|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 16:46:37   
chuci
ja kako skontah ova djeca sa 6 punih 1.9. moraju, a ako neko hoće dijete može krenuti i ranije ako valjda dobije zeleno svjetlo od pedagoga ili s kim v eć razgovaraju ono prije škole djeca.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 16:47:54   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: bebacha

djeca koja 1 marta imaju 5 i po su duzna krenut u septembru u skolu


Ovako....jer ova djeca u septembru imaju punih 6 godina.



a kako je onda moglo dijete od nase forumasice u vrhu ove stranice krenuti s 5 g i 3 mjeseca user posted image ...mozda je ona mislila na predskolsko


mogu se napravit iznimke ako roditelji misle da je dijete previse pametno,da se ce bezveze dosadivat godinu dana jos i bla,bla
pa se onda rade testovi,razgovot s pšedagogom i sve to pa dijete moze krevit ranije
s tim da je meni 5 god i 3 mjeseca i prerano i bas mi bezveze to al et

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 16:48:52   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: teacher75

mene su upisali sa 7 godina i 4 mjeseca iako sam sa 5 vec znala pisati i citati, al nije mi bilo dosadno u skoli, drago mi je sto sam imala tu godinu djetinjstva vise, pa sam kasnije zavrsila, srednju, kasnije zavrsila fax, kasnije pocela raditi, kasnije postala odrasla osoba...


I ja sam majsko dijete. U školu sam krenula sa 7 godina i 4 mjeseca.
Ne mislim da sam negdje zakasnila.
Sad imam iza sebe 18 godina radnog staža

ni ja ne vidim uošre razloga za žurbu
nego sa ponovim pitanje - jeli se sad upisuju samo sa 5 i 6 g, ii nije kasno i sa 7 g da se upišu?


Sa mojom Hanom u razred idu i djeca 2003 godište ( ona rodjena u jesen 2003 čiji su roditelji iskoristili zakonsku mogućnost da ih ne upišu ranije ), djeca 2004 kao moja Hana, ali i vunderkind djeca od istih takvih roditelja godište 2005. Neka su krenula u školu sa pet godina i 4 mjeseca.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 16:51:21   
ljubičica 28

IZVORNA PORUKA: bebacha

djeca koja 1 marta imaju 5 i po su duzna krenut u septembru u skolu


Pročitah ovo i baš se obradovah user posted image ! Moj dječak je rođen u aprilu tako da će po ovome sa 6 i po krenuti u prvi razred user posted image

Ne bih žurila sa školom, ako ne bismo morali ranije. Mislim da im puno znači još jedna bezbrižna godina, o zrelosti da ne govorimo.

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 16:58:57   
vjestica

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: teacher75

mene su upisali sa 7 godina i 4 mjeseca iako sam sa 5 vec znala pisati i citati, al nije mi bilo dosadno u skoli, drago mi je sto sam imala tu godinu djetinjstva vise, pa sam kasnije zavrsila, srednju, kasnije zavrsila fax, kasnije pocela raditi, kasnije postala odrasla osoba...


I ja sam majsko dijete. U školu sam krenula sa 7 godina i 4 mjeseca.
Ne mislim da sam negdje zakasnila.
Sad imam iza sebe 18 godina radnog staža

ni ja ne vidim uošre razloga za žurbu
nego sa ponovim pitanje - jeli se sad upisuju samo sa 5 i 6 g, ii nije kasno i sa 7 g da se upišu?


Sa mojom Hanom u razred idu i djeca 2003 godište ( ona rodjena u jesen 2003 čiji su roditelji iskoristili zakonsku mogućnost da ih ne upišu ranije ), djeca 2004 kao moja Hana, ali i vunderkind djeca od istih takvih roditelja godište 2005. Neka su krenula u školu sa pet godina i 4 mjeseca.

ništa mi ne znače ta godišta, jer ne znam kad ti je dijete krenulo u đkolu
koliko je u septembru imalo nastarije,a koliko najmanje dijete?
zaparvo zanima me samo najstarije
ustvari konkretno me zanima može li čekati punih 7 g ili mora u školu sa punih 6 g ?

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 16:59:46   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ljubičica 28


IZVORNA PORUKA: bebacha

djeca koja 1 marta imaju 5 i po su duzna krenut u septembru u skolu


Pročitah ovo i baš se obradovah user posted image ! Moj dječak je rođen u aprilu tako da će po ovome sa 6 i po krenuti u prvi razred user posted image

Ne bih žurila sa školom, ako ne bismo morali ranije. Mislim da im puno znači još jedna bezbrižna godina, o zrelosti da ne govorimo.


i mi smo aprilska beba pa mi je malo lakse ...mada vec brinem da li ce biti zrela za skolu... ma kako god prvi razred nekom bio "igra" daleko je od igre... vidimo sta nase zene pisu kojima su djeca krenula u 1. razred...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 17:04:12   
smajli80

IZVORNA PORUKA: chuci

ja kako skontah ova djeca sa 6 punih 1.9. moraju, a ako neko hoće dijete može krenuti i ranije ako valjda dobije zeleno svjetlo od pedagoga ili s kim v eć razgovaraju ono prije škole djeca.



Kod nas u RS su obavezna sva djeca koja su rođena od 1.9 predhodne do 1.9.tekuće godine i te godine pune 6. da se upišu u prvi razred,
S tim da oni koji su rođeni od.1.9 do 31.12. tekuće godine mogu ali nemoraju da se upišu,u zavisnosti od dj.zrelosti tj želje roditelja.

Moja Sofia će krenuti sledeće godine i imat će 6.6 god.

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 17:26:13   
teacher75

IZVORNA PORUKA: chuci

šta ću ja. mogu dati sa nepunih 6 ili nepunih 7, jer je ajša rođena u septembru.

sa nepunih 7 naravno, kao sto cu i ja lanu abduser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 17:28:14   
škorpija
u mojoj okolini je masovni trend da se djeca što ranije upisuju u školu, ali nije mi ja ZAŠTO, šta će dobiti time, ja sam krenula sa haman sedam punih godina završila osnovnu i srednu normalno, pa upisala faks koji sam studirala 3 godine, pa skontala da nije za mene, pa upisala drugi faks zvaršila ga u roku, udala se , zaposlila rodila dijete, mislim nisam ništa propustila. čemu ta žurba da što prije djetetu naprtimo obaveze koje će vući do kraja života, djetinistvo je jedno, moje je bilo prelijepo i želim da svom djetetu priuštim barem dio toga što sam ja imala

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 17:29:24   
Blue rose RR
Ne kontam kako neko može djetetu od 5 godina natovariti tolike obaveze?

Šest je rano, ali pet godina - ne shvatam.user posted image

Rekla bih još što-šta ..ali... grmi vani i sijeva :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 17:31:20   
novi kolacic

IZVORNA PORUKA: vjestica

ništa mi ne znače ta godišta, jer ne znam kad ti je dijete krenulo u đkolu
koliko je u septembru imalo nastarije,a koliko najmanje dijete?
zaparvo zanima me samo najstarije
ustvari konkretno me zanima može li čekati punih 7 g ili mora u školu sa punih 6 g ?

Ne smije cekati ako je zakonski hvata. Znaci, ako 01.03. dijete ima 5,5 god, onda ide na testiranje i u skolu. Po zelji roditelja zrelije dijete moze i ranije. U suprotnom je to krsenje zakona. E sad, mislim da sam cula da su kazneni penali, ako te skontaju, 500 km po godini izostanka (tako sam ja cula), pa ko voli nek izvoli :)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 17:31:58   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ne kontam kako neko može djetetu od 5 godina natovariti tolike obaveze?

Šest je rano, ali pet godina - ne shvatam.user posted image

Rekla bih još što-šta ..ali... grmi vani i sijeva :)

Veliš dovoljno je munjevito vani user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 17:35:18   
škorpija
moja prijateljica je upisala curicu s 5 godina, curica se dobro snašla, pametna je i odgovorna , ali kad sam nedavno bila kod njih i došle curice prijateljice iz razreda, sad su treći, ja sam se šokirala, razlika je bila  ogromna, ovo su već djevojke pred pubertetom, a ona je kao vrapčić među njima

< Poruku je uredio škorpija -- 24.2.2013 17:36:09 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 17:36:38   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ne kontam kako neko može djetetu od 5 godina natovariti tolike obaveze?

Šest je rano, ali pet godina - ne shvatam.user posted image

Rekla bih još što-šta ..ali... grmi vani i sijeva :)

Veliš dovoljno je munjevito vani user posted image .



Ma jašta, a i nedjelja je valja se pripremati u radne pohode - nenasikiran :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 17:39:14   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: teacher75

mene su upisali sa 7 godina i 4 mjeseca iako sam sa 5 vec znala pisati i citati, al nije mi bilo dosadno u skoli, drago mi je sto sam imala tu godinu djetinjstva vise, pa sam kasnije zavrsila, srednju, kasnije zavrsila fax, kasnije pocela raditi, kasnije postala odrasla osoba...


I ja sam majsko dijete. U školu sam krenula sa 7 godina i 4 mjeseca.
Ne mislim da sam negdje zakasnila.
Sad imam iza sebe 18 godina radnog staža

ni ja ne vidim uošre razloga za žurbu
nego sa ponovim pitanje - jeli se sad upisuju samo sa 5 i 6 g, ii nije kasno i sa 7 g da se upišu?


Sa mojom Hanom u razred idu i djeca 2003 godište ( ona rodjena u jesen 2003 čiji su roditelji iskoristili zakonsku mogućnost da ih ne upišu ranije ), djeca 2004 kao moja Hana, ali i vunderkind djeca od istih takvih roditelja godište 2005. Neka su krenula u školu sa pet godina i 4 mjeseca.

ništa mi ne znače ta godišta, jer ne znam kad ti je dijete krenulo u đkolu
koliko je u septembru imalo nastarije,a koliko najmanje dijete?
zaparvo zanima me samo najstarije
ustvari konkretno me zanima može li čekati punih 7 g ili mora u školu sa punih 6 g ?


Moja Hana je u junu napunila šest godina, u septembru je bila u obavezi da krene u školu jer je 01. marta imala 5,5 godina. S njom u školu idu dvije curice koje su rodjene u maju 2005, znači u septembru su imale 5 godina i 4 mjeseca. A u isto vrijeme ima dosta djece koja su rodjena u jesen 2003, pa su ta djeca u septembru imala 6 godina i 8 mjeseci, 9 mjeseci ili 10 mjeseci. I onda pazi, u razredu imaš dijete sa 5 godina i 4 mjeseca i dijete od 6 godina i 10 mjeseci.
Hana je jedna od najmladjih u svom razredu jer je ljetno dijete.  

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 17:43:39   
Blue rose RR
I kako onda djeca mogu na isti način da npr. definišu pojam ljetnih doba, da na isti način imaju razvijenu motoriku i fizičku i psihičku ?
Ma ne može me niko ubijediti da se takva razlika među djecom ne uočava.
I ovdje svaka čast učiteljicama na iznalaženju modula da približi djeci NPP i sve ono što školanosi sa sobom.

Nema šanse.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 17:53:16   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

I kako onda djeca mogu na isti način da npr. definišu pojam ljetnih doba, da na isti način imaju razvijenu motoriku i fizičku i psihičku ?
Ma ne može me niko ubijediti da se takva razlika među djecom ne uočava.
I ovdje svaka čast učiteljicama na iznalaženju modula da približi djeci NPP i sve ono što školanosi sa sobom.

Nema šanse.


Najviše problema imaju učiteljice. Hanina je čitav prvi razred apelirala da se radi sa djecom u smislu da znaju da ne mogu ustati i izaći iz učinoice. PJevati na sred časa i ometati druge.
Ali to su za mene krivi oni što puste da se tri generacije nadju u jednom razredu.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 18:00:27   
aazra
Mene u zadnje vrijeme više zabrinjava to ŠTA se u tim školama uči, o čemu sam dosta upoznata malo preko mame, malo preko interneta jer ima dosta tekstova na tu temu...Isto odabir nastavnog plana i programa po "jaranskom" principu, ne znam da li uopste ima ikakvih stručnjaka koji vrše odabir literature za škole ili je i tu haos?

Ne bih dalje, grmi i sijeva user posted image

Što se tiče samog upisa u školu, ja sam za sto kasnije, mada puno me vise drugih stvari brine oko tog...kako zastiti svoje dijete od druge djece, npr...

_____________________________








(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 18:09:25   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: aazra

Što se tiče samog upisa u školu, ja sam za sto kasnije, mada puno me vise drugih stvari brine oko tog...kako zastiti svoje dijete od druge djece, npr...


Kako misliš zaštiti dijete?!
Dijete moraš odgojiti tako da ima samopouzdanja i da se zna boriti za sebe.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 18:14:55   
aazra
Pa naravno, ali na neke stvari ne mogu uticati...Naravno da svako dijete u skoli stice svoje prijatelje, provodi nezaboravne trenutke..ali nije sve tako ruzicasto u danasnje vrijeme, govorim zato jer mi je mama nastavnica.

Mozda dovoljan primjer da je prije bila "sramota" dolaziti pred dijete u drugom razredu, a danas ih masa dolazi po svoju djecu i do sestog, sedmog razreda i to s autima, da se sto manje zadrzavaju okolo, a jedini razlog je sigurnost.

Ili napadi na drugu djecu po wc-ima?

Ok, mozete reci da toga nema ili da su vasa djeca dovoljno samostalna da se odbrane u tim situacijama,,,ja ne mislim da moje jeste, ili imam pretjeranu potrebu da ga od toga zastitim , ali u svakom slucaju moje pravo da razmisljam tako i da strahujem na osnovu mnogih stvari koje znam da se desavaju.

_____________________________








(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 18:19:21   
hanabanana
Moja dijete ide u OŠ Č.Vila 1. Njena škola nikad nije bila u " crnoj hronici ".
Ali zato imaju direktoricu zmaja. Kod njih se u školi čuje muha kako leti.

Ja po svoje dijete idem i školu, i vodim je u školu.
Razlog je zato što je u produženom boravku.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 20:22:38   
aya 05
Hanabana,ne smatram da je moje dijete vunderkind ali je 2005. i ide u treci razred.user posted image
Ja sam je odvela u augustu na testiranje i pedagog skole mi je rekla da je bila bolje od vecine testiranih u maju,te nije bilo razloga da ne krene u skolu ranije.Ne smatram da je ista propustila .Prvi razred i jeste vise igra.Sada smo treci i ona je jedna od najboljeh ucenica u razredu.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Kada u skolu???
24.2.2013 20:40:38   
Honey3

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: chuci

šta ću ja. mogu dati sa nepunih 6 ili nepunih 7, jer je ajša rođena u septembru.

sa nepunih 7 naravno, kao sto cu i ja lanu abduser posted image

I ja cu svoju curu malu koja je rodjena 3.septembra,u skolu dati sa skoro punih 7 god.aBd,iako su u pitanju samo tri dana,ali djetetu puuuno znaci ta jos jedna godina djetinjstvauser posted image
Sto tiki rece na predhodnoj stranici, to su samo ambicije roditelja,bez obzira koliko su djeca pametna,i koliko znaju krademo im godinu djetinjstvauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Kada u skolu???
27.4.2013 16:14:19   
cipi
po zakonu djeca koja do 1. septembra pune 6 godina moraju da se upisu u prvi razred

moja curica je rodjena sredinom oktobra i ja nisam zeljela da krene u prvi razred sa 5 godina i 10 mjeseci
skola u koju je trebala da krene imala je obavijest o upisu prvacica i napisano je bilo djeca rodjena do 25. decembra
posto i sama radim u skoli otisla sam u svoju skolu da pitam jesam li obavezna na sta sam dobila odgovor da po zakonu nisam obavezna, a da to neke skole rade jer im nedostaje djece, pedaogica moje skole je inace protiv ranijeg upisa djece u skolu sto mi je bilo ohrabrujuce. ionako za tu godinu koju sam ostavila NECE NISTA IZGUBITI, nece sigurno dobiti posao odmah po zavrsetku skole. bilo je puno pametovanja sa strane naravno oko toga jao pa izgubit ce godinu, ali kada im uzvratim sta ce to izgubiti usute se. moze izgubiti samo ranijim upisom jednu godinu igre i lijepog djetinjstva sto se kasnije nikad u zivotu ne moze vratiti kad poklope skolske pa i druge brige

sad moja pahuljica ima 6 i po godina i u septembru abd krece u prvi razred. smatram da joj je dobro dosla ova godina igre koju je dobila i da je za ovo vrijeme dosto zrelija i spremnija na sve ono sto je ocekuje. mislim da ne bi dobro prosla da je krenula u prvi razred i da ne bi mogla stici sve ono sto stizu djeca rodjena prije nje 7,8 mjeseci ili djeca koja su ostavljena godinu kasnije recimo te bi u samom startu bila zakinuta, prije godinu dana npr nije imala pojma niti je mogla da shvati da u rijeci mama izgovori prvo glas m, a zadnji glas a dok sada to vec zna, shvatila je sama i pocela da se interesuje za to, zanimaju je i slova i brojevi i sabiranje i oduzimanje, lijepo i uredno bojenje u jednom smijeru sto joj je prije bilo strasno mrsko itd.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Kada u skolu???
23.5.2013 19:44:12   
dinaa
Moja djevojcica se danas upisala u skoluuser posted image user posted image i naravno da sam ponosna i drago mi je ali prosto nemogu da vjerujem da je vrijeme tako brzo proslo i da je vec narasla za polazak u skolu.Ona u sedmom mjesecu navrsava sest godina ali je prava mala mrvica.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *