|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 13:17:09   
mimi xy
Kako ste zenice stize nam i juni meni se primaklo bas neka me panika fata.... skoro sve pripremila citavu sedmicu prala peglala sve je spremno osim hig.ulozaka user posted image svaki put u kupovinu odem i vratim se bez ...kaze mm znam da cu ih ja morati kupovati i donijeti kad ti pudes u bolnici hahahh...poslije rucka cu maksuz da ih odem kupiti jesu li ono Vir 80 najbolji...

Ko je jos pocetkom jula ima li neka na CR da je nedavno zavrsila kakva su pravila ima li sta novo ...spakovala sam dvije spavacice ogrtac, papuce, higijenu,ne znam sta bi jos ako ne daju odmah unijeti...a mm sam vise dosadila samo mu ponavljam gdje je sta ako mi zatreba da moze donijeti...ipak sam nosiljku obicnu pripremila za iznijeti a u auto cemo staviti AS.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 13:17:28   
Ilhana RR
Hvala draga Bubydina user posted image user posted image user posted image

Ja instagram bas dosta koristim :) moj je zakljucan jer ne volim da mi ove sa posla znaju kad sam ko fol na bolovanju a ja na godisnjem hahahah, ako hos dodaj me :) Ilhana Dizdarevic :) (valjda mi je to nik tamo haha, za Fb jeste d(: )

< Poruku je uredio Ilhana RR -- 1.7.2014 13:19:15 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 13:22:21   
mimi xy

IZVORNA PORUKA: mimi xy

Kako ste zenice stize nam i juli meni se primaklo bas neka me panika fata.... skoro sve pripremila citavu sedmicu prala peglala sve je spremno osim hig.ulozaka user posted image svaki put u kupovinu odem i vratim se bez ...kaze mm znam da cu ih ja morati kupovati i donijeti kad ti pudes u bolnici hahahh...poslije rucka cu maksuz da ih odem kupiti jesu li ono Vir 80 najbolji...

Ko je jos pocetkom jula ima li neka na CR da je nedavno zavrsila kakva su pravila ima li sta novo ...spakovala sam dvije spavacice ogrtac, papuce, higijenu,ne znam sta bi jos ako ne daju odmah unijeti...a mm sam vise dosadila samo mu ponavljam gdje je sta ako mi zatreba da moze donijeti...ipak sam nosiljku obicnu pripremila za iznijeti a u auto cemo staviti AS.


(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 13:23:38   
lovepower
Ilhana svedjanko,bas si ista oniuser posted image
mashAllah pupo se fino vidi,neces bona biti kao tenk ti se neces udebljati kao mrsavice,uzivaj,jedi spasce kile kad dodje bebica valja onda sa dvoje
mahh proci ce ovo morala sam se malo izjadati da dusu olaksam,i evo odmah je boljeuser posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 13:26:37   
lovepower
Bubydina sto nisi probala kupiti pojas za trudnice,moja je rodica nosila nisko i bas joj je pomagao taj pojas nije imala tih ostalih komplikacija ali i tebi ce sigurno olaksati bar odlazak do wc-a


_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 13:29:22   
Ilhana RR
Lowerpower kad sam bila mala babo me zvao svedjanka :) vazda mu govorim kud mi nasluti daleku svedski, kud nije austrijanka da sam malo blize bosni hahahah

user posted image

user posted image

A svedjani koji me neznaji vazda mi kukaju kako su "oni stranci uzasni" hahahahahhaha

Zaboravi reci da se ne sikiram za kile, ja iako sam debela ja se super osjecam i pokretna sam bas ono, zato mi sada neobicno jer mirujem previse sada...

< Poruku je uredio Ilhana RR -- 1.7.2014 13:30:31 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 13:32:46   
lovepower
ma kakva austrija svedski standard je najbolji zato uzivaj,prekini govoriti da si debela user posted image
ihh jesi medena na ovim slikama jel ti ovo brat jojj lijepo djetinjstvouser posted image


_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 13:36:15   
Ilhana RR
Ma ja sam to bona prihvatila :) guzna sam prava :) hahahaha al evo radi tebe cu reci da sam elegantno popunjena ;)

A jeste brat :) 4 godine stariji od mene :)

A nedavno nasla Lamija sliku ovu moju gdje sam sama u ovom rozom kad ce ti ona "Evo mene kad sam bila mala" reko to ja a ona neda reci :) al ne vidim ja to :) majke mi svu djecu mogu odrediti ko na koga se lici al ovu mmoju ko da jee tudja hahah nikako ne vidim lika mada svi govore da sam rodila kopiju :)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 13:39:26   
hapymum
Ah evo nas i u julu.ko bi rekao da cu se javljati.
Ja jutros bila na kontroli.otvorena 4 prsta ctg uredu. Puzic me pregledai kaze ako hocu da dođem sutra da ne porodi al ja ne bih nesto da provociram porod kad je hvala bogu sve uredu.beba se vrti ne krvarim.samo me boli sve od pregleda.

Evo tek sam sad jela sva sam se tresla od gladi.ostale zenice sve na broju.

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 13:42:24   
Bubydina
Mm mi je skoro spominjao taj pojas,
sigurno bi mi malo olakšao,
ne znam cijenu,
ako je jeftin mogao bi proći,
ali ne bi dala puno za njega,jer ionako se ne smijem kretati,
kad ova moja zvira pritišće cervixuser posted image

Kako je bila u Bihaću,postala je neopisivo nemirna,
ošlo djete malo u grad pa se uzdiglauser posted image

Ilhana probacu te naci na inst.
dok ga skinem,ja neki dan bila puna memorija na mob.
obrišem ga,
a mislim da je u mene isto na ovo ime Bubydinauser posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 13:43:37   
Ilhana RR
Hapymum, kad ti je dobro sacekaj :) nema potrebe za provociranje :)

I mi cemo sad do autoskole evo, mm mora svedsku vozacku da sredi... Konacno se nakanio, do sad je vozio po gradu nelegalno sa BiH vozackom hahah
Posle toga do shopingcentra sam ga nagovorila user posted image dok on kupi municiju ja cu da se nazderem oni nudla ko prosli put hahahah


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 13:46:58   
Bambi09
Ilhana draga sijas user posted image user posted image

Bubydina ja sam u prvoj trudnoci jedno vrijeme, tacnije od 7-og mjeseca trudnoce koristila pojas jer sam i ja nisko nosila, samo do wc-a ustajala. Mjesec dana mi je bilo kao godina. Uh kad se sjetim.

Ne znam zasto ali s ovom trudnocom ne volim puno da se slikavam i da pokazujem stomu. Imam par slika, ali na fb rijetko sta stavljam. Jedino ako me ko oznaci na svojim fotkama i to uz moje dopustenje. Ne znam zasto ali ne volim puno slike izbacivati.

Hapymum drago mi je da je sve ok i isto bih i ja cekala da samo krene ne bih nista cackala. A ti opet znas kako se osjecas. A i fino si otvorena, ipak bi to moglo mozda i ubrzo krenuti user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 13:47:58   
Bubydina
Hapymum ti se tako otvaraš bez bolova,
pa dok ti krene koji bol-beba će ispastiuser posted image

Krenuće to ubrzo aBduser posted image

< Poruku je uredio Bubydina -- 1.7.2014 13:49:54 >


_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 13:52:03   
Ilhana RR
Hvala Bambi user posted image

Zenice drage, ja vam bjezim sada...

Cuvaj te se pa se cujemo kad se vratim :)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 14:07:07   
9months

IZVORNA PORUKA: 9months

Pozdravlja vas sve lijepa Vanne, kaže da će još ostati u bolnici, a ako malena ne krene sama do subote inducirat će joj porod.
Duša draga, ona samo pita ima li plusića user posted image user posted image eto kad je neko divan čovjek user posted image



Kako ste trudnice?
Evo da vam prenesem ono što sam napisala u čekaonici za našu Vanne...rekla mi je da sve pozdravim user posted image
Kaže da još uvijek malo krvari, a ne znaju od čega je to user posted image
I nećemo mi trudilice nikoga napasti, slobodno pitajte što vas zanima user posted image


_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 14:07:21   
hapymum

IZVORNA PORUKA: Bubydina

Hapymum ti se tako otvaraš bez bolova,
pa dok ti krene koji bol-beba će ispastiuser posted image

Krenuće to ubrzo aBduser posted image

A joj tebe pa moze li ikako bez bolova,hhehehh salim se,dodala sam te na instagram a ako hoce posalji mi pp da te dodam na fb.kao i ostale zenice naravno kkje hoce da se druzimo.

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 14:07:43   
lovepower
ne znam cijenu buby moja rodica je rekla da dodjem da meni da ali ja ne znam treba li mi kad probam znat cu a jos i je stomak mali i ne smeta mi mozda za koju sedmicu jos
hapymum ni je ne bih provocirala kad je sve uredu i kad se fino osjecas,tebe moze zaboljeti svaki trenutak i da sve ide prirodno
bambi i ja imam samo jednu sliku na fb onu sa mm i tad smo obznanili trudnocu siroj porodici i prijateljima a slikala sam se u 6 mjesecu trudnoce,imala bih ja vise slika da nisam lijena da se slikam i postavljam
i nedjelju sev stolice plasticne i sto fino operem a juce mi ih vjetar odnio i sad sve prljave ponovouser posted image i oni podmetaci isto opet ih moram prati ali sad kad je Ramazan ne sjedimo napolju pa i nije toliko strasnouser posted image
hahahahaha joj Bubydina neka neka nek teze cura ka boljem to je superuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 14:09:59   
hapymum

IZVORNA PORUKA: 9months


IZVORNA PORUKA: 9months

Pozdravlja vas sve lijepa Vanne, kaže da će još ostati u bolnici, a ako malena ne krene sama do subote inducirat će joj porod.
Duša draga, ona samo pita ima li plusića user posted image user posted image eto kad je neko divan čovjek user posted image



Kako ste trudnice?
Evo da vam prenesem ono što sam napisala u čekaonici za našu Vanne...rekla mi je da sve pozdravim user posted image
Kaže da još uvijek malo krvari, a ne znaju od čega je to user posted image
I nećemo mi trudilice nikoga napasti, slobodno pitajte što vas zanima user posted image


Hvala ti sto se javila i sto si nam malo smanjila zabrinutost ,mi ipak brinemo za vane,necemo da vas ometamo tamo samo se vi druzite i da sto prije dodjete ovdje abd,i reci onoj no idea da smo i mi ovdje ljudi a ne mumije.cccc svakakvi ljudi ima

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 14:11:35   
lovepower

IZVORNA PORUKA: 9months


IZVORNA PORUKA: 9months

Pozdravlja vas sve lijepa Vanne, kaže da će još ostati u bolnici, a ako malena ne krene sama do subote inducirat će joj porod.
Duša draga, ona samo pita ima li plusića user posted image user posted image eto kad je neko divan čovjek user posted image



Kako ste trudnice?
Evo da vam prenesem ono što sam napisala u čekaonici za našu Vanne...rekla mi je da sve pozdravim user posted image
Kaže da još uvijek malo krvari, a ne znaju od čega je to user posted image
I nećemo mi trudilice nikoga napasti, slobodno pitajte što vas zanima user posted image


Hvala 9months draga puno
Kako ne znaju od cega krvari,znaju li ovi nasi doktori istauser posted image
ma samo nek su ona i beba dobro a ostalo ce proci...
Ma citava frka bez razloga nastala,kad su se pomijesali trudnicki hormoni i PMS mada to dodje na istouser posted image
pozdravi ti nasu Vanne i reci joj da se molimo za nju i Sarah
user posted image


_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 14:21:59   
Bubydina
9months user posted image hvala što nam javi kako je Vanne
puno je pozdravi,da mi je samo jednom prošetati onaj njen pepi stomak,
još malo će nama Sarah doćiuser posted image

lovepower u mene je stomak malen,
ne znam šta bi bilo da je većiuser posted image

Mi pripremamo kompot od malina,malo za zime,
malo za večeru,
uf da mi je još maslenica uz touser posted image
trebala sam mm naučiti razvijatiuser posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 14:24:59   
9months

IZVORNA PORUKA: hapymum
Hvala ti sto se javila i sto si nam malo smanjila zabrinutost ,mi ipak brinemo za vane,necemo da vas ometamo tamo samo se vi druzite i da sto prije dodjete ovdje abd,i reci onoj no idea da smo i mi ovdje ljudi a ne mumije.cccc svakakvi ljudi ima


Žene drage nije nikakav problem, nismo mi zarazne pa da nas držite u karanteni user posted image a koliko znam ni trudnoća nije prelazna user posted image
Hapymum ako imaš nešto reći no idea možeš joj slobodno sama reći, samo da znaš da sve što kažeš vrijedi u oba smijera...nismo ni mi trudilice mumije user posted image

Želim vam ugodno ćaskanje, a ja ću vam javiti kada se čujem s Vanne i pozdravit ću je puno od vas user posted image

Bokić


_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 14:29:55   
vilmica
Evo da svim julskim terminusama i nasoj junskoj happymum pozelim srecu u ovom mjesecu, lagane porode i zive, zdrave i vesele bebice, a ostalim trudnicama da uzivaju u trudnoci user posted image

ja nisam upratila sta je s Vanne, sto je u bolnici? je li sve ok? cuje li se neko s njom?

SdZ cestitam rodjenje njene Darije, da joj bude ziva, zdrava i vesela bebica, a mami lagan oporavak zelim user posted image user posted image

Mimy xy ja sam se porodila na CR na GAK-u. Je li to i ti ides na CR, koju ces anesteziju uzeti?
Dan prije se dolazi na patologiju trudnoce, i tu mozes unijeti sta zelis u svojoj torbi. Meni je trebala 1 spavacica, papuce, 2 peskira, sokovi od jabuke, keks, neseser sa priborom za licnu higijenu, papuce, toalet papir, vlazne maramice, maramice i gel za dezinfekciju, mob;slusalice;punjac i VIR80 uloske.
Kad sam krenula u salu, morala sam zvati mm da dodje po torbu, a sa sobom sam mogla imati samo papuce,vlazne maramice i VIR80 uloske.
Na porodjajnom odjelu mozete imati: VIR80 uloske (5 paketa), sokovi od jabuke, sok od sljive (preporuka sok iz DM-a, ja sam odmah imala stolicu), plazma ili petit keks, mobitel, punjac, vlazne maramice, jednokratne mrezaste gacice, jastucici za dojilje, grudnjak za dojenje, 2 ubrusa, 3 rolne toalet papira, krema za bradavice.. ja mislim da je to to.

Spavacicu oni daju, sapun za ruke ne treba, ima u svakoj sobi i svakom WC-u. Valjda sam sve napisala, ako se jos neceg sjetim, javicu.

Ostale user posted image vas puno

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 14:32:51   
vilmica
Za ovo ide poseban post.

Zelim svima da se zahvalim na cestitkama, i na lijepim zeljama za moju princezu malenu. user posted image user posted image user posted image Puno ste mi sve prirasle srcu, i jos cu se ja druziti s vama, valjda vam necu smetati user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 14:38:31   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: vilmica

Za ovo ide poseban post.

Zelim svima da se zahvalim na cestitkama, i na lijepim zeljama za moju princezu malenu. user posted image user posted image user posted image Puno ste mi sve prirasle srcu, i jos cu se ja druziti s vama, valjda vam necu smetati user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image nikud se ti ne žuri sa teme user posted image user posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu vilmica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 14:44:29   
mimi xy

IZVORNA PORUKA: vilmica

Evo da svim julskim terminusama i nasoj junskoj happymum pozelim srecu u ovom mjesecu, lagane porode i zive, zdrave i vesele bebice, a ostalim trudnicama da uzivaju u trudnoci user posted image

ja nisam upratila sta je s Vanne, sto je u bolnici? je li sve ok? cuje li se neko s njom?

SdZ cestitam rodjenje njene Darije, da joj bude ziva, zdrava i vesela bebica, a mami lagan oporavak zelim user posted image user posted image

Mimy xy ja sam se porodila na CR na GAK-u. Je li to i ti ides na CR, koju ces anesteziju uzeti?
Dan prije se dolazi na patologiju trudnoce, i tu mozes unijeti sta zelis u svojoj torbi. Meni je trebala 1 spavacica, papuce, 2 peskira, sokovi od jabuke, keks, neseser sa priborom za licnu higijenu, papuce, toalet papir, vlazne maramice, maramice i gel za dezinfekciju, mob;slusalice;punjac i VIR80 uloske.
Kad sam krenula u salu, morala sam zvati mm da dodje po torbu, a sa sobom sam mogla imati samo papuce,vlazne maramice i VIR80 uloske.
Na porodjajnom odjelu mozete imati: VIR80 uloske (5 paketa), sokovi od jabuke, sok od sljive (preporuka sok iz DM-a, ja sam odmah imala stolicu), plazma ili petit keks, mobitel, punjac, vlazne maramice, jednokratne mrezaste gacice, jastucici za dojilje, grudnjak za dojenje, 2 ubrusa, 3 rolne toalet papira, krema za bradavice.. ja mislim da je to to.

Spavacicu oni daju, sapun za ruke ne treba, ima u svakoj sobi i svakom WC-u. Valjda sam sve napisala, ako se jos neceg sjetim, javicu.

Ostale user posted image vas puno

Hvala Vilmice da idem i ja na cr mozda u nedjelju da legnem...hvala punooo na informacijama...

(odgovor članu vilmica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *