|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 21:57:20   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: ena**

i na kraju svega dodje do razvoda braka gdje se on potrudi i oduzme mi oboje djece,razdvoji me od srca i od duse samo zato sto je njegova mati rekla "nisu djeca njena nasa su"....


I s kim su sad djeca?


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu ena**)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 21:58:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ena**


,razdvoji me od srca i od duse samo zato sto je njegova mati rekla "nisu djeca njena nasa su"..


user posted image

Njegova majka nema ništa sa tim...
mogla je reći šta hoće al ako nije bilo zakonskih uvjeta da tvoja maloljetna djeca ne rpipadnu tebi...ta žena nije ničemu kriva...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena**)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:12:35   
besana11

IZVORNA PORUKA: Hanady RR
ma ja ti savjetujem ženo i ako ti se javi skupi prnje i idi kući u sarajevo...dali si ti normalna...
kod vas nije bilo ni B od braka...ženo dozovi se dok kasno nije....
nije brak papir...šta ti je user posted image

Ja sam u Sarajevu vec od petka s tim sto sam prekljuce i juce isla predavala molbe za posao tamo.Kupujem stan krajem mjeseca tamo i trazim posao.Ako pocnem raditi zivjecu tamo pa bar je on na selu i necu ga vidjati.A ako ne dobijem posao do jeseni vracam se u Sarajevo zastalno a taj stan cu davati za izdavanje..Mada iskreno ja mislim da se nece javiti samo se pitam kako smatra pokrenuti papire za rastavu braka

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:15:07   
ena**
Ona je htjela da me razdvoji od djece a kako seradi veoma uticajnoj porodici,svojim bogatstvomi vezama su potkupili socijalnog radnika koji jeradio na nasem postupku...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:16:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: besana11


IZVORNA PORUKA: Hanady RR
ma ja ti savjetujem ženo i ako ti se javi skupi prnje i idi kući u sarajevo...dali si ti normalna...
kod vas nije bilo ni B od braka...ženo dozovi se dok kasno nije....
nije brak papir...šta ti je user posted image

Ja sam u Sarajevu vec od petka s tim sto sam prekljuce i juce isla predavala molbe za posao tamo.Kupujem stan krajem mjeseca tamo i trazim posao.Ako pocnem raditi zivjecu tamo pa bar je on na selu i necu ga vidjati.A ako ne dobijem posao do jeseni vracam se u Sarajevo zastalno a taj stan cu davati za izdavanje..Mada iskreno ja mislim da se nece javiti samo se pitam kako smatra pokrenuti papire za rastavu braka



jel tebi jasno da od toga braka nema ništa...vdijela ti njega ili ne to je sve na silu išlo, nesikreno...
uopće ne znam šta je taj čovjek tebi pružio da se toliko zatelambesaš ...
gluho bilo ko osihrana da siuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:19:29   
besana11
Ipak je meni bilo lijepo s njim dobivao je nekada napade da se dere na mene,nekada nije imao sta da prica samnom ali bilo mi je lijepo i on nije losa osoba.Kakav god da je ipak je on moj muz i zeljela bih ga natrag da jos jednom pokusamo ipak smo bili prekratko skupa.Samo me zanima cinjenica kako se eto 7 dana nije javio,zar mu ne hvalim ni najmanje.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:22:08   
bebaa
meni nije jasno što kupuješ stan "tamo" ako se na jesen misliš vratiti "ovamo".......jeli radi njega uzimaš ili radi sebe......user posted image
što nisi konkurisala ovdje negdje.............user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:22:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: besana11

Ipak je meni bilo lijepo s njim dobivao je nekada napade da se dere na mene,nekada nije imao sta da prica samnom ali bilo mi je lijepo i on nije losa osoba.Kakav god da je ipak je on moj muz i zeljela bih ga natrag da jos jednom pokusamo ipak smo bili prekratko skupa.Samo me zanima cinjenica kako se eto 7 dana nije javio,zar mu ne hvalim ni najmanje.


Izvini na iskrenosti
al tebi nema pomoći...

čuj ipak je on moj muž...
prekratko bili...

o Bože...ženo dozovi se dok nije kasno...sretno

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:23:56   
bebaa

IZVORNA PORUKA: besana11

Ipak je meni bilo lijepo s njim dobivao je nekada napade da se dere na mene,nekada nije imao sta da prica samnom ali bilo mi je lijepo i on nije losa osoba.Kakav god da je ipak je on moj muz i zeljela bih ga natrag da jos jednom pokusamo ipak smo bili prekratko skupa.Samo me zanima cinjenica kako se eto 7 dana nije javio,zar mu ne hvalim ni najmanje.

šta reče ti koliko si u braku.........user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:28:40   
canim
Meni se cini 3 mjeseca rece user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:29:37   
teacher75
ja ispricala svom muzu ovaj slucaj da vidim kakvo je musko misljenje u vezi ovoga i on mi rece samo: ima svakakvih bolesnikauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:30:44   
bebaa
i za ta 3 mj. nekad dobivao napade i nekad nije imao s njom šta pričati......počesto to nešto galamio,miša mu......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:31:26   
bebaa
besana a koliko je tebi godina,koliko je njemu..........

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:33:06   
besana11
Stan kupujem jer je vec potpisan ugovor jos ranije a predala sam papire u jednu firmu i potegla veze.Ako dobijem posao voljela bih se okusati u novoj sredini.E sad ako ne bude nista od posla lako je dati stan na iznajmljivanje i u Sarajevu naci neki posao.
Da,bili smo 3 mjeseca

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:34:06   
minja_
Ziva bila, ne kupuj stan nigdje, barem jos godinu dana.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:34:06   
besana11

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja ispricala svom muzu ovaj slucaj da vidim kakvo je musko misljenje u vezi ovoga i on mi rece samo: ima svakakvih bolesnikauser posted image

Ko je bolesnik,ja ili on?user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:35:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: besana11

Stan kupujem jer je vec potpisan ugovor jos ranije a predala sam papire u jednu firmu i potegla veze.Ako dobijem posao voljela bih se okusati u novoj sredini.E sad ako ne bude nista od posla lako je dati stan na iznajmljivanje i u Sarajevu naci neki posao.
Da,bili smo 3 mjeseca


ja prva tri mjeseca braka sam bila na medenom...
bogami i svaka do nas...
pa bona nebila kad se stigo dernjat, imat napade i šutit nemat šta pričat...
šta je tebiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:36:15   
bebaa

IZVORNA PORUKA: besana11

Stan kupujem jer je vec potpisan ugovor jos ranije a predala sam papire u jednu firmu i potegla veze.Ako dobijem posao voljela bih se okusati u novoj sredini.E sad ako ne bude nista od posla lako je dati stan na iznajmljivanje i u Sarajevu naci neki posao.
Da,bili smo 3 mjeseca

izvini što pitam,a od kojih sredstava kupuješ stan....ako ne radiš......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:36:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: besana11


IZVORNA PORUKA: teacher75

ja ispricala svom muzu ovaj slucaj da vidim kakvo je musko misljenje u vezi ovoga i on mi rece samo: ima svakakvih bolesnikauser posted image

Ko je bolesnik,ja ili on?user posted image

bojim se obojeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:36:53   
besana11

IZVORNA PORUKA: minja_

Ziva bila, ne kupuj stan nigdje, barem jos godinu dana.

Zasto?

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:37:57   
minja_
Besana, sta bi ti svome djetetu rekla da ti isprica ovo sto si ti nama?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:39:31   
minja_
Ne kupuj stan jos godinu dana, jer je vec sada propala investicija. Realno, nema tebi tu ni zivota ni posla a kamoli braka.

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:39:55   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja ispricala svom muzu ovaj slucaj da vidim kakvo je musko misljenje u vezi ovoga i on mi rece samo: ima svakakvih bolesnikauser posted image

o kako iskreno

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:42:31   
besana11

IZVORNA PORUKA: minja_

Ne kupuj stan jos godinu dana, jer je vec sada propala investicija. Realno, nema tebi tu ni zivota ni posla a kamoli braka.

Ipak mislim da je tamo lakse naci posao nego ovdje,stanovi se tamo jako prodaju radi posla tako da mislim da stan nece propasti.

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kako spasiti brak
5.2.2014 22:44:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: besana11


IZVORNA PORUKA: minja_

Ne kupuj stan jos godinu dana, jer je vec sada propala investicija. Realno, nema tebi tu ni zivota ni posla a kamoli braka.

Ipak mislim da je tamo lakse naci posao nego ovdje,stanovi se tamo jako prodaju radi posla tako da mislim da stan nece propasti.

u goraždu lakše naći posao nego u sarajevu...majkemi moje ti nisi dobre glave...
koja je tvoja struka pa je deficit toga u goraždu...
i od čega ti kupuješ stan kad ne radiš...kakve papire...
ženo ne mašataj...siđi na zemlju...
estakverulah svašta

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *