|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
21.10.2008 11:03:30   
tresnjicaaa
Zna li neko da li na taj porodaj u vodi mogu ici trudnice koje su prethodni porodaj imali na carski?

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu Anais)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
21.10.2008 21:09:23   
nat
Tu sam, tu sam... ali nemam jos nikakvih vijesti- sve cekam trudove... Na zadnjem pregledu u subotu sam bila otvorena 4 cm, pa sam mislila sad ce to,ali jos nista. Vec me hvata nervoza od cekanja, a tek jedan dan od termina prosao... Sutra idem na ctg, pa cu vidjeti sta ce reci.
Veliki pozz svimauser posted image

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
21.10.2008 21:11:23   
Emina*
Zelim ti puno srece nat user posted image  user posted image
Svaka cast kad si odlucila tako......


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu nat)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
21.10.2008 21:13:07   
nat
Hvala Emina, nadam se da ce se odluka pokazati ispravnom.
pozz

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
21.10.2008 21:13:40   
Amela V.
I ja ti zelim puno srece, da ti porod sto brze i lakse prodje i da sukoro ako Bog da uzivas sa svojom bebicom

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
4.11.2008 9:10:36   
ringeraja
Vidim da postoji ova tema...
I ja sam planirala porod u vodi, ako Bog da. Nekako mi deluje "opustajuce" i lakse za podnosenje trudova.
Jos uvek ne znam kako to sve ide u Svedskoj, ali je sigurno da takve porodjaje vec godinama uspesno rade.
Danas cu se na pregledu raspitati o uslovima, postupku i sl.
Ako ima neko iskustva sa istim, a da je u Svedskoj, nek se javi.user posted image
 

< Poruku je uredio Dina RR -- 9.12.2008 18:57:30 >


_____________________________

"Stpljivo podnositi i prastati, - tako treba svako pametan postupiti!"

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
18.11.2008 20:19:16   
nat
e ja planirala taj porod u vodi- i mislila bice 100%, ali eto na kraju sam se porodila prirodno. stigla u bolnicu u pola 4 ujutro, otvorena skoro 9 prstiju, pa dr rekao da nema potrebe da me priprema za vodu, puni kadu i tako to, kad samo sto se nisam porodila. tako je i bilo- u pola 6 se rodila moja curicauser posted image - tako da vam na zalost ne mogu opisati svoje iskustvo iz kadeuser posted image .
pozz svima i puno srece kako god se poradjaleuser posted image

< Poruku je uredio Dina RR -- 9.12.2008 18:57:53 >

(odgovor članu ringeraja)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
18.11.2008 22:12:55   
najjda
jedna moja rodica u austriji  prvi put se porodila prirodno a drugi put u vodi i ona kaze da je skoro isto samo u vodi se malo smrznes pa ti to odvuce pažnju da nemisliš na trudove bar je njoj tako bilo  i  kaze da se baš iznenadila jer su joj svi pricali da je puno lakse ...misli da je slabic pa joj se cinilo isto ...al eto ko zan nekom je lakse a nekom nije

< Poruku je uredio Dina RR -- 9.12.2008 18:58:24 >


_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu nat)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
3.12.2008 15:19:10   
Anais
još uvjek nemamo nikog svježeg iz opšte bolnice
da se javi sa poroda u vodi user posted image

ja planiram, idem od sljedeće sedmice na te neke testove koje treba uraditi, pa ćemo vidjeti ... a tako bih voljela čuti iz prve ruke neko iskustvo user posted image


< Poruku je uredio Dina RR -- 9.12.2008 18:58:35 >

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
3.12.2008 15:56:38   
neki
I ja bih voljela cuti iskustva.Planiram ovih dana kad budem isla na kontrolu,da se raspitam kod doktora u vezi poroda u vodi.Vidjecemo sta ce bitiuser posted image

< Poruku je uredio Dina RR -- 9.12.2008 18:57:14 >

(odgovor članu Anais)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
3.12.2008 16:38:36   
emina_h
I ja sam bila pravo zainteresirana za porod u vodi,ali kod kojeg god da sam se doktora informisala nasli su stotinu razloga protiv,tako da je to izgleda vise kao reklama.

< Poruku je uredio Dina RR -- 9.12.2008 18:57:01 >

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
4.12.2008 16:57:33   
škorpija
Moja prijateljica s posla se prije 20 dana porodila u vodi u Općoj bolnici i kaže da joj je bilo super, ništa je nije boljelo, a da su doktorica i sestre prljubazni, uopšte odušvljena je atmosferom. No, kaže da je prije poroda mjesec dana vadila svakave nalaze jer sve mora biti cakup-pakum ako želiš porod u vodi. I da poslije je dobila čini mi se ešerihiju koli i nije sigurna od čega, ali postoji mogućnost da se zarazila u kadi za porođaj, barem ona na to sumnja

< Poruku je uredio Dina RR -- 9.12.2008 18:53:05 >

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
4.12.2008 20:11:57   
Anais
ešerihiju možeš pokupiti po našim bolnicama inače ...  ne mora biti da je do vode, mada ne znaci da nije ... drago mi je da iskustvo poroda bilo pozitivno za nju ... znači isplate se raditi svi ti nalazi .. ja krecem sljedece sedmice s time, pa cemo vidjeti sta ce na kraju biti user posted image

< Poruku je uredio Dina RR -- 9.12.2008 18:24:51 >

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
4.12.2008 20:27:59   
larina
u njemackoj to nude bolnice i zene se normalno poradaju u vodi,a da su sta dobile to neznam.ja kad sam otisla da se prijavim za porod meni su isto to pokazali,tu kadu,pa isto moze se i na stolici poroditi tj.sjedeci,lezeci i na meni je bilo da izaberem,ja sam ipak izabrala lezeci i odlicno sam prosla,imala sam lahke i brze porode i sto mi je najvise drago je sto me nisu sjekli dole-toga sam se bojala,zato sam se mazala od 7 mj.sa posebnim uljem i vjerovatno zbog toga nisu imali potrebu da me rezuuser posted image

< Poruku je uredio Dina RR -- 9.12.2008 18:24:32 >

(odgovor članu Anais)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
9.12.2008 18:16:36   
dina_89
IZVORNA PORUKA: larina

u njemackoj to nude bolnice i zene se normalno poradaju u vodi,a da su sta dobile to neznam.ja kad sam otisla da se prijavim za porod meni su isto to pokazali,tu kadu,pa isto moze se i na stolici poroditi tj.sjedeci,lezeci i na meni je bilo da izaberem,ja sam ipak izabrala lezeci i odlicno sam prosla,imala sam lahke i brze porode i sto mi je najvise drago je sto me nisu sjekli dole-toga sam se bojala,zato sam se mazala od 7 mj.sa posebnim uljem i vjerovatno zbog toga nisu imali potrebu da me rezuuser posted image


blago tebi kad mozes tako birati a moram priznati da i mene jako strah upravo toge, nezelim da me sjekuuser posted image user posted image user posted image  mozes li molim te napisti koja si ulja koristila i ja bi to probala

< Poruku je uredio Dina RR -- 9.12.2008 18:24:16 >

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
9.12.2008 20:18:16   
mnn
baš sad čitam o tome.koje ulje je to, i mene zanima...ne bih htjela da me režu...user posted image  ako ne moraju.

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
9.12.2008 20:44:53   
larina
weizenkeimeöl-meni je to ulje preporucila doktorica i ja sam ga kupila u jednoj velikoj samoposluzi gdje stoje razna uja.neznam kako se zove na bosanskom-to su uglavnom neke zitarice i znam da sadrzi puno vitamina E i koristi se u izhrani-mozda neko zna kako se to i na bosanskom zove ili ako imate nekog u njemackoj pitajte.ali jos postoji ulje posebno koje je namjenjeno za mazanje pred porod neznam kako se zove ali se moze za to u apoteci informisati-mozda ga ima i u bosni,a ja cu pogledati na gogle pa ako sta nadem javit cu.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
9.12.2008 20:57:23   
mnn
gracie tanteuser posted image budem ja pitala u ljekarni za to ulje...imaju ga sigurno...pa javim kako se zove na hrvatskom...mora biti neki naziv jer ja i njemački.user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
9.12.2008 21:20:13   
larina
ja mislim od psenicnih klica ulje ima i u hrvatskoj sigurno-pogledaj u nekoj velikoj prodavnici gdje stoje ulja,gdje ima veliki izbor,a ono posebno ulje se zove dam masaza ulje proizvodac weleda sigurno ga ima i tamo kosta oko 8-9 eura u apoteci-ubacit cu slike

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
27.2.2009 20:57:03   
dina_89
jos uvjek nemamo nikog da nam prenese iskustva poroda u vodi, a imali neko broj ginekologije u sarajevu gdje se radi taj porod ja bi nazvala da se raspitam da li je ikako moguce posto nisam iz sarajeva ali onaj zadnji mjesec i preselila bi se user posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
27.2.2009 21:01:11   
ElmaB
Evo ti broj Opce bolnice, i trazi da te spoje sa ginekologijom 033/285-100, a ovo je broj porodjajnog, direktni, pa nazovi 033/285-287!



_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
27.2.2009 21:03:50   
dina_89
hvala puno na exspres brzom odgovoruuser posted image

srce si

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
7.3.2009 12:28:50   
mamin_zivot
koliko kosta porod u vodi?? user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
7.3.2009 13:40:23   
Anoniman
besplatno ako si osigurana

(odgovor članu mamin_zivot)
  Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
7.3.2009 13:47:23   
mukica
Posto su slabi sa kadrom moras im najaviti mjesec prije poroda i ako si zdrava sto posto mozes ici sa porodom u vodi......

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *