|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  521 522 [523] 524 525   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
5.4.2016 9:08:50   
Carobno jutro

zene, vidim spominjete povlaku, interesuje me kad ste i kako uvele bebamauser posted image

_____________________________

18.09.2015. godine u 12 i 33 zivot je dobio smisao. <3 Džana <3

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 13051
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
5.4.2016 10:08:04   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


zene, vidim spominjete povlaku, interesuje me kad ste i kako uvele bebamauser posted image

Mi smo probali ima sigurno mjesec :). Davala mu sa purom i svidjelo mu se

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 13052
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
5.4.2016 10:17:28   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


zene, vidim spominjete povlaku, interesuje me kad ste i kako uvele bebamauser posted image

Mi smo probali ima sigurno mjesec :). Davala mu sa purom i svidjelo mu se


eh onda mogu i ja taman, hvalaaa

_____________________________

18.09.2015. godine u 12 i 33 zivot je dobio smisao. <3 Džana <3

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 13053
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
5.4.2016 10:28:31   
anitaa
Nisam ni ja mogla odoljeti,preksinoć joj dala uz puru pavlake malo sa svježim sirom..iako bi po pravilu tek s 9 mjeseci trebalo počelti sa svježim sirom, a onda sve masnije, ali eto nije joj smetalo, čak šta više..kaže S. "Naša E.sve voli", pa i ne volila kad uživa u hrani, a nema hoću ovo, neću ovo..sinoć špinat sa pola žumanceta, za desert preostalo žumance s bananom, mm smiješan, za ovu drugu kombinaciju pita je li to može tako, konta da ne izvodim eksperimente na E. kao na bijelom mišu, :-)

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 13054
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
6.4.2016 0:14:19   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


zene, vidim spominjete povlaku, interesuje me kad ste i kako uvele bebamauser posted image

Mi smo probali ima sigurno mjesec :). Davala mu sa purom i svidjelo mu se


eh onda mogu i ja taman, hvalaaa

ja sam N isto davala u par navrata (ali nemoj mene slusati ja ti eksperimentisem na svoju ruku user posted image ) pravo joj se svidjela pavlaka sa purom u kombinaciji, a voli i jogurt
i voli marelicu iz tegle user posted image neki dan mlatnu cijelu teglicu dok si rekao keks


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 13055
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
6.4.2016 8:56:51   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


zene, vidim spominjete povlaku, interesuje me kad ste i kako uvele bebamauser posted image

Mi smo probali ima sigurno mjesec :). Davala mu sa purom i svidjelo mu se


eh onda mogu i ja taman, hvalaaa

ja sam N isto davala u par navrata (ali nemoj mene slusati ja ti eksperimentisem na svoju ruku user posted image ) pravo joj se svidjela pavlaka sa purom u kombinaciji, a voli i jogurt
i voli marelicu iz tegle user posted image neki dan mlatnu cijelu teglicu dok si rekao keks




ma i ja ekpserimentisem da ti pravo kazem, ali eto ne smjedoh ovo bas dok ne vidim iskustva, ide povlaka znaci s purom user posted image

_____________________________

18.09.2015. godine u 12 i 33 zivot je dobio smisao. <3 Džana <3

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 13056
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
6.4.2016 11:17:09   
M.A.M.
Mi smo probali pavlaku ima desetak dana ako ne i vise sa purom i svidja joj se,davala sam joj i mladi sir al se sva stresauser posted image na marelicu isto pa i ja probala malo mi kiselkasta nekakva,danas ili sutra pocinjem uvoditi zumance,a gubim vise ideje sta kuhatiuser posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 13057
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
9.4.2016 23:45:56   
LieToMe RR
Poguzija danas smazala sljivu za dorucak a za rucak supica sa piletinom i cuspajz od spinata user posted image ne urekla se, mamin dundo jede ko veliki user posted image
sutra cemo neko voce za dorucak a za rucak cemo vidjeti. mislili smo ribu za rucak pa mozda joj dam malo da proba i pire najvjerovatnije

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 13058
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.4.2016 8:53:15   
maksi
Mi ćemo danas špinat sa zumancem prvi put ga dajem pa ćemo samo malkice,a za večeru voće i zitarice

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 13059
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.4.2016 11:35:54   
Farah 00
Obzirom da smo mi tek poceli sa dohranom, da vas pitam kako da joj dajem dohranu, da li kao medju obrok, ili kad joj je vrijeme da dajem mlijeko (mi smo sad samo na AD-u, ne doji vise), pa joj odmah iza kasice ponudim mlijeko da upotpuni obrok dok na kraju skroz ne zamjeni taj jedan obrok mlijeka sa kasicom?
Joj valjda ste me shvatile sta sam htjela reciuser posted image

_____________________________

25.11.2015. Ljubav se zove imenom tvojim D.

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 13060
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
12.4.2016 8:33:16   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: Farah 00

Obzirom da smo mi tek poceli sa dohranom, da vas pitam kako da joj dajem dohranu, da li kao medju obrok, ili kad joj je vrijeme da dajem mlijeko (mi smo sad samo na AD-u, ne doji vise), pa joj odmah iza kasice ponudim mlijeko da upotpuni obrok dok na kraju skroz ne zamjeni taj jedan obrok mlijeka sa kasicom?
Joj valjda ste me shvatile sta sam htjela reciuser posted image


Ja sam ti ovako na pocetku,ujutru kad ustane davala AD pa nakon 3,5-4h davala kasicu i nisam odmah nakon toga davala AD vec nakon sat dva dok joj nisam povecavala kolicinu kasice,eh sad je vec to jedan obrok,mada ima zena koje su sigurno radile drugacije pa ce ti sigurno reci

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 13061
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
12.4.2016 8:37:22   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: maksi

Mi ćemo danas špinat sa zumancem prvi put ga dajem pa ćemo samo malkice,a za večeru voće i zitarice


I ja cu danas polako poceti uvoditi zumance dala si mi dobru ideju,nisam znala sa cim da kombinujemuser posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 13062
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
13.4.2016 9:47:32   
aidana

IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: Farah 00

Obzirom da smo mi tek poceli sa dohranom, da vas pitam kako da joj dajem dohranu, da li kao medju obrok, ili kad joj je vrijeme da dajem mlijeko (mi smo sad samo na AD-u, ne doji vise), pa joj odmah iza kasice ponudim mlijeko da upotpuni obrok dok na kraju skroz ne zamjeni taj jedan obrok mlijeka sa kasicom?
Joj valjda ste me shvatile sta sam htjela reciuser posted image


Ja sam ti ovako na pocetku,ujutru kad ustane davala AD pa nakon 3,5-4h davala kasicu i nisam odmah nakon toga davala AD vec nakon sat dva dok joj nisam povecavala kolicinu kasice,eh sad je vec to jedan obrok,mada ima zena koje su sigurno radile drugacije pa ce ti sigurno reci


I ja sam ovako kao MAM, flasica pa nakon 3 sata kasica. Onda kako vise jede, tako je razmak izmedju mlijecnih obroka veci. Tako sam u pocetku. Juce sam procijenila da moze krenuti sa ruckom i odmah sam joj poslijepodnevnu flasicu zamijenila. Dobro je prihvatila i lijepo se najela. Tako da smo od juce na 3 mlijecna i 2 cvrsta obroka.

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 13063
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
13.4.2016 12:15:56   
ninuska

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: Farah 00

Obzirom da smo mi tek poceli sa dohranom, da vas pitam kako da joj dajem dohranu, da li kao medju obrok, ili kad joj je vrijeme da dajem mlijeko (mi smo sad samo na AD-u, ne doji vise), pa joj odmah iza kasice ponudim mlijeko da upotpuni obrok dok na kraju skroz ne zamjeni taj jedan obrok mlijeka sa kasicom?
Joj valjda ste me shvatile sta sam htjela reciuser posted image


Ja sam ti ovako na pocetku,ujutru kad ustane davala AD pa nakon 3,5-4h davala kasicu i nisam odmah nakon toga davala AD vec nakon sat dva dok joj nisam povecavala kolicinu kasice,eh sad je vec to jedan obrok,mada ima zena koje su sigurno radile drugacije pa ce ti sigurno reci


I ja sam ovako kao MAM, flasica pa nakon 3 sata kasica. Onda kako vise jede, tako je razmak izmedju mlijecnih obroka veci. Tako sam u pocetku. Juce sam procijenila da moze krenuti sa ruckom i odmah sam joj poslijepodnevnu flasicu zamijenila. Dobro je prihvatila i lijepo se najela. Tako da smo od juce na 3 mlijecna i 2 cvrsta obroka.


Koliko ml piju vasa djeca. Moj 150 ml. I ne moze vise. Zato cesce jedemo

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 13064
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
13.4.2016 14:03:37   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: Farah 00

Obzirom da smo mi tek poceli sa dohranom, da vas pitam kako da joj dajem dohranu, da li kao medju obrok, ili kad joj je vrijeme da dajem mlijeko (mi smo sad samo na AD-u, ne doji vise), pa joj odmah iza kasice ponudim mlijeko da upotpuni obrok dok na kraju skroz ne zamjeni taj jedan obrok mlijeka sa kasicom?
Joj valjda ste me shvatile sta sam htjela reciuser posted image


Ja sam ti ovako na pocetku,ujutru kad ustane davala AD pa nakon 3,5-4h davala kasicu i nisam odmah nakon toga davala AD vec nakon sat dva dok joj nisam povecavala kolicinu kasice,eh sad je vec to jedan obrok,mada ima zena koje su sigurno radile drugacije pa ce ti sigurno reci


I ja sam ovako kao MAM, flasica pa nakon 3 sata kasica. Onda kako vise jede, tako je razmak izmedju mlijecnih obroka veci. Tako sam u pocetku. Juce sam procijenila da moze krenuti sa ruckom i odmah sam joj poslijepodnevnu flasicu zamijenila. Dobro je prihvatila i lijepo se najela. Tako da smo od juce na 3 mlijecna i 2 cvrsta obroka.


Koliko ml piju vasa djeca. Moj 150 ml. I ne moze vise. Zato cesce jedemo


Moja pije 150 ml al cesto to bude i 120-130. Ima 6 obroka. Sad smo polako poceli sa dohranom, samo sto sad iza kasice pojede oko 60-90ml zavisi koliko je pokela kasice, pa cemo povremeno iskljuciti tu jednu.

_____________________________

25.11.2015. Ljubav se zove imenom tvojim D.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 13065
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
14.4.2016 11:22:33   
aidana
Moja pije vise, ali sad ima samo 3 obroka. 2x200 ml i jednom 180 ml.

Jutros je doruckovala proso i jabuku. Za rucak planiramo komorac, batat i maslinovo ulje.


(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 13066
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
15.4.2016 11:12:28   
aidana
Dorucak pura sa sljivom i visnjom (imam jos domacih u zamrzivacu)

Za rucak neki povrtni mix najvjerovatnije

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 13067
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.4.2016 17:29:42   
ziel
Mi smo zvanicno poceli sa davanjem cvrste hrane jucer dala mu banane malo, svidja mu se. A pravi grimase danas izgleda da mu se ne svidja riza :-D Dala sam mu i 2 kasikice Monte-a , to mu se vec svidja , poguzija, oblizuje se ko macak :-) Sutra cemo opet malo rize...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 13068
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.4.2016 18:13:01   
aidana
Mozes poceti sa rizom, kao sto i jesi, od voca sa jabukom, kruskom, od povrca mozes poceti sa tikvicom, mrkvom...Preporuka je da svaku namirnicu koju uvodis dajes 3 dana uzastopno da vidis kako reaguje. Neko to ne prati ali ja sam recimo tako davala brokulu i skontala da je bas napati jer je tih dana samo prduckala i bila bas nervozna.

Eh sad, sto se tice montea....davati ga odmah prvi drugi dan po uvodjenju cvrstog obroka bebi od 5 mjeseci, to je mimo svih preporuka i savjeta. Ali eto, svako radi kako misli da je najbolje.


Kod nas danas za dorucak jabuka i banana, za rucak riza sa mrkvom, celerom i lukom.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 13069
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.4.2016 18:37:28   
Farah 00
Moja D i dalje odbija mlijeko, ne znam sta da radim, nece ni kapi. Danas u 2 je popila flasicu dok je spavala. Evo sad opet spava a jedva popi samo 50ml.
Krusku i bananu je danas bas fino pojela. Sutra cemo proso i tikvicu.

I ja sam tri dana uvodila po jednu namirnicu, jedino rizu nisam i treci dan jer sam primjetila da nije imala stolicu, da je zatvorila. Drugi put cu rizu dati u kombinaciji sa kruskom.

Ziel R ti nema ama bas nikakve koristi od montea, a pogotovo sto se nije navikao na prostu hranu a ne na hemijske preradjevine. Secer im ne treba osim onog sto dobiju iz voca.

_____________________________

25.11.2015. Ljubav se zove imenom tvojim D.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 13070
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.4.2016 21:25:01   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: Farah 00

Moja D i dalje odbija mlijeko, ne znam sta da radim, nece ni kapi. Danas u 2 je popila flasicu dok je spavala. Evo sad opet spava a jedva popi samo 50ml.
Krusku i bananu je danas bas fino pojela. Sutra cemo proso i tikvicu.

I ja sam tri dana uvodila po jednu namirnicu, jedino rizu nisam i treci dan jer sam primjetila da nije imala stolicu, da je zatvorila. Drugi put cu rizu dati u kombinaciji sa kruskom.

Ziel R ti nema ama bas nikakve koristi od montea, a pogotovo sto se nije navikao na prostu hranu a ne na hemijske preradjevine. Secer im ne treba osim onog sto dobiju iz voca.


Farah da joj nije zacepljen nosic malo,moja A isto odbija flasicu kad je nosic muci a sad i zubici jedva on nekako popije pola flasice

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 13071
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.4.2016 21:27:43   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: ziel

Mi smo zvanicno poceli sa davanjem cvrste hrane jucer dala mu banane malo, svidja mu se. A pravi grimase danas izgleda da mu se ne svidja riza :-D Dala sam mu i 2 kasikice Monte-a , to mu se vec svidja , poguzija, oblizuje se ko macak :-) Sutra cemo opet malo rize...


Draga probaj jedan dan bananu pa iduci krusku ili jabuku jer banana pli riza znaju cesto zatvoriti bebe pa da ne budes sjelila citavu noc hehe,a sto se tice montea proprati ga jer u monteu ima ljesnjaka a oni su alergeni jaki

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 13072
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.4.2016 22:01:03   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: Farah 00

Moja D i dalje odbija mlijeko, ne znam sta da radim, nece ni kapi. Danas u 2 je popila flasicu dok je spavala. Evo sad opet spava a jedva popi samo 50ml.
Krusku i bananu je danas bas fino pojela. Sutra cemo proso i tikvicu.

I ja sam tri dana uvodila po jednu namirnicu, jedino rizu nisam i treci dan jer sam primjetila da nije imala stolicu, da je zatvorila. Drugi put cu rizu dati u kombinaciji sa kruskom.

Ziel R ti nema ama bas nikakve koristi od montea, a pogotovo sto se nije navikao na prostu hranu a ne na hemijske preradjevine. Secer im ne treba osim onog sto dobiju iz voca.


Farah da joj nije zacepljen nosic malo,moja A isto odbija flasicu kad je nosic muci a sad i zubici jedva on nekako popije pola flasice


Ma mislim da joj nije zacepljen nosic, bar koliko ja primjetim. Isto kao da joj se ne svidja mlijeko, a eto do sad nismo imali nijednom problema, uvijek je htjela jesti. Ne vidim ni da ima naznaka ni za zubice.

_____________________________

25.11.2015. Ljubav se zove imenom tvojim D.

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 13073
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.4.2016 22:15:51   
lulaloo

IZVORNA PORUKA: Farah 00


IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: Farah 00

Moja D i dalje odbija mlijeko, ne znam sta da radim, nece ni kapi. Danas u 2 je popila flasicu dok je spavala. Evo sad opet spava a jedva popi samo 50ml.
Krusku i bananu je danas bas fino pojela. Sutra cemo proso i tikvicu.

I ja sam tri dana uvodila po jednu namirnicu, jedino rizu nisam i treci dan jer sam primjetila da nije imala stolicu, da je zatvorila. Drugi put cu rizu dati u kombinaciji sa kruskom.

Ziel R ti nema ama bas nikakve koristi od montea, a pogotovo sto se nije navikao na prostu hranu a ne na hemijske preradjevine. Secer im ne treba osim onog sto dobiju iz voca.


Farah da joj nije zacepljen nosic malo,moja A isto odbija flasicu kad je nosic muci a sad i zubici jedva on nekako popije pola flasice


Ma mislim da joj nije zacepljen nosic, bar koliko ja primjetim. Isto kao da joj se ne svidja mlijeko, a eto do sad nismo imali nijednom problema, uvijek je htjela jesti. Ne vidim ni da ima naznaka ni za zubice.


Ove faze odbijanja mlijeka (dojenje) ima i moj O (3 mjeseca i 9 dana) - po 4-5 dana uopce ne zeli dojiti kad je budan, vec samo dok spava. I onda ga to prodje i najnaormalnije doji kada je budan. I tako naizmjenicno.
Naravno, i ja se svaki put zabrinem kada ne zeli budan dojiti, hiljadu nekih misli. Ali, jednostavno ga prodje i Bogu hvala, opet nastavi kao da nista nije bilo.

Ziel, reci NE Monteu :)

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 13074
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
18.4.2016 7:40:22   
LieToMe RR
mi smo juce uveli neplanski i treci obrok mada ona drzi broj podoja user posted image ja sam nedavno u sali rekla ja njoj uvodim dnevne obroke a ona meni nocne podoje user posted image jos pogotovo kako je zubi muce sika je smiri.
danas cemo za dorucak griz, vidjecu da ga sa necim iskombinujem, uzina ce biti voce (jabuka, banana, vidjecu sta mi bude pod ruku prvo doslo user posted image ) za rucak pravim supicu sa piletinom i svim mogucim povrcem.

ja jos nisam davala monte, i necu do godine dana (nisam ni L). na moru ce ribu jesti, mozda ovdje samo bude prije toga pastrmku.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu lulaloo)
Neposredna veza do poruke: 13075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  521 522 [523] 524 525   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  521 522 [523] 524 525   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *