|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bronhitis kod beba!
18.4.2012 17:37:44   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: eko beba

a sta stavljate po podu umjesto tepiha? Stariji stalno voza autice po tepihu, ne mogu ga pustiti da leži cijeli dan po parketu. Nije valjda da citav stan mora biti "go"?user posted image


imas one kao pucle koje mozes staviti da im bude toplo to se fino da cistiti

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Bronhitis kod beba!
18.4.2012 17:44:13   
eko beba
kakve su to prirodne inhalacije sa ćurekotovim uljem i kako se rade? Smijem li ja to uključiti?

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Bronhitis kod beba!
18.4.2012 17:47:58   
DM

IZVORNA PORUKA: eko beba

kakve su to prirodne inhalacije sa ćurekotovim uljem i kako se rade? Smijem li ja to uključiti?

U jednu posudu naspeš vrele vode(oko 2L9 i u nj staviš 2 velike kašike ćurekotovog ulja i nagneš mu glavu nad tu posudu i prekriješ peškirom glavu da se što mane pare raširi okolo....Ovo kad počne onaj suhi kašalja

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Bronhitis kod beba!
18.4.2012 23:18:35   
tajra26

IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: tajra26

smije li kozije mlijeko bebi od 6 mjeseci ?user posted image


ja bih bila oprezna,kravlje ide od godine . ja se ne bih usudila da jos ne zakomplikujes stvar..

kako je maleni danas

hvala ti mila sto brines user posted image

u moru savijeta ovih dana rekose mi da mu dam kozije mlijeko ali ni ja bas nisam za to tako da cu to preskocitiuser posted image
danas smo bili samo jednom na inhalacijama jos sutra i prekosutra pa onda kontrola...
da kazem jos nesto da sam poslusala prvu doktoricu danas bi mi dijete pilo sve ono sto mu je prepisala i bilo 9 dana na inhalacijama... ne znam da li je ona pogrijesila ili tri dokora koja su mi rekla da mu to ne ukljucujem samo inhalacije ventolinom... moram reci da sam se malo razocarala nemarom te dotorice koja maloj bebe od 6 mjeseci ukljucuje tako olako sve sto moze...

maleni je hB super, normalno jede,normalno spava,smije se ali i kaslje user posted image jos mu je i nosic malo zacepljenuser posted image nema temp. pa sam mu stavila svinjsku mast na prsa...

jos da pitam jeste li vi stavljali koziji loj u hapu... (i to mi rekose da je dobro) pa da pitam smije li se to ili i to da preskocim a ako smije koliko i kada i kako user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Bronhitis kod beba!
19.4.2012 0:48:10   
eko beba

IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: eko beba

kakve su to prirodne inhalacije sa ćurekotovim uljem i kako se rade? Smijem li ja to uključiti?

U jednu posudu naspeš vrele vode(oko 2L9 i u nj staviš 2 velike kašike ćurekotovog ulja i nagneš mu glavu nad tu posudu i prekriješ peškirom glavu da se što mane pare raširi okolo....Ovo kad počne onaj suhi kašalja


a smijem li bebi od 8 mjeseci ovo raditi?
I kako ti prepozaješ znake da bi moglo doci do napada?


_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Bronhitis kod beba!
19.4.2012 8:42:55   
henna ze

IZVORNA PORUKA: eko beba

ja i ne znam koji je bronhitis. Vodicu za 15-ak dana na more, da vdim hoce li imati kakvog efekta to, a necu slati ni starijeg jedno mjesec i po u vrtić ... da probam da li ce imati efekta. Sve nesto kontam, ako uklonim sve plišane igračke usput i jednom mjesečno kad čistim prozore da usput operem i zavjese, a svaku noć mijenjam tetra pelenu, koja je opeglana (jer spava na njoj - ne stavljam mu jastuk). kontam prvo tako da probam ... nekako mi se ne živi kao u studentskom domu, bez zavjesa, tepiha, užas user posted image ... ali ako sve ovo ne bude pomoglo ... moraću tražiti još rješenja ... ehhh sta me snadje, a ima samo 8 mjeseci user posted image



ja ne bih sad da se pravim pametna..svako zna šta je najbolje za njeogovo dijete..evo vidiš moja ima 10 godina i još se borim sa bronhitisom...možeš li zamisliti koje su to patnje i borbe..ma da mi kažu da izbacim i namještaj sve bih uradila da joj olakšam..

da ti kažem da puno rjedje napade ima otkako smo se preselili i ja prilagodila njia prostor (mm isto ima)..čak sam i najmeštaj od eko kože kupila da mogu lakše brisati prašinu da se ne uvlači u to.. živim na prizemlju i ne nemam zavjese..nikakvu biljčicu ništa..

ja se nadam da će to tvojoj bebi prestati i da nećeš morati prolaziti kroz ovo štoo mi sve prolazimo...želim vam brzo ozdravljenje..

kozje mlijeko izaziva manje alergija nego kravlje tako da se može davati bebi..samo što ono utiče na slabljenje krvne slike i željeza pa se ne preporučuje..ja svakako ne bih dala bebi mladjoj od godinu.i starijoj bi samo 2 dcl dnevno..toliko ja dajem mojoj..

eto drage moje...nadam e da će mali pilići uskoro dobro disati..


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Bronhitis kod beba!
19.4.2012 9:07:33   
ziki
IZVORNA PORUKA: eko beba


IZVORNA PORUKA: MALA1994

ekobeba ja ga ne bih odmah ispisivala.da to nije alergijski bronhitis.

jesi izbacila sve sto bi mu moglo pogorsati stanje,jastuke,prekrivace,itisone i sl.
imas li usisivac na vodu koji malo ipak detaljnije usisava od obicnog ?


a ima li ikakvog znaka koji pokazuje razliku izmedju obicnog i alergijskog? Radili su mu alergo test (kozni) na Jezeru, ali nista nije pokazao. Izludjuje me vise s kasljem i plucima. Kontala sam ih objicu odvesti na more sad u majuu, nesto se nadam da bi to moglo pomoci. Nemam pojma sta cu. A nisam skidala zavjese i tepihe.

Eko beba to za more sad u maju je prava stvar. Mi smo starije vodili prije 2 godine i od tad hvala dragom Bogu nema bronhitisa. On ide u obdaniste, od kako se beba rodila cesce je bolestan, upale grla i temperatura al to je kod nas oslabio imunitet od ljubomore. Sad sam mu ukljucila imunoglukan pa cemo vidjet. 
Prosle nedelje je i beba dobila bronhitis, u istom uzrastu kao i stariji. Sad  za 1.5 ako Bog da opet idemo na more. Opet cemo isto, kod tete kupovat kozije mlijeko i davat po malo, kupit tamo maslinovo ulje extra djevicansko pa natopit pelenu umlacenim uljem i na pluca. Rano ustajanje i setnje pored obale uz sumu, sto vise izleta da udise onaj slani vazduh. Ja kuci drzim serpu kljucale vode na sporetu i stavljam eukaliptusovo ulje, curekot nisam probala, ili kamilicu. Stariji je bio veci pa smo kupili i jastuk od heljde, beba je jos mala za to. Protiv grinja ima i onaj sprej u DM kosta oko 25 km. Kucu cistim sircetom i sodom bikarbonom, s vremena na vrijeme frosch. usisavam u jednoj sobi a beba je u drugoj i otvorim prozor. Njega nije strah od usisivaca i cesto je iso zamnom ranije, sad se ziva pojedoh zbog toga


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Bronhitis kod beba!
19.4.2012 9:23:35   
Malenaoduvijek
jos da pitam jeste li vi stavljali koziji loj u hapu... (i to mi rekose da je dobro) pa da pitam smije li se to ili i to da preskocim a ako smije koliko i kada i kako


ja sam ti laik sto se tice ovih narodnih recepata tipa mast,loj i sl i nisam primjenjivala ali ne sumnjam da pomaze.
ali ovako kad razmislim to je dobro jako i kad skotam da se obicno ulje uvodi nekada oko godine mislim da ti je i za to prerano.

mo dok je bio manji pomagao mu je caj od jabuke i luka i izbacivao je slajm,sad kad je veci i ne pomaze mu bas.ali sta mu je olaksavalo disanje je glavica luka iznad glave .

a bice on dobro samo polako ne mora znaciti da ce imati napade .moj I.je oko prvog rodjendana bio prilicno lose i onda smo mu ukljucili singular i od tada je da kucnem super.ove zime nije bio uopste cesto bolestan

user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Bronhitis kod beba!
19.4.2012 10:47:20   
eko beba

IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: eko beba


IZVORNA PORUKA: MALA1994

ekobeba ja ga ne bih odmah ispisivala.da to nije alergijski bronhitis.

jesi izbacila sve sto bi mu moglo pogorsati stanje,jastuke,prekrivace,itisone i sl.
imas li usisivac na vodu koji malo ipak detaljnije usisava od obicnog ?


a ima li ikakvog znaka koji pokazuje razliku izmedju obicnog i alergijskog? Radili su mu alergo test (kozni) na Jezeru, ali nista nije pokazao. Izludjuje me vise s kasljem i plucima. Kontala sam ih objicu odvesti na more sad u majuu, nesto se nadam da bi to moglo pomoci. Nemam pojma sta cu. A nisam skidala zavjese i tepihe.

Eko beba to za more sad u maju je prava stvar. Mi smo starije vodili prije 2 godine i od tad hvala dragom Bogu nema bronhitisa. On ide u obdaniste, od kako se beba rodila cesce je bolestan, upale grla i temperatura al to je kod nas oslabio imunitet od ljubomore. Sad sam mu ukljucila imunoglukan pa cemo vidjet. 
Prosle nedelje je i beba dobila bronhitis, u istom uzrastu kao i stariji. Sad  za 1.5 ako Bog da opet idemo na more. Opet cemo isto, kod tete kupovat kozije mlijeko i davat po malo, kupit tamo maslinovo ulje extra djevicansko pa natopit pelenu umlacenim uljem i na pluca. Rano ustajanje i setnje pored obale uz sumu, sto vise izleta da udise onaj slani vazduh. Ja kuci drzim serpu kljucale vode na sporetu i stavljam eukaliptusovo ulje, curekot nisam probala, ili kamilicu. Stariji je bio veci pa smo kupili i jastuk od heljde, beba je jos mala za to. Protiv grinja ima i onaj sprej u DM kosta oko 25 km. Kucu cistim sircetom i sodom bikarbonom, s vremena na vrijeme frosch. usisavam u jednoj sobi a beba je u drugoj i otvorim prozor. Njega nije strah od usisivaca i cesto je iso zamnom ranije, sad se ziva pojedoh zbog toga



Pokušaću još sa tim sprejem, nisam znala da to ima. Zavjese sam sve vec oprala (jutros sam ih u pola tri peglala). Izbacila taj jedan vuneni tepih koji sam imala. A jabuke i luk mu stalno dajme, maar po 100ml dnevno, zbog slajma. Nismo stavljali serpu sa eukaliptusom ... rekoše neki da je mali za eterična ulja. Tetra pelenu (umjesto jastuka) svaki dan stavljam novu i dooobro opeglanu, plišanih igračaka ionako nema ...davno to izbacila ... smetale mi user posted image

A, koliko ti je imala napada beba, ziki, prije nego sto ste otišli na more i riješili se bronhitisa? Mene sve strah da je ovo učestalilo (imao je tri napada za tri mjeseca) i da mi more možda nece pomociuser posted image ali cu ga svakako povesti.


_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Bronhitis kod beba!
19.4.2012 10:55:00   
eko beba

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: eko beba

ja i ne znam koji je bronhitis. Vodicu za 15-ak dana na more, da vdim hoce li imati kakvog efekta to, a necu slati ni starijeg jedno mjesec i po u vrtić ... da probam da li ce imati efekta. Sve nesto kontam, ako uklonim sve plišane igračke usput i jednom mjesečno kad čistim prozore da usput operem i zavjese, a svaku noć mijenjam tetra pelenu, koja je opeglana (jer spava na njoj - ne stavljam mu jastuk). kontam prvo tako da probam ... nekako mi se ne živi kao u studentskom domu, bez zavjesa, tepiha, užas user posted image ... ali ako sve ovo ne bude pomoglo ... moraću tražiti još rješenja ... ehhh sta me snadje, a ima samo 8 mjeseci user posted image



ja ne bih sad da se pravim pametna..svako zna šta je najbolje za njeogovo dijete..evo vidiš moja ima 10 godina i još se borim sa bronhitisom...možeš li zamisliti koje su to patnje i borbe..ma da mi kažu da izbacim i namještaj sve bih uradila da joj olakšam..

da ti kažem da puno rjedje napade ima otkako smo se preselili i ja prilagodila njia prostor (mm isto ima)..čak sam i najmeštaj od eko kože kupila da mogu lakše brisati prašinu da se ne uvlači u to.. živim na prizemlju i ne nemam zavjese..nikakvu biljčicu ništa..

ja se nadam da će to tvojoj bebi prestati i da nećeš morati prolaziti kroz ovo štoo mi sve prolazimo...želim vam brzo ozdravljenje..

kozje mlijeko izaziva manje alergija nego kravlje tako da se može davati bebi..samo što ono utiče na slabljenje krvne slike i željeza pa se ne preporučuje..ja svakako ne bih dala bebi mladjoj od godinu.i starijoj bi samo 2 dcl dnevno..toliko ja dajem mojoj..

eto drage moje...nadam e da će mali pilići uskoro dobro disati..



ne mislim da se praviš pametna ... zato sam i pitala i pocela tražiti rjesenja jedno po jedno, ne bih li skontala sta mu smeta i kako da spriječim napade. I naravno da bih na kraju izbacila namjestaj, samo da se riješim ovog njegovog s*anja.

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Bronhitis kod beba!
19.4.2012 10:56:00   
eko beba
I nadam se da ti curetak neće dobiti nikad više niti jedan napad!

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Bronhitis kod beba!
19.4.2012 10:57:39   
ziki
Draga moja on je sa nekih 9 mj dobio bronhitis, kad je krenuo u obdaniste sa 13 mj napadi su se nizali, nisam brojala. Dok smo dosli tobe i otisli na more mjesto kod nasih u Sandzak(svjez planinski zrak i borove sume) bilo je toga. Mjesec prije 2. rodjendana smo bili i od tad je hvala Bogu super sa bronhitisom. Sad mali ima skoro10 mj i ja sam se uspanicila jer i njega cekaju jaslice kad se vratim na posao(ja nemam povjerenja u nikakvu tetu) zato planiramo da odmah napadnemo sa svih stana. Valjda ce djelovat.
I neznam da li sam napisla, bezbeli jesam jer to ponavljam ko papagaj, za zdravlje bolje van sezone kad se more hladi ili grije pa isparava vise

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Bronhitis kod beba!
19.4.2012 11:04:44   
eko beba
I neznam da li sam napisla, bezbeli jesam jer to ponavljam ko papagaj, za zdravlje bolje van sezone kad se more hladi ili grije pa isparava vise


ovo ne nadjoh nigdje, ali sam prvi put cula od pedijatrice juce kad sam ga vodila na kontrolu. Ona kaže da se u sred ljeta na moru mogu i pojačati simptomi, a zimi moze pomoći, odnosno kad je prijelazno vrijeme.

I mene cekaju jaslice za 4 mjeseca i ja sam prestravljena. Biće 5 dana jaslice, 20 dana kuci inhalacije i ostalo. Ukljucen mu je flixotide, još u januaru jer nije prestajao kasljati mjesec dana, neki dan htjeli i singular, ali sam odbila, makar dok se ne vratimo s mora.

Juče na kontroli pedi rece da ima malo vlažnog šlajma i da će to sam izbaciti i da nema potrebe za inhalacijama. A primio je i tri urbasona. i sad nu strahu iščekujem hoće li biti novog napada za 15 dana ili 20 ili mjesec ughhhh ...

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Bronhitis kod beba!
19.4.2012 11:06:37   
eko beba
e da ovaj put sam odbila i antibiotike, prethodna dva puta sam mu davala ali ovaj napad smo prošli bez njih. Muka mi i od antibiotika

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Bronhitis kod beba!
19.4.2012 11:17:52   
ziki
Ja se vise i ne sjecam sta je stariji pio. Inhalacije su bile ventolinom baby halerom.
Sad malenom dr je prepisao zinat, opet nije jak antibiotik jer i nije bio zaribo puno al i dr dobro zna kako je bilo sa starijim. Mislim da se i on uspanicio.
A muka mi je kad pomislim nedelju radim nedelju ne, a sefica vjestica, dzaba sto ja kuci sve odradim i posao ne trpi. Odem kod jedne pedijatrice dok je nas dr bio na odmoru njena terapija dijete nije za obdaniste, nadji zenu. Vec sam razmisljala da dam otkaz. Uh. Valjda ce bebaci bit dobro, ako Bog da i da bronhitis bude iza nas

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Bronhitis kod beba!
19.4.2012 11:30:55   
eko beba

IZVORNA PORUKA: ziki

Ja se vise i ne sjecam sta je stariji pio. Inhalacije su bile ventolinom baby halerom.
Sad malenom dr je prepisao zinat, opet nije jak antibiotik jer i nije bio zaribo puno al i dr dobro zna kako je bilo sa starijim. Mislim da se i on uspanicio.
A muka mi je kad pomislim nedelju radim nedelju ne, a sefica vjestica, dzaba sto ja kuci sve odradim i posao ne trpi. Odem kod jedne pedijatrice dok je nas dr bio na odmoru njena terapija dijete nije za obdaniste, nadji zenu. Vec sam razmisljala da dam otkaz. Uh. Valjda ce bebaci bit dobro, ako Bog da i da bronhitis bude iza nas


Amin po sto puta!

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Bronhitis kod beba!
19.4.2012 13:59:05   
Malenaoduvijek
I mene cekaju jaslice za 4 mjeseca i ja sam prestravljena. Biće 5 dana jaslice, 20 dana kuci inhalacije i ostalo. Ukljucen mu je flixotide, još u januaru jer nije prestajao kasljati mjesec dana, neki dan htjeli i singular, ali sam odbila, makar dok se ne vratimo s mora.


a sto si odbila singular,ja bih prije odbila ove pumpice nego njega,ja imam super iskustvo sa njim

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Bronhitis kod beba!
19.4.2012 22:50:34   
eko beba

IZVORNA PORUKA: MALA1994

I mene cekaju jaslice za 4 mjeseca i ja sam prestravljena. Biće 5 dana jaslice, 20 dana kuci inhalacije i ostalo. Ukljucen mu je flixotide, još u januaru jer nije prestajao kasljati mjesec dana, neki dan htjeli i singular, ali sam odbila, makar dok se ne vratimo s mora.


a sto si odbila singular,ja bih prije odbila ove pumpice nego njega,ja imam super iskustvo sa njim


nemam pojma zasto su mu i to dali pored flixa, ali sam sad odbila zato sto cu pokusati sa morem i izbacivanjem vunenih tepiha i ostalog ... da probam ... ukljucili su mu prvo pumpicu, pa mi se sad ne prestaje (rekose mi u pulmoloskom do kraja proljeća da koristimo), a nekako mi8 mnogo i jedno i drugo. Kontala da probam ovako, ako se poslije mora ponovo ubrzo ponovo javi napad ... onda vjerovatno necu imati kud ... nego ukljuciti i singular user posted image




_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Bronhitis kod beba!
20.4.2012 9:23:45   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: eko beba


IZVORNA PORUKA: MALA1994

I mene cekaju jaslice za 4 mjeseca i ja sam prestravljena. Biće 5 dana jaslice, 20 dana kuci inhalacije i ostalo. Ukljucen mu je flixotide, još u januaru jer nije prestajao kasljati mjesec dana, neki dan htjeli i singular, ali sam odbila, makar dok se ne vratimo s mora.


a sto si odbila singular,ja bih prije odbila ove pumpice nego njega,ja imam super iskustvo sa njim


nemam pojma zasto su mu i to dali pored flixa, ali sam sad odbila zato sto cu pokusati sa morem i izbacivanjem vunenih tepiha i ostalog ... da probam ... ukljucili su mu prvo pumpicu, pa mi se sad ne prestaje (rekose mi u pulmoloskom do kraja proljeća da koristimo), a nekako mi8 mnogo i jedno i drugo. Kontala da probam ovako, ako se poslije mora ponovo ubrzo ponovo javi napad ... onda vjerovatno necu imati kud ... nego ukljuciti i singular user posted image





dobro naravno trebas ti da znas najbolje.nego mi je cudno kad su ti vec nudili singular da nisu prvo njega ponudili pa onda pumpicu jer njega pije profilakse radi da ne bi doslo do napada ali ko ce vise znati i tim doktorima.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Bronhitis kod beba!
20.4.2012 11:25:00   
tajra26
evo da se i ja javnem... nadam se da su bebare bolje i da nema napada... mi smo opet sinoc zavrsili na pedijatriji.... sad smo tri puta na dan na inhalacijama.... kupila sam inhalator pa ga ne moram voditi kuci cu sve su mi objasnili.... danas opet u 4 na pregled javim se popodne kad dodjemo

ljubim sve bebare i mamice user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Bronhitis kod beba!
20.4.2012 14:53:10   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: tajra26

evo da se i ja javnem... nadam se da su bebare bolje i da nema napada... mi smo opet sinoc zavrsili na pedijatriji.... sad smo tri puta na dan na inhalacijama.... kupila sam inhalator pa ga ne moram voditi kuci cu sve su mi objasnili.... danas opet u 4 na pregled javim se popodne kad dodjemo

ljubim sve bebare i mamice user posted image


tajra26 bas mi je zao da brzo prodje user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Bronhitis kod beba!
21.4.2012 23:44:26   
eko beba

IZVORNA PORUKA: tajra26

evo da se i ja javnem... nadam se da su bebare bolje i da nema napada... mi smo opet sinoc zavrsili na pedijatriji.... sad smo tri puta na dan na inhalacijama.... kupila sam inhalator pa ga ne moram voditi kuci cu sve su mi objasnili.... danas opet u 4 na pregled javim se popodne kad dodjemo

ljubim sve bebare i mamice user posted image


je li bebara bolje? mi izbacili sve iz kuce ... pa da vidimo sta ce biti

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Bronhitis kod beba!
23.4.2012 15:54:18   
azra I ADI
user posted image Uh, mi imamo primiti još 5 doza singulaira i jako se bojim da ća napad uslijediti čim ga prestane koristiti, dobivao ga je 2 mjeseca i dr. kaže da vidimo šta će biti, dao mu je i Aquamarine ulje za imunitet. Kao da sam bila 2 mjeseca na odmoru, nigdje simptoma bronhitisa...Kud je i ovo vrijeme baš najgore za nijh!

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Bronhitis kod beba!
23.4.2012 21:17:59   
Malenaoduvijek
Gdje ce sad u najgore vrijeme prestati sa singularom,mi ne prekidamo prije ljeta nikako
user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Bronhitis kod beba!
23.4.2012 21:55:13   
azra I ADI
user posted image Ma ne znam, tako je doktor rekao, a iskreno i ja se ne slažem sa njim, pa ću na prve simptome napada odmah tražiti ponovo sing.,ali ću pitati i za te tablete, da više ne plaćam granule. Kad vidim šta radi ovaj meningitis, nešto mi ovi naši belaji sa bronhijima i nisu tako grozni, sve ima gore od gorega.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *