|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 12:33:32   
MajkaTereza
Ne osudjujem ja ljude sa sela, niti mislim da se ne moze fino zivjeti- ali jesi ti citala post? Znaci oni nemaju nista, on ih izdrzava i daje im svu svoju platu. Ona NIJE pristala da idu kod njih na sprat.. Oni su 20 km od obliznjeg gradica. Ona znaci NIJE htjela taj zivot, niti je on lik koji zeli ista drugo da radi osim da mamici kleci pod nogama, od nje se ocekuje da kuha, sprema i svekrvu koja vrijedja trpi. Nije do sela, vec situacije, odakle im pare da putuju, kad izdrzavaju njegove?! Nema veze sa selom, vec situacijom..

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 12:42:25   
babybaby
Šta sve pročitah o mami i sinu, tj. tvom muzu... jedino sto mogu zaključiti je da ti puštaš da te za..bava gori od tebe...

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 12:44:46   
lovepower
shvatila sam ja dobro njenu situaciju sve ste napisale nije bilo potrebe da ista komentarisem na njoj je da dobro razmisli i vidi s kim ima posla ali stekla sam utisak da si ti osudila sve ljude sa sela automatski jer si prosla kroz cini mi se goru situaciju nego ova zena i morala sam odreagovati je sam to smatrala nepravednim!takav zivot ne mogu da zamislim i nije mi jasno o cemu ona uospte razmislla user posted image ja bih vec davno bila u Sarajevu ali eto i ti si sama rekla da si prastala dok nije prekipilo,sta ce biti s njom ne znam ali eto ima cist primjer da je nemoguce da to uspije!ludo zensko srce

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 13:09:59   
MajkaTereza
Jest sto kazes, ludo zensko srce... user posted image Muz i ja sama ZELIMo na selo, iako niko od nas nikad na selu zivio nije,ali sanjamo o svom povrcu, vocu, kucici na planini, mornom zivotu ali poslu u gradu, i da stan pstane, da se nadje ;-) Selo je divno mjesto za zivjeti, mirno, bez stresa, ali ne za osobu kao sto mi besana djeluje- imam osjecaj da ima planove, nade, snove, koji se apsolutno ne uklapaju u selo, i siromastvo u kojem mi djeluju da oni zive..

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 13:21:55   
grozđe
Ni selo vise nije sto je bilo....


(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 13:36:59   
lovepower
sto rece grozdje nije selo sto je nekad bilo,nema se vremena uzivati u carima sela nazalost,proljece je predivno nisam znala dok nisam dozivjela proljece na selu cist zrak pticice pjevaju cvjetici rastu uzivancija,ali brz je zivot i dani leteuser posted image sto se tice besane da je pravi covjek u pitanju ne bi njoj to selo tako ruzno zvucalo meni svekar i svekrva nikad nisu bez kucanja usli na telefon nas zovu da sidjemo na kafu a to je uglavnom nedjeljom kad mi ustanemo u podne user posted image i obavezan je kod nje rucak jednom sedmicno koji napravi sama i samo je bitno da smo mi sretni a oni se ne mjesaju u nas zivot voli kad se ja sredim da sam joj lijepa kako sam trudna ne da mi da pometem ma kazem vam iduce godine se selim u stan i vec sad zalim ali eto covjek hoce da je djeci sve ispred nosa da se ne muce pa se uvaljuje u kredit a moze uzivati!bitno je da nadjes lijepu porodicu pa i u pecini se moze jer tu vlada postovanje,a ona je nazalost vidjela davno o kome se radi ali opet ono srce se nada da ce ga promijeniti ljubavlju ehhh

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 13:42:51   
grozđe

IZVORNA PORUKA: lovepower

sto rece grozdje nije selo sto je nekad bilo,nema se vremena uzivati u carima sela nazalost,proljece je predivno nisam znala dok nisam dozivjela proljece na selu cist zrak pticice pjevaju cvjetici rastu uzivancija,ali brz je zivot i dani leteuser posted image sto se tice besane da je pravi covjek u pitanju ne bi njoj to selo tako ruzno zvucalo meni svekar i svekrva nikad nisu bez kucanja usli na telefon nas zovu da sidjemo na kafu a to je uglavnom nedjeljom kad mi ustanemo u podne user posted image i obavezan je kod nje rucak jednom sedmicno koji napravi sama i samo je bitno da smo mi sretni a oni se ne mjesaju u nas zivot voli kad se ja sredim da sam joj lijepa kako sam trudna ne da mi da pometem ma kazem vam iduce godine se selim u stan i vec sad zalim ali eto covjek hoce da je djeci sve ispred nosa da se ne muce pa se uvaljuje u kredit a moze uzivati!bitno je da nadjes lijepu porodicu pa i u pecini se moze jer tu vlada postovanje,a ona je nazalost vidjela davno o kome se radi ali opet ono srce se nada da ce ga promijeniti ljubavlju ehhh


user posted image

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 13:48:46   
leki_4you
Procitah sve postovei oplakah user posted image draga moja beana ja sam se rodila i odrasla u Gorazdu a sad sretno zivim u Sarajvu na svom spratu sa svekrvom iznad i ne bih nista mijenjala user posted image user posted image nije bit u tome gdje nego s kim si a sudeci po tvojim postovima tebi je bilo stalo da se udas pa makar to udala si se i sadbjezi koliko te noge nose user posted image user posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 14:33:36   
SREĆNA
a sad sretno zivim u Sarajvu na svom spratu sa svekrvom iznad i ne bih nista mijenjala


Haj nemoj zahebavat, čuj ne bi mijenjala, eto draže ti biti tu gdje jesi nego da živiš sama u svojoj vlastitoj kući i sa svojim mužem i djecom.Mijenjala bi kad bi mogla bezbeli.

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 14:39:09   
SREĆNA
Besana naspaval se ti?

Tebi neće pomoć žene ovdje, nego tvoj razum,ako ga budeš slijedila.Srce ko srce, voli ni prvi ni zadnji put.Ti reče otišo bez razloga, pa kasnije navodiš jedan po jedan razlog.Čuj stajao pored tebe nije te pozdravio, pa hbt niste drugovi iz razreda halllooooo, koji je to jad seljački, ona seljačka politika.Ma ne bi mu se vratila sve da me mati njegova moli , da sam na tvom mjestu.
Ja ti govorih da ga nazoveš, jer nisi bila iznijela razloge , a sad kad vidim razloge, ma vozdra , grehota je riječi na takvog š.... trošiti, a kamoli život i živce.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 14:55:57   
lovepower
ne razmislja ona racionalno uopste a ja sad nesto kontam lako je meni pricati kad imam savrsenog muza doduse kod mene je relativno jos uvijek pocetak braka sta su 2 god. i 5 mjeseci nasparam necijih 10 u kojima se predeveralo duplo vise imamo mi nesuglasica svadja naravno uglavnom moj brzi jezik kriv,nisam u njenoj kozi koliko joj je godina sta kazu njeni roditelji,ima li se kome vra8titi,ljudi i Tarcin i Hadzice nazivaju Sarajevom uredu jeste kanton ali jel i Ilijas Sarajevo,i u ovim sredinama uglavnom vlada zaostalo razmisljanjeponavljam dosta moje rodbine i prijatelja intelektualaca je upravo iz ovim mjesta)!?u kakvu se sredinu ona vraca,mozda ne moze da podnese da je komsiluk naziva raspustenicom to isto boli da znate,mi tako ne razmisljamo ali nasa okolina!?vjerovatno su joj svi govorili da se ne udaje da ce ispasti bas ovako da nece izdrzati ni 3 mjeseca i onda ode i sta sad vratiti se i slusati ehh da si nas barem poslusala,jesmo ti govorili...svi grijesimo valja joj sad skupiti snage da izdrzi ponizavanje druge vrste mozda mi imamo porodicu i prijatelje koji su podrska bez obzira na sve ali neko nema...puno faktora ovdje utice na konacnu odluku user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 15:03:43   
leki_4you
SREĆNA vjerovala ti ili ne ali ja ne bih nista mijenjala user posted image user posted image user posted image na svijetu ima i finih ljudi user posted image

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 15:05:41   
SREĆNA
Da zaista jeste puno faktora, ali izvagati za i protiv, ako ćeš ostat u braku, gdje nisi sretna i uništavati svoj život sa čovjekom kojeg nije briga za tebe, zbog toga što je sramota vratiti se ko raspuštenica, aman, narod će pričat i ovako i onako, šta te briga za narod.

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 15:12:35   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: leki_4you

SREĆNA vjerovala ti ili ne ali ja ne bih nista mijenjala user posted image user posted image user posted image na svijetu ima i finih ljudi user posted image


Ma znam , šalila sam se, zaista jesam.Meni je stvarno prekrasno vidjeti kad se ljudi slažu, poštuju , vole. Ama život je prekratAk da se troši na mržnju i svađe, zaista jeste.Ima puno , puno ljepših stvari na koje treba trošiti svoje vrijeme i emocije.
Ja sam malo namćorasta reklo bi se, ali ja volim svoju slobodu više nego išta na svijetu.Ma u kolibi bi živjela samo da imam svoj mir, ne znam, eto meni to puno znači.

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 15:34:43   
lovepower
Da zaista jeste puno faktora, ali izvagati za i protiv, ako ćeš ostat u braku, gdje nisi sretna i uništavati svoj život sa čovjekom kojeg nije briga za tebe, zbog toga što je sramota vratiti se ko raspuštenica, aman, narod će pričat i ovako i onako, šta te briga za narod.
a
pa to je ono sto sam rekla ovako u ovom slucaju razmisljamo ti i ja,otisle bih davno ma ne bi se ni udale za takvog covjeka moja sloboda moja pravila moj zivot i zdravo,ali svjedoci smo toga da je Bosna zaostala sredina pa cak i oni sto su pobjegli vani imaju isto razmisljanje bez obzira na evropsku skolu,ne mogu da vjerujem da ona razmislja sta ce cuj kako spasiti brak tu nije ni bilo braka sta ces spasavati,kod nje su svekrva i selo najmanji problem,ja mislim da nju koci puni drugih stvari jer nemoguce da nije shvatila do sada user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 16:21:21   
salmy

IZVORNA PORUKA: leki_4you

Procitah sve postovei oplakah user posted image draga moja beana ja sam se rodila i odrasla u Gorazdu a sad sretno zivim u Sarajvu na svom spratu sa svekrvom iznad i ne bih nista mijenjala user posted image user posted image nije bit u tome gdje nego s kim si a sudeci po tvojim postovima tebi je bilo stalo da se udas pa makar to udala si se i sadbjezi koliko te noge nose user posted image user posted image

A sto ne bi zivjela sretno...Sve koje dodju ovdje zive sretno jos nadju posaouser posted image

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 16:41:27   
leki_4you
Nemojte misliti da sam nepismena malo me tastatura zeza user posted image nego ja sam dosla kad tamo stvarno nije bilo posla a da je bilo kao sad sigurno bih ostala u svom gradu ne bih isla nigdje, a sta cu sad, dodjoh, udadoh se i ostadoh user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 17:56:57   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: leki_4you

Nemojte misliti da sam nepismena malo me tastatura zeza user posted image nego ja sam dosla kad tamo stvarno nije bilo posla a da je bilo kao sad sigurno bih ostala u svom gradu ne bih isla nigdje, a sta cu sad, dodjoh, udadoh se i ostadoh user posted image user posted image user posted image


Veni, vidi, vici user posted image

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 18:55:47   
besana11
Pobogu zene moje,vi pricate o zivotu u selu(naseljenom selu)na jednom spratu sa svekrvom na drugom.A ko je rekao da ovdje bi svekrva bila na drugom spratu?Pa oni donji sprat tek su poceli da rade ni blizu kraja nije i mislim da ce se dole useliti za godinu dvije.Do tada bih ja s njim spavala u jednoj sobi a vrata tik do mene svekrva i njen muz.U SELU ima 3 kuce i stalno su jedni kod drugih.Bila sam tamo 15 dana u tih 15 dana nisam mogla tv gledati kada i sta hocu(ipk je to njihovo) rucak sam jednom napravila i to im nije bilo kako treba pa su ga dokuhavali,sluila NON STOP goste bila ili ne bila bolesna.....Koliko sam suza prolila.....Kako mi je samo bilo tada.I na sta da se vratim?Na to isto odakle je on sam i htio da odemo(naravno i ja)i kada je otisao rekao je da smo dahnuli dusom i da je zajednica zajednica taman da su na drugom spratu kuce(dole telefoni vise ne rade nego sto rade tj mobiteli jer je mreza uzas,interneta s glave nema i od svih mogucih kanala hvata 5).I da su njegovi na drugom spratu samo bih spavala s njim u sobi pa bih mogla da budem glasnauser posted image a ne ovako da mi jednom rukom zacepi usta i ne smije da se pomakne da mu mama nebi cula

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 19:02:40   
besana11

IZVORNA PORUKA: lovepower

,ima li se kome vra8titi,ljudi i Tarcin i Hadzice nazivaju Sarajevom uredu jeste kanton ali jel i Ilijas

Ja sam zivjela i odrasla i rodila se u zgradu pored tramvajske stanice.Toliko o tome kako sam zivjela i sta za mene znaci kada pogledam kroz prozor i ne vidim nigdje kuce a ni ulicnog osvjetljenja nema.I da,uvjek sam imala u zivotu sve,ni u cemu nisam oskudjevala a s njim sam njegovu platu uredno dala njegovima a moja nas je hranila

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 19:37:42   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: leki_4you

Procitah sve postovei oplakah user posted image draga moja beana ja sam se rodila i odrasla u Gorazdu a sad sretno zivim u Sarajvu na svom spratu sa svekrvom iznad i ne bih nista mijenjala user posted image user posted image nije bit u tome gdje nego s kim si a sudeci po tvojim postovima tebi je bilo stalo da se udas pa makar to udala si se i sadbjezi koliko te noge nose user posted image user posted image


oan da se nije udala CRKLA bih , i znala je gdje ide i kud ide i sad kuka , ma iskreno besana i treba ti tako, nista on nije kriv kriva si TI , ti si znala ko je i kakav je , sad ti nepase. Eto udala si se , vidjela si da je isti kakav je bio dok ste se zabavljali , sad si udata zena rastavi se , i mirna Bosna .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 19:47:35   
lovepower
niko od nas ti nije rekao da se vratis bas suprotno,govorimo ti da nemas cemu da se vracas ni on ni njegova majka nisu normalni ali lako bi ti s njom da je on covjek,ma batali to i vracaj se ovamo eto sad si napisala kakav si zivot zivjela on nije vrijedan ali stvarno nije vrijedan tolike zrtve,mi smo raspravljali o selu nevezano za tebe ja sam rekla da se i na selu sa svekrvom moze lijepo zivjeti ali samo ako su NORMALNI ljudi,ti uslovi kod njega su nenormalni i nije mi jasno kakvu on igricu igra,svi volimo slobodu mir i da budemo glasne koliko hocemo jedino cu sutra zbog djece biti tihauser posted image user posted image ostavi ga i upoznat ces muskarca koji ce te uciniti princezom,voditi ce te za rukicu ponosno tepati ti i nece nikom dati na tebe,zivjet ces sretno opusteno i sigurno jer ce taj MUSKARAC tebi obezbijediti sve!zao mi je sto prolazis kroz to ali daj opameti se jel shvatas o kome se radi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 20:08:37   
Galicia
A gdje ti njega nadje da mi je znati? user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 22:30:57   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Galicia

A gdje ti njega nadje da mi je znati? user posted image

uhvatila boga za m...user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kako spasiti brak
6.2.2014 23:04:30   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: besana11


IZVORNA PORUKA: lovepower

,ima li se kome vra8titi,ljudi i Tarcin i Hadzice nazivaju Sarajevom uredu jeste kanton ali jel i Ilijas

Ja sam zivjela i odrasla i rodila se u zgradu pored tramvajske stanice.Toliko o tome kako sam zivjela i sta za mene znaci kada pogledam kroz prozor i ne vidim nigdje kuce a ni ulicnog osvjetljenja nema.I da,uvjek sam imala u zivotu sve,ni u cemu nisam oskudjevala a s njim sam njegovu platu uredno dala njegovima a moja nas je hranila

bona besana sta hoces?

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *