|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta vam se najviše jede u trudnoći?
10.9.2007 22:51:41   
STUHA
Uh meni se je u trudnoči najviše tražilo da jedem jagode i ribu... user posted image user posted image user posted image user posted image prvih par mjeseci bilo mi je težko zbog povračanja a onda je bilo malo ok, koji mjesec dana,  i onda opet problem jer sam morala održavati strogu dietu zbog šečerakojeg sam dobila  u trudnoči!!
 
To mi je bila največa muka-user posted image user posted image odreči se sladkišima, al eto za svoje dijete pripravljena sam bila i to uraditi jer sam morala!
 
Šta se vama najviše jede u trudnoči?user posted image Da l i vas kad ponoči zanese da navalite na hranu?user posted image  

< Poruku je uredio malena27 RR -- 14.1.2011 10:25:43 >


_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
11.9.2007 9:16:20   
paris
Meni ništa posebno, tj. čokolada koju inače perije trudnoće nisam nešto gotivila ali saduser posted image user posted image , i tečnost, u nevjerovatnim koloičinama stalno sam žedna!!

U kojem si ti mjesecu ???

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
11.9.2007 21:44:57   
STUHA
čao paris,

kako si! Prvo da ti kažem da se vrlo rado podsječam svoje trudnoče od lani! Bilo mi je lijepo, a bogami i hrana mi prvih pra mjeseci baš nije mirisala a sad malo više od godinu dana od poroda i previše mi miriše pogotovo sladkiši!!user posted image user posted image  Stomak mi je baš narastao kao da sam ponovo trudna a nažalost nisamuser posted image user posted image  ma da bi to silno voljela.

Izugleda da su ove moje nove kile reakcija i napad posle šečera u trudnoči.

A ti  jesi li trudna? U kojem si mjesecu?



_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust

(odgovor članu paris)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
12.9.2007 16:09:55   
paris
Jesam u petom sam, sve mogu da jedem ništa mi nesmeta osim mirisa kafe i cigarete user posted image  to nemogu da podnesem a prije trudnoće sam uživala i u jednom i drugomuser posted image user posted image

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
14.5.2008 11:55:18   
*sunce*
ovdje se nešto slabo pisalo user posted image    da ja vama kažem meni začas nešto naumpadne skoro mi se jeo paradajz kojeg inače maštrafim od kako ga ugledam u prodavnici al se desilo neku noć da ga nije bilo u kući i mm je u 12 naveče išao da mi ga kupi user posted image  duša moja, isto tako sladoled u po noći mi je išo kupovati user posted image   eh svaki dan mi se jede taj paradajz i krastavci ali ovi taze ( kisele nikad nisam podnosila), takođe paprike ali žute mi se često traže, i maslanjak sa krompirima čitavim iz rerne pa sa sirom suhim user posted image  i da ne zaboravim gumene bomboneuser posted image  to je ono najčešće što mi se jede....


(odgovor članu paris)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
14.5.2008 12:53:47   
nikka
Kukuruz šećerac kuhani, a u pola zime mi se to zatražilo pa sam se morala zadovoljit sa onim iz staklenke,nije ni slično ali eto,ma ja mislim da je to sugestija da si umišljamo da nam se nešto posebno jede kad smo trudne,neznam.

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
14.5.2008 12:55:41   
bebano
Evo me u 37 sedmici i cijelu trudnocu, koja je zaista bila skolski primjer user posted image , nit povracanja, niti mucnina, ma nista.. nisam imala nekih extra zelja. Jela sam kao i ranije, nista mi nije bilo ono "joj da mi je".. Niti mi je bilo muka na neku hranu. Ja sam zadovoljna user posted image . Samo me je zgaravica ubijala u zadnje vrijeme i to ne od odredjene hrane nego od svega to pojedem.

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
14.5.2008 19:25:27   
rozi
Ja sam u 33. sedmici i isto kao i bebano , niti sam povracala , niti mi se sta trazilo posebno, ali sam puno jela kolicinski . Medjutim kako su sada krenule ove jagode i tresnje, jednostavno ne moze proci dan da ne pojedem zdjelu i jednog i drugog , isto opsesija. I ja imam zgaravicu zadnjih dana, pa mi mozda i zbog toga gode te stvari , posebno navecer. user posted image user posted image user posted image  .

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
14.5.2008 20:38:02   
Emina*
Jgode su mi se definitivno trazile, a tamanila sam ih...
Uhh, kad se samo sjetim user posted image   user posted image   user posted image
Sada mi se ne traze toliko.....
Prezasitila se user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
14.5.2008 22:46:20   
seki
Jedino sto mi je ostalo upecatljivo u sjecanju iz obje trudnoce su jabuke.Ja jabuke uopce ne volim,cak ih u normalnom stanju nikada ne jedem.
Tokom obje trudnoce sam ko luda jela jabuke.Znala se po 1kg pojesti odmah.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
14.5.2008 23:10:52   
Ivona
Simbol moje trudnoce!U prodavnici (koja se nalazi u mojoj zgradi) su mi rekli da ga nabavljaju samo zbog mene i da im se isplati.user posted image user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu seki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
4.6.2008 13:04:56   
ame_la
U početku mi je miris pržene hrane vodio na povračanje
i miris cigare iako sam prije trudnoče konzumirala cigarete
imala sam česte mučnine
a onda je to sve naglo prestalo
negdje u 3 mjesecu
nakon čega sam se super osječalauser posted image
a recimo prvo što mi se jelo bile su gljive al ne šampinjoni a hvala bogu zima nigdje dr. gljiva osim šampinjona -ja se vozim u tramvaju mirišu mi gljive i tako na nekim čudnim mjestima dok mi svekrva nije našla neke neznam kako se zovu al nisu bili šamp.
skoro svaki dan pojedem milku s lješnjakom to mi se posebno traži
paradajz- pa mi se zgadio zbog ružnog okusa
i krastavice mi je muž kupovao zimus al mi se nisu sviđale na njih mi se povračalo
pretežno ( to mi je najsmješnije ) dok se vozim tram. prema kuči mioriše mi neka hrana tako da znam šta ću praviti za večeru
neki dan sam jela dinju iako je nikad nisam mogla smislitiuser posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
21.7.2008 12:22:48   
Mirkica
ja sam u 10 sedmici trudnoce , i meni se nenormlno trazi zeleno voce posebno sljive zeleno mislim voce koje nije sazrelo , onako kiselo  , kada podzem na posao uvjek prodzem kraj jedne sljive  i ja mislim da sam je ja gotovo svu obrala i ako jos niej ni blizu da pocne da plavi :)
i da limun gotovo svako jutro pojedem jedan limun .
To sam volejla i prije trudnoce zelene sljive , zelene jabuke itako. limun a sad ih  volim extremno .

(odgovor članu ame_la)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
21.7.2008 13:29:31   
Happy
Ja nemam ništa što mi se jede posebno ili da mi se gadi.... Samo što imam konstantan osjećaj mučnine, konstantan.... I ubi me to vala, ali nemam povraćanje....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
21.7.2008 14:03:02   
Mirkica
ja sam isto imala mucninu i sada imam ne uvjek ali ponekad ali kad god mi je muka ja pojedem jedan limun i odma prodze , ja naprimjer nepodnosim kad neko u mojoj blizini pusi isako sam bila pusac "strastveni" cak sam i pusila prvi mejsec trudnoce dok nisam znala da sam trudna  ,  ali sada  nemogu da smislim cigaru u svojoj blizini cak je  moj muz je prestao da pusi :) meni za ljubav , kahvu isto nemogu da vidim , tako da vise nepijemo ni kahvu :).

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
21.7.2008 14:47:49   
Happy
Blago tebi Emira, ja još nisam prestala pušiti, smanjila jesam, ali nisam prestala user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
24.7.2008 16:15:14   
maminka
meni kiseli kupus u glavici a sad ga nema da se kupi user posted image

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
24.7.2008 16:36:00   
Happy
Ja stalno mislim o pomfritu... Mada nemam ništa određeno, ali evo sada kada je maminka spomenula kupus i ja bih ga... uh 

(odgovor članu maminka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
24.7.2008 18:03:55   
maminka
IZVORNA PORUKA: Neira

Ja stalno mislim o pomfritu... Mada nemam ništa određeno, ali evo sada kada je maminka spomenula kupus i ja bih ga... uh 


hahaha joj izvini sto ga spomenuh :)  

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
10.9.2008 18:02:50   
Aquarius
E sad za sad samo tečnost u nenormalnim količinama. I paradajz. Ali to sam voljela i prije trudnoće.user posted image

(odgovor članu maminka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
11.9.2008 10:09:48   
Happy
meni se paradajz zgadio, a jela sam ga nenormalno, sada ga ni na slici ne mogu.... Ali sam juče kupila kiseli kupu.......mmmmmmmmmmmmmm......................
meni nema ništa određeno, nego kada neko spomene neku hranu i onda ako mi to na um padne......
Kiselo mi godi, svaki dan pojedem grejpfurt.....user posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
11.9.2008 10:47:26   
ja
meni se u trudnoci trazio sir trapist i krastavci a o slatku da nepricam za noc velika Milka sa ljesnacima odeeee....nije ni cudo 23 kg u trudnoci...

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
11.9.2008 10:52:43   
Happy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
6.10.2008 15:12:52   
tresnjicaaa
Meni sada se pije kola. Ja inace niakd nisam voljela nesto pretjerano gazirano pice. Ali sad me uhvatilo svaki dan mi naumpadne casa kole i dok je ne popijem ne prestajem misliti o njoj user posted image

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 24
   Šta vam se najviše jede u trudnoći?
11.11.2008 23:36:24   
melissad
ja citajuci vase nagone za hranom, ogladnjeh, verujte mi evo pri kraju sam trudnoce, ali kkonstantno sam jela jabuke, paradajz i sir (koji upravo jedem user posted image ) i naravno slatkisi. Meso nemogu ni da pogledam, posebno mleveno, uuhhh, jedino piletina i riba, i to je to.user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 14.1.2011 10:25:57 >


_____________________________

19.11.2008. rodila se DINA, sreca moja najveca

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *