|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:30:58   
InLove

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja sam jadna i čemerna svaki dan...em mi je mrsko raditi, em mi je mrsko oko djeteta, em mi je mrsko kuhati... user posted image user posted image user posted image



Jooook bre, ti si lijena user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:34:32   
Nedi
Ove sta ja poznajem sve su jadne. I same za sebe to kazu. Mozda je do vode u srednjoj Bosni pa im takav grah pao. Te fine sto spominjete samo sam na tv-u vijela. Hajde kome je lijepo u guzvi?

LB jel tebi lijepo?user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:43:24   
Galicia
Jadna je svaka ona i on koji svjesno udju u brak izrode djecu, natovare same sebi milion obaveza i onda kazu "jadna ja".
Macolom odmah.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:47:44   
bebana27
svako ima svoje misljenje o tome a mnoge se i zele jadna ja za ovo pa za ono

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:48:45   
bebacha
Ima 26 godina,dvoje djece i mm koji radi haman 12 sati,6 dana u sedmici--e sad neko bi reko "jadna ona" al nisamuser posted image user posted image user posted image
i nikad nisam rekla jadna ja jer se uopste ne osjecam tako.poslozim sebi prioritete i poslove
sve se moze kad se hoce bez "srkleta" i da bude ovo "jadna ja"

a kao sto neko napisa ja uvijek kazem "jadna on" ako znam da ide ili vec zivi u zajednici
nemoze to biti ok

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:51:51   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Nedi

Ove sta ja poznajem sve su jadne. I same za sebe to kazu. Mozda je do vode u srednjoj Bosni pa im takav grah pao. Te fine sto spominjete samo sam na tv-u vijela. Hajde kome je lijepo u guzvi?

LB jel tebi lijepo?user posted image

nemoj sad ic u krajnost, nije da je lijepo,aman prelijepo med i mlijeko ali nije ni jadno

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:54:48   
bebacha

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: Nedi

Ove sta ja poznajem sve su jadne. I same za sebe to kazu. Mozda je do vode u srednjoj Bosni pa im takav grah pao. Te fine sto spominjete samo sam na tv-u vijela. Hajde kome je lijepo u guzvi?

LB jel tebi lijepo?user posted image

nemoj sad ic u krajnost, nije da je lijepo,aman prelijepo med i mlijeko ali nije ni jadno


nemora biti jadno al nemoze biti i nesto lijepo
mada to sve zavisi od osobe do osobe
ja sam bila u zajednici mjesec dana i nedo bog vise nikad
a imam divne svekijevce

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:55:57   
niki83

IZVORNA PORUKA: Galicia

Jadna je svaka ona i on koji svjesno udju u brak izrode djecu, natovare same sebi milion obaveza i onda kazu "jadna ja".
Macolom odmah.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:56:49   
Ma_Ja

IZVORNA PORUKA: InLove


IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja sam jadna i čemerna svaki dan...em mi je mrsko raditi, em mi je mrsko oko djeteta, em mi je mrsko kuhati... user posted image user posted image user posted image



Jooook bre, ti si lijena user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Sve dolazi samo ako čovjek hoće čekati!

I Would Die For That..

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 12:11:11   
snijeg
Meni su jadniji oni koji ne vide dalje od svog nosa i život posmatraju kao ropstvo, a ne dar....kukaju nad sobom i svojom sudbinom, svako malo traže odušak od života i obaveza, redovno ih prebacujući drugima na teret, a oni odmorni toliko da ne kontaju da je umor u glavi, a ne u mišićima :)

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Ma_Ja)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 12:12:56   
Galicia
A da vas pitam, brak, porodica, obaveze, kuhanje rucka svaki dan, trcanje za djecom, je ODMOR ili?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 12:15:48   
snijeg
IZVORNA PORUKA: Galicia

A da vas pitam, brak, porodica, obaveze, kuhanje rucka svaki dan, trcanje za djecom, je ODMOR ili?


Porodica je svetinja, brak je želja, djeca su ponos, radost i plod bračne ljubavi, kuhanje je zadovoljenje jedne od bioloških potreba, a vrlo često i strast, trčanje je rekreacija....a sve navedeno je potrebno za odmor :)

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 12:17:15   
malena27 RR
Niti ja niti bilo koja zena koja je zdrava i ima zdravu porodicu ne mogu se zvati jadnim...i pored mnostva obaveza, stignemo dosta uraditi, ako ne - ima i sutra dan...


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 12:18:25   
Nedi
Kuhanje je gubitak vremena al šta bi kad se morauser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 12:49:09   
reallove
Ja svaki dan imam obaveza i posla preko glave,naravno tu je i dijete koje je strasno nemirno i umazeno..Meni niko ne pomaze,mm skoro nikad nije kod kuce,a kad je tu,ono malo sto pricuva dijete i nije mi od neke koristi..Svaki dan cistim i odrzavam kucu,vesa koliko operem uzas jedan,jutros sam iz kreveta,pravac na peglanje,dok dijete spava da bar to zavrsim...Nisam nikad rekla jadna jauser posted image ..Dodje mi nekad pa rondam,dosadi mi,ali kad shvatim da nemam nista od toga,usutimuser posted image ..Da jos idem na posao,ne znam kako bih sve zavrsila..A ima zena za koje se bas moze reci,jadna ona,poznajem jednu takvu i bas kad je vidim,bude mi je zao..Ima dvoje djece male i uvijek sama sa njima,tu je naravno posao,a muz joj da Bog sacuva,hoda,ode u vragauser posted image ..eh takvih mi je zao

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 12:51:37   
henna ze

IZVORNA PORUKA: InLove


IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja sam jadna i čemerna svaki dan...em mi je mrsko raditi, em mi je mrsko oko djeteta, em mi je mrsko kuhati... user posted image user posted image user posted image



Jooook bre, ti si lijena user posted image user posted image user posted image




aa znam ja sta tebi nije mrskouser posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 13:06:58   
veeseelaa
Da li set dosle u situaciju da kazete " JADNA JA , sta e sve ceka " ili to pak za nekog drugog reci ?


pa uglavnom za druge žene znam to reći
mada ponekad ima razloga da se i za mene to kaže
nego ja kad mi se nešto ne radi nije urgentno da moram, sve se da platiti, kupiti il jednostavno ostaviti za kasnije



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 13:16:53   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Niti ja niti bilo koja zena koja je zdrava i ima zdravu porodicu ne mogu se zvati jadnim...i pored mnostva obaveza, stignemo dosta uraditi, ako ne - ima i sutra dan...



Potpisujem user posted image



_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 14:17:25   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: InLove


IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja sam jadna i čemerna svaki dan...em mi je mrsko raditi, em mi je mrsko oko djeteta, em mi je mrsko kuhati... user posted image user posted image user posted image



Jooook bre, ti si lijena user posted image user posted image user posted image


hahahahahhahaha jojj ima tu istine svugdje :)))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 14:20:18   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Daliyah92


IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Niti ja niti bilo koja zena koja je zdrava i ima zdravu porodicu ne mogu se zvati jadnim...i pored mnostva obaveza, stignemo dosta uraditi, ako ne - ima i sutra dan...



Potpisujem user posted image




Nijedan muškarac ne može podnijeti i uraditi što može žena user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 14:25:18   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Daliyah92


IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Niti ja niti bilo koja zena koja je zdrava i ima zdravu porodicu ne mogu se zvati jadnim...i pored mnostva obaveza, stignemo dosta uraditi, ako ne - ima i sutra dan...



Potpisujem user posted image




Nijedan muškarac ne može podnijeti i uraditi što može žena user posted image user posted image user posted image .


ja smatram da su danas zene stvarno preopterecene , trazi se da su lijepe , dotjerane njegovane , da je kuca tip top , da ima 40 izgleda kao 30:))) , uvjek za sex , da je drustvena da radi, da odgaja djecu itddddd od zena se danas trazi i previse dok vecina muskaraca kazem vecina su vec s poslom koji imaju optereceni.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 14:28:09   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Da li set dosle u situaciju da kazete " JADNA JA , sta e sve ceka " ili to pak za nekog drugog reci ?


pa uglavnom za druge žene znam to reći
mada ponekad ima razloga da se i za mene to kaže
nego ja kad mi se nešto ne radi nije urgentno da moram, sve se da platiti, kupiti il jednostavno ostaviti za kasnije



ovo sam htjela da cujem koliko ko pazi na sebe , posebno zene koje rade i bave se kucom i djetetom , gdje su one us vemu tome , kada kazu stop sad je vrjeme za mene a ne da dopuste da stigne do ovog JADNA JA , nisma mislila ajdna sto je sva nikakava i bjedna nego preopterecena , natovarena itd.
Veselic aje to lijepo shvatila :)))

JA ne radim ali kad mi je dosta dosta mi je user posted image user posted image

Galicija nikako nije odmor biti u kuci i brinuti se o djeci i kuhat itd. nikako mm cak kad dodje s posla preuzme taj odmor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 15:23:13   
vjestica
niti sam kad za sebe rekla, a pogotovo za drugog
sebe ne smtarm jadnom ni u kojoj varijnati, jer itekkao se znam organizovati i znam svojoj guzici udovoljiti
a druge ne smatram jadnim, jer šta ja znam kakkv je njihov život ustvari

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 15:34:05   
Super Beba
Kad se svega naslušam na poslu, znam reći - jadna ja, gdje ja živim user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 15:40:09   
Bihter

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Daliyah92


IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Niti ja niti bilo koja zena koja je zdrava i ima zdravu porodicu ne mogu se zvati jadnim...i pored mnostva obaveza, stignemo dosta uraditi, ako ne - ima i sutra dan...



Potpisujem user posted image




Nijedan muškarac ne može podnijeti i uraditi što može žena user posted image user posted image user posted image .


user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *