|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 21:04:20   
bejbibi
Selzy pa mislim da zbog toga sto je zatkom, sta god to znacilo ne razumijem se.. Znam da mi je dr na pocetku rekao kao to moze otezati prirodni.porod pa moze kao do cr doc a ja ne zelim nikako cr:(((((

Azra menw bradavice bas bole,osjetljive uh... A nemam kolostrum nit mw grudi zigaju,iato mi je tako bilo u prvoj trudnoci i imala sam mlijeka
A sad imam neki osjecaj da ce sve biti naopako :((.. Da necu imati mlijeka,da cu na cr..... Jer mi jw od pocwtka ova trudnoca skroz drugcija... Tako bih voljela da je ko prva sve :(.. Da ide prirodno,da dojim normalno....

Rose ma snaci ces se s cunom..lakse je kod ciscenja vjeruj ( kolko sam ja citala teze je zensko dinete custiti i odrzavati nego musko)

Saamy tacno da od pumpice nadolazi,to je isto ko kad dinete doji ali se i oslobodi vjeruj...meni kad bi tako nadolazilo mlijeko, ziga svw,curi na sve strane a recimo M samo sfo je dojio onda ja fino pumpicu, ispumpam i znas kako je lakse Bogami...poslusaj me i probaj to lakse ce ri biti

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 2401
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 21:43:15   
rose
hehe ko meni ova sto je drugacija...grudi me bole od pocetka bez prestanka...a ne jede mi se slatko svaki dan ko sa S...a keks...drugaciji je...nesto mi bas mrsko ovaj put user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2402
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 22:58:53   
bejbibi
I meni je keks mrzak u ovoj trudnociuser posted image ma sad mi sve obrnuto od prve trudnoce...sebi sam ruzna,lijena,bez kondicije...pa ja ne.mogu dvadesetak minuta prosetati a da me ne zaboli stomakuser posted image u prvoj trudnocj sam do zadnjeg dana samo hodala, puna elana... A sad user posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2403
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 23:10:04   
Bella.88
veče buhtliceuser posted image

pročitala samo dvije zadnje strane,nisam upratila je li se ko porodio?
nadam ste da ste mi sve dobro i da vas male bebare tukuuser posted image

meni juče divan danuser posted image
bila na kontrolu i sve je ok.,za par dana trebam i na GAK,rez se ne razvlači preterano zasad mirujeuser posted image
mama mi došla
odobrili nam kredit za stan


sinoć noć užasna,nisam nikako spavala,imala bol u lijevoj nozi i još uvek imam,satra meuser posted image
uspavala malog i sedim na jednom mestu već dva sata,ne mogu ništa uradit oči mi se sklapaju i noga me boli,čekam muža,pa idem na spavanje

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2404
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
26.2.2015 23:16:16   
Bella.88

IZVORNA PORUKA: saamy

Hei drage moje, evo mene opet stigla sam da se javim! !
Kako ste sve nisam uspjela sve da pročitam, je li se još neka porodila?

Znate li nešto za grudi tvrde su kao kamen mlijeko ide nemogu zaustaviti nemogu se namjestiti za spavati bole kao uffff

Ljubim vas sve falilo ste za dopisivanje user posted image


najbolje izdoji malo ručno da pritisak popusti,pumpicu možeš takođe koristit ALI samo malo izdoji
ionako ti je sad povećana produkcija,sa pumpicom samo možeš navuć još više mlijeka
između podoja možeš staviti obloge od hladnog izgnječenog kupusa(na bradavicu ne),ne duže od pola sta i ne duže 8 sati dnevno jer smanjuje produkciju
za početak je normalno da imaš puno mlijeka,ponuda i potražnja se uspostavlja oko40-60 dana po porodu
samo pazi da ti se dojke ne upale,ako napipaš kakvu kvržicu odmah masiraj i razbijaj da ne fasuješ mastitis
sretno mila

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 2405
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 1:08:21   
Marien
Zenice moje da vas pozdravim, da me ne zaboravite, pa lete ovi termini ko ludi, sad gledam, dobili smo novih beba, primicu se novi, masala!
Cestitam prinove, cestitam godisnjicu i divan je onaj poklon-kompletic! Moj muz je za godisnjicu braka dobio upakovan pozitivan test za trudnocu, mislim da mu bolje od tog nisam mogla pokloniti user posted image user posted image
Ja sam bila na kontroli, beba je okrenuta za porod i bas pritisce, ne vidi se grlic, moram mirovati da ne bi ranije krenula a vala i osjecam jace bolove, da je meni dogurati do termina, cini mi se da se ne bih bunila ni da prenesem :)
Marselljeza jel to rece da si u Hrasnom? Pa skupa cemo u setnje po Vilsu samo ce tvoja bebica biti starija.
Rose, rekoh ja tebi da cuvas tu garderobu za curu, ima dobrovoljaca :) Na facebooku pokrenuta super grupa- Mama-mami, prodaja i poklanjanje djecijih stvari, divno funkcionise.
Ima li ko prijedlog za sutrasnji rucak?
Bejbibi, ti si nam glavna pisalica, kad rodis falices nam ali da ti akobogda dobro i hairli prodjes a i mi sve :)
Alman, Scarlett maksuz poljupci za vas a ljubim i ostale zenice, cuvajte se i mazite pupe/bebe!

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 2406
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 1:55:57   
alman
sta je ovo nema nocnih ptica user posted image ja nesto ne mogu zaspati gledala neki film al odoh sad da legne glava me vec pocinje boliti ne znam kako cu ujutro ustatiuser posted image

marien imas i ti veliki user posted image , miroj draga vise, a danas sam i ja na fb gledala tu grupu bas super ima svasta, dosta kvalitetnih stvarcica, vecinom za male bebice user posted image



_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Marien)
Neposredna veza do poruke: 2407
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 3:35:07   
Selzy
Ja malo odspavala i razbudila se, dok odem u wc po sto puta nije ni cudo, a draga bejbibi pa imas jos vremena da se beba okrene, nekad se znaju okrenuti par sati prije poroda, nista to ne mora da znaci, samo polahko i ne sikiraj se user posted image

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2408
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 6:55:44   
bejbibi
Jutro zenice, jeste se naspavale??? Ja nisam bas,mozda opet legnem..sad me nos i kihanje probudilo....i pomalo kasljucam :( moram ovo sprineciti inace sam nadrljala...nije previse pa cu probatj sa cajevima a ne znam bil popjla i jedan padacetamoluser posted image radi preventive il ne??? Plz recite mi...znaci kisem i nos curi pomalo i pomalo kasljucam al nine strasno..nego osjecam napettost u usima,svrbe me i pritisak u grlu ko da ce zabolit ( al nista zasad ne boli, vec svrbi).... Mozda za poceyak.puno caja, limuna,bijelog luka a??!



_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 2409
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 9:30:19   
farmacojtishe
Pozdrav svim trudnicama, imala bih jednu molbu, ako nije problem, da odvojite malo vremena i popunite ovu anketu. Tiče se prehrane u trudnoći i potrebno je za izradu diplomskog rada.Ukoliko znate još neku trudnicu, zamolila bih da i njima proslijedite i još jedna napomena, trudnice moraju biti iz BiH. Hvala vam unaprijed. user posted image
https://docs.google.com/forms/d/1u_Hh-_RCcbM1HC7n0azpz9oNMfYHvSOGu-1XII2LyoY/viewform

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2410
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 9:44:51   
Selzy
Bejbibi draga da ti nece preci od malog user posted image pokusaj cajevima, limunadom, sto vise voca, pa ako ne daj Boze dobijes temperaturu onda popij paracetamol, ja sam imala virus u 7-mom mjesecu i temp. mi bila 38 sa 5 i sve zivo sam pokusala, sirce, senf, rakija na noge, limunade, cajevi, ali temp.nije spadala dok nisam popila paracetamol, sreca od jednog mi je spala..

(odgovor članu farmacojtishe)
Neposredna veza do poruke: 2411
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 10:06:41   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Selzy

Bejbibi draga da ti nece preci od malog user posted image pokusaj cajevima, limunadom, sto vise voca, pa ako ne daj Boze dobijes temperaturu onda popij paracetamol, ja sam imala virus u 7-mom mjesecu i temp. mi bila 38 sa 5 i sve zivo sam pokusala, sirce, senf, rakija na noge, limunade, cajevi, ali temp.nije spadala dok nisam popila paracetamol, sreca od jednog mi je spala..



Pa jest vjerovatno od njega.. Al nije jos strasno..vise kisem,pa cu probat cajom odblimuna... Nadam se da me nece strefit temp, od kad znam za sebw nisam je imala pa nadam se da sam bafem imuna na touser posted image ...uh nadam se da se necu sta gore razbit, M jos uvijek bolestan, kaslje pa.moram.oko.njega a i mogu se poroditi u medjuvremenu hehhwh...

Kod nas vrijeme tmurno al nadam se da nece biti kise da mogu malo izac.. Evo nas u kuci citavu sedmicu skoro osim kod dr kad smo isli...

Rucak ne znam sta cu... Skontat cu nesto.odo sad neafo pojest gladna sam

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 2412
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 10:34:19   
Pravnica
Caaao cao. Evo mene opet sa kontrole i ctg-a. Stanje isto kao jucer... a sinoc sam imala bas bolove u stomaku... i iz ledja na svaka dva sata. Znaci jos uvijek cekam... kad beba naumi izaci user posted image Marseljeza, kakvo je stanje kod tebe?

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2413
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 10:44:50   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Pravnica

Caaao cao. Evo mene opet sa kontrole i ctg-a. Stanje isto kao jucer... a sinoc sam imala bas bolove u stomaku... i iz ledja na svaka dva sata. Znaci jos uvijek cekam... kad beba naumi izaci user posted image Marseljeza, kakvo je stanje kod tebe?

Samo prati sad bolove..bas me zanima hoce li se povecati i biti cesci :).. Sretno u svakom slucajunadam se da je to to :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 2414
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 11:17:47   
rose

IZVORNA PORUKA: Marien

Zenice moje da vas pozdravim, da me ne zaboravite, pa lete ovi termini ko ludi, sad gledam, dobili smo novih beba, primicu se novi, masala!
Cestitam prinove, cestitam godisnjicu i divan je onaj poklon-kompletic! Moj muz je za godisnjicu braka dobio upakovan pozitivan test za trudnocu, mislim da mu bolje od tog nisam mogla pokloniti user posted image user posted image
Ja sam bila na kontroli, beba je okrenuta za porod i bas pritisce, ne vidi se grlic, moram mirovati da ne bi ranije krenula a vala i osjecam jace bolove, da je meni dogurati do termina, cini mi se da se ne bih bunila ni da prenesem :)
Marselljeza jel to rece da si u Hrasnom? Pa skupa cemo u setnje po Vilsu samo ce tvoja bebica biti starija.
Rose, rekoh ja tebi da cuvas tu garderobu za curu, ima dobrovoljaca :) Na facebooku pokrenuta super grupa- Mama-mami, prodaja i poklanjanje djecijih stvari, divno funkcionise.
Ima li ko prijedlog za sutrasnji rucak?
Bejbibi, ti si nam glavna pisalica, kad rodis falices nam ali da ti akobogda dobro i hairli prodjes a i mi sve :)
Alman, Scarlett maksuz poljupci za vas a ljubim i ostale zenice, cuvajte se i mazite pupe/bebe!



na tu grupu i mislim...primarno prodaja user posted image ima predobrih stvari fantasticno ocuvanih ali to tek kad budemo 100% sigurni...za sada ta robica seta do jetrve i meni se vraca user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Marien)
Neposredna veza do poruke: 2415
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 11:31:16   
bejbibi
Ej drage moje jel.koja cula za Nistatin Mast?? Jedna poznanica mi je rwkla da je njoj dr prepisala to u devwtom da se maze da ne bi pucala dole i stvarno kaze da nije nit su je sijekli pa kontam uzet

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2416
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 12:09:51   
AzraB
Dancek drage moje user posted image

mm danas odmara pa sam se malo razlijenila. On ode na dzumu, pa reko da iskoristim vrijeme da vidim sta se ovdje desava jutros, jel se koja porodila i tako user posted image vidim nije se nista desilo od sinoc.

bejbibi ja sam popila preksinoc jedan paracetamol al zato sto me sve zivo pocelo boljeti i ono kao da ce temperatura. Umotala se u jorgan i preznojila, jucer ustala kao nova. Sad samo pomalo kasljem i nos zacepljen ali to dok samo ne prodje nece mi nista pomoci osim malo vitamina i caja. Za tu mast nisam cula, jesam citala za onu masazu prije poroda kao da sprecava pucanje medjice, eh sad ne znam...vrijedi sve probati.

Selzy idem i ja stalno u wc. user posted image Bar 3 puta u toku noci, a tek je pocelo user posted image Do sad sam sve super spavala i nista mi nije smetalo, ali kako ulazim u deveti sve mi nesto teze. Da ne pricam kako spavam divno pa se ukocim na jednoj strani i konstantno se budim s bolom u lijevoj preponi, popusti kad se malo aktiviram.

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2417
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 12:22:36   
alman
kako ste mi sve redom, vidim neke se naspavale neke nisu, ima i bolesnih, jos uvijek vladaju viroze.

bejbibi probaj iscjediti jedan limun i staviti jednu veliku kasiku meda i to ujednaci i popij meni je to pomagala, a za kasalj imam jedan recept koji stvarno ublazava kasalj i pomaze da sazrije pa da se iskaslje a mozs ga davati i malom, ugrije se jedna solja mlijeka i u ju stavis kasikicu meda i masikicu maslaca kad se to malo prohladi, dodas umuceno zumance sa malom kasikicom sodebikarbone i to sve sjedinis i popijes, nije uopste betli lijepog je ukusa i trebalo bi ga piti najmanje 5 noci pred spavanje.user posted image

ja sam danas bas nagodna evo sve poradila usisala masina sarenog oprala, sad pere bijeli, rucaku grah se ured skuhao hljeb gotov, jos mi je kupatilo ostalo sad cu i njeg dok se nisam razlijenila user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 2418
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 12:24:13   
lala88
gdje ste se razbjezale zenice, onda cu i ja samo mahnuti i pobjego user posted image user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2419
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 12:29:36   
anitaa
Evo i ja da mahnem, na pauzi gledala robu za trudnice, onu od prije 4 godine nisam ni probala, malo drukčiji su mi sad gabariti :-) , ili je vruće u buticima ili je do mene, izletjeh na zrak glavom bez obzira...kuku, šta će tek poslije biti...

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 2420
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 12:30:43   
rose

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Ej drage moje jel.koja cula za Nistatin Mast?? Jedna poznanica mi je rwkla da je njoj dr prepisala to u devwtom da se maze da ne bi pucala dole i stvarno kaze da nije nit su je sijekli pa kontam uzet



nistatin je za gljivice

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2421
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 12:39:36   
rose

IZVORNA PORUKA: anitaa

Evo i ja da mahnem, na pauzi gledala robu za trudnice, onu od prije 4 godine nisam ni probala, malo drukčiji su mi sad gabariti :-) , ili je vruće u buticima ili je do mene, izletjeh na zrak glavom bez obzira...kuku, šta će tek poslije biti...



ja se uzdam u to da ce mi moci opno od prije 4.5 godine user posted image s obzirom da sam trudnicke farmerke nosila do tezine od 90 kg...trebalo bi da moze user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 2422
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 13:01:06   
anitaa
Ja sam krenula s nekih 65,66 kg i dugo smo bile za pohvalu i ja i beba, istina ona je bila duga, muške građe (što mi doktorica i za ovu bebu govori )...a na kraju ja ne znam šta se dogodilo, zadnjih mjesec i po prije poroda, nakon što je vaga pokazala 90 kg odbijala sam da stanem na nju, beba posta džambo beba na dan termina 4 kg, rodila se 12 dana poslije termina ravno 4,5 kg...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2423
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 14:02:02   
rose
ja prosli put startala sa 71 kg i nagurala na 90...koliko znam user posted image S prenesena 6 dana i imala 3400...standardica


sad sam startala sa 75 kg...nadam se da necu preci 90 user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 2424
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 14:18:34   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: alman

kako ste mi sve redom, vidim neke se naspavale neke nisu, ima i bolesnih, jos uvijek vladaju viroze.

bejbibi probaj iscjediti jedan limun i staviti jednu veliku kasiku meda i to ujednaci i popij meni je to pomagala, a za kasalj imam jedan recept koji stvarno ublazava kasalj i pomaze da sazrije pa da se iskaslje a mozs ga davati i malom, ugrije se jedna solja mlijeka i u ju stavis kasikicu meda i masikicu maslaca kad se to malo prohladi, dodas umuceno zumance sa malom kasikicom sodebikarbone i to sve sjedinis i popijes, nije uopste betli lijepog je ukusa i trebalo bi ga piti najmanje 5 noci pred spavanje.user posted image

ja sam danas bas nagodna evo sve poradila usisala masina sarenog oprala, sad pere bijeli, rucaku grah se ured skuhao hljeb gotov, jos mi je kupatilo ostalo sad cu i njeg dok se nisam razlijenila user posted image



Hvala draga,bas ci probati to za kasalj i M cu dati..znaci mogu i djeca i trudnice??? Imas li sta za zapusen nos..bas ga muci a ne zna ispuhat :(

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *