|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje spava vasa beba?
27.8.2012 11:56:38   
ajla86
imam veliku dilemu gdje sa kreveticem...
kontam ovih dana sklopiti krevetic ali kud sa njim???imam puno mama sa iskustvima oko sebe a nekako sve mi razlicto govore
naime imam spavacu veliku ali i velike krevet i veliki plakar mogla bih ugurati nekako krevetic al ne i komodicu za presvlacenje i one sve stvari sto smo uzeli user posted image user posted image user posted image i to bi bilo i sa kreveticem jako skuceno jedva bi se moglo proci....a plakar je ugradbeni nemogu ga izbaciti nikako...
a imam djeciju sobicu preko puta spavace gdje imam i trosjed jedan koji se razvlaci uzela ga reko nek ima akd se inshala porodim nocit ce mama ili sestra pa nek imaju gdje spaavti....
neke prijateljcie kazu da bebu stavim odmah u sobicu a da ja mogu spavati na tom trosjedu jer roslila prirodno ili na cr da imam svoj mir,da mi moze maam prici da mi pomogne a u spavacoj cemo se gurati....
a drugim prijateljciama je glupo bebu staviti odmah u sobicu kao krevetic ide u spavacu....
pomagajte cure sta me briga sklopit cu krevetic pa cu ga iz sobe u sobu vozati hahaha

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Gdje spava vasa beba?
27.8.2012 12:04:11   
SailorMoon
Moja beba je bila s nama u spavacoj u besici maloj. A svoju sobu je imala kompletno namjestenu i njoj je bio i krevetis. Preko dana je tu i spavala. Posle 40-nice odma je otisla u svoj kreveta i svoju spobu.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Gdje spava vasa beba?
27.8.2012 12:10:37   
ajla86
znaci nisam vjestica sto bih i ja volila da ode u svoju sobicu....kad spomenem to svi me poprijeko gledaju

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Gdje spava vasa beba?
27.8.2012 12:10:46   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: ajla86

imam veliku dilemu gdje sa kreveticem...
kontam ovih dana sklopiti krevetic ali kud sa njim???imam puno mama sa iskustvima oko sebe a nekako sve mi razlicto govore
naime imam spavacu veliku ali i velike krevet i veliki plakar mogla bih ugurati nekako krevetic al ne i komodicu za presvlacenje i one sve stvari sto smo uzeli user posted image user posted image user posted image i to bi bilo i sa kreveticem jako skuceno jedva bi se moglo proci....a plakar je ugradbeni nemogu ga izbaciti nikako...
a imam djeciju sobicu preko puta spavace gdje imam i trosjed jedan koji se razvlaci uzela ga reko nek ima akd se inshala porodim nocit ce mama ili sestra pa nek imaju gdje spaavti....
neke prijateljcie kazu da bebu stavim odmah u sobicu a da ja mogu spavati na tom trosjedu jer roslila prirodno ili na cr da imam svoj mir,da mi moze maam prici da mi pomogne a u spavacoj cemo se gurati....
a drugim prijateljciama je glupo bebu staviti odmah u sobicu kao krevetic ide u spavacu....
pomagajte cure sta me briga sklopit cu krevetic pa cu ga iz sobe u sobu vozati hahaha


Mani prijateljice user posted image user posted image user posted image . Nego ti uradi onako kako se tebi cini najbolje, neces pogrijesiti sigurno!

Sto se tice moje situacije, starija je bila prva 3 mjeseca pored naseg kreveta, a onda sam izbacila nas krevet i njoj oslobodila sobu a tu stavila kauc pa sam ja nekada nocila kod nje a nekada sa muzem u dnevnoj. Poslje sam skontala da je to bio promasaj i vratila bracni krevet. Mladja curica sada ima mjesec i pol i spava u krevecu pored naseg kreveta.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Gdje spava vasa beba?
27.8.2012 12:46:40   
minja_
Samo slusaj svoju intuiciju i ono sto osjecas da je najbolje tako i uradi. Svako je dijete prica za sebe i ne postoji idealan scenario kao i sta treba. Ni ja ne mogu garantovati da je moja licna prica recept za savrseno odrastanje ama bas svakog djeteta. Vas mikrokosmos je samo vas, i situacije na koje budete nailazili rjesavacete u hodu, onako kako budete osjecali da ce biti najbolje za sve.
Puno srece vam zelimuser posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Gdje spava vasa beba?
27.8.2012 13:35:49   
ajla86
sve je to meni jasno ali da cujem i vase misljenje jer kako sam navela kad nekom kazem da se nebih gurala vec imam sobicu i imam gdje spaavti u njoj..muz ce dobiti onih 7 dana i godisnji je ostavio ali oept ce najvecu ulughu igrati mama moja oko mene jer ni on kao ni aj nemamo pojma sta treba porodilji a kamo li bebi...

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Gdje spava vasa beba?
27.8.2012 15:04:35   
minja_
Kod nas je krevetac jos uvijek kraj bracnog kreveta, presvlacim je jos uvijek na bracnom krevetu. Kako sam je dojila na zahtjev, tako mi je bilo lakse da sam cijelo vrijeme uz nju, nekad je ni ne bih vratila u krevetic, nego bi spavala kraj nas, a ja sam naucila dojiti u polusnu. Tako bih uspjela ugrabiti dodatni odmor. Nije nam niko pomagao s bebom, sami smo je kupali i presvlacili. Kad su grcevi bili najtezi, spavala bi na nama. I uprkos tome, poslije je nastavila spavati u kreveticu. Mislim da smo, sto se tice stila, u svemu bili attached parents. Za vrijeme izazovnih dana, placa zbog grceva, suprug bi se selio u dnevnu sobu (dvosoban stan), da ugrabi sna pred posao. To nam nije uticalo na bliskost i seksualni zivot, ionako je sve sad stvar improvizacijeuser posted image
Da imamo djeciju sobu, preselila bih se u nju dok ne izradjam svu djecuuser posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Gdje spava vasa beba?
27.8.2012 16:11:17   
Cickolini
Ajla ja bih djeciju sobicu opremila tako da mi je tu sve. Krevetic ako mozes stavi u svoju sobu prvih par mjeseci i onda ga zajedno sa bebom prebaci u djeciju sobicu. Ako krevetic ne moze stati onda stavi odmah bebu sa kreveticem u svoju sobu.

Kod nas je bila ova prvobitna verzija u pitanju. Ja sam dojila, ali nikad nisam stvaila bebu s nama u krevet da spava. Uvijek samo muz i na spavali zajendo, a beba u kreveticu. Poslije par mjeseci mi nije problem bio ustati i otici u drugu sobu i podojiti bebu.

Vise sam se bojala da je naucim sa mnom da spava i da onda imam problem. Nisam zeljela da mm i ja spavamo odvojeno. Nekako mi je nasa spavaca i nas krevet bio samo nas i nisam zeljela drugacije. Svaka cas_t ko voli drugacije, ali ja cu se i sad truditi da poslije par mjeseci beba ide u svoju sobicu. I meni je nekad potreban mir pa mi spavaca soba dodje ko oaza haha

I naravno ko nema drugu sobu onda svakako da beba ide u spavacu na duzi period. Ja sad za drugo necu imati slobodne sobe pa ce oni zajendo u jednu jer je dosta velika. Vidjet cemo kako ce zajedno ;)

< Poruku je uredio Cickolini -- 27.8.2012 16:14:07 >


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Gdje spava vasa beba?
10.10.2012 12:28:15   
ferguson
moj maleni je jos u nasoj sobi i to sa krevetcem odmah do moje strane kreveta...nikako da ga odvojim, onda bi ustajala po cijelu noc da vidim da li je otkriven, ovako samo provirim....mi nemamo sobu za malca, ali nekad iduce godine smo kontali preuredjivati kucu, pa mu napraviti sobu. neznam kako ga mislim poslati u drugu sobu, kad ne mogu njegov krevet da odvojim od naseg...a zna mi biti tegoba sto osjetim svaki put kad se pomjeri, ja se probudim pa ga gledam, je li budan, otkriven, sta je....nezgodno je, nikako da se naspavam a idem na posao...maleni ima 10 mjeseci

_____________________________

Sto ne boli, to nije život, što ne prolazi to nije sreća...

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Gdje spava vasa beba?
10.10.2012 13:40:09   
demented
Mi smo svi jos uvijek u jednoj sobi ali djeca spavaju na svojim krevetima. Dok nije dosla druga beba starija curica je spavala sa nama a poslije smo se podijelili svako na svoj krevet. Planiramo uskoro renovirati stan tako da bi mogli nekako odvojiti dječiju sobicu.

_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Gdje spava vasa beba?
15.10.2012 11:38:49   
Daliyah92
Moja beba od 4 mj. spava u nasoj spavacoj u svom kreveticu. Cesto se budi, nekad svaka 2 sata a nekad i cesce puno. Tako da cim se on pomjeri i malo pusti glas ja se budim da ga podojim dok se nije razbudio. user posted image Pa u toku noci umjesto da se odmorim ja se umorim. A onda poslije 6 se jos cesce budi ako spava u kreveticu, a spava do 9 pa i ja sa njim jer mi je tad jako potreban san. Stavim ga kod sebe na krevet i spavamo zajedno. Znam da ovo nije ispravno al ako ga ostavim u krevetic budice se svakih 5 min i kako cu ja onda jos malo odspavati. A u danu pogotovo ne mogu, nije da imam obaveza nego i tad kad spava budi se svaki cas. Imam praznu sobu samo ne znam kad ce on spavati u njoj. Dok je mali ne mogu ga odvojiti od sebe, pa cu cekati da malo poraste.

(odgovor članu demented)
Neposredna veza do poruke: 236
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *