|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
12.6.2011 9:53:36   
Silver
Ja sam tek 10-ta sedmicauser posted image  i jedva cekam taj period...ja bi mogla sad ramazanske lepine i kajmaka domaceg ali dzaba, sad da mi donesu nebi okusila user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
12.6.2011 13:39:23   
Majiii
Oooooooo, dobro si me podsjetila, Silver, na ramazanske lepinje, mmmmmmmmmmmmmmm :)... Sad će Ramazan, pa ćemo uživati, mmmmmmmmmmmmmmm

_____________________________

Gaji, Maji, žiponja, medo, lavko i Graškonja

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
12.6.2011 13:46:47   
Selma.A.M
Ja bi dan i noć mogla jesti palačinke sa neutelom i plazma keksom a okolo puno šlaga user posted image  ...Joj pa dokle više ???user posted image user posted image user posted image

I limunada ,ma mogla bi se kupati u njoj user posted image user posted image

< Poruku je uredio Selma.A.M -- 12.6.2011 13:49:16 >

(odgovor članu Majiii)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
12.6.2011 13:56:02   
animagical
da ja dodam puru na ovaj spisak hrane??user posted image user posted image user posted image user posted image zezam se, naravno...
mislim da su mi najdraze tresnje, jos sad kod mojih onako pravo s graneuser posted image a od konkretne hrane jako volim paprike, u svim oblicimauser posted image narocito punjene krompirom pa s vrhnjemuser posted image ...sjecam se prosle trudnoce, sami pocetak, nisam ni znala da sam trudna, a bjezala sam od mirisa paprika...tad mrzila,sad poludih za njima!
i naravno oranginu volimuser posted image

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
12.6.2011 16:43:15   
smajli80
Tek sam na početku trudnoće6-7 nedelja a već sam počela da jedem u ogromnim teklauser posted image user posted image user posted image
Uhvatim sama sebe kako nakon obilnog ručka razmišljam o čokoladi,sladoledu i ostalim slasticamauser posted image user posted image user posted image
Ovo mi je je druga trudoća i jedem sve živo jer sam u prvoj prva dva mj.imala jake mučnine i nisam mogla ništa jesti
Znam da ne smijem toliko jesti,moram se kontrolisati i jesti voće i povrće kad me uhvati ta veeeeelika gladuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
12.6.2011 17:01:30   
Nađaa
sve sto sam i do sad jela to jedem...nista mi se posebno ne gadi...
al palacinke s eurokremom i plazmoomm...mmm... to moram probati! :)


(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
28.6.2011 18:04:03   
misty
Nemam mučnina i jedem sve... ali pokušavam balansirati ishranu tako da svaki dan unesem hranjive sastojke. Puno tečnosti..mlijeko, voda,sokovi
Nije da ne volim slatkiše ali pokušavam da ih ignorišemuser posted image ...samo debljaju a nema neke koristi od njihuser posted image

Ipak najviše volim ribu i krompir...pripremljene na bilo koji načinuser posted image

(odgovor članu Nađaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
28.6.2011 18:09:42   
Gift
uh gdje me nadoste s temom...ja bih svaki dan mogla jest pitu bilo koju..eh i sladoled...
danas je mm kupio ledov sladoled punc i vanilija i on je jeo, a ja gledalauser posted image ... evo kuca mi jos mirise na punc..

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu misty)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
28.6.2011 18:22:39   
misty
A duša... pa što si samo gledala? Ih što bi moj meni tako...bio bi mu sladoled na glaviuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
28.6.2011 18:30:51   
Bebica11
jede mi se SLADOLED-ne odbijam

a danas je mm dusa draga donio KUHANI KUKURUZ,...ma kakva torta koliko sam slatko to smazalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu misty)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
28.6.2011 18:34:38   
animagical
kukuruzuser posted image user posted image user posted image ja i pretis lonac smo veliki drugovi kako je krenuo kukuruzuser posted image meni se ne isplati kupiti kuhan, ja bez 3-4 ne pikam nistauser posted image po osobi naravno...user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
28.6.2011 18:48:44   
Gift
user posted image user posted image bila sam i planirana i ponudena al sa + 8 kg ne smijem pric sladoledu, a ne mogu sad ni njemu zabranit, ko je meni kriv sto ranije nisam jela umjereno, nego nabila ovolike kile i sad mi valja samo gledat..

< Poruku je uredio malena27 RR -- 30.6.2011 22:36:11 >


_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu misty)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
28.6.2011 19:00:52   
misty
Pa nije ti to puno jer ti je raspoređeno osim ako ti imaš neke druge tegobe :
Dobijena težina (kg) Odlazi na...
  • 2.4
Depoi masti, proteina i ostalih hranljivih materija
  • 1.5
Krv
  • 0.9
Plodova voda
  • 1.5
Ostale tečnosti (uključujući višak vode)
  • 0.6
Povećanje dojki trudnica
  • 0.6
Povećanje materice
  • 0.5
Posteljica
  • 3.0
Beba
  • 11.0
Ukupno povećanje težine u trudnoći

< Poruku je uredio misty -- 28.6.2011 19:01:21 >

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
2.9.2011 15:13:29   
koalaMO
samo dok ovo pišem ide mi voda na usta, meni se najviše jedu fileti u somunu s majonezom, pomfrit, tona bi mi malo bila,pršut onaj tanko narezani, keks eurobiscuit i pije mi se samo gusti sok od marelice........................................ojjjjjjjjjjjj
odo jesti user posted image

(odgovor članu misty)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
14.9.2011 9:12:37   
nejra1zvjezdica
volim sve, gledam da jedem raznovrsno. Samo pije vise tecnosti nego prijei to je to!

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
14.9.2011 10:03:45   
teacher75
ja sam sada 15.sedmica i do prije 10ak dana nije mi se skoro nista jelo, imala sam grozne mucnine i povracala a sada jedem uglavnom tjesteninu, ugljikohidrate- pizzu, makarone, spagete, sendvice. meso skoro nikako ne jedem, gadi mi se sve przeno i masno, ne mogu ni povce, voce mi se jede al mi izazove kiselinu i povracamuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nejra1zvjezdica)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
19.2.2012 16:05:40   
Dz3ni
Neću da čitam ovu temu, zazubice mi rastu jer mi se sve jede user posted image U prvom tromjesečju mi se gadilo premasno, ali ni tad nisam imala mučnine nego samo nisam mogla da smislim masnu hranu. Muž mesojed je jedva podnio taj bezmesni period user posted image pošto nisam mogla ni da gledam u meso dok ga kuham...user posted image

Sad me više tečnost muči jer od nje dobijem žgaravicu ili kad se prežderem voća user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
19.2.2012 16:13:51   
Miracle*3
Meni se tako jede lubenica....a nigdje je nemauser posted image

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
19.2.2012 16:36:44   
teacher75
ja voce nikako ne jedem zbog zgaravice, nisam ni u prosloj turdnoci, kao ni vocne sokove, mada mi se jede al ne mogu da povracam. najvise mi se jede suho, sve suho, variva jedva pojedem. najvise mi godi zelucu suha hrana, mada se zato patim sa stolicom i hemeroidimauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
19.2.2012 17:13:22   
Dz3ni
Pokušaj bar sa nekim čajevima nadomjestiti tečnost, teško da ćeš od čaja dobiti žgaravicu. AB kultura isto pomaže kod probave, donat mg, jogurt općenito, neke supice...ima toga...znaš da je važno pogotovo u trudnoći unijeti dovoljno tečnosti. I ja se tjeram user posted image

Ako ništa, imaš onaj Wellness suhi keks koji baš pomaže sa probavom. Ima ga u više okusa, a nije loš općenito, ja ga baš volim. Prave ga od pšeničnih i kojekakvih vlakana koji pomažu sa probavom, a niskokaloričan je, uglavnom se nalazi na odjelu dijetetskih proizvoda.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
19.2.2012 17:21:11   
teacher75
ne mogu nesto cajeve, a meni jogurti uzasno stvore zgaravicu, ne mogu ih nikako. pijem vodu i magnesium princess i kiseljak- donat mi ima ruzan ukus

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
19.2.2012 18:20:28   
Lulu_08
Meni se u ovoj trudnoci nista ama bas nista posebno ne trazi. Jedino sto u malo vecim kolicinama konzumiram i godi mi jesu jogurti, razni, tecni, gusti, vocni, obicni. Ostalo sve isto, samo mi se generalno hrana u manjim kolicinama trazi, pa nastojim cesce a manje jesti.

U prvoj trudnoci mi se trazio krompir pogotovo prvih par mjeseci, i zato tada i dobih najvise kg hahahahaha.

Samo izgleda da je srcu (ili u ovom slucaju g*zici haha) najdraze ono sto je van dohvata ruke, a to je u ovoj trudnoci meni McDonalds. JEDVA cekam PRVU priliku da odem u Sa i pojedem DUPLI BIG MAC. Platila bih 50km da ga mogu dobiti u onom trenutku kada mi se trazi.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
23.2.2012 14:40:53   
Mila_80
IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Meni se tako jede lubenica....a nigdje je nemauser posted image


Isti slučaj i kod mene...lubenicu sanjam...i u prvoj trudnoći i evo u drugoj isto, samo da mi je malo lubenice...mm mi kupio bombone sa okusom lubenice

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
24.2.2012 16:55:10   
emy24
u prvoj trudnoci su mi se jele gumene bombone,znam da su nezdrave ali eto,a sad bi samo jela zelenu salatu,ma ona meni pase sa svim i svacim,hajdde barem je zdravo

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
24.2.2012 17:14:02   
M kao Mama
Ma, kod mene nema biranja, haaa, volim sve što je ne zdravo, tipa pita, maslenica, uštipaka pia, kiflica, a da mi se se šta posebno jede ništa vala, a L sam svaki dan jela zeljanicu, sad sam malo normalnija, pa znam potegnuti ručnu.I zadnjih dana slatko, velim ko da mi je aždaha u stomaku

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *