|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neobične navike
17.6.2013 11:46:46   
minja_
nemoj takouser posted image
ima tu nečega, pa osvrni se po forumu, nije ovo s neba spalouser posted image



(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Neobične navike
17.6.2013 11:47:41   
veeseelaa
znači il si oralni il analni?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Neobične navike
17.6.2013 11:50:07   
raja_ringe
prva navika koje sam se sjetila je da čitam 'odzada'. Druga je da jogurt posolim. Treća je da nikada ne stajem na mjesto gdje je asfalt popucao, nego prekoračim taj dio :).

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Neobične navike
17.6.2013 11:51:30   
minja_
ma ne moras biti ni jedan tip, sve zavisi jesi li te faze prosao bez puno frustracije.

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Neobične navike
17.6.2013 11:55:40   
minja_
a neko može biti loše sreće da mu nisu dali dudu i tukli ga sto se ukakio, pa da se sve ovo udrobi u jedan karakter.

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Neobične navike
17.6.2013 12:01:46   
palachinken

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

znači il si oralni il analni?


Ili penisoidni user posted image

Ne volim da me neko skontava po Freudu user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Neobične navike
12.7.2013 19:32:30   
madam x


IZVORNA PORUKA: zinanina


Ja sam tako , prilikom boravaka u WC-u uvijek iznova čitala e-mail adsesu tete Violete na vlažnim maramicama. I onda sam u trenutku inspiracije istoj napisala mail, da izrazim svoje veliko nezadovoljstvo dizajnom pakiranja Higi maramica.user posted image user posted image


I dobila odgovor, da će moj prijedlog uzeti i obzir prilikom sljedećeg redizajniranja.user posted image user posted image








Evo ga poslusali me user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

< Poruku je uredio zinanina -- 12.7.2013 19:39:33 >

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Neobične navike
12.7.2013 19:35:48   
madam x
A bile su ovakve, da se razumijemo.user posted image

user posted image

Sad ću dobiti ban zbog reklame.user posted image

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Neobične navike
12.7.2013 21:33:24   
maja78 RR
zar su higi od violete?

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Neobične navike
12.7.2013 22:32:20   
madam x

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

zar su higi od violete?



jesu

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Neobične navike
13.7.2013 18:35:19   
Crnkica
Hmmmm neobične navike:
meni je ostala glupa navika od kad sam kao curica učila spremati kuću.Morala sam popisivati stvariuser posted image koje ću da uradim,i tako i danas kad hoću radit generalku ili kad sam sama,sve redom popišem npr.prati prozore,prostrijeti veš,usisati,oprati stubište.......fakat glupouser posted image al meni pomaže i sve stignem na vrijeme...

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Neobične navike
15.7.2013 0:37:05   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: dzejla2012

Hmmmm neobične navike:
meni je ostala glupa navika od kad sam kao curica učila spremati kuću.Morala sam popisivati stvariuser posted image koje ću da uradim,i tako i danas kad hoću radit generalku ili kad sam sama,sve redom popišem npr.prati prozore,prostrijeti veš,usisati,oprati stubište.......fakat glupouser posted image al meni pomaže i sve stignem na vrijeme...


I ja ovo radim, ne samo kada imam veliko spremanje kuće nego i u ostalim prilikama, kada imam puno stavki za obaviti. user posted image A razlog zašto to radim je taj što volim prekrižiti kada nešto obavim. user posted image user posted image


_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Neobične navike
15.7.2013 1:01:04   
Alma_27
ja sam sve redom popisivala kad sam ucila. napravim sebi u rokovniku plan za duzi i kraci vremenski period. zakraci npr. to vece tacno u sat kad cu sta uciti. volim stavljati one kvacice pored zavrsenog zadatka user posted image
onda, kad vidim neki niz (npr., zakacke na zavjesi ili nesto na ogrlici), brojim u parovima to ili tako da bude simetricno.
kad god nesto cekam, volim da citam - u cekaonici, u wc-u one natpise na deterdzentima, kad pijem kafu sama obicno nesto citam...

ima toga jos al ne moguda se sjetim user posted image

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Neobične navike
15.7.2013 2:25:22   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja to onako usput normalno brojim...i sve koje prebacim na tanjir pečene izrbojane već..opet brojim dok mi se novi pečeuser posted image onako normalnouser posted image

Identično i jauser posted image

palacinke i ja brojim i to mi je bas normalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja ih na kraju izbrojim, cisto da ih rasporedim po glavama, koliko ce kome zapastiuser posted image

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Neobične navike
15.7.2013 2:25:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Već sam pisala da izbjegavam brojeve 8 i 11. I u utorak imala neku radionicu na poslu i na kraju pružiše nam papir da se upišemo na spisak. I mene zapadne 8. po redu. Ja uredno preskočim polje i potpišem se devetauser posted image Kolegica pored mene popunila prazninu. Vjerovatno je kontala da sam slučajnouser posted image

A da, moji roditelji ( a nekad i ja sa njima) žive na br 11, i mm i ja smo živjeli kao podstanari na tom br dok smo kuću pravili i tad mi nije smetao. Sad bi išla u opštinu da mi ga mijenjaju.

Ja nemam neki dan u sedmici da ne volim ili da ga se bojim....ni broj.

(odgovor članu MicoTico)
  Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Neobične navike
15.7.2013 2:25:38   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: saritaa


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ma Ninuli to citanje deklaracija je mala maca, to svi radimo user posted image
Vidis N.T morao bi imati 18 salveta dok jede user posted image


baš me zanima za što će njemu njih 18 uz jedan obrokuser posted image
jel se zna?


jes vala Hanady dobro kažeš em jedan obrok em imo jedna usta pa 18 salveta user posted image user posted image

user posted image

medić pomalo me brine što sam ja te deklaracije već čitala barem jedno 5 puta do sad , i svaki put ispočetka uzmem iako znam šta na njima piše user posted image



Pa nemoj da te plasi...citas ponovo jer ti je dosadno unutra a moras sjediti, primorana si user posted image

Moj rodjak nosi novine. Moj brat cigarete. Neko cisti masinu za ves ako mu je blizu [sm=smiley36.gif]

Ananas meni ponekad ni jedna salveta ne zatreba user posted image

Gali je li te plasi to sto su vrata ormara otvorena ili te samo nervira sto nisu na svom mjestu ?

Sjetih se da mi kuckanje sata smeta, pa ga nemam u kuci user posted image



ta sam user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu saritaa)
  Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Neobične navike
15.7.2013 2:26:08   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Galicia

Gali je li te plasi to sto su vrata ormara otvorena ili te samo nervira sto nisu na svom mjestu ?


Zalazis u moju dublju psihu. user posted image
I jedno i drugo.
Ne volim vrata inace. Ne volim ih otvarati. Ne volim da ne znam sta je iza njih. Ne volim misteriju. Volim da znam tacno na cemu sam, uvijek u zivotu.
I tako to, znas. user posted image

Jednom sam isla kod psihologa, cini mi se da sma pisala ovdje to. I postavlja ona meni pitanja, ja uredno odgovorim. Nakon 45 min postavi mi isto pitanje od prije, ja je zacudjeno upitah a zasto me to opet pita. user posted image Kaze ona " a ko je ovdje psiholog, ti ili ja?"

Hanady, ja rekoh da nama ovdje svima treba pomoc.

A ja nikako ne volim da su vrata ormara otvorena ili da nesto nije u vinklo, da zavjesa nije ravnomjerno rasporedjena...Ne volim drzati u kuci krnjave stvari, raspar i sl.

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Neobične navike
15.7.2013 2:26:20   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Pored snicli, palacinaka i sarmi...brojim i cvorice i one letvice ( lamperija ) na vikendici kod daidze user posted image kao i da li ima tacan broj brojeva ( npr telefon neki, broj ZR i sl ) user posted image



i šta kaže struka? user posted image user posted image user posted image

ja sebi zadajem vrijeme za koliko moraam negdje stići il nešto obaviti, i to mora biti tako i bude hahahah
obično se to odnosi na vožnju
al i na ono za 5 min ću prostrijeti veš il sl user posted image


kad odme u spavaću obavezno gledam da ako nešto unesem i nasložim ne izadjem bezbeze praznih ruke iz nje nego da odradim nešto kad sam već došla, nešto dodatno hahahha to je kao ono da nema slobodnog hoda hahhaha

isto i ja radim.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Neobične navike
15.7.2013 2:26:27   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Dalia_88

Ovo i ja radim user posted image


IZVORNA PORUKA: damma

gledam registracije auta, i obavezno pamtim..bar onih koje cesce vidjam..



Vjeruj da ja ne znam ni svoju registracijuuser posted image

(odgovor članu Dalia_88)
  Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Neobične navike
15.7.2013 2:26:37   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ninulina

Ne znam je li navika ili šta je , kako god, ja to radim uvijek!

Kada god zaglavim u kupatilu na wc šolji ( kad me zeza stolica da budem preciznija pa ostanem i do sat vremena) obavezno dohvatim šampone, kreme, praškove, omekšivače i čitam na pozadini sastav, proizvođač i ostale informacije user posted image Bez obzira što sam to možda već jednom pročitala , opet sledeći put kad zglavim opet se hvatam šampona, gelova i ostale toaletne literature user posted image

Ja to nikad nisam uzela i citala.

(odgovor članu lady_bubamara)
  Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Neobične navike
15.7.2013 2:28:12   
Anoniman
Ja bas bas pamtim datume rodjenja a npr. tel. brojeve znam samo one osnovne, koje cesto koristim.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Neobične navike
15.7.2013 7:20:29   
Lulu_08
Huh meni nikako da na um padne neka navika takva, hajde vrata od ormara zatvaram u toku noci jer sam jednom u mraku iz sve snage udarila se hahaha user posted image , palacinke ne brojim samo okvirno da bude po 2-3 po glavi, nista od hrane ne brojim, ne otvaram/zatvaram samo raspremam i uklanjam.

Prije sam doduse imala jednu cudnu naviku - za vrijeme voznje, ako sam suvozac, sam u mislila trcala izmedju bandera ako je autoput ahahahahahahahaha, ludnica user posted image i preskakala sam kocke/plocice na putu. Sada da li vise nemam vremena za to ili su me druge misli obuzele ne znam samo znam da nista vise ne radim hahahahahaahhaha.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Neobične navike
15.7.2013 7:21:24   
Lulu_08
A da i ja "cistim" masinu za ves za vrijeme boravka na wc solji, ali samo ako su neke muzge ostale pa primjetim.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Neobične navike
15.7.2013 9:41:57   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Dalia_88

Ovo i ja radim user posted image


IZVORNA PORUKA: damma

gledam registracije auta, i obavezno pamtim..bar onih koje cesce vidjam..



Vjeruj da ja ne znam ni svoju registracijuuser posted image



ni ja, pojma nemam a ne znam ni od mm, to bio kao trebala znat? hahahah ma bjež
meni je dobro rekla jedna frendica, pamte valjda gluposti jer im je slab unos svježih informacija user posted image
valjd abi nove info trebale da istisnu neke stare, manje bitne?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Neobične navike
15.7.2013 10:12:20   
chantal
za vrijeme voznje, ako sam suvozac, sam u mislila trcala izmedju bandera ako je autoput


i ja sam kao dijete očima/pogledom preskakala bandere ili onaj razmak između bijele linije user posted image

Inače,nemam nikakvih neobičnih navika,niti šta brojim,niti u WC-u čitam deklaracije i sl.ne smetaju mi otvorena vrata,ladice,mada ih obično zatvaram user posted image ,ne provjeravam vrata,prozore,pa smo par puta i otključani prespavali,jedino što mi nekad zasmeta što kod mene skoro svaka stvarčica u kući ima tačne koordinate gdje i kako okrenuta treba stojati,pa tako ukrasni jastučići stoje na trosjedu s desne strane,i ako ih neko prebaci na lijevu stranu ili na dvosjed to nije to,jednostavno mi se ne sviđa,ja ih obavezno kasnije vratim,ali ovo vjerovatno već spada u OKP,kakva navika,kakvi bakrači

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *