|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 17:13:11   
ijaa
ove zene mi se ovdje najvise svidjaju nova sam na ringeraji, ali odma mi se drustvo svidjelo...nema veze sto sam ja proodjena jos je to frisko tek porodjena...ne treba ti odredjeno kada da pocnes mozda kada udjes u 9ti mjesec....a meni je porodjaj dva dana trajao, ja sam bas citala da je to dobar laksativ, ociste debelo crijevo i olaksaju porod...neka imas uvijek hurmica pored sebe i kad se porodis, potrebna ti je energija, negdje u torbu 4-5 dnevno tek onako...meni su govorili kada udjem u 9-ti mjesec da kasiku maslinovog ulja pijem nije mi bilo nesto logicno pa nisam, nisam ni hurme jela,jesam kad sam se vec porodila....mozda neko ima iskustva sa maslinovim? A moja princeza je dobila ime po majci Isa a.s ....Bejbibi jedi hurme dobar su laksativ ;) lijep pozdravv

(odgovor članu Amanni)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 17:35:45   
Elllma
Amanni ja sam u Bosni,kod nas turskih radnji nema bar ne ovdje u Zivinicama i Tuzli user posted image

bejbibi ma imaju ove vakumirane ali su mi one nekako suhe.One socne ja nadjem samo u toku Ramazana user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 17:44:26   
bejbibi
Ijaa neka te sa nama draga user posted image na ovoj temi su bas fine zeniceuser posted image ja sam postala ovisna o rr user posted image
A nisam znala da su hurme laksativ :))... Pomaze i donatuser posted image ....nego se bojim da ih jedem prije 9 mj... A moja jedna frendica se mazala dole maslinovim i kaze lahko se porodila...adobro je i piti ga....ja cu sve to cim aBd udjem u 9 mj..

Ellma za tuzlu draga ne znam onda gdje da uzmes te mesnate...mozda kod vehabija oni to imaju...mi smo u sarajevu na hrasnom kod robota kod vehabija uzimali...miskum iza robota radnjica maka..a i ovdje ima u nelu cini mi se ( bihac).... Nadam se da cu ih naci...a one suhe bezveze...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Elllma)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 17:51:15   
Elllma
Ma zene su super,nema napetosti nikakve na temi kako to cesto zna biti user posted image

bejbibi kod nas vehabije jos nista ne prodaju user posted image nisam jos gledala u ovim radnjama gdje drze orasaste plodove i razne trave,mozda mi se tu posreci,jer ove u marketima mi se nikako ne svidjaju,presuhe su user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 17:52:48   
mala curica
Vi i hurme,sada mi se bassss jedu a ima kod Turcina ih uzeti.
uhhhhh zene sta znate uraditi s pricom o necemu sto se jede user posted image

Elllma koliko znam na ovoj temi nikada nije bilo napetisti.Hmmmm kako znas da zna biti a novi si kolacic.
user posted image

< Poruku je uredio mala curica -- 2.1.2015 17:55:09 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 19:31:39   
Mir@H
Napisala zena post i ne prodje,grrrr. Za maslinovo ulje kazu da je lijek,al ekstradjevicansko i domace po mogucnosti. U ovim flasiranim,industrijskim nema ni 50% maslina. Meni gazdarica stana donese domaceg,oni ga cijede ma to je extra dobro,preko salate ili spageta mmmm. Nisam ga ja volila prije al covjek se navikne,mada mi ni sad nije ugodno za piti ali stavim u ono sto jedem taj dan.

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 19:32:25   
bejbibi
Mala c meni se hurme jedu od pocetka trudnoceuser posted image ..jedva cekam aBd da ih pocnem jesti.....
Nista od mojih gostiju hihih...haj i bolje,bilo bi mi nezgodno bez zavjesa user posted image ... Sutra zovemo majstora da vidimo sta je,al mislim da se vrata ne zatvaraju kako treba,jel moguce da zbog toga nece da radiuser posted image .....

Ja,evo lezim...nista mi se ne da....trebala bi grlo sapirati sa kaduljom a mrsko mi... Mislim da cu ipak skuhat malo caja da mi ne bude gore....dugo nisam bila ovako prehladjena...hb nisam nesto bolesljiva osoba pa se nikako ne pazim,uzimam zdravo za gotovo zdravlje ccccc....
Moram se kupati veceras i srediti se za kontrolu...jao kako mi je tesko od stomaka da izvinete,nista ne mogu vidjeti user posted image .. Aj pravo mi muka kad moram da se brijem user posted image a i hladnooo u kupatiluuser posted image ..morat cu grijalicu palit....
Sutra mi mozda dodju svekrva i zaova prenocit...bice veselouser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 19:34:46   
Elllma
mala curica ma citala sam ja mnogo,mnogo na ovom forumu ali nisam ja nikad prije bila aktivna,zato kazem da zna biti svega,mislim citala sam user posted image A na ovoj temi je bas super user posted image

Sto se tice hurmi,samo navalite ako imate user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 19:37:10   
bejbibi
Mirah ja maskinovo ulje previse volim ali malo ga koristim jer je skupouser posted image ....al cu ga uzet cim udjem u deveti i po kasijicu ujutru....meni ne smeta nikako...volim onaj miris a tek u salati jamiiiiiii.. Morat cu taj extra djevicanski uzeti....ulje maslinovo je ibace dobro za zdravlje da se ujutru kasikica uzme,za kamence, zeludac,jetru za sve je dobro.. Al taj original naravno....
Pa da,tamo ga kod vas ima na svakom cosku user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 19:38:06   
banovici
bejbibi zaposli muza haha ma samo polako kad se mora nije ni tesko ja odmaram od sredjivanja zabrana je pala od pocetka tak da mirujem,danas sam vala bila vrijedna pravila kolac muz mi sutra ide nazad pa da ponese na teren i tak dosadno

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 19:38:42   
Elllma
Hahahahhahah draga bejbibi,u potpunosti te razumijem za brijanje user posted image Ogledalo ne pomaze user posted image

(odgovor članu Elllma)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 19:40:04   
bejbibi
Jooj pogledao je on masinu al se ne razumije bas user posted image ...mada ovako izgleda sve ok kad smo otvorili, al sta ces,sudjeno da se potrosi koja para user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu banovici)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 19:42:56   
bejbibi
Hahahhahahahahahah banovici jesil ti mislila na masinu ZA VES ili na masinu hahhahaha mislim na brijanje hahhahhahhahahah....sad kad je ellma odgovorila sve mi se cini da si mislila da muza zaposlim za brijanje hahhahahaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ili je ipak bilo za masinu za ves user posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 19:44:55   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Elllma

Hahahahhahah draga bejbibi,u potpunosti te razumijem za brijanje user posted image Ogledalo ne pomaze user posted image


Elma draga kakvo ogledalo user posted image ono malo nema sanse da jednom drzim ogledalce drugom radim posaouser posted image a na ono veliku ne vidim dobro jel sve otklonjeno hahhahahahahaha.....jaooo jada majko milaauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Elllma)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 19:52:38   
Mir@H
Hehhehe,mislim i ja da je bila rijec o drugoj masini,hahahaah.I ja se vala ispatim sa sredjivanjem gospodje,sad mi je puno teze nego sa S.
Ima bas na svakom cosku i bude cesto na snizenjima pa tako uzmem,a ima i neka kona prodaje domace.

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 19:52:41   
Elllma
Hahahahahha niste normalne user posted image Pa draga bejbibi,sta ima veze ako je mislila i na "masinu" na kraju ce to on svakako morat da odradi user posted image jer ovako nema sanse.Ne pomaze ogledalo nikakvog formata user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 19:56:12   
bejbibi
Ma nema veze sto je mislila nego se ja sebi smijem hahahha pogresno sam je skontala........a ne bi ja mm pustila da sa britvicom dole cacka hahahhaha....ipak ja vise vjerujem sebi hahahha i on je sav ustrasen pa ne bi ni u snu to radio user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Elllma)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 19:57:09   
banovici
user posted image user posted image user posted image user posted image ahahaahhaha muza za bricu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Elllma)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 19:58:06   
bejbibi
Nek smo se nasmijale hahahahhaha...jos uvijek se smijem ko luda hahaha

Nego nevezano za gospodjicu user posted image ..zna li neka kako se priprema kadulja..jel cekam da voda prokuha pa stavim suhe cvjetove kadulje i ostvim desetak minuta da pusti i sapirem grlo????

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 19:59:32   
mala curica
Bejbibi,moguce je da masina ne radi ako se crata ne mogu lijepo zatvoriti.Jer zatvaranjem vrata dajes kontak masiniuser posted image
Moram priznati da sam danas razmisljala o tom brijanju gospodjice.user posted image
Evo maloprije izasla iz kase kupala se i namazala stomak kremom.Prilikom kupanja,naravno da generalno ocistim svaki dio tijela,probam da vidim gospodju u kakvom je stanju(dali treba dotjerati zurku ili pak drugi put user posted image ) nisam uspjela da vidim.user posted image
Mama mila sta ce biti u devetom user posted image

Banovici,neka si se javila,nekako sam se vec navikla na tebe na ovoj temi user posted image
Mogu misliti kako je kuca zamirisala od kolaca.Nadam se da ste uzivali u ovim slobodnim danima .
Kada ides na sl kontrolu?

Ellma ,ma to su zene malo napravile diskusiju,nema svadza ovdje user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 20:00:01   
banovici
haha bas mi je trebalo maloo smijeha hahah a nadam se da ces popraviti masinu koja te vise muci ehheh a kadulja se tak i priprema kako ti radis :*

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 20:00:04   
bejbibi
Ma najgore mi je da cu ' sarena ' ici kod doktora sutrauser posted image Bog zna kakve oblike cu praviti hahhahhahahhaga cvjetice i leptirice user posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 20:03:20   
banovici
ma samo polako nezuri uzmi sebi vremena i opusti se i nece biti cvjetica user posted image user posted image jesil bolje bolil te sada stomo javi nam sutra sve

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 20:21:38   
Elllma
Uhhh,drage moje,ja jedva cekam da ova moja ljubicica pozeli da izadje...Zadnja 2-3 dana skroz na dnu stomaka osjetim neki lagan pritisak i ponekad bolove i sve se nadam da se blizi user posted image Mada moram priznat i to da se bojim user posted image

Nece nama bona "frizura" biti na pameti kad dodje dan D user posted image

(odgovor članu banovici)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 20:26:34   
ijaa
vi se napisale, moja lopuzica nesto nervozna nece dA spava...a moram je i kupati ....dajte neki dobar kolac da i ja pravim muzu, dolazi u utorak...ojj kad se sjetim ja sam ogledalo na cesmu od kade stavljala hahaha gurema ziva...Mene je strah bilo i uci i izici u kadu i hodala sam ko baja, da ne bi pala. Jer sam se dva puta okliznula i raskoracila dobro, ali nista se nije desilo hB. A hurme mozete i preko pika naruciti... te mesnate, a stvarno te u turskim radnjama su najbolje kupovala sam i ja ono je reci hurma.....I moja tetka je imala takav problem sa masinom moze biti do vrata....user posted image user posted image

(odgovor članu banovici)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *