|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:01:55   
Andy_Bec23
Eto vi jos manje kila nego jaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:01:58   
TiruTiru
s tim da je od svega toga najgore, sto sam ja sklona debljanju inace... al eto, hormoni valjda, nesto :))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:10:06   
Andy_Bec23
Blago se vama kad ste se tako malo udebljale :-) Hahaha .... Ma ne sekiram se ja sam u granicama normale jos uvijek :-)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:11:53   
TiruTiru
ma daj , u normali je sve ovo :) da je +30brinula bih

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:13:57   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: TiruTiru

ma daj , u normali je sve ovo :) da je +30brinula bih



Ma kazem men nesmeta bas sam zadovoljna neka bude 15-18 kila samo da nebude vise pa lako ce mo skidat user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:16:19   
BebeLina
TiruTiru, ja se potrudila da napravim ovaj super stiker, a ti mene pitas koja sam sedmica :) Jesam li se to uzalud trudila :) Ja sam danas usla u 36. sedmicu :) Udebljala sam se oko 12 kg.
Mislila sam da cu do sad biti bar +24 kg, jer sam se na pocetku krenula debljati. Srecom, dobro je, u granicama normale sam. "stradale" su mi grudi i noge. Tj. strije su se pojavile na nogama ispod stomaka (kako se zove taj dio), butinama (valjda), ali naprijed, ne sa strana niti nazad. Doduse, to je mala zrtva za ono sto slijedi :)

Nedavno muz i ja gledamo fotografije kad sam bila 4. mjesec trudnoce. Izbacila ja "stomacinu", ko fol j au nekoj trudnickoj haljini. Najdraze mi je bilo kad neko primijeti da sma trudna.. A SAD user posted image stomak, stomak, sstomak, pa ja :)

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:24:35   
marinčii
ANDY ja ti nisam mjerodavna jer povracam ,sigurno bi dobila vise da je situacija drugacija,mada i prvi put sam dobila 9 kila a na porodu izgubila 10.KOliko sam ja citala od 12-15 je sasvim normalno da se dobije tako da ne brini .
BEBELINA meni u prvoj trudnoci stradale grudi bas dobila puno sttrija po njima a stomak bio super tek 3 dana posle poroda dobila dvije tri strije ispod pupka ;valjda kako se ispuhao naglo .

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:26:27   
amrara
ja sam dobila 7 kg dosad. Jucer me je u trznom centru security cudno gledao, valjda covjek mislio da cu se srusiti, a ja jadna stala da odmorim toliko se zadihala haha. Meni su najveci problem vene, lijeva noga mi je potpuno teget, znaci najgori moguci oblik prosirenih vena. Ako ovako ostane nece biti dobro.
Andy ne sekiraj za kilazu, kad budes drugi put trudna, dok nahranis vece dijete prodje te volja za jelom, potpuno zaboravis da nisi jela :D

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:26:51   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: marinčii

ANDY ja ti nisam mjerodavna jer povracam ,sigurno bi dobila vise da je situacija drugacija,mada i prvi put sam dobila 9 kila a na porodu izgubila 10.KOliko sam ja citala od 12-15 je sasvim normalno da se dobije tako da ne brini .
BEBELINA meni u prvoj trudnoci stradale grudi bas dobila puno sttrija po njima a stomak bio super tek 3 dana posle poroda dobila dvije tri strije ispod pupka ;valjda kako se ispuhao naglo .



U zena koje su usle u trudnoci sa malo vise kila kazu 8-12 kila normalno a ja spadam u te trudnice hahaha xaxa ma sve ce se to sredit nek ja se porodim :-)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:27:38   
BebeLina
NIsam ni razmisljala o tome da strije mogu doci i poslije poroda user posted image a logicno da mogu :) ma ne smeta mi, sta cu im ja...

Pocelo me boljet grlo. Bas je ova viroza teska, svi koje znam su bolesni. A ne smijem nista popiti...

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:27:54   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: amrara

ja sam dobila 7 kg dosad. Jucer me je u trznom centru security cudno gledao, valjda covjek mislio da cu se srusiti, a ja jadna stala da odmorim toliko se zadihala haha. Meni su najveci problem vene, lijeva noga mi je potpuno teget, znaci najgori moguci oblik prosirenih vena. Ako ovako ostane nece biti dobro.
Andy ne sekiraj za kilazu, kad budes drugi put trudna, dok nahranis vece dijete prodje te volja za jelom, potpuno zaboravis da nisi jela :D



Hahahaha ko zna oce li bit drugi puta user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:34:05   
morenaa
Pozdrav trudnice user posted image
kako ste mi sve, nisam bas stigla pisati zadnjih dana.. ja sam dobro, mucnine se tu i tamo jave al ne redovno i ne smetaju mi vise toliko..odmornije se osjecam, dobro spavam i bas sam u nekom finom razdoblju sto se tice trudnoceuser posted image
curici mi je brzo rodjendan pa moram smisliti koju cu tortu praviti, zaludjena je Pepom pig pa ce vjerojatno bit nesto u vezi Pepeuser posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:34:28   
marinčii
ANDY pa eto nemas jos puno do kraja taman da dobijes 3 kg opet si u granicama tako da no sikiriki.
AMRARA pa jel koristis nesto za te vene?jel nosis one carape ?sta veli doktor?
BEBELINA mozes napraviti kadulju pa muckaj i to pomaze .,a cini mi se da smije i onaj sprej tantum verde jer i bebice smiju to konzumirati tako da pretpostavljam da i trudnice smiju.


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:35:31   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: morenaa

Pozdrav trudnice user posted image
kako ste mi sve, nisam bas stigla pisati zadnjih dana.. ja sam dobro, mucnine se tu i tamo jave al ne redovno i ne smetaju mi vise toliko..odmornije se osjecam, dobro spavam i bas sam u nekom finom razdoblju sto se tice trudnoceuser posted image
curici mi je brzo rodjendan pa moram smisliti koju cu tortu praviti, zaludjena je Pepom pig pa ce vjerojatno bit nesto u vezi Pepeuser posted image



Neka si se javila :-) Sad ce mucnineskroz prestat i da pocinje najljepse razdoblje kada mozes da uzivas user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:36:33   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: marinčii

ANDY pa eto nemas jos puno do kraja taman da dobijes 3 kg opet si u granicama tako da no sikiriki.




'Mislim da ce bit vise ipak imamo jos 10 sedmica a i polako dobivam vodu u tijelu user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:52:09   
marinčii

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23


IZVORNA PORUKA: marinčii

ANDY pa eto nemas jos puno do kraja taman da dobijes 3 kg opet si u granicama tako da no sikiriki.




'Mislim da ce bit vise ipak imamo jos 10 sedmica a i polako dobivam vodu u tijelu user posted image

pa dobro voda ode cim rodis tako da mislim da ce to sve biti super ,samo neka mi rodimo na vrijeme i dobijemo zive i zdrave bebice.

MORENAA e nek si se javila,drago mi je da se osjecas bolje abd da i dalje se nastavi tako sve do kraja.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:52:12   
amrara
kome treba torta, odlicna je ona s visnjama i onako bas lagana :D ja je cesto pravim svima se svidja. I ako niste probale napravite puretinu u ogrtacu, odusevite muzeve hahah

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 9:56:23   
Andy_Bec23
Ovaj moj bebac stuca vec 5 minuta user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 13:11:13   
Andy_Bec23
Ja bila u trgovini, skuhala rucak i evo vec 3 puta grabila haha

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 13:15:20   
marinčii
andy evo sam se i ja najela ,uh pojela sam i ajvara ne mogu mu odolit i evo sad mi je muka ,valjda opet neću povraćati,,,
I moj bebač štuca ,jutros osjetim da skroz nisko dole kucka pa pretpostavljam da se okrenuo glavicom dole

< Poruku je uredio marinčii -- 10.10.2014 13:19:14 >


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 13:27:12   
marinčii
Žene ajde pročitajte ovaj tekst pa mi recite koje je vaše mišljnje o ovoj temi?

https://www.google.ba/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&cad=rja&uact=8&ved=0CFIQFjAG&url=http%3A%2F%2Fzadovoljna.dnevnik.hr%2Fclanak%2Fmame_i_bebe%2Flijecnice-radije-radzaju-carskim-rezom-jer-je-sigurniji.html&ei=NcI3VJ_QF8HnygOuioKQAQ&usg=AFQjCNGnT2QM1Cep1MRaGzxV0jcdnUwfKQ&sig2=sCJ3tZUlz8ybqqHWQNDjSQ&bvm=bv.77161500,d.bGQ

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 14:04:28   
Andy_Bec23
Draga marinci ja sam uvijek za prirodan porod , naravno carski ukoliko ima komplikacije ili ako nesta... Nama je nasa babica na tecaju rekla da carski rez nije dobar zabebu sto se tice svih infekcija (postaje imun) na sve to prilikom prolaza kroz rodni kanal..... Ima puno toga zasto je bolje i zasto prije nije bilo toliko carskih rezova.

Danasnje zene su previse osjetljive i naravno da ne zele da se napate ako ne moraju.... Ja smatram da nema potrebe jer i zene su tada prezivile user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 14:15:39   
marinčii
Ja iskreno andy neznam vise ni sta da mislim ,ja sam imala tezak porod jedva sam rodila umal se nisam onesvjestila na. kraju kad je trebalo tiskati pa mi je doktor pritisnuo stomak da beba izidje,ne zelim pomisljati sta bi bilo da sam se onesvjestila kako bi cupali bebu i sta je sve moglo biti pa me iskreno strah,ne igra mi ulogu taj bol mogu trpiti nisam neka placka al se bojim samo da se sta ne zakomplicira pa da mi beba nastrada eto.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 14:52:44   
BebeLina
Joj nemojte sad o porodu kad sam se napokon odlucila za prirodan porod...

Ovako je to kod mene islo.. Mnogo me strah, pa sam kontala na carski. Doktor je to vidio, pa je i on nekako potencirao carski rez. Sad vidim da mu je cilj da dobije lovu (kod nas to tako hoda), jer je navodio argumente za carski rez za koje sam jucer u skoli saznala da su sasvim normalni. Npr kaze na prirodnom porodu bebi mogu iskociti kvrge na glavi. Medjutim to je normalno. Zatim, spominje rez na prirodnom porodu, a cini mi se da je rez na carskom mnogo veci i komplikovaniji.
Razmisljam i o tome da ne daj Boze nesto krene po zlu na carskom, uvijek bih sebe krivila i zalila sto nisam pustila da ide onako kako je Bog propisao. Da, mnogo me strah, ali nije li svaku zenu strah?!

Ne znam po cemu je carski rez sigurniji. Ipak se rezu 4 sloja stomaka dok se dodje do bebija. Za sad mi je beba okrenuta kako treba i sve je ok. Jedino da budem bas uska ili se ne mognem otvoriti, onda i nemam izbora zar ne...

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
10.10.2014 16:16:11   
Andy_Bec23
Marinci draga svakako tvoje iskustvo tebe cini nesigurnom ... Ali vjeruj da je svaki porod drugaciji i da mozda ovaj put se porodis za 2 sata ma i za sat vremena...

Do komplikacija moze da dodje i na carskom rezu zato ti je bolje da o tome uopce ne razmisljas... Jer ako bi o svemu razmisljali neznam gdje bi stigli... Nemoj se previse opterecuvat. Bit ce sve ok prepusti se i uzivaj u trudnoci vidi kako leti ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *