|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjet ako moze..?
17.9.2015 23:17:49   
ziel

IZVORNA PORUKA: Sunchy

Ahh, bas nije zavidna situacija, pomalo me stid sto sam sebe dovela u tu situaciju. On sve lijepo planira, trudi se zaista oko svih sitnica
da meni bude lijepo udobno, da osigura buducnost za dijete, ali bojim se da ako on sada ne zeli stupiti u brak, nece ni kasnije, a to mi je stvarno bitno. Mojim roditeljima je vec dovoljno tesko sto sam zatrudnila na ovaj nacin, kako da im objasnim da necu ni biti u braku
da ce to dijete biti vanbracno, sve vuce vece probleme za sobom. Ja ne zelim da sam u stressu, jednostavno hocu jasnu situaciju.
Ako on sada nema taj osjecaj pa da kaze hallo bicemo roditelji, tako dugo smo skupa, i trebamo i ostati,onda mislim da bih zivjela pogresno ako pristanem na jednu modernu zajednicu bez braka i jedne funcionalne zajednice i porodice.... user posted image

Nazalost sad moras prihvatiti situaciju kakva jeste. Reci svojima u povjerenju, da pitaju tvog decka kad ce biti svadba pa da vidis koji ce razlog njima dati, ja bar znam svog muza, s mojim roditeljima je drugaciji nego kad smo mi sami. Ali ne predaji se, ako ga zelis pored sebe, ne vrsi previse pritisak ali drzi ga pod kontrolom user posted image sredice se sve aBd user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Sunchy)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: Savjet ako moze..?
17.9.2015 23:22:54   
loptica7

IZVORNA PORUKA: minja_

Ljudi se NIKAD ne mijenjaju. Sto je - to je. Sto kolijevka zanina, lopata zakopa. Ako mozete zivjeti s nekim takvim kakav je, sa svim njegovim manama, karakterom i licnosti, zivite. Ne zanosite se idejom da se nesto sustinski moze promijeniti. Ne moze niti bi trebalo. Za zivotnog partnera se bira neko kome ne treba popravak, nadogradnja ili reprogramiranje. To je uzaludan posao. A i u nekoj tacki vremena shvatite da jednostavno nije bilo vrijedno.
Posto ste obje trudne, izvinjavam se ako sam pregrubo zvucala.
Sa dolaskom djeteta se stvari obicno usloznjavaju, rijetko popravljaju, posebno sto tad dodju do izrazaja sve razlike u shvatanju prioriteta.
Jedino sto mozete napraviti je sa sobom rascistiti s cim mozete zivjeti a s cim ne. I to je to.


Ovdje bih se slozila. Tesko ces promijeniti nekoga. Ja svog mm nisam nikada mogla promijeniti. Mislim, ima jednu manu koja mi smeta, pokusala sam govoriti ovako onako, nije bilo koristi. Dosla su djeca i to pitanje je ostalo isto.... Tek kad sam prihvatila to njegovo ponašanje i zanemarila ga...mirnije ja živim.
Kako ti je minja rekla, moras vidjet s cim mozes zivjeti, a s cim ne. Djeca ne rjesavaju pribleme odraslih. Poslije se sve vrti oko djeteta i ucinit ces sve da njemu nista ne fali, tm nece biti vazan koliko dijete.

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: Savjet ako moze..?
17.9.2015 23:26:41   
ziel

IZVORNA PORUKA: loptica7


IZVORNA PORUKA: minja_

Ljudi se NIKAD ne mijenjaju. Sto je - to je. Sto kolijevka zanina, lopata zakopa. Ako mozete zivjeti s nekim takvim kakav je, sa svim njegovim manama, karakterom i licnosti, zivite. Ne zanosite se idejom da se nesto sustinski moze promijeniti. Ne moze niti bi trebalo. Za zivotnog partnera se bira neko kome ne treba popravak, nadogradnja ili reprogramiranje. To je uzaludan posao. A i u nekoj tacki vremena shvatite da jednostavno nije bilo vrijedno.
Posto ste obje trudne, izvinjavam se ako sam pregrubo zvucala.
Sa dolaskom djeteta se stvari obicno usloznjavaju, rijetko popravljaju, posebno sto tad dodju do izrazaja sve razlike u shvatanju prioriteta.
Jedino sto mozete napraviti je sa sobom rascistiti s cim mozete zivjeti a s cim ne. I to je to.


Ovdje bih se slozila. Tesko ces promijeniti nekoga. Ja svog mm nisam nikada mogla promijeniti. Mislim, ima jednu manu koja mi smeta, pokusala sam govoriti ovako onako, nije bilo koristi. Dosla su djeca i to pitanje je ostalo isto.... Tek kad sam prihvatila to njegovo ponašanje i zanemarila ga...mirnije ja živim.
Kako ti je minja rekla, moras vidjet s cim mozes zivjeti, a s cim ne. Djeca ne rjesavaju pribleme odraslih. Poslije se sve vrti oko djeteta i ucinit ces sve da njemu nista ne fali, tm nece biti vazan koliko dijete.

Mozda se bas tako i sredi situacija user posted image mislim njoj ce dijete postati glavna briga u zivotu, nece joj biti vazan narod sta misli o tome sto ona nije udata. tezice da dijetu pruzi maximalno a otac dijeta pada u drugi plan. ali naravno tu treba on da obavi onu ocinsku ulogu da ozeni mamu od svog dijeta da mu pruze podjednaku paznju...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: Savjet ako moze..?
17.9.2015 23:34:34   
loptica7

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: loptica7


IZVORNA PORUKA: minja_

Ljudi se NIKAD ne mijenjaju. Sto je - to je. Sto kolijevka zanina, lopata zakopa. Ako mozete zivjeti s nekim takvim kakav je, sa svim njegovim manama, karakterom i licnosti, zivite. Ne zanosite se idejom da se nesto sustinski moze promijeniti. Ne moze niti bi trebalo. Za zivotnog partnera se bira neko kome ne treba popravak, nadogradnja ili reprogramiranje. To je uzaludan posao. A i u nekoj tacki vremena shvatite da jednostavno nije bilo vrijedno.
Posto ste obje trudne, izvinjavam se ako sam pregrubo zvucala.
Sa dolaskom djeteta se stvari obicno usloznjavaju, rijetko popravljaju, posebno sto tad dodju do izrazaja sve razlike u shvatanju prioriteta.
Jedino sto mozete napraviti je sa sobom rascistiti s cim mozete zivjeti a s cim ne. I to je to.


Ovdje bih se slozila. Tesko ces promijeniti nekoga. Ja svog mm nisam nikada mogla promijeniti. Mislim, ima jednu manu koja mi smeta, pokusala sam govoriti ovako onako, nije bilo koristi. Dosla su djeca i to pitanje je ostalo isto.... Tek kad sam prihvatila to njegovo ponašanje i zanemarila ga...mirnije ja živim.
Kako ti je minja rekla, moras vidjet s cim mozes zivjeti, a s cim ne. Djeca ne rjesavaju pribleme odraslih. Poslije se sve vrti oko djeteta i ucinit ces sve da njemu nista ne fali, tm nece biti vazan koliko dijete.

Mozda se bas tako i sredi situacija user posted image mislim njoj ce dijete postati glavna briga u zivotu, nece joj biti vazan narod sta misli o tome sto ona nije udata. tezice da dijetu pruzi maximalno a otac dijeta pada u drugi plan. ali naravno tu treba on da obavi onu ocinsku ulogu da ozeni mamu od svog dijeta da mu pruze podjednaku paznju...


To bi bilo najbolje, ako bi on poslije shvatio i ozenio je.
Ali ako i ne shvati, tebi ce biti vaznija sreca tvog djeteta nego to da li si s njim u braku ili ne.

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: Savjet ako moze..?
17.9.2015 23:52:51   
Galicia
Znaci da skontamo najbolje.
Ti si presla preko njegovog kurvanja. Ok.
Tebi je zivjeti s tim ne njemu.

Onda tjeras covjeka da te zeni a on tebi fino i otvoreno kaze da ne zeli brak s tobom. Ok.


I reci mi molim te vidis li ti sustinu problema? Nije on problem nego ti.

I sta to fali vanbracnoj djeci? To neki vanzemaljci ili sta?

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: Savjet ako moze..?
18.9.2015 12:39:15   
henna ze
zar komad papira nešto znači?

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: Savjet ako moze..?
18.9.2015 13:02:29   
aidana
znaci ako on zivi vani i bez papira ne mogu zivjeti skupa, vec ona moze samo vozariti sa djetetom svaka 3 mjeseca. Nije napisala u kojoj je drzavi, cini mi se, ali bi im taj papir ako nista drugo olaksao zivot.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: Savjet ako moze..?
18.9.2015 13:31:58   
ziel
IZVORNA PORUKA: aidana

znaci ako on zivi vani i bez papira ne mogu zivjeti skupa, vec ona moze samo vozariti sa djetetom svaka 3 mjeseca. Nije napisala u kojoj je drzavi, cini mi se, ali bi im taj papir ako nista drugo olaksao zivot.

Naravno. Ako on hoce svom dijetu da pruzi sve najbolje,kao sto ona govori da se on trudi sve da obezbjedi, smetace mu ta razdvojenost i na sve nacine ce pokusavati da ih dovede kod sebe. A to znaci taj papir - BRAK.

< Poruku je uredio ziel -- 18.9.2015 13:33:36 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: Savjet ako moze..?
18.9.2015 13:57:40   
Zelimo_bebu
Logicno je da brakom ocekujes neku sigurnost i za sebe i za bebu, i razmisljas ako se vjencate da ce se kaniti zena i da ce biti posvecen vama,...sigurno je da papirom necesnjegovu namjeru da izlazi i dopisuje se sa drugim zenama...nego ce te to dovesti u vece probleme...rascisti sama sa sobom pusti roditelje, svakom roditelju bi tesko palo da im dijete zivi u vanbracnoj zajednici i da ima djecu, ali pobogu to nije kraj svijeta ako si ti tako sretna zasto ne, ako si tako sigurna u njegovu ljubav onda ne vidim zasto zelis pod svaku cijenu brak? Djeca u vanbracnoj zajednici su ista kao i ova druga, zivot cak nekada bude bolji nego u braku,,,,nema tu pravila...
isto tako s druge strane ne razumijem zasto on kategoricno odbija da se ozeni...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: Savjet ako moze..?
18.9.2015 15:00:32   
Galicia
isto tako s druge strane ne razumijem zasto on kategoricno odbija da se ozeni...


Pa ustvari on njoj cini uslugu s tim sto nece da je zeni.

Ali ona je odlucila pod svaku cijenu da bude sa covjekom koji se svalera, koji ne zeli brak s njom. Nije do njega, do nje je.
I danas sutra, niko ne kaze i ta bebica kad dodje na svijet da on ne moze i nece biti dobar otac. To sto on nju ne zeli to je druga stvar i veze nema sa bebicom.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: Savjet ako moze..?
21.9.2015 10:39:47   
Alma_27
Nije problem je li to brak na papiru ili zajednicki zivot. I jedno i drugo mogu biti prelijepi ili ruzni ako ih tako napravimo.

Problem je sto se neke zena udaju s nadom da ce promijeniti muskarca. Sta se kojeg vraga vezes za njega ako ti nije dobar u startu???

Ljudi se mijenjaju, ali sporo, tesko i to samo ako sami zele.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: Savjet ako moze..?
21.9.2015 11:25:05   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Alma_27

Nije problem je li to brak na papiru ili zajednicki zivot. I jedno i drugo mogu biti prelijepi ili ruzni ako ih tako napravimo.

Problem je sto se neke zena udaju s nadom da ce promijeniti muskarca. Sta se kojeg vraga vezes za njega ako ti nije dobar u startu???

Ljudi se mijenjaju, ali sporo, tesko i to samo ako sami zele.


Slazem se.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: Savjet ako moze..?
21.9.2015 15:09:14   
Sunchy
hmmm, Cula sam bas dosta misljenja, i sta da kazem nego da djelimicno ima i istine u svemu.
Ja njega ne pokusavam vezati za sebe brakom, mi smo 3 godine skupa,zajedno smo u ovome, jedino sto je mene razocaralo je sto sam se nadala da ce on reci ok sada cemo postati roditelji, dugo smo skua,hajde da to okoncamo. Naravno da se plasim za sebe i bebicu, kako i sta dalje, da li se mogu pouzdati u njega ili ne, jer ne radi se vise o meni samo . Jesam presla sam preko njegovih gresaka, niko nije bezgrean, krecem od sebe same Moj prag tolerancije je bio oprost, ali sada je potpuno nova situacija. On pise diplomski, u mislima je koji posao da prihvati, ja razumijem njegov stress u ovom trenutku. On nikada nije rekao da ce to dijete biti samo samnom, vec jednostavno njemu je prioritet skola, i posao zasad, dok se bebac nije rodio da to sve sredi, da dijetu nista ne fali. A naravno da sam ja kao zensko razocarana time sto on voli i zeli da zivi taj moderniji nacin zivota u jednoj zajednici, a ne u braku, valjda sto sam odrasla i odgojena drugacije. Moja briga i strah su, kako da se upustim u takav zivot, da li bih trebala, pokusavam razmisljati racionalno, ali stvarno mi emocije divljaju ....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: Savjet ako moze..?
21.9.2015 15:16:51   
ziel
Draga nije niko savrsen pa ni on a ni ti... i koliko god ti ljudi govorili NIJE ON ZA TEBE, OSTAVI GA, STO GA TJERAS DA BUDE S TOBOM itd. Duplo teze bi ti bilo da ga ostavis, nego da ostanes s njim... jer je otac tog dijeta sto nosis... Kad u mislima stavim sebe na tvoje mjesto, ne bi razmisljala ni o cemu nego da ostanem sa njim, da mu dam jos tu sansu. Bar pokusaj jos jednom... Daj mu vremena da vidis kakav ce biti kada beba bude tu, da li ce onda razmisljati malo drugacije i odluciti da se skrasi sa majkom svog dijeta, da potpise taj vjencani i da ostanete tu s njim a ne da svakih 3 mj.se razdvajate...
Znam da mnogi ne dijele moje misljenje, ali i ja puno oprastam, ali da ne oprastam zivot bi mi bio haos, ko zna gdje bi bila sada, zato nas je Bog dao mekse njeznije od muskaraca da bi donekle drzale mir u kuci.

< Poruku je uredio ziel -- 21.9.2015 15:19:28 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Sunchy)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: Savjet ako moze..?
21.9.2015 15:33:10   
Galicia
Znaci savjetujete zenu da oprosti kurvanje i da se bori za porodicu dok on moodira na okolo i sebe uspjesuje a za zenu i bebu ga zaboli prangija?

Svaka cast.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: Savjet ako moze..?
21.9.2015 15:41:00   
Sunchy
Ja mogu razdvojit stvari, da on je grijesio, zezno je posteno. Ali naravno vise se ne radi o tome. Mogu ja drzati se ponosa svog i ne oprostiti nista, a on bi mozda bio idealan otac nasem dijetu. Ili mogu pokusati oprostiti, jer ne radi se vise samo o mome ili njegovom zivotu....
Odkako smo saznali da smo trudni, on se totalno posvetio da sto prije tu diplomu dobije, da se sto prije zaposli, da kupimo stan, da beba kada dodje na svijet ima sve obezbjedjeno. Naravno da ga krivim za to sto nije rekao hajdemo se prvo vjencati draga, to je ono sto mene licno boli, sto mi smeta. On je odlucio da mi zivimo skupa, samo eto vanbracno, naravno da se plasim da li je to uredu, da li to njemu daje slobodu i prostor, brak je brak, obaveza, i mozda naivno razmisljam, ali naavno da to daje jednu vrstu stabilnosti svemu, barem po meni,mozda grijesim, ne znam, nisam bila u braku, i prva mi je trudnoca, sve sto pokusavamje da napravim pravu odluku za bebu i za sebe ....

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: Savjet ako moze..?
21.9.2015 15:56:24   
bebaa
najlkakše je sve pokvariti,okrenuti leđa i otići....
ali ako ti je do nekoga stalo,u ovom slučaju još i djete je preče,onda treba imati petlje,stisnuti,pokušati sve ponovo s nadom u bolje....
i razvedeni parovi se vraćaju jedno drugom....pa zašto njemu ne dati šansu da pokuša...da se izbori za sebe,da bi njegovom djetetu,prije svega bilo bolje,pa da se onda bori za vas dvoje...
i nije sve ni u papiru....vremenom će svijet i svi tvoji zaboraviti na vaš način življenja,svijet je toliko okupiran sobom da mu vi i vaši problemi predstavljaju samo trenutno zanimanje,sočan trač i ništa drugo...jer njima ni iz džepa ni u džep....
ti se okreni sada sebi,jer zdrava mama je najbolja buduća mama....opusti se,jer pojma nemaš kako brzo prolete predstojeći mjeseci....i kako vrijeme nakon toga leti...nećeš imati vremena razmišljati...
sve dok te gleda kao ženu,majku i poštuje te ,ne brini...tvoj je.....ni jedan papir ga ne bi oprao ako čini štetu vama,djetetu,zajednici....


_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Sunchy)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: Savjet ako moze..?
21.9.2015 16:01:47   
Galicia
Sve ce doci na svoje, kad tad.

Brak nikakva garancija nije ni za sta.
Vama sretno.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: Savjet ako moze..?
21.9.2015 16:03:18   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Sve ce doci na svoje, kad tad.

Brak nikakva garancija nije ni za sta.
Vama sretno.


upravo tako....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: Savjet ako moze..?
21.9.2015 17:24:58   
ziel

IZVORNA PORUKA: Galicia

Znaci savjetujete zenu da oprosti kurvanje i da se bori za porodicu dok on moodira na okolo i sebe uspjesuje a za zenu i bebu ga zaboli prangija?

Svaka cast.

Gđa je nekoliko puta rekla da se promijenio i da se trudi oko nje i bebe koju ocekuju. Pa zasto ne dati drugu sansu? Mozda ona nema ni posao, ako ga napusti od cega mislis da ce zivjeti ona i njeno dijete? A ti najvjerovatnije imas stabilan posao od kojeg mozes hraniti i skolovati dijete pa se drzis tog misljenja OSTAVITI GA. Nije sve crno i bijelo. Ima i ono IZMEDJU.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: Savjet ako moze..?
21.9.2015 17:34:48   
Galicia
Ja nisam ni rekla da ga ostavi.
Nego rekoh da se ona zalaze i prasta ko budala a on nista. Ili ja mozda ne vidim problem oveje uopste? user posted image

I da u pravu si, ima nas koji razmisljamo glavom.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: Savjet ako moze..?
21.9.2015 17:43:38   
ziel

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja nisam ni rekla da ga ostavi.
Nego rekoh da se ona zalaze i prasta ko budala a on nista. Ili ja mozda ne vidim problem oveje uopste? user posted image

I da u pravu si, ima nas koji razmisljamo glavom.

I ja imam hB stalan posao, mogu sad da zivim sama i da hranim svoje dijete i razumijem te kad kazes da je budala sto trpi to njegovo hodanje ili sta ja znam, ali bih mu ipak dala jos jednu sansu ako se vec poceo mijenjati. Mora i tom hodanju doci kraj. A mozda je ova beba prekretnica koja mu je trebala. Nece znati ako ne ostane s njim. Ali sam i ja misljenja da ne treba trpiti maltretiranja i ponizavanja, i da imam 3 djece razvela bih se kad bih dozivjela od mm-a te neke prevare i ponizavanja. Nemamo svi isti prag tolerancije...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: Savjet ako moze..?
21.9.2015 17:47:10   
Galicia
Najbolje da se on sam ovdje oglasi i kaze zasto ne zeli da ulazi u brak. user posted image


(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: Savjet ako moze..?
1.12.2015 16:49:33   
saamy
Bila sam u dugoj vezi koja se blizila kraju,taj kraj se svodio na "prepucavanja" u medu vremenu sam pocela drugu vezu
Tadasnjem momku nisam rekla da sam bila u vezi jer sam smatrala da nema potebe i jer je i bila zavrsena tako reci.
Eh sad nakon 2 godine,ja saznam od svog muza da je njemu prosle godine moja snaha rekla kako sam bila u vezi sa momkom kad smo nas dvoje jos poceli vezu
Reko sto mi to nisi rekao prije kaze nisam zelio,cekao sam da mi kazes.
Reko da je bitno rekla bi,to je vec zavrseno prije nas.

Nista zo nebi se saznalo nego mi bili kod te snahe moje i vidim ja njih nema ja pitam brata gdje su kaze napoljj da ispuse,nema njih haj reko
Kad eto njih,i mi kuci beba mi se jnervozila ja njemu u autu sta ste pricali kaze rekla ona da si ti joj rekla kakk s o u svadi user posted image reko sto si naivan samo te navuka da cuje
Sta imas rec,ja snjkm nisam cjelu noc progovorila kaze tako eto i onda mi rece za to sta mu je rekla jos od prosle godine i on njoj rekao kako se znamo posvadat ooo reko Boze gdje ces njoj rec
Jedva ceka da cuje sta da prenese komeuser posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: Savjet ako moze..?
1.12.2015 17:23:29   
Hanady RR
Koji dio ovoga posta je stavrni problem za koji tražiš savjeta...ja nisam shvatila ništa do toga da ti je muž jaran sa snahom ( to ti do brata tvog žena)
sad to nije problem al malo šega ono odoše zet i nsha vani da pričaju nešto a brat i sestra sjede u kućiuser posted image
al ako ti je muž tetkica za takvo ''ćosanje'' šta'š saduser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *