|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 14:19:10   
alman

IZVORNA PORUKA: Pravnica


IZVORNA PORUKA: AzraB


IZVORNA PORUKA: marseljeza

Pozdrav od terminuše :) Moja beba ne želi vani ni danas, očito user posted image Joj AzraB, gdje ti sunce vidiš? U moj sarajevskom kvartu nema ga za lijeka, eto mene do tebe user posted image

Što se tiče tih slika, imam ih i ja. Imala sam i darovanje, pa su mi prijateljice između ostalog poklonile to profesionalno fotografisanje, pa će to da bude lijepa uspomena aBd :)

Jel mi ovo Pravnica na pregledu još uvijek ili se porađa? user posted image Ja ću očito zaključiti mjesec user posted image



na Ilidzi, ali se opet sakrilo user posted image
mozda se Pravnica do sad i porodila, izgleda ti zakljucujes mjesec user posted image


Drage moje, kako ste mi?
Evo ja maloprije sa pregleda... otvorena 3 prsta user posted image al bolovi su mi iregularni... znaci konstantno me boli podnustomaka... to me otvara valjda. Htjeli me ostaviti ali posto sam blizu, poslali me kuci da cekam prave bolove. Uglavnom gdje je tu je izgleda. Marseljeza... meni su takvi bolovi poceli od prvog vaginalnog pregleda, znaci to je bio okidac... hehe...

znaci jos si 2u1 a sto su ove feb bebice lijencuge male user posted image /ukljucujuci i mog malog) jedino kod Diane poranila bebicauser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 2376
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 14:30:01   
marseljeza

IZVORNA PORUKA: Pravnica


IZVORNA PORUKA: AzraB


IZVORNA PORUKA: marseljeza

Pozdrav od terminuše :) Moja beba ne želi vani ni danas, očito user posted image Joj AzraB, gdje ti sunce vidiš? U moj sarajevskom kvartu nema ga za lijeka, eto mene do tebe user posted image

Što se tiče tih slika, imam ih i ja. Imala sam i darovanje, pa su mi prijateljice između ostalog poklonile to profesionalno fotografisanje, pa će to da bude lijepa uspomena aBd :)

Jel mi ovo Pravnica na pregledu još uvijek ili se porađa? user posted image Ja ću očito zaključiti mjesec user posted image



na Ilidzi, ali se opet sakrilo user posted image
mozda se Pravnica do sad i porodila, izgleda ti zakljucujes mjesec user posted image


Drage moje, kako ste mi?
Evo ja maloprije sa pregleda... otvorena 3 prsta user posted image al bolovi su mi iregularni... znaci konstantno me boli podnustomaka... to me otvara valjda. Htjeli me ostaviti ali posto sam blizu, poslali me kuci da cekam prave bolove. Uglavnom gdje je tu je izgleda. Marseljeza... meni su takvi bolovi poceli od prvog vaginalnog pregleda, znaci to je bio okidac... hehe...


Hvala Bogu znači da ćemo uskoro slaviti dolazak još jedne bebice :) Pretpostavljam da je to okidač, zato mene još uvijek i ne gleda, bar malo, dok ne skonta kako ću se poroditi :) Javljaj nam novosti, cijeli dan mislim na tebe :)

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 2377
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 14:39:26   
bejbibi
Jao ja mislila pravnica se vec porodila a ona jos uvijek 2u1user posted image al ugl to.je to,blizi se:)...

Selzy kod tebe se bebac vec okrwnuo blago tebi...ja bas kontam ova mona cura se svugdje bacauser posted image zvrk neki izgleda al nekako se tjesim da kao drugo dinete ima forw do poroda da senamjesti..tek cu slhedece sedmice na kontrolu pa cemo vidjet sta ce rec.. Sve se nadam da ce prirodan porod biti aBd..

Azra mene bas zeza ova zgaravica,imala sam je i na.pocetku i bila je jaca.. Sad nije toliko al bas fun osjecaj:( sta god pojedem nista mi ne pase uh...rafije ne bi ni jela.. I voda me cak muci user posted image

I mene zanima kako je Samy_ lo:(( samo da se nije napatila

< Poruku je uredio bejbibi -- 26.2.2015 14:40:16 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu marseljeza)
Neposredna veza do poruke: 2378
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 14:42:12   
bejbibi
Jao kako je meni dosadan dan user posted image bas sam nekako neraspolozena fuj...samo bi lezala,nista mi se ne radi..mozda bi vani malo al ni to mi se ne da a i M kaslje tako da....ma bezveze:/

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2379
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 14:46:53   
AzraB
bejbibi kazem ti i od zraka me hvata meni se cini user posted image ali valjda je normala pred kraj trudnoce. Ja nisam imala na pocetku, samo uzasne mucnine i gadjenje prema svemu.

Selzy drago mi je da je sve proslo kako treba i da je beba okrenuta pravilno user posted image

Pravnice ja mislim da je to to i da ces se ti do veceras poroditi aBd. Sretno ti i zelim sto laksi porod, da se ne patis nimalo user posted image javljaj nam se.

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2380
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 14:59:15   
bejbibi
Normalna.je pred kraj trudnoce a evo ja sam je imala i na pocetku... Aj vjerujte zene da mi.je dosadilo biti trudnauser posted image ma u ovoj sam sva nikakva bila :(( jedva cekam aBd da sw porodim hairli....


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 2381
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 15:23:45   
Pravnica
Hvala vam drage moje na podrsci... user posted image
Naravno da cu vam se javljati, dokle god sam u prilici... jedino ako se dva dana za redom ne javim znaci da je to to. Hihihi... marseljeza navijam za tebe, pa da budemo zajedno u sobi aBd.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2382
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 15:47:08   
AzraB

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Normalna.je pred kraj trudnoce a evo ja sam je imala i na pocetku... Aj vjerujte zene da mi.je dosadilo biti trudnauser posted image ma u ovoj sam sva nikakva bila :(( jedva cekam aBd da sw porodim hairli....



meni svi govore nemoj se prepadati poroda bla bla, a ja ni ne razmisljam o tome, samo jedva cekam da izadje iz mene pa da se fino druzimo user posted image

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2383
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 17:56:13   
Selzy
AZRAB blago tebi pa se ne bojis poroda, super si, tako i treba, mene Boga mi trema lomi pravo, jos danas na ctg-u kako lezim i razmisljam primaklo se bas, neka me trema uhvatila, jos pored mene zenica ima kontrakcije ne moze da lezi, salju je u salu da se porodi, uhhh ja ko da se meni desava ahahhahah, valjda se skontam do poroda user posted image mislim skupim hrabrosti user posted image BEJBIBI draga obavezno javi je li se curica okrenula, ja sam mislila da je jos rano, alči eto cim sam usla u 9-ti on se pripremio user posted image

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 2384
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 18:52:07   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: AzraB


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Normalna.je pred kraj trudnoce a evo ja sam je imala i na pocetku... Aj vjerujte zene da mi.je dosadilo biti trudnauser posted image ma u ovoj sam sva nikakva bila :(( jedva cekam aBd da sw porodim hairli....



meni svi govore nemoj se prepadati poroda bla bla, a ja ni ne razmisljam o tome, samo jedva cekam da izadje iz mene pa da se fino druzimo user posted image



Ma sta ces se draga plasiti,najnormalnija stvar ;) aBd sve ce biti kako treba,samo je to bitno a bolovi mah zaborave se :).... Meni ke.vise toliko.ovo dosadilo da jedva cekam da se porodim aBd :)...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 2385
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 18:54:36   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Selzy

AZRAB blago tebi pa se ne bojis poroda, super si, tako i treba, mene Boga mi trema lomi pravo, jos danas na ctg-u kako lezim i razmisljam primaklo se bas, neka me trema uhvatila, jos pored mene zenica ima kontrakcije ne moze da lezi, salju je u salu da se porodi, uhhh ja ko da se meni desava ahahhahah, valjda se skontam do poroda user posted image mislim skupim hrabrosti user posted image BEJBIBI draga obavezno javi je li se curica okrenula, ja sam mislila da je jos rano, alči eto cim sam usla u 9-ti on se pripremio user posted image


Ma nemojbse plasiti draga, svakim.bolom.si.blize porodu, tako razmisljaj;)... Bice sve ok aBd...a hocu javit cu.. Bas me zanima kako cu sada na.kontrole i sta ce mi reci.. Vidjela sam da u ordinaciji ima aparat za ctg moj doktor.pa cu vjerovatno i to privatno... Vidjet cemo sta ce mi reci al vala cu trazit da mi detaljno pojasni neke stvari oko.moje situacije a ne da cekam sedmicama sfa kako..najvise me zanima mogu.li prirodno roditi pa drzite mi fige zenice moje.. Ne zelim na cr:(((

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 2386
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 19:04:50   
saamy
Hei drage moje, evo mene opet stigla sam da se javim! !
Kako ste sve nisam uspjela sve da pročitam, je li se još neka porodila?

Znate li nešto za grudi tvrde su kao kamen mlijeko ide nemogu zaustaviti nemogu se namjestiti za spavati bole kao uffff

Ljubim vas sve falilo ste za dopisivanje user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2387
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 19:24:14   
AzraB

IZVORNA PORUKA: Selzy

AZRAB blago tebi pa se ne bojis poroda, super si, tako i treba, mene Boga mi trema lomi pravo, jos danas na ctg-u kako lezim i razmisljam primaklo se bas, neka me trema uhvatila, jos pored mene zenica ima kontrakcije ne moze da lezi, salju je u salu da se porodi, uhhh ja ko da se meni desava ahahhahah, valjda se skontam do poroda user posted image mislim skupim hrabrosti user posted image BEJBIBI draga obavezno javi je li se curica okrenula, ja sam mislila da je jos rano, alči eto cim sam usla u 9-ti on se pripremio user posted image


iskreno i ne razmisljam, meni samo na pameti kako jedva cekam da izadje i da se druzimo svi zajedno. I pokreti u stomaku su nesto posebno, ali drugacije je sigurno kad je beba u tvojim rukama. Naslusala sam se svakakvih prica i iskustava, nijedna zena nije isto prosla. Neko lakse, neko teze ali sve se na kraju porodimo i dobro zavrsimo aBd.. Svjesna sam da mora boljeti, ali i drugarice koje su se vec porodile oko mene kazu da zaista vrijedi i taj bol, kasnije sve zaboravis. I mene ce sigurno neka trema opaliti kad se priblizi, ali ipak mislim da ce sve biti kako treba aBd.. Budi pozitivna i vidjet ces da ce sve aBd proci kako treba.
Kod mene beba vec 3 kontrole zaredom u pravilnom polozaju user posted image

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 2388
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 19:24:28   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: saamy

Hei drage moje, evo mene opet stigla sam da se javim! !
Kako ste sve nisam uspjela sve da pročitam, je li se još neka porodila?

Znate li nešto za grudi tvrde su kao kamen mlijeko ide nemogu zaustaviti nemogu se namjestiti za spavati bole kao uffff

Ljubim vas sve falilo ste za dopisivanje user posted image




Saamy draga kako.si, kako bebica :)))

Vidi ako imas puno.mlijeka a bebica ne moze sve podojiti onda ispumpaj mlijeko da ne bi ne daj Boze dobila kakvu upalu...tako je.moja snaha ostavila i.upalilo.joj se i.mirala na.malu.operaciju i prestala skroz sa dojenjem....slobodno uzmi.pumpu i.ispumpaj pa baci il daj kasnije bebi nek.popije, moze bit u frizideru cini mi se da prenoci.... Il ako bas puno imas baci to sto ispumpas al obavezno rastereti grudi

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 2389
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 19:26:40   
AzraB

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Selzy

AZRAB blago tebi pa se ne bojis poroda, super si, tako i treba, mene Boga mi trema lomi pravo, jos danas na ctg-u kako lezim i razmisljam primaklo se bas, neka me trema uhvatila, jos pored mene zenica ima kontrakcije ne moze da lezi, salju je u salu da se porodi, uhhh ja ko da se meni desava ahahhahah, valjda se skontam do poroda user posted image mislim skupim hrabrosti user posted image BEJBIBI draga obavezno javi je li se curica okrenula, ja sam mislila da je jos rano, alči eto cim sam usla u 9-ti on se pripremio user posted image


Ma nemojbse plasiti draga, svakim.bolom.si.blize porodu, tako razmisljaj;)... Bice sve ok aBd...a hocu javit cu.. Bas me zanima kako cu sada na.kontrole i sta ce mi reci.. Vidjela sam da u ordinaciji ima aparat za ctg moj doktor.pa cu vjerovatno i to privatno... Vidjet cemo sta ce mi reci al vala cu trazit da mi detaljno pojasni neke stvari oko.moje situacije a ne da cekam sedmicama sfa kako..najvise me zanima mogu.li prirodno roditi pa drzite mi fige zenice moje.. Ne zelim na cr:(((


bejbibi zelim da sve prodje kako treba, nadam se da ce sve biti uredu za prirodni porod. Raspitaj se dobro pa nam javi kako stvari stoje. Tebi se priblizilo, a Bgm eto marta, pa onda i ja na redu, ako jos ne odluci izaci prije user posted image

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2390
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 19:27:07   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: AzraB


IZVORNA PORUKA: Selzy

AZRAB blago tebi pa se ne bojis poroda, super si, tako i treba, mene Boga mi trema lomi pravo, jos danas na ctg-u kako lezim i razmisljam primaklo se bas, neka me trema uhvatila, jos pored mene zenica ima kontrakcije ne moze da lezi, salju je u salu da se porodi, uhhh ja ko da se meni desava ahahhahah, valjda se skontam do poroda user posted image mislim skupim hrabrosti user posted image BEJBIBI draga obavezno javi je li se curica okrenula, ja sam mislila da je jos rano, alči eto cim sam usla u 9-ti on se pripremio user posted image


iskreno i ne razmisljam, meni samo na pameti kako jedva cekam da izadje i da se druzimo svi zajedno. I pokreti u stomaku su nesto posebno, ali drugacije je sigurno kad je beba u tvojim rukama. Naslusala sam se svakakvih prica i iskustava, nijedna zena nije isto prosla. Neko lakse, neko teze ali sve se na kraju porodimo i dobro zavrsimo aBd.. Svjesna sam da mora boljeti, ali i drugarice koje su se vec porodile oko mene kazu da zaista vrijedi i taj bol, kasnije sve zaboravis. I mene ce sigurno neka trema opaliti kad se priblizi, ali ipak mislim da ce sve biti kako treba aBd.. Budi pozitivna i vidjet ces da ce sve aBd proci kako treba.
Kod mene beba vec 3 kontrole zaredom u pravilnom polozaju user posted image


Svi.porodjajni.bolovi automatski prestanu.kad beba izadje:) tako da cete molit sto prije da izadje heheh.zaborave se ti bolovi;)


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 2391
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 19:29:00   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: AzraB


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Selzy

AZRAB blago tebi pa se ne bojis poroda, super si, tako i treba, mene Boga mi trema lomi pravo, jos danas na ctg-u kako lezim i razmisljam primaklo se bas, neka me trema uhvatila, jos pored mene zenica ima kontrakcije ne moze da lezi, salju je u salu da se porodi, uhhh ja ko da se meni desava ahahhahah, valjda se skontam do poroda user posted image mislim skupim hrabrosti user posted image BEJBIBI draga obavezno javi je li se curica okrenula, ja sam mislila da je jos rano, alči eto cim sam usla u 9-ti on se pripremio user posted image


Ma nemojbse plasiti draga, svakim.bolom.si.blize porodu, tako razmisljaj;)... Bice sve ok aBd...a hocu javit cu.. Bas me zanima kako cu sada na.kontrole i sta ce mi reci.. Vidjela sam da u ordinaciji ima aparat za ctg moj doktor.pa cu vjerovatno i to privatno... Vidjet cemo sta ce mi reci al vala cu trazit da mi detaljno pojasni neke stvari oko.moje situacije a ne da cekam sedmicama sfa kako..najvise me zanima mogu.li prirodno roditi pa drzite mi fige zenice moje.. Ne zelim na cr:(((


bejbibi zelim da sve prodje kako treba, nadam se da ce sve biti uredu za prirodni porod. Raspitaj se dobro pa nam javi kako stvari stoje. Tebi se priblizilo, a Bgm eto marta, pa onda i ja na redu, ako jos ne odluci izaci prije user posted image



Hocu draga odmah javljam.vama user posted image bas me zanima sta ce reci :) al tek naredne sedmice cu se naruciti, ako se ne.porodim dotad hehwh....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 2392
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 19:38:29   
rose
pozz zene..ja s kontrole...izgleda da imamo cundaru user posted image cak sam i ja skontala da ima user posted image elem znat cemo kasnije nekad nakon amno sa sigurnoscu aBd user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2393
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 19:45:23   
AzraB
nek su nama bebice zive i zdrave aBd a i mi s njima, a kad cemo se poroditi to samo kad one odluce user posted image

rose bravo za cunu user posted image neka malo za promjenu, vecinom su nam pisuljice kako moj dr kaze user posted image

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2394
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 19:51:47   
rose

IZVORNA PORUKA: AzraB

nek su nama bebice zive i zdrave aBd a i mi s njima, a kad cemo se poroditi to samo kad one odluce user posted image

rose bravo za cunu user posted image neka malo za promjenu, vecinom su nam pisuljice kako moj dr kaze user posted image


hehe bilo bi mi lakse s pisuljicom...znam kako funkcionisu user posted image ovaj mali ce nam okrenuti sve naglavacke aBd user posted image

vec kontam kako cu one njene haljinice i divne curske stvarcice tusnuti preko fb da kupim njemu frajerske stvari user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 2395
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 19:55:40   
Selzy
A Bejbibi zasto ne bi islo prirodno!?? jel zbog toga sto ne znas hoce li se beba okrenuti ili?? ma bit ce to dobro ako Bog da, navijamo za prirodan porod user posted image Azra bravo zanase bebice user posted image user posted image ma ja sam ti inace uvijek pozitivna i optimista vjeciti, ali ovakve situacije kad ne znam sta me ceka, aa jos se naslusala svega, onda je to jace od mene, ali eto sto kaze bejbibi jedva cekam da se sto prije porodim, da sve zavrsi kako treba ako Bog da user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2396
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 19:58:33   
AzraB
Selzy ne znam ni ja sta me ceka, nemam pooojma hahahahah ali sigurno ce to sve biti dobro aBd, nama zenama je to po prirodi tako...

joj zene drage mene toliko bole grudi zadnjih par dana, ne znam sta cu sa sebe user posted image

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 2397
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 20:16:21   
Selzy
Azra mene po nekad prozigaju, a ne bole me, meni kolostrum curka od 7-og mjeseca, vjerovatno zlijezde rade svoje, kolostrum ti nadolazi user posted image mah bit ce kako bude, ugl. prezivjet cemo pa cemo pricati user posted image gdje ti vodis trudnocu, jesi li na jezeru ili u vojnoj?

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 2398
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 20:22:38   
AzraB
mani jos nista ne curi, ali me bole, pa valjda je to to... a trudnocu vodim privatno i imam jos jednu kontrolu, a dalje cu na Jezero i tamo planiram porod aBd, vec se raspitujem za doktore i to sta mi treba da ne bude sve ono 5 do 12 user posted image

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 2399
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 20:50:22   
saamy
BEJBI kako si mi ti?kako se osjećaš, jeli još uvijek peres, kuhas 100 na sat user posted image
Babica mi dozvoli 2 sata odspavati ostalo diktira vrijeme haha,razmišljala sam o toj pumpici ali mi sestra u bolnici reče ako koristim više će ići,danas sam uzela rukama istiskat al opet bolno kažem mm ti na jednu bebi na drugu stranu on ne želi da proba ahaha

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 2400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *