|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 21:48:53   
maglaj_mum
Pozdrav drage moje...
Nesto kontam da li da otvorim temu stalno vas pratim ali se ne javljam tako cesto, ali me danas nesto bas zainteresovalo cuti vise misljenja na ovu temu.user posted image
Pola radnog vremena raspravljamo se par kolegica s posla i ja koji su muskarci bolji partneri... Koji su tacnije bolji ljubavnici mladji puni snage i elana, uvijek spremni na izazov ili stariji iskusniji koji znaju pravi nacin kako da trajnije zadovolje zenu koju imaju pored sebe?user posted image
MM je straiji 5 godina od mene tako da nisam znala gdje da ga strpam jer su se danas raspravljalo o jednom koji je 18 godina stariji i drugom muzu koji je 3 godine mladji. I jedna i druga kolegica su iznijele i dobre i lose strane svog partnera...
Sta vi mislite.... Vase licno iskustvo????

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 21:54:33   
salmy

IZVORNA PORUKA: maglaj_mum

Pozdrav drage moje...
Nesto kontam da li da otvorim temu stalno vas pratim ali se ne javljam tako cesto, ali me danas nesto bas zainteresovalo cuti vise misljenja na ovu temu.user posted image
Pola radnog vremena raspravljamo se par kolegica s posla i ja koji su muskarci bolji partneri... Koji su tacnije bolji ljubavnici mladji puni snage i elana, uvijek spremni na izazov ili stariji iskusniji koji znaju pravi nacin kako da trajnije zadovolje zenu koju imaju pored sebe?user posted image
MM je straiji 5 godina od mene tako da nisam znala gdje da ga strpam jer su se danas raspravljalo o jednom koji je 18 godina stariji i drugom muzu koji je 3 godine mladji. I jedna i druga kolegica su iznijele i dobre i lose strane svog partnera...
Sta vi mislite.... Vase licno iskustvo????



jest vam dobro radno vrijeme kad nemate sta drugo raditi vec raspravljati ko je iskusniji i cija je prangija boljauser posted image
moj je stariji 10 godina od mene i ima najljeVsu prangiju na dunjaluku..zadovoljava me u svakom smislu...a najvise se obradujem kad me zadovolji karticom..po mogucnosti zlatnomuser posted image

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 22:01:26   
minja_
Svak svog konja hvali user posted image
Pardon, pastuha :) bitno je da je seks dobar, kakva god razlika u godinama da je u pitanju. Ja iz svoje koze ne bih :D


_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 22:02:50   
salmy

IZVORNA PORUKA: minja_

Svak svog konja hvali user posted image
Pardon, pastuha :) bitno je da je seks dobar, kakva god razlika u godinama da je u pitanju. Ja iz svoje koze ne bih :D


Pohvalila bih ja i tudjeg da imam iskustvauser posted image

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 22:06:25   
maglaj_mum
Ma nije samo prangija u pitanju mislim "ljubavnik" kao malo siri pojam... Mozda i to dolazi sa zreloscu ili kako vec...Meni je recimo prije onaj polet bio broj 1 gdje stignemo, kad stignemo, sve one silne mladalacke gluposti, a sad recimo vise uzivam u onoj sigurnosti koju mi pruza, u onoj njezosti s kojom mi prilazi... Moja dobra prijateljica s druge strane koja je by the way 8 godina starija od mene jos uvijek uziva u mladjim muskarcima takorec djecacima.... Skoro je imala momka 11 godina mladjeg i kaze kako se nikad nece udati vec ce cijeli zivot uzivati u mladom mesu user posted image
Mislim volim je al mi nekako tuzo to sve, par noci i hajmo dalje....Al sve kontam skontat ce se ona s vremenom...Ima jos dvije tri godine do cetrdeseta, a kze mozda ce tad poceti da razmislja o necemu ozbiljnom. user posted image

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 22:27:06   
Skvo RR
Pametna neka zena...Samantha...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 22:28:35   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Pametna neka zena...Samantha...user posted image

I ja pomislih,a sekira se za nju mLogouser posted image

I vidi im radnog vremena i mjesta,o cemu se pricauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 22:45:08   
ladyblue RR
ja sam mlada i nemam nekog iskustva pa ne bih znala kako da se uključim u ovu temu. a i muž mi je mlad.
uglavnom, ide ovo svojim tokom....još ovo par godina do klimaksa

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 22:46:37   
muaaa

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja sam mlada i nemam nekog iskustva pa ne bih znala kako da se uključim u ovu temu. a i muž mi je mlad.
uglavnom, ide ovo svojim tokom....još ovo par godina do klimaksa

Ti si jos nevina

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 22:49:31   
maglaj_mum

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja sam mlada i nemam nekog iskustva pa ne bih znala kako da se uključim u ovu temu. a i muž mi je mlad.
uglavnom, ide ovo svojim tokom....još ovo par godina do klimaksa

user posted image user posted image user posted image

Sta ste zapele za moje rado vrijeme, nije ba ni to svaki danuser posted image
Uglavnom kad smo vec kod Sex i grad-a mislim da 90 % zena bar ponekad poyeli biti Samanta... Mislim ako cemo iskreno i ja prva

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 22:57:11   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: maglaj_mum


IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja sam mlada i nemam nekog iskustva pa ne bih znala kako da se uključim u ovu temu. a i muž mi je mlad.
uglavnom, ide ovo svojim tokom....još ovo par godina do klimaksa

user posted image user posted image user posted image

Sta ste zapele za moje rado vrijeme, nije ba ni to svaki danuser posted image
Uglavnom kad smo vec kod Sex i grad-a mislim da 90 % zena bar ponekad poyeli biti Samanta... Mislim ako cemo iskreno i ja prva


a ima ih i koje su Samante (ili su to bile)user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 22:58:29   
Visnja RR
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 23:00:02   
ladyblue RR
a sada ozbiljno....sve zavisi od osobe. neke žene koje nemaju iskustva su zadovoljne onime što imaju jer ne znaju za bolje. i, najčešće, ne žele da znaju. nekada i ne dobiju priliku ali to je već drugi par rukava.
s druge strane, nije ni previše iskustva dobro jer stalno dižeš ljestvicu i tražiš više i bolje. ako ne nađeš ono što ti je dovoljno dobro, može biti jako nezgodno.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 23:02:24   
Galicia

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja sam mlada i nemam nekog iskustva pa ne bih znala kako da se uključim u ovu temu. a i muž mi je mlad.
uglavnom, ide ovo svojim tokom....još ovo par godina do klimaksa



Tebe tek spremamo za PBN. user posted image user posted image user posted image
A ja se jos nisam ni rodila.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 23:09:46   
maglaj_mum
Eto vidite dok procitam par vasih misljenja skontam da ja vjerovatno nju ne treba da zalim...Mozda je njoj bolje nego meni...Mislim ona 100 % ne sputava nista u sebi i defiitivno je probala sve ono sto vecina zena samo sanja u nekih svoiih skrivenih 5 minuta...user posted image
Eto bas zato i postoji forum, da se malo #dovrandisete#...user posted image
Mislim nisam ni ja sad neka osoba bez stava nego eto doslo i meni da se malo ispricam s vama podjelim svoje misljenje, upoznam uglove iz kojih vi posmatrate sve ovo i nadjem se negdje na sredini...

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 23:19:57   
Hanady RR
što se mene tiče tu sma đe sam...
što LB kaže ja za bolje ne znam a ni za goreuser posted image
štsa će biti kasnije ni to ne znamuser posted image
sad za sad nebih ja mjenjala...al kažem ti ja mislim to je i plafon...jel to dobro tako e to ti ne znam...
tvoja prijateljica ima mogućnost a ako ćemo pravo i legalitet da priča o istome i kaže da je '' mlijeko crno'' a ja da za njom ponovim ''tako je ''
hebiga vidiš da žena zna znanje...ta ćemo mi tu sad njoj besjediti i reć koju šametnu kad od poda do plafona evo 10 godina isto mi jeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 23:30:01   
Galicia
A sve opet isto zavisi ko sta voli i sta mu godi.

Bila sam i tam' i vam', ali mladje je mladje.
Stariji znaju "ugoditi" na neki ljubavni nacin, dok mladji ga zna ucerati bolje. user posted image
Sigurnost nisam nikad ni trazila u muskarcu, ne znam ni sto bih, kao da mi neko moze nesto osigurati u zivotu. Ne osjecam se kao pile pored muskarca, pa da me mora stititi. Ali opet kazem, sve zavisi i od zene sta voli i sta joj treba.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 23:47:26   
maglaj_mum
Ma i ja kontam nesta 18 godina razlike user posted image ...to mi je ipak previse....mislim ajd nek on i moze al kako se sustic u pozama, razgibanosti, zeljama, minutazi...Ne znam, tacno sto Hanady reci mozda ni ja bas nisam kompetentna jer sam i ja 10 godina tu sam gdje sam...

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Mladost vs Iskustvo
26.8.2014 23:55:18   
Hanady RR
ma pazi nešto kad je meni 20 a njemu 38 ih to je super razlika ja mislim...
al akd je meni 38 a njemu 56... eto mora biti dobro odražava muškarac da se sustignemo...
to ja ono logikom jel...
mada nisu ni sve žene u 38-oj u punoj snazi niti su svi frajeri u 56-oj palu k...za uši...
al generalno...žena je sa 40 najzrelija u svemu...uglavnom soatvrena na svakom polju...
i spremna i na poze i poziceuser posted image treba to pratiti tipu sa 56 ...nije lako...jel?


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Mladost vs Iskustvo
27.8.2014 0:05:25   
maglaj_mum
Ja se nekako drzim oe starinske da je zene uvijek dvije godine starija od muskarca po zrelosti, to mi je jos moja nena govorila...Sad mozda se i ta teorija u danasnje vrijeme moze pobiti... Moja tetka je recimo samo par mjeseci starija od tetka, ali covjece on izgleda kao da joj je sin...Valjda se jbg zensko pohara poslije radjanja, svadjanja, ugadjanja i jos svakojakih sranja...pa joj se svaka godina uctra na izboranom licu...a mudonje (da prostite) ko mudonje mogu imat lice ko bebina guza na zenu natovare 90 % zivotnog tereta...

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Mladost vs Iskustvo
27.8.2014 0:12:59   
Hanady RR
meni moja mati nije ništa govorla dok ja ne rekoh trebala sma šta mlađe privesti mm stari strah me hoćel me moć pratiti ( inače 6 godina do mene je stariji) a moja mama mi kaže...neka bolje starije ne brini tiuser posted image inače moj je pokojni otac bio do nje 19 godina stariji pa ti sad kontajuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Mladost vs Iskustvo
27.8.2014 1:04:44   
veeseelaa
nikako da skontam šta je tema
šta je bolje mladi ljubavnik il stariji?

ja ne volim mladje,jel se pribojavam njihove nezrelosti peglanja kad bi recimo žena odlučila otići dalje, ne volim scene i sl,zreliji ipka,sa više iskustva,sa dozom djetinjarije :))

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Mladost vs Iskustvo
27.8.2014 1:04:53   
ananas_ze
a ja mislila tema o prednostima,nedostacima pri zaposljavanju user posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Mladost vs Iskustvo
27.8.2014 1:09:45   
veeseelaa
pa dobar dio poslova ne treba stopostotni fokus odnosno koncetraciju
recimo frizer, manikir,trgovac,pekar,kolačar i sl

jel imate problem sa recimo kuhanjem i istovremenim pričanjem?

a osim toga sve je to možda hava,ko zna jel zaista sve tako i bilo,jeluser posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Mladost vs Iskustvo
27.8.2014 12:00:08   
mama75

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: minja_

Svak svog konja hvali user posted image
Pardon, pastuha :) bitno je da je seks dobar, kakva god razlika u godinama da je u pitanju. Ja iz svoje koze ne bih :D


Pohvalila bih ja i tudjeg da imam iskustvauser posted image

user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *