|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
23.3.2011 22:24:25   
sanjica
Nenam vrmena čitati predhodne postove, samo ću kratko napisati svoje iskustvo. Ja sa svom dječaku od čajeva davala i kamilicu čaj, nanu (mentom) i komorač, kapi protiv grčeva, masirala stomak, nosala ga,ljuljala. Na kraju mu je najviše pomagala obična voda. Prokuham vodu, ohladim i dam mu na kašikicu da popije koliko hoće, podrigne i ubrzo se smiri. pa probajte.

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
23.3.2011 23:59:18   
amela25
Ja sam jučer bila kod pedijatra rekla mi da uzmem Aptamil Comfort i sinoć smo krenuli sa njim, malo je kao lakše a nije još imao stolicu, što se tiče kamilice ja sam svome prvih mjesec dana stalno davala kamilicu zašećerenu tako s dvije kašikice i imao je stolicu (dojila sam a mlijeko nije bilo dovoljno i stalno je tražio još a ja davala kamilicu jer sam slušala babske priče nemoj dohranivat ogadit ćeš mu mlijeko da bi na kraju beba bila toliko gladna da sam zaglavila na Jezeru gdje mi je pedijatrica rekla da je beba samo gladna i da će proći, i kad sam počela davat Aptamil zgadila mu se kamilica, a onda mi pedijatrica kaže da se kamilica ne preporučuje jer beba može od nje dobiti još veće bolove tako da sam u nedoumici šta da radim, sad mu dajem  hippov čaj komorač kamilica i anis ali ni to ne djeluje na stolicu a i stalno ga pljuje .....user posted image  Možda u našem slučaju ipak treba poslušat starije i dati kamilice blage i blago zašećerene, ja mislim da je do 50 ml dnevno sasvim dovoljno, moraću i ja pokušat ponovo.....
Ja sam mu davala mjesto obroka jednom dnevno npr 30 ml kamilice i onda pripremim aptamila 70 ml mislim da je tako najbolje jer rijetko koja beba želi među obrok, a ovako ga malo prevariš , to je moje mišljenje.....user posted image

_____________________________

Mamino dugo očekivano bebče VEDAD stiglo 13.01.2011.

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
24.3.2011 0:03:04   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: amela25

Ja sam jučer bila kod pedijatra rekla mi da uzmem Aptamil Comfort i sinoć smo krenuli sa njim, malo je kao lakše a nije još imao stolicu, što se tiče kamilice ja sam svome prvih mjesec dana stalno davala kamilicu zašećerenu tako s dvije kašikice i imao je stolicu (dojila sam a mlijeko nije bilo dovoljno i stalno je tražio još a ja davala kamilicu jer sam slušala babske priče nemoj dohranivat ogadit ćeš mu mlijeko da bi na kraju beba bila toliko gladna da sam zaglavila na Jezeru gdje mi je pedijatrica rekla da je beba samo gladna i da će proći, i kad sam počela davat Aptamil zgadila mu se kamilica, a onda mi pedijatrica kaže da se kamilica ne preporučuje jer beba može od nje dobiti još veće bolove tako da sam u nedoumici šta da radim, sad mu dajem  hippov čaj komorač kamilica i anis ali ni to ne djeluje na stolicu a i stalno ga pljuje .....user posted image  Možda u našem slučaju ipak treba poslušat starije i dati kamilice blage i blago zašećerene, ja mislim da je do 50 ml dnevno sasvim dovoljno, moraću i ja pokušat ponovo.....
Ja sam mu davala mjesto obroka jednom dnevno npr 30 ml kamilice i onda pripremim aptamila 70 ml mislim da je tako najbolje jer rijetko koja beba želi među obrok, a ovako ga malo prevariš , to je moje mišljenje.....user posted image


a zasto varas bebu, bebce treba redovno da jede a ne da pije caj.
caj mu mozes dati ponekad ali ne redovno.
i ne daji kamilicu zasecerenu, djeci se ne preporucuje secer do godine dana kao ni so.
probaj sa cajem od komoraca samim on je najblazi za stomacic, pusti se kamilice ne godi ona svakome


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu amela25)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
24.3.2011 0:10:03   
amela25
Sad kažem ne djeluje mu komorač a jedini način da mu dam čaj jer nema stolice je tako prvo sam mu davala malo kamilicu pa hapu, nisam ni ja za čajeve ni za šećer ali isto tako ne mogu da ga gledam kako se napreže a ništa... Opet ponavljam to je moje iskustvo a sve su bebe različite....Meni je ovo prva nakon teške trudnoće pa više neznam ni sama, toliko sam lijekova u trudnoći popila da samo zahvaljujem Bogu što je živ i baš mi ga je teško gledat kako se pati kao i svakoj majci.....

_____________________________

Mamino dugo očekivano bebče VEDAD stiglo 13.01.2011.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
24.3.2011 0:13:18   
amela25
Zaboravih ti napisat jede on redovno taj neće preskočit svoj obrok, rodio se sa 2800 kao nedonošče a sada dva mjeseca nakon 5300... ipak hvala puno na savjetuuser posted image

_____________________________

Mamino dugo očekivano bebče VEDAD stiglo 13.01.2011.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
24.3.2011 0:16:30   
myb@by

IZVORNA PORUKA: amela25

Ja sam jučer bila kod pedijatra rekla mi da uzmem Aptamil Comfort i sinoć smo krenuli sa njim, malo je kao lakše a nije još imao stolicu, što se tiče kamilice ja sam svome prvih mjesec dana stalno davala kamilicu zašećerenu tako s dvije kašikice i imao je stolicu (dojila sam a mlijeko nije bilo dovoljno i stalno je tražio još a ja davala kamilicu jer sam slušala babske priče nemoj dohranivat ogadit ćeš mu mlijeko da bi na kraju beba bila toliko gladna da sam zaglavila na Jezeru gdje mi je pedijatrica rekla da je beba samo gladna i da će proći, i kad sam počela davat Aptamil zgadila mu se kamilica, a onda mi pedijatrica kaže da se kamilica ne preporučuje jer beba može od nje dobiti još veće bolove tako da sam u nedoumici šta da radim, sad mu dajem  hippov čaj komorač kamilica i anis ali ni to ne djeluje na stolicu a i stalno ga pljuje .....user posted image  Možda u našem slučaju ipak treba poslušat starije i dati kamilice blage i blago zašećerene, ja mislim da je do 50 ml dnevno sasvim dovoljno, moraću i ja pokušat ponovo.....
Ja sam mu davala mjesto obroka jednom dnevno npr 30 ml kamilice i onda pripremim aptamila 70 ml mislim da je tako najbolje jer rijetko koja beba želi među obrok, a ovako ga malo prevariš , to je moje mišljenje.....user posted image

Moja beba je dojila i imala uzasne grceve i stolicu jednom u 10 dana. Onda mi je tetka rekla da je njoj pedijatar rekao da u caj stavi kasikicu ulja. Ja sam tetku poslusala i kada je beba napunila 40 dana pocea sam joj stavljati ulje u caj. Nama je pomogao i sirup colic baby.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu amela25)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
24.3.2011 0:22:58   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: amela25

Zaboravih ti napisat jede on redovno taj neće preskočit svoj obrok, rodio se sa 2800 kao nedonošče a sada dva mjeseca nakon 5300... ipak hvala puno na savjetuuser posted image


nisam ja tebe kritikovala, nego sam ja toliko negativnih stvari u posljednje vrijeme cula za tu kamilicu.
a prije su se zene klele u nju, a ja sam svojoj obojici davala komorac, a nije strasno ako beba nema svaki dan stolicu.
probaj sa masazama i to u smjeru kazaljke na satu ali malo jace ne njezno...


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu amela25)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
24.3.2011 11:52:58   
amela25
Ma znam da nije bilo riječ o kritici tu smo da razmijenimo mišljenja i savjeta i ja sam čula o kamilici svašta ali opet kako smo mi bili odgojeni a zaista komorač njemu ne djeluje, svjesna sam da ne može kakiti svaki dan ali vidim da pokušava evo čitavu noć se nismo smiriliuser posted image , masirala sam ali ništa sada se malo smirio pa ćemo vidjeti kasnije, ću opet probati sa masažom a da li iko ima iskustva sa aptamil comfortom .... hvala

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
26.3.2011 19:03:28   
lepao
JA IMAM ISTI problem sa bebom...slabo ima stolicu i bnije vazno sto nije veliki problem ako je nema dan dva tri ali jeste kada cesto place i vidis da se pati....jednostavno nekim bebama mozda ne smeta sto nemaju stolicu a nekima smeta.
Ja sam isto izbjegavala kamilicu slatku i svaki pedijatar mi je rekao da ne dajem nista osim hape.eventualno vodu i to je to..ali to nista ne pomaze.
Ja sam davala plantex, komorac, nezasladjenu kamilicu ali ne pomaze..jedino mi je pomoglo malo bolje u manjoj kolicini vode dobro zasladjena kamilica..odmah je imao stolicu.
Ja iskreno mislim da je najbolje da mu dajem to sto mislis da mu godi bezobzira jeli kazu da je dobro ili ne...kamilica je trava koja ne moze bas tolikoo stetiti a na kraju dana ko zna sta sve i u hapama ima a ljudi ih daju tako mislim da nastavis davati barem svaka 2-3 dana.
Nemam iskustva sa Aptamilom..dajem bebi PreHip i cim sam promjenila u jedinicu nije pogotovo imao stolicu pa sam se vratila na PreHip opet.
Mislim da je svejedno koju hapu dajes..bitno je da je lagana.
Mozda bi bilo najbolje da predjes na Pre hape..jeli to bio Aptamil ili Nan ili Hip svejedno je posto su opni najlakse probavljivi...

IZVORNA PORUKA: amela25

Ma znam da nije bilo riječ o kritici tu smo da razmijenimo mišljenja i savjeta i ja sam čula o kamilici svašta ali opet kako smo mi bili odgojeni a zaista komorač njemu ne djeluje, svjesna sam da ne može kakiti svaki dan ali vidim da pokušava evo čitavu noć se nismo smiriliuser posted image , masirala sam ali ništa sada se malo smirio pa ćemo vidjeti kasnije, ću opet probati sa masažom a da li iko ima iskustva sa aptamil comfortom .... hvala

(odgovor članu amela25)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
14.9.2011 22:26:02   
shejla
pozdrav :) Da li mi neko zna reci gdje ima kupiti sirup Nurse Harveys? Koliko skontah nema ga kod nas ii??? I koliko kosta, treba mi za prijateljicu... Imam mogucnost da narucim iz Njemacke ili iz Londona...pa eto, je li ko kuovao, koja je cijena... Ili mozda ima i kod nas?

Thx :)


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu sanjica)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
15.9.2011 9:12:06   
tukica
Ja sam kupovala ovdje kod nas u Sa, u apoteci na M.Dvoru i mislim da je bio ili 10 ili 20 KM, ne sjecam se... Mada, ja sam ga kupovala prije 3 mjeseca...user posted image

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
15.9.2011 11:55:14   
amela25
Pozdrav i ja sam kupovala u Sarajevu na Baščaršiji u apoteci košta oko deset maraka mislim da ima skoro u svakoj apoteci

_____________________________

Mamino dugo očekivano bebče VEDAD stiglo 13.01.2011.

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
15.9.2011 12:21:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: shejla

pozdrav :) Da li mi neko zna reci gdje ima kupiti sirup Nurse Harveys? Koliko skontah nema ga kod nas ii??? I koliko kosta, treba mi za prijateljicu... Imam mogucnost da narucim iz Njemacke ili iz Londona...pa eto, je li ko kuovao, koja je cijena... Ili mozda ima i kod nas?

Thx :)



apoteka remdijea na M.dvoru u redu zgrada gdje je slatičatna mimoza....
18 Km

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
15.9.2011 22:02:57   
shejla
hvala drage moje

user posted image


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
2.2.2013 16:51:32   
milenium
mora li svaka beba koja ima grčeve plakati? obično svugdje piše da plaču po 2-3 sata obično u isto vrijeme.moja user posted image ne plače a ja sumnjam na grčeveuser posted image jer se baš vidi da je nešto muči a to što je muči ima veze s probavom,bar mi se tako čini.nakon svakog podoja ona se sva savija i grči,pa stenje...isto kao da je stomak boliuser posted image ako zaspe odmah nakon podoja a da nije podrignula budi se svako minut ,nekad nakon 2 min a nekad nakon 5 uz neko stenjanje,natezanje,kmečanje,ne znam ni ja šta jeuser posted image pa onda opet zaspe pa onda nakon 2 min se opet probudi i stenje pa onda za minut zaspe,pa se opet za 2 min probudi i sve tako.user posted image evo sad zaspala i kontam taman dok provjerim na rr ima li šta o tome,u međuvremenu dok ja ovaj jedan post pišem ona je 3 puta zaspala i probudila se i evo sad upravo i plačeuser posted image

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
2.2.2013 16:55:06   
Mya_81 RR
Moja je stenjala toliko da me je to izludjivalo sve to skupa. Naravno, bilo je i plača, ali ovo sto opisujes rekla bih da su znakovi grčeva.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
2.2.2013 17:08:48   
patrizia
Milenium draga ,moguće da su grčevi,ali mozda ne u tako jakom obliku.Ja sam svojoj bebi kupila espumisan kapi,i čini mi se da mu fino djeluju.Dam mu ih kada pođe da grči nožice i plače,jer one samo oslobađaju vazduh iz crijeva .Njemu stavrno od njih bude bolje.Također ne znam dali bebu dižeš da podrigne,jer ja dok nisam on kada jede ,a ostao ležeči ,znao je sve povratit u ključu.Od kako ga dižem i podrigne sad mu je super hB.

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
2.2.2013 17:15:16   
milenium
dižem bebu naravno,nekad podrigne odmah a nekad mogu komotno nosat i po 3 sata a neće da podrigne pa neće. što je nazanimljivije,dok sam pisala onaj prvi posta kao što sam i rekla plakala je baš pravo i uzela sam je i podojila je i zaspala,dignula sam je,podrignula odmah,spustila je,spavala munutu i evo sad opet plače,više stenje,ja ću poludit,ne znam šta joj jeuser posted image

(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
2.2.2013 17:29:53   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: milenium

dižem bebu naravno,nekad podrigne odmah a nekad mogu komotno nosat i po 3 sata a neće da podrigne pa neće. što je nazanimljivije,dok sam pisala onaj prvi posta kao što sam i rekla plakala je baš pravo i uzela sam je i podojila je i zaspala,dignula sam je,podrignula odmah,spustila je,spavala munutu i evo sad opet plače,više stenje,ja ću poludit,ne znam šta joj jeuser posted image



jesi li probala da je prebaces preko svog bedra i lupkas po ledjima. stavis je izmedju malo rasirenih nogu dok sjedis an rubu kauca i naslonis njen stomacic na tvoju nogu. i malo lupkas po ledjima. moji su uvijek tako podrigivali. kod nas nije palilo nosanje. i masazica stomaka da izbaci to. kad lezi bez pelene na ledjima malo nogice guraj na stomak nekoliko puta pa masiraj oko pupka u smjeru kazaljke na satu pa opet nogicama. isprdi sve user posted image

i ako ima mjesec dana. to su joj najjaci grcevi. za sedmicu-dvije ce popustiti. i espumisan kapi su dobre. mozes do 25 kapi 5-6 dnevno. mi smo davali po 15

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
2.2.2013 17:39:15   
milenium
probala sam i to preko koljena,stomak sam isto masirala u smjeru kazaljke na satu ali to koda i ne radim,ništa ne pomaže. kupit ću te kapi pa ću baš vidjet ima li poboljšanja.daju li se prije podoja ili nakon?ima li neka satnica svako koliko se daju ili samo kad je boli tj kad se tako grči?

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
2.2.2013 17:45:26   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: milenium

probala sam i to preko koljena,stomak sam isto masirala u smjeru kazaljke na satu ali to koda i ne radim,ništa ne pomaže. kupit ću te kapi pa ću baš vidjet ima li poboljšanja.daju li se prije podoja ili nakon?ima li neka satnica svako koliko se daju ili samo kad je boli tj kad se tako grči?



prije podoja. moza i ako nije jeo a primjetis da ga boli. one sluze samo da te mjehurice u stomaku pretvore u manje mjehurice da lako izadju. kapi se ne apsorbuju nego izadju na stolicu. vidjet ces na stolici.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
2.2.2013 21:12:26   
patrizia
Milenium
ja svojoj bebi dajem posliej podoja,i na uputstvu pise moze i prije ili poslije.Mozes joj davati kad god doji,a ja dajem poslije iz razloga da joj ne dajem ako osjetim da se ne grči.Meni se sad opet ponovilo da mi beba povrati sve u ključu.To mi se desilo prije nekih 15 dana ,dok je nisam dizala da podrigne,i sad ga dojim i sve fino se naručao,jest da je u par navrata tražio cicu,pa sam mu davala,sad kontam damu nije bilo previše.I kad je povratio sve presvučem,plače opet gladan i podojiom opet i fino podrigne i eno ga hB zaspa.Ja se svaki put na to istravim,ali mi patronaza reče da se to dešava bebama i da nema straha za brigu i paniku,al meni se svejedno od tog prizora odsjeku noge user posted image .

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
2.2.2013 22:24:28   
almondray

IZVORNA PORUKA: milenium

mora li svaka beba koja ima grčeve plakati? obično svugdje piše da plaču po 2-3 sata obično u isto vrijeme.moja user posted image ne plače a ja sumnjam na grčeveuser posted image jer se baš vidi da je nešto muči a to što je muči ima veze s probavom,bar mi se tako čini.nakon svakog podoja ona se sva savija i grči,pa stenje...isto kao da je stomak boliuser posted image ako zaspe odmah nakon podoja a da nije podrignula budi se svako minut ,nekad nakon 2 min a nekad nakon 5 uz neko stenjanje,natezanje,kmečanje,ne znam ni ja šta jeuser posted image pa onda opet zaspe pa onda nakon 2 min se opet probudi i stenje pa onda za minut zaspe,pa se opet za 2 min probudi i sve tako.user posted image evo sad zaspala i kontam taman dok provjerim na rr ima li šta o tome,u međuvremenu dok ja ovaj jedan post pišem ona je 3 puta zaspala i probudila se i evo sad upravo i plačeuser posted image

Moj ovo isto radi , počelo je sa 2 i po mj. prije je prdio normalno , ali više ne. Ja sam upratila kad ovako počne kenjkati , jer to nije pravi plač , podignem ga i on malo podrigne i zbaci gusto mlijeko. I tako svaki put po malo podrigne i izbaci.Inače je težak na podrigivanju.
Baš kao da ga muči stomačić ali ne u onom obliku koji inače opisuju za grčiće.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
4.2.2013 13:59:30   
Storm
Drage moje, ima li neka savjet za nas. Bebici je 15. dan. Doji i dohranjujemo je (nan). Do prije dva dana kakila 4-5 pelena, a evo u zadnja dva dana imala stolicu samo jednom user posted image . Ali to kad se pokakila uopste nije bila tvrda stolica, nego bas onako "normalna" i bilo je baas puno user posted image . U svemu tome je izgleda dobila grcice, jer sve ukazuje na to (cijelu noc kenjka, crveni se itd.) s tim da prdi redovno i to bas onako smrdi kao da se ukakila.
E sta mene zabrinjava je da li je normalno da ima grceve ali da nema stolicu tako dugo user posted image a jede formulu.
Hvala na bilo kakvoj pomoci...

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Grčevi (kolike) kod beba
4.2.2013 14:10:21   
Lalena
Kazu da je za bebu normalno 1 kakica u 7 dana i 7 kakica za 1 danuser posted image Ne brini nista... i moja je znala danima da ne kaki dok nije pocela sa cvrstom hranom. Mislim da grcevi nemaju veze s tim. I kad su joj prosli grcevi to nam se desavalo.

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *