|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  105 106 [107] 108 109   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 18:24:34   
*pcelica*
Alman user posted image za kontrolu.
Evo i mene s kontrole. Sve skolski. Bebica se smjestila poprecno pa su me izmaltretirali dok su sve mjere uzeli. Bas nekakvo tvrdoglavo dijete. Nikad na pregledu nece da suradjuje user posted image . Elem malkice me naruzila jer mi je kilaza ista kao i prije mjesec dana. Ali sam obecala da cu se popraviti user posted image
LTM ja cu stvarno morati poslati mail nobilu i prolom vodi. Da zeno makar koju kintu zaradis koliko ih reklamiras user posted image I ja kad samnekim proizvodom zadovoljna hvalim ga na sva usta. Samo sto ne pocnem ga nosati sa sobom pa ko u onoj reklami za perwol izvucem iz torbe user posted image

< Poruku je uredio *pcelica* -- 29.5.2015 18:27:51 >


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2651
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 18:36:56   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Alman user posted image za kontrolu.
Evo i mene s kontrole. Sve skolski. Bebica se smjestila poprecno pa su me izmaltretirali dok su sve mjere uzeli. Bas nekakvo tvrdoglavo dijete. Nikad na pregledu nece da suradjuje user posted image . Elem malkice me naruzila jer mi je kilaza ista kao i prije mjesec dana. Ali sam obecala da cu se popraviti user posted image
LTM ja cu stvarno morati poslati mail nobilu i prolom vodi. Da zeno makar koju kintu zaradis koliko ih reklamiras user posted image I ja kad samnekim proizvodom zadovoljna hvalim ga na sva usta. Samo sto ne pocnem ga nosati sa sobom pa ko u onoj reklami za perwol izvucem iz torbe user posted image


user posted image user posted image za kontrolu i bebicu, nisam ni sumnjala user posted image

Sto se tice prolom vode ja nju i nosam sa sobom user posted image a nobilom sam zaista prezadovoljna, i cijenom i kvalitetom a prvenstveno koliko su ljubazni, strpljivi i nagodni. Prosto ostavi tako jak dojam na covjeka kad su ljudi nagodni.
Prvi put je suprug sam isao, ja se tek porodila, on kupio madrac i posteljinu i tad rece da su divni. Sad za krevet smo se samo vise uvjerili. A volim i kad je domace a kvalitetno!

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2652
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 19:07:50   
alman

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Za kontrolu i bebicu user posted image user posted image ,znaci ti bi nam mogla akoBogda i poraniti sa bebacom
A otkad ti je beba okrenuta poprecno,jel samo u zadnje vrijeme ili?

od proslog mjeseca, ja mislim da je sve poze i polozaje izmjenjalauser posted image , bila glavicom, pa zadak, pa opet na glavici, i prije 3 sed. je bila poprecno al je glavica bila na desnoj strani i pravo poprijeko u visini pupka, sad je na lijevoj strani al jos uvijek poprecno user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 2653
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 19:16:44   
alman
zaboravih napisati da sam donijela odjecicu,ima vala za troje djece user posted image evo sad razvrstavam ima najvise 62 vel, al ima i 56, a sve kao novo tako da necu vise nista kupovati, kupila sam par novih bodica bez rukava i dva kompletica jedan za iznijeti iz bolnice i da imam za kontrole,

eh da vas sad pitam hocete li vi prati na 90 stepeni svu bebi odjecu, ja nesto kontam da ne perem mozda na 60 jer nista nema ni jedne flekice, pa sad ne znam ima li potrebeuser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2654
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 19:57:30   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: alman

zaboravih napisati da sam donijela odjecicu,ima vala za troje djece user posted image evo sad razvrstavam ima najvise 62 vel, al ima i 56, a sve kao novo tako da necu vise nista kupovati, kupila sam par novih bodica bez rukava i dva kompletica jedan za iznijeti iz bolnice i da imam za kontrole,

eh da vas sad pitam hocete li vi prati na 90 stepeni svu bebi odjecu, ja nesto kontam da ne perem mozda na 60 jer nista nema ni jedne flekice, pa sad ne znam ima li potrebeuser posted image


ja sam na pocetku sve prala na 90, bodice i ovo svijetlih i izdrzljivih boja, cisto eto da ubijem bakterije i fleke da izadju.
i sad malenoj bodice i dekice otkuhavam, cak i stramplice i carapice stavim na otkuhavanje. sve ostalo perem na 40.
ako nije flekavo mozes i na manjoj svakako ces peglati.

ja cu to sve nekad u julu kad budem na drugom godisnjem. valja mi 50 tetra pelena oprati i opeglati user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2655
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 20:06:21   
ninuska

IZVORNA PORUKA: alman

zaboravih napisati da sam donijela odjecicu,ima vala za troje djece user posted image evo sad razvrstavam ima najvise 62 vel, al ima i 56, a sve kao novo tako da necu vise nista kupovati, kupila sam par novih bodica bez rukava i dva kompletica jedan za iznijeti iz bolnice i da imam za kontrole,

eh da vas sad pitam hocete li vi prati na 90 stepeni svu bebi odjecu, ja nesto kontam da ne perem mozda na 60 jer nista nema ni jedne flekice, pa sad ne znam ima li potrebeuser posted image

Ja sam prvih par puta otkuhavala, a kasnije samo ono sto je flekavo. Perem na 60 stepeni. U pocetku sam i razdvajala odjecu tj. Bebinu sam prala solo, bez omeksivaca. I, da ono sto je u boji, nekoj jacoj nisam nikako ni otkuhavala.

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2656
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 20:34:12   
*pcelica*
Ja nemam sta otkuhavati user posted image Fino cu da se ufuram da mi je prvo kad budem kupovala. Samo ne znam kada poceti kupovati?

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2657
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 20:48:09   
ninuska

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ja nemam sta otkuhavati user posted image Fino cu da se ufuram da mi je prvo kad budem kupovala. Samo ne znam kada poceti kupovati?

Pa, kad kupis user posted image . Kod mene ako ostane djecak moram i ja nanovo kupovati. Jedino.cu neke bodije iskoristiti.
2-3 mjeseca prije. Polako, mozda bude i snizenja da iskoristis.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2658
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 21:01:23   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ja nemam sta otkuhavati user posted image Fino cu da se ufuram da mi je prvo kad budem kupovala. Samo ne znam kada poceti kupovati?

Pa, kad kupis user posted image . Kod mene ako ostane djecak moram i ja nanovo kupovati. Jedino.cu neke bodije iskoristiti.
2-3 mjeseca prije. Polako, mozda bude i snizenja da iskoristis.


kod nas ako ostane curica (u sta nismo bas sigurni jer nije ni doktor user posted image ) necu morati puno dokupljivati. mada imam dosta neutralnih bodija, gegica i tako tih djidja.
mi smo vala u prvoj trudnoci od 4-5 mjeseca laganini poceli sve zivo kupovati, od pelena, peskira, bodija...sve nam trebalo.
a i kolica i krevet smo mjesec i po ranije kupili cisto iz razloga sto je meni termin bio 3.1. pa nisam htjela da mi nedaj boze padne 2 metra snijega a mi nista nemamo. ja sam mjesec dana pred termin sve oprala, ispeglala, poslozila, cak i krevetic namjestili jer kod mene bila ta situacija sa grlicem pa bukvalno bilo dogurati do devetog mjeseca.
sad cu laganini kad se vratimo s mora prvo moram sebe iseliti a onda lagano prati i peglati i dokupiti sta nam treba.

ja mislila izaci malo setati ali ovo dvoje mojih penzionera vise bili za izlezavanje...sutra cemo u skitnju, do sveki pa usput i kupovina i pripreme za more.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2659
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 21:11:14   
*pcelica*
Ja sam kontala sad polahko garderobicu poceti kupovatii vir uloske user posted image Da navucem ko mrav zaliha user posted image Krevetic cu oko osmog i AS. KOlica sam kontala kad se porodim svakako mi je termin u novembru i nemam kud s kolicima hodati. Kad budem kupovalakrevetic trebat ce mi i komoda jer nemam gdje bebine stvari. Cak ne znam ni gdje krevetic da uglavim user posted image MM me je neku vece zezao jer sam ja sve stvari podijelila. Najvise sam dala rodjaku. Kaze sad ih nazovi da ti sacuvaju i vrate user posted image Torbu za presvlake novu dala. U turbo limachu je kupila. Nikad nigdje je nisam nosila. Bilo mi lakse u svojoj torbi da nosim stvari. I skafander za AS nov dala.Sve nove stvari. Jedino su kisobran kolica bila od starije ali ona nikad u njih nije sjela jer gospodjica nije htjela u kolica nego da se nosi

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2660
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 21:20:50   
rose
i mi smo malo setali al cu sad da odbolujrm boi me stimak a kosti da ne pominjem user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2661
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 21:21:28   
LieToMe RR
ja imam virova user posted image mm me neki dan pripazio. nije mi belaj pred sami porod uzet jos par paketa.
i mi smo dosta podijelili ali sam ja ostavljala najljepse stvari i sve sto su mm i brat kupovali vani u h&m i c&a, a sve su vecinom neutralne stvari, tako da sam rahat za pocetak kako god.
moja je obozavala kolica i sad ima prenose kad natjera mm da je voza po stanu user posted image
cak se nesto dvoumim hocu li ih nositi na more ili da se kockamo i eventualno ponesemo kisobran kolica

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2662
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 21:28:50   
*pcelica*
Ja cu se uvijek sjecati. Sveki primila nekakve zaostatke penzije i dala nam da joj kupimo kolica od nje za poklon. Kupili u nekoj radnji u Wisi. 250KM dali za njih. Prva voznja idemo kod mm dajdze. On zivi 4-5km od nas. Ona se koci u kolicima, vristi. Sva poplavila. Neda da jemm ili ja nosim samo nana. I tako idemo mi ulicom nju nosi nana a mm i ja ko budale guramo kolica user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2663
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 21:35:30   
LieToMe RR
user posted image user posted image
kod vas bas veselo user posted image
mi smo vala kolica iskoristili maximum. cini mi se da je vise u njima prespavala nego u krevetu user posted image
mi prvi put na moru, njoj 8 mjeseci, nas troje sami na plazi. ona se najede i spava po 2-3 sata, pokrijemo je mrezicom protiv komaraca i u debeli hlad a mi u vodu.
a prvih pola godine sve je setnje prespavala user posted image mi kako vani dijete se komira i ne budi se do kuce.

rose hajd lagano, odmori sad. i ja sam nekakva krepana valjda od onog nespavanja i brige za grlic. valjda me popusta pa me sve zivo boli.
odosmo malenu spremati i hraniti pa u krevet. dabogda da ja dobacim do pola 11

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2664
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 21:50:14   
*pcelica*
Ona nije htjela u kolica. mladja nije spavala u kreveticu. Kad se pocela dizati stavim je u krevetic da ne padne a ja tu pored nje nesto radim. Ona akakutala i skacuci polomi podnicu krevetica user posted image Kad zaspi ako je stavim u kreveti odmah se probudi i place. Borile se nocima dok me nije pobijedila i mm istjerala iz bracnog kreveta. Sta li me sad ceka Boze dragi user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2665
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 22:20:25   
ninuska
Mi smo kolica bas iskoristili. Vozila se do trece godine. I sad bih ja nju vozala, ali je preteska user posted image . Necu reci debela, ali popunjena. I meni bilo lakse, stavim je u kolica, ne mislim da treba kuci na spavanje jer to odradi u kolicima. A, i nisam morala hodati mic po mic. Ovako uhvatim tempo i picim.
imam i ja nekih gegica zelwnih, plavih, ali uglavnom je sve vise za curice. Pogotovo za veci uzrast. Tipa: majice, pantole, helanke, jakne..e to vala djecaku nikako ne mogu obuci user posted image . Steta stvarno. Al nek su zivi i zdravi

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2666
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
29.5.2015 22:22:42   
ninuska

IZVORNA PORUKA: rose

i mi smo malo setali al cu sad da odbolujrm boi me stimak a kosti da ne pominjem user posted image


Odmori malo. Lezi...sigurno si se preforsirala

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2667
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
30.5.2015 0:34:08   
ninuska
Nigdje vas user posted image
moji spavaju, a meni se ne da. Raspremila malo po kuci, rijesila se sudja, potkuhala za lokume (ujutro za dorucak) i istusirah se. Odmah sam par kg laksa user posted image .
Igrala neku igru na viberu, ali nemam vise zivota user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2668
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
30.5.2015 0:43:35   
ninuska
Evo naseg kreveta. Nisam ga jos slikala, pa bar ovako da vidite. To je otprilke ono sto sam trazila.

http://jysk.ba/spavaca-soba/krevet-na-sprat-sofe/krevet-eskebjerg-2-ladice-90x200-bijela

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2669
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
30.5.2015 0:58:29   
ziel
Zene evo krevetica kojeg ja planiram da kupim, nalazi se u radnji FIS, dimenzije 170 x 90 cm. Ima narandzasta i svjetlo-zelena boja... Dusek ide skroz ispod ovih ladica sa strane, ladice se mogu ukloniti kao i ograda i dobije se obicni krevet u kojem dijete moze spavati cak do 8-9 god. user posted image Kosta 380 KM sa dusekom.

user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2670
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
30.5.2015 7:24:55   
LieToMe RR
Juuutrrrrooooo user posted image
divni su vam kreveticiuser posted image prakticni.
ninuskin slican ko nas samo su kod nas tapacirane stranice jer ovo moje hajvance nemirno spava i mjesto ladica nas ima sanduk ali je isti princip.
ziel divan krevetic. i te ladice prakticne.
u ikei juce na stranici gledam sto za presvlacenje koji kasnije bude radni sto (sa mob mi teze staviti link pa cu nekad u toku dana)

ja odoh zamjesiti za lokume da mm i ja doruckujemo. malena je u dubokom snu.


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2671
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
30.5.2015 7:56:07   
*pcelica*
JUtrooo user posted image Ninuska, ziel bas su slatki kreveti i prakticni. Ja volim stvari koje su pored estetskog izgleda i funkcionalne. KOd mene masina sabah zorom tandrce. Da mi se ovog pranja rijesiti tacno bih se preporodila. Nemam blage veze sta cu im za dorucak praviti. Doduse mladja jos spava, mm je na poslu nema ga cijeli dan, a starija se sprema danas ima zavrsne ispite u mektebu user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2672
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
30.5.2015 8:33:18   
ninuska
Jutro..
hvala drage moje. Nek smo i tu "brigu" rijesili.
ja stavih vodu za kafu pa cekam muza i malu da ustanu. Prekuhala tijesto, pa cu pricekati malo da "odmori" pa da pecem lokume. Isti nam dorucak LTM user posted image .
masina vec radi.
jesmo vrijedne. Nema 'vakih zena nigdje user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2673
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
30.5.2015 8:36:29   
ninuska
Ja se razbolim kad gledam stvari iz Ikea-e. Toliko prakticni, a lijepih stvari imaju. Ganjala sam one autobuske ture do ZG da idem, ali dva mjeseca nigdje nisam vidjela ponudu. Mislila sa sestrom autom, ali mi prwskupo dodje za 1 dan. Dok platim gorivo, putarine i tamo kupim bas puno. A, autobus je povoljan. Bude oko 60 KM karta.
ziel prelijep je krevetic,a i praktican. Ti se obezbjedila za naredne godine user posted image
pcelice sretno velikoj curi danas

< Poruku je uredio ninuska -- 30.5.2015 8:52:35 >

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2674
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
30.5.2015 8:51:39   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: ninuska

Jutro..
hvala drage moje. Nek smo i tu "brigu" rijesili.
ja stavih vodu za kafu pa cekam muza i malu da ustanu. Prekuhala tijesto, pa cu pricekati malo da "odmori" pa da pecem lokume. Isti nam dorucak LTM user posted image .
masina vec radi.
jesmo vrijedne. Nema 'vakih zena nigdje user posted image




Hajmo recept na sunce user posted image Ozbiljno kako pravite te lokume. Jesu li slani? Ja sam jela slatke kodkomsinice isti joj ko onaj klasov bosanski lokum user posted image
Zene kucamo se kasnije odoh raditi. Mozda i djeciju sobu danas da okrecim.Vidjet cu jos jesam li toliko hiperaktivna danas user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  105 106 [107] 108 109   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  105 106 [107] 108 109   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *