|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
24.2.2012 18:27:20   
mama21e
Meni se jede monte user posted image Mogla bih ga svaki dan

_____________________________

Boze ne prepustaj me samoj sebi ni na treptaj oka!

¦ 28.05.2012. ...moje srce kuca za tebe pahuljo moja mirisna...¦

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
24.2.2012 19:20:05   
jasmin
U drugoj trudnoci beba je narasla od krofni s cokoladom i od mlijeka s aromom jagode :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mama21e)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
24.2.2012 19:28:00   
hatepsut
Ja bi samo slatkise jela user posted image u prvoj trudnoci mi se nije nista jelo do 9og mjeseca.I onda sam cio 9ti jela sendvice s sudzukom i pavlakom.
Sad mi se najvise jedu slatkisi user posted image jogobela al' ona vocni otok s visnjom i pizza,ohoho user posted image


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
24.2.2012 19:42:15   
didasa
Ma ja bi majonezu jela uz sve inace je nisam neki ljubitelj al sad mi se samo ona mota po glavi...

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
24.2.2012 20:03:51   
MicoTico
U prvoj trudnoći kisela pavlaka, non-stop i uz sve, a u drugoj trudnoći čips u kombinaciji sa jogurtom.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu didasa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
19.3.2012 14:06:00   
hurmica
Ja se ne mogu napiti vode, volim sok od cjedjene narandze, navece mi se nekad toliko osuse usta da ne mogu da odvojim viliceuser posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
19.3.2012 19:50:28   
bebaa
pozz,meni je prva trudnoca i uopste nemam simptoma kao ostale,nista mi se ne gadi od hrane ali bi stalno mogla jesti krompir i to peceni i piti kefir...inace sve jedem i nemam mucnine niti povracam...ma bolje se osjecam nego ikad...

(odgovor članu hurmica)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
19.3.2012 19:56:24   
M kao Mama
kod mene je bitno samo da usta rade, hahaha, šalim se nemam nekih trudnučkih prohtjeva, ali recimo morm imati Alpsko mlijeko,plazmu keks, banane, jabuke, naračne, u suštini skormna sam,

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
20.3.2012 17:38:11   
Dz3ni
pozz,meni je prva trudnoca i uopste nemam simptoma kao ostale,nista mi se ne gadi od hrane ali bi stalno mogla jesti krompir i to peceni i piti kefir...inace sve jedem i nemam mucnine niti povracam...ma bolje se osjecam nego ikad...


Tako je i meni bilo prvih 5 mjeseci, a onda žgaravice strašne...stalno žedna a od tečnosti doijem žgaravicu i onda mi se zna desiti da povratim od toga...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
20.3.2012 18:11:26   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: bebaa

pozz,meni je prva trudnoca i uopste nemam simptoma kao ostale,nista mi se ne gadi od hrane ali bi stalno mogla jesti krompir i to peceni i piti kefir...inace sve jedem i nemam mucnine niti povracam...ma bolje se osjecam nego ikad...


Tako je meni bilo u prvoj trudnoci, krompir mi se trazio od pocetka do kraja.

U ovoj trudnoci sam imala mnostvo averzija, mucnina i kiseline pa i izbjegavanja hrane, a kako to prodje nista mi se posebno ne trazi, sve kao i prije, samo ono sto nije kao prije je to sto mogu samo jako malo slatka pojesti, inace patim od kiseline i mucnine.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
20.3.2012 20:20:00   
yasemin
ja bih mogla živiti na kompotu od višnje i pečenom krompiru ,,,,,,,kad nisam bila trudna potpuno mi je svedno za vinošnjama , a krompir nako ništa posebno

_____________________________

yasemin

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
20.3.2012 20:45:42   
nutellica
vala ja komotno mogu reci da mi se jede sve sto je nezdravo,sto se i masalah vidiuser posted image user posted image

_____________________________

Svatko želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i rast događa se penjući se na nju.

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
20.3.2012 21:06:32   
Lana_
meni se stalno jede mortadela i čokoladno mlijeko,pa ćevapi..al počelo je s mortadelom,tako sam bila navalila na nju i za koji dan saznam trudna i jedem je svaki dan,obavezno litar mlijeka user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu nutellica)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
20.3.2012 21:27:33   
Lulu_08
Joj Lana_ ja sam skroz slaba/losa po pitanju mlijeka u ovoj trudnoci. Skoro pa nikako ga nepijem, dobijem uzasnu zgaravicu od njeg. Sta da radim?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
20.3.2012 21:36:22   
Lana_
Nemam ti pojma,mene kad uhvati žgaravica ja baš pijem mlijeko ili mineralnu,al Dukat čokoladno mi je savršenstvo,tako mi nekako godiuser posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
20.3.2012 21:37:54   
Lulu_08
I meni je dobro to cokoladno, mozda da pocnem sebi to kupovati, pa bar na taj nacin da unosim?

A sta mislite o sojinom mlijeku u trudnoci, ja sam voljela cokoladno sojino mlijeko i godilo mi je ranije da li je dozvoljeno?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
20.3.2012 21:43:39   
Lana_
ta probaj,mlijeko ko mlijeko,ja npr kupujem domaće i prokuhavam al mi se sad pije čokoladno...za sojino neznam

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
20.3.2012 23:07:31   
Galicia
IZVORNA PORUKA: Djana

I meni je dobro to cokoladno, mozda da pocnem sebi to kupovati, pa bar na taj nacin da unosim?

A sta mislite o sojinom mlijeku u trudnoci, ja sam voljela cokoladno sojino mlijeko i godilo mi je ranije da li je dozvoljeno?


Moja snaha kad je bila trudna sa obadvije bebe nije moigla mlijeko primirisati a kamoli popiti. I Doktorica joj rekla da pije sojino mlijeko, cak sta vise, kaze da je bolje od kravljeg. Tako je i radila. A znala je nekad popiti i mlijeko od badema.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
20.3.2012 23:14:10   
animagical
vezano za soju, oprezno...citala sam nedavno neki tekst o soji, nacinu na koji se tretira, procentu teskih metala u njoj, i sta ja znam...da ne duljim... soja je grahorica...ne moze se pomusti...meni ta zamjenska mlijeka, tipa sojino, rizino, ne djeluju uopste zdravo ni prirodno, bez obzira koliko ih ko reklamira... da ne pricam sto ej soja visoko alergena

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
20.3.2012 23:16:42   
Leena
Ja sam pila mlijeko u nenormalnim kolicina u trudnoci, da mi ga je, na kraju, doktorica i zabranila, jer su se na posteljici pojavljivali kalcifikati, a meni se samo mlijeko pilo. I da, jeo mi se kinder bueno stalno. i kiki bombone... i tako dobih 23 kg u trudnoci, koje jedva skinuh user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
20.3.2012 23:41:25   
reallove
Ja sam trazila breskve,a zima bilauser posted image ..mm je negdje nasao zaledjene i donio mi,joj srece,pojela sam ja to,kad se samo sjetimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
21.3.2012 0:21:23   
Anoniman
.


< Poruku je uredio triputmama -- 21.3.2012 0:22:06 >

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
21.3.2012 0:25:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Galicia

IZVORNA PORUKA: Djana

I meni je dobro to cokoladno, mozda da pocnem sebi to kupovati, pa bar na taj nacin da unosim?

A sta mislite o sojinom mlijeku u trudnoci, ja sam voljela cokoladno sojino mlijeko i godilo mi je ranije da li je dozvoljeno?


Moja snaha kad je bila trudna sa obadvije bebe nije moigla mlijeko primirisati a kamoli popiti. I Doktorica joj rekla da pije sojino mlijeko, cak sta vise, kaze da je bolje od kravljeg. Tako je i radila. A znala je nekad popiti i mlijeko od badema.


isto i kod mene tako
mmmm sa ukus vanile

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
21.3.2012 1:53:27   
Ella_H
Lubenica, breskve i vode vodeee lijepe vode nonstop.
I kitkat cokoladice naravno.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Šta vam se najviše jede u trudnoći?
21.3.2012 7:49:25   
chuci
kokos u obliku bounty-ja user posted image

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *