositi zahtjev u opcini Stari Grad?
Da li je taj centar za socijalni rad pri opcini? Ili idem u Kantonalni centar za socijalni rad?
Ako ima neko od forumasa da mi da neke savjete i kako to sve ide.
Unaprijed hvala

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: Pravna pitanja
26.7.2017 15:42:04   
Ellea
Da li neko može da mi preporuči dobrog advokata iz Sarajeva - Oblast porodično pravo/alimentacija user posted image

(odgovor članu upomoc)
Neposredna veza do poruke: 809
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *