|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
25.6.2013 22:21:28   
tajra26

IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: tajra26

ja fino otisla sa uputnicom koju mi je dr dala i rekla da se necu pomaknuti dok mi djete ne pregledaju... i jako brzo nas primili..mi smo bili na pedijatriji..
poslije sam preko prijatelja vodila dijete jer su nam preporucili siroko povijanje 2 mjeseca pa da nas malo pripazi...
meni to nije jasno narucili me na pregled za 3 mjeseca a djetetu se valjda gledaju kukovi sa 2 mjeseca ma ko je tu lud.... uzas....

naravno najlakse je da ne maltletiras i sebe i dijete otici privatno...ali kad samo pomislim koliko para ja njima dam mjesecno od plate mogu u London na pregled...

je li mislis pedijatrija tamo gdje je porodiliste?user posted image
jer su meni u vrazovoj rekli da odem gore u klinicki centar(ja sam starijeg sina tu vodila na pregled na radiologiju ,ali 2009 i taj broj koji sad nazovem me prebacuje u vrazovu direktnouser posted image


ja nikoga nisam zvala nego sam dijete odvela i rekla sestri da se ne micem dok mi ne pregledaju dijete pa makar ostala 3 dana prvo je negodovala pa treba se naruciti pa ovo ono i kad sam ja poludjela i svasta joj nagovorila tad me i uzela u obzir..ugl neki fin doktor nas je primio i brzo smo to zavrsili.. ja sam shvatila samo kad im pokazes zube mozes nesto i da ocekujes.. kao i sve drugo kod nas..

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
25.6.2013 22:30:13   
Apotekarka
Dajte kakav narodni lijek za zeludc inace imam gastritisa ali sam garant prehladila zeludac i crijeva dok krulje crijeva a u zeludcu bas tezina sve z ledja udara...Peptoran slai pomaze,da se mozda nisam strunila dizala svog malog citave 22 kg teskoguser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
25.6.2013 22:36:39   
tajra26
ja imam ovaj recept kazu da pomaze

uzmes hljeb sredinu i napravis lopticu i u sredinu stavis jednu sibicu to stavis na pupak zapalis sibicu i poklopis casom

nadam se da sam dobro objasnila user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
11.7.2013 16:43:48   
Apotekarka
Opet ja na ovoj temi...Nesto me jucer a i danas glava na potiljku na jednom mjestu toliko zigne ,bas mi cudno...Malo me i glava ovih dana bolila a i vrat a je li moguce da me tu glava ziga od pokvarenog zuba osmice koja je na istoj strani i koja je za vadjenje,nesto me prpa uhvati mene nikad glava nije zigala ako je bolila bolila je na celu od sinusa,sad sam i analgin popila

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
11.7.2013 19:13:03   
Rabi
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Opet ja na ovoj temi...Nesto me jucer a i danas glava na potiljku na jednom mjestu toliko zigne ,bas mi cudno...Malo me i glava ovih dana bolila a i vrat a je li moguce da me tu glava ziga od pokvarenog zuba osmice koja je na istoj strani i koja je za vadjenje,nesto me prpa uhvati mene nikad glava nije zigala ako je bolila bolila je na celu od sinusa,sad sam i analgin popila


Meni se ovo desavalo, trajalo po nekoliko dana i proslo.  Nista strasno! Ne brini.


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
11.7.2013 19:26:57   
Apotekarka
Sad me ziguca u potiljku i na drugu stranu i vrat me boli da me propuh nije opucao bila sam ovih dana puno vanimili cirkulacija....kad zigne bas grozan oskecaj a stalno pomalo bolucka

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
10.8.2013 10:00:09   
Apotekarka
Opet ja sa zdravstvenim pitanjimauser posted image
Mali mi peimio vakcinu u petoj godini prije 3 dana,jutros mu na mjesu uboda crveno i malo oteklo je li se kome to desavalo nikad doi sad nije bilo tako osim maloj kod bsg vakcine
Drugo pčitanje je meni na dlanovima se pojavile tvrde ,crvene bubuljice koje peckaju prvo sam pomislila da sam se ubola pa od toga medjutim svako jutro ih ima jos sadih imam 7,najvise na jagodicama,smetaju mi kad doticem to mjesto...
Trece pitanje maslčom crvene desni samo kod jedinica a ne vide se da su pokvarene zali se da ga boli razmisljam da mu nam,azem gencianom smeta mu kad jede

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
10.8.2013 10:50:18   
MicoTico
Prvo: za vakcinu, to što si opisala je uobičajno i normalno. Hladna obloga i ne brigaj.
Drugo:ja imam problema sa ekcemima na dlanovima, često mi se tako manifestuju. Te "bubuljice" počnu da svrbe, pa se osuše i nekako perutaju. Meni jedino kortikosteroidna krema pomaže, na žalostuser posted image Takve pojave može uzrokovati i pojačano znojenje dlanova + pad imuniteta, a i ti se nedavno porođena, tako da...
Treće: odvedi dijete kod zubara, ako već do sad nije išao, definitivno mu je vrijeme. Moguće i da se malo udario, ili da mu je zapalo hrane između desni , pa su se napravili tzv džepovi, što može biti prilično bolono.Probaj malo da ispira kaduljom tj. žalfijom.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
10.8.2013 10:51:50   
Apotekarka
Ove nmoje bubuljice ne svrbne vise peckaju i izgledaju kao vodeni plikovi kako da ih opisem ali bas sitni,sitni...
Mali mi se nedavno bio udario tu gdje ga bole desni je li moguce da je od toga...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
10.8.2013 10:56:16   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ove nmoje bubuljice ne svrbne vise peckaju i izgledaju kao vodeni plikovi kako da ih opisem ali bas sitni,sitni...
Mali mi se nedavno bio udario tu gdje ga bole desni je li moguce da je od toga...

lako je moguće da je od udarca, žalfija je zakon , kažem ti.
E sad ćiu potražiti sliku kako to kod mene otprilike izgleda u početnoj fazi (mislim na ekceme) pa da vidiš.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
10.8.2013 10:57:09   
Apotekarka
http://www.poliderma.hr/var/poliderma/storage/images/usluge/dishidrotski_dermatitis/dishidrotski_dermatitis_2/21136-1-cro-HR/dishidrotski_dermatitis_2.jpg
Ovo otprilike izgleda ovako samo u blazem obliku zasad i dosta su sitni

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
10.8.2013 10:57:11   
mum82

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ove nmoje bubuljice ne svrbne vise peckaju i izgledaju kao vodeni plikovi kako da ih opisem ali bas sitni,sitni...
Mali mi se nedavno bio udario tu gdje ga bole desni je li moguce da je od toga...


moguce,moj mali pao kad je tek prohodo,a zubici mu tek nikli bili,i ja kontala od zubica jer je samo malo pao,znaci nije vristo od udarca,al cijelu noc nismo spavali s njim,i nije htio jest,kad smo ga odveli dr,kaze samo malo crveno al sasvim dovoljno da ga muci i dao nam nystatin tecnost,ono kad beba ima krupicu(bijelo na jeziku) sto se daje,i za dva tri dana mu proslo...

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
10.8.2013 11:08:44   
MicoTico
Apotekarka, evo otprilike ovako je to kod mene
http://www.poliderma.hr/var/poliderma/storage/images/usluge/dishidrotski_dermatitis/dishidrotski_dermatitis_2/21136-1-cro-HR/dishidrotski_dermatitis_2.jpg

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
10.8.2013 11:09:19   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

http://www.poliderma.hr/var/poliderma/storage/images/usluge/dishidrotski_dermatitis/dishidrotski_dermatitis_2/21136-1-cro-HR/dishidrotski_dermatitis_2.jpg
Ovo otprilike izgleda ovako samo u blazem obliku zasad i dosta su sitni

Istu smo sliku postavileuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
10.8.2013 11:10:21   
Apotekarka
user posted image user posted image user posted image user posted image
Koju si kremu koristila belogent,afloderm ili sl...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
10.8.2013 11:14:20   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

user posted image user posted image user posted image user posted image
Koju si kremu koristila belogent,afloderm ili sl...

Zadnji put kuterid.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
10.8.2013 12:56:43   
animagical

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Apotekarka, evo otprilike ovako je to kod mene
http://www.poliderma.hr/var/poliderma/storage/images/usluge/dishidrotski_dermatitis/dishidrotski_dermatitis_2/21136-1-cro-HR/dishidrotski_dermatitis_2.jpg

jao, pa ja ovo isto imam..svako ljetouser posted image a jos nikada nisam otisla dermatologu..moram li? meni ovi plikici imaju vodu u sebi (znam,jer sam koji pukla namjerno) i nakon nekog vremena se osuse i perutaju...prodje sasvim kasno u jesen...zimi nemam uopste, a sad je evo izaslo.. najvise izmedju prstiju..

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
10.8.2013 13:03:41   
bebacha

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Apotekarka, evo otprilike ovako je to kod mene
http://www.poliderma.hr/var/poliderma/storage/images/usluge/dishidrotski_dermatitis/dishidrotski_dermatitis_2/21136-1-cro-HR/dishidrotski_dermatitis_2.jpg


i ja ovo imam svako ljetouser posted image
na palcu i kaziprstu,a ako se dodirnem kakve masne kreme po cijelim rukama

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
10.8.2013 14:44:10   
MicoTico
Magična, bebača, vama je vjerovatno to od znoja. meni bude puno gore nego što je ovdje na slici. U početku tako, kasnije mi budu i krvave rane.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
10.8.2013 14:54:56   
animagical

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Magična, bebača, vama je vjerovatno to od znoja. meni bude puno gore nego što je ovdje na slici. U početku tako, kasnije mi budu i krvave rane.

meni bude manje nego na slici, ali ne vjerujem da je od znoja, jer se uopste ne znojim, posebno ne po dlanovima. moze li biti od igranja s djetetom u pijesku, zemlji...??

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
10.8.2013 15:03:49   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Magična, bebača, vama je vjerovatno to od znoja. meni bude puno gore nego što je ovdje na slici. U početku tako, kasnije mi budu i krvave rane.

meni bude manje nego na slici, ali ne vjerujem da je od znoja, jer se uopste ne znojim, posebno ne po dlanovima. moze li biti od igranja s djetetom u pijesku, zemlji...??

Ma čim ti se ljeti pojavljuje najvjerovatnije je od znoja.Meni se pojavljuje i nestaje tokom cijele godine, a dlanovi mi se uopšte ne znoje. Kod mene je to i genetski, sve žene s mamine strane porodice imamo taj problem, i svima se javilo poslije porođaja.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
14.8.2013 23:56:41   
canim
Bili smo u gostima maloprije i domacica je imala neku navodno kucnu macku koja ocito voli malo grebati i ujedati pa tako je i mene ispod stola ili ogrebala ili ujela, nisam vidjela pa ne znam tacno.
Ako je ujed, jeli se trebam sta doktoru javljati user posted image radi vakcine i slicno user posted image poprskala sam malo parfemom jer ona nije imala alkohola a kad sam dosla kuci stavila sam bivacin i bepanten, na tri mjesta je ta ogrebotina user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
15.8.2013 0:03:23   
Crnkica
jesili li prije bivacina ošistila rane,ako nisi prije praška očisti čistom gazom i alkoholom pa tek onda napraši..

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
15.8.2013 0:06:32   
canim

IZVORNA PORUKA: Crnkica

jesili li prije bivacina ošistila rane,ako nisi prije praška očisti čistom gazom i alkoholom pa tek onda napraši..

Jesam sa kolonskom vodom, nisam ni ja imala alkohola, ocistila, namazala bepantenom i onda se sjetila bivacina i naprasila njim.

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
15.8.2013 1:36:17   
Mai.85
Ako je ujed ili ogrebotina malo dublja trebala bi se javiti doktoru.obično se u takvim slučajevima daje Ana Te vakcina....

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *