|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
28.5.2016 11:07:53   
lejla80
Ja danas idem aBd da tražim sobu ovoj mojoj velikoj bebi od pet i kusur godina, pa hoću da nešto on izabere, nekakav krevet i posteljinu, ne bi li ga polahko iselila iz svoje sobe, al sve mi se čini prije će mm da se iseli nego on user posted image
Jedva je prihvatio i sam naziv "tvoja soba", sve je do nedavno negirao, pa sad kontam ga nekako kupiti sa tim biranjem stvari, valjda uspijem

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
28.5.2016 11:30:12   
samy_lo
lejla jeste becutan,nekako mi najljepse mirise

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
28.5.2016 12:43:14   
Midnight_489
Imam još jedno pitanje...
user posted image

Kada ste prvi put osjetile 'mrdanje' bebe u trbuhu? user posted image ❤️

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
28.5.2016 12:48:43   
nudzejma
Hellooo okrugliceuser posted image
Divan suncan dan....za ove koje nisu na mirovanju kao ja...
Mala_sa masAllah pupe,prava si zgodnicauser posted image
I moj je u ovoj trudnoci skroz drugaciji,nekako sav loptast i izbacen a u prvoj trudnoci sam sva bila okruglauser posted image
Vidim Tackicuu napale bestije,bas mi je zao ali terapija ce to aBd srediti.Ja sam ispila jedan antibiotik i onda odmah nastavila drugi zbog razlicitih bajauser posted image
Ee Search i ja sam porucila ovo gnijezdo i jucer mi stiglo.Samo ja sam kontala da je to malo ono za nosanje bebe u tome.Kad sam otvorila ono veliko,moze beba minimum do 5 mjeseci u tom spavati.Slatko je skroz.Ja sam preko neke grupe na Fb porucila,cini mi se "Lana" posteljine ili tako nesto....
Novim trudnicama zelim dobrodoslicu na ovaj divni i korisni forumuser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
28.5.2016 14:28:48   
Midnight_489
Hvala na dobrodošlici user posted image
Slažem se,divan i koristan forum 😌

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
28.5.2016 15:20:08   
samy_lo
nudzejma i search koliko ste placale gmijezda sa dostavom?

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
28.5.2016 15:49:17   
tačkicaa
Pozdravljam vas i ja sa TK user posted image
Uh kako sqm se umorila, doktorica nesto kasnila, pa dok dodjosmo vamo, pola me nema user posted image sreca pa nisam sitna, nestalo bi me user posted image Dobila sam boba da biram koje cu user posted image za bestije antibiotik, za hemoglobin neke, apaurin i dok dodam Pregnital, dodje po' kile u tabletama user posted image dobila sam 1,5 kg ovaj put, sad smo u paketu teske 66 user posted image
Rekli smo da je hanumce i ima pola kile user posted image bebce je super, samo mama ne valja, pritisak 110/40, kakav je vas? Ali ja sam generalno dobro, nista me ne boli, nisam slaba, bas sam ka' munja nebeska user posted image opet ne znam sta sam sve napisala, ali eto odvadite sta ne valja i bacite mackama user posted image
Novoj trudnjacu zelim dobrodoslicu i sve sto ide uz to, a ostalim šaljem poljupce user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
28.5.2016 16:46:34   
nudzejma
Samy ja san platila 32 sa dostavom.

Tackiceeee znaci hanumce jeuser posted image Neka,neka imamo mi momakauser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
28.5.2016 17:30:40   
search
Midnight, ja sam svoju pocela osjecati sa 17. Sedmice, prvo kao leptirici i onda sve jace i jasnije al to ti je individualno i zavisi od dosta faktora,
Gnijezdo 35 plus dostava 7 KM

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
28.5.2016 21:19:42   
samy_lo
nudjejma koji je tacan naziv stranice ne mogu da nadjem

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
28.5.2016 22:06:09   
ema08
Midnight, čestitam na trudnoći user posted image . Da ti ako Bog da bude lagana i hairli. Piši kad je termin da te stavimo na spisak. Sto se tice pokreta bebe i ja sam ih osjetila poprilično kasno 18-19 nedjelja. To je neopisiv osjećaj kao da ti neko kucka,migolji se, golica te iznutra ali nježno. Ma značes sigurno kad se desiuser posted image .

Tackice, džaba ja izgleda navijala za pašu hehehe. Svi septembarski drugovi se pretvorise u drugarice. Nema veze, biće curauser posted image . Sto ti je to tako nizak pritisak? Jesi li joj rekla da te zna boliti stomak?

Nudzejma, Search de nam stavite slikw tih gnijezda ako ste u mogućnosti.. Nudzejma, piši stranicu i ja bi da provirim malouser posted image .

Ja danas radila ogtt test i koliko se razumijem sve je ok tj.u referentnim vrijednostima je. Usput sam uradila i željezo i iznenadila sam se 22 user posted image . Toliko mi nije bilo ni prije trudnoće. Izgleda da ipak ovi moji vitamini vrijede para hehheuser posted image .


(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
28.5.2016 22:15:28   
nudzejma
Ja sam porucila sa stranice Bebi oprema "Lena".
Pokusat cu staviti i sliku....

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
28.5.2016 22:17:47   
nudzejma
https://m.facebook.com/1480149368947323/photos/a.1481465028815757.1073741834.1480149368947323/1512546265707633/?type=3&source=54

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
29.5.2016 5:03:43   
Arijana2
Pozdrav :) evo samo da se javim i to u 5 ujutro jer ne mogu da spavamuser posted image ne mogu da se lijepo namjestim :) Ja samo molim Boga da ostanem 2u 1 koliko dugo treba i da sve prodje dobro aBd a ostalo ćemo lako:) Dobrodošlica novim user posted image želim vam ugodnu trudnoću .m

I ja trebam uskoro da se javim na Jezero nemam pojma sta i kako,da li je neko skoro bio na cr na Jezeru?

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
29.5.2016 7:39:36   
Midnight_489
Hvala draga moja user posted image
Inače za šta da stavim termin?
Kada otprilike trebam roditi ili? 😘

Prva mi je trudnoća tako da... user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
29.5.2016 7:49:37   
Midnight_489
Dobro jutro drage moje ❤️
Jutros sam ja baš uranila...
Ustala oko 6 i gledala izlazak sunca 🌄🌅
Ma pravo lijepo,nebo svo narandžasto i rozo...

Šta ste vi danas planirale.
Ja odoh malo kod svoje mame user posted image
Hoću malo da joj pomognem i da budem u njenom
prisutstvu. 😌😌

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
29.5.2016 9:58:44   
ema08
IZVORNA PORUKA: ema08

IZVORNA PORUKA: ema08

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image


JUNI 2016 user posted image

19.06. Enisa 1989 user posted image
24.06. felix user posted image
25.06. mala_sa user posted image


JULI 2016
user posted image

01.07. Mama3333 user posted image
11.07. search user posted image
20.07. Arijana2 user posted image
27.07. nudzejma user posted image


AVGUST 2016
user posted image

01.08. MajaAjna user posted image
14.08. Angelica

SEPTEMBAR 2016 user posted image

03.09. Vrtni patuljak user posted image
09.09. BubaDara user posted image
11.09. Agatha user posted image
16.09. ema08 user posted image
26.09. Lejni user posted image
26.09. samy_lo user posted image
28.09. tackicaa user posted image

OKTOBAR 2016
user posted image

06.10. anidla user posted image
-- 10. winky_sa user posted image
-- 10. maglaj_mum


NOVEMBAR 2016

user posted image

--.11. bebica11


DECEMBAR 2016
user posted image
03.12. lejla80
04.12. leptirica13


[/quote]

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
29.5.2016 10:04:45   
ema08
Midnight, evo gore iznad je spisak. Kada ti doktorica kaže očekivani termin poroda napisi pa da i tebe uvrstimo user posted image ili ga možeš sama izračunati na osnovu datuma zadnje vještice. Imaš na netu kalkulatora za računanje.

Lejla, evo i tebe na spisku user posted image . Jesi li našla sobicu?

Tackice, konačno u jednoj boji user posted image

MalaSa, ti bogme slijedeća od aktivnih zenica na forumuuser posted image user posted image .

Ako sta treba dodati,oduzeti, sabrati pišite user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
29.5.2016 10:10:34   
ema08
Nudzejma, super je gnijezdo user posted image . Gdje god hoćeš spustiti bebicu možeš u njemu. Extra user posted image .

Žene, ovo moje pile opet odlučilo da se igra sa maminim živcima. Opet se usutio od juče user posted image . Ja evo vec ludim od jutros. Biće mu opet ići doktoru ako se ne javi uskoro.

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
29.5.2016 10:10:41   
aidicaa
Jutro i od mene, nisam bas aktivna pa mi ne zamerite user posted image
Ja evo radno, danas prva smena. Mucnine pocele jos pre dva dana, slabo i jedem, ali to su sve slatke muke sto bi mi rekli.
Meni termin po mojoj racunici pada 20 januara aBd user posted image
Veliki pozdrav za sve debeljuce user posted image

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
29.5.2016 10:13:02   
aidicaa

IZVORNA PORUKA: lejla80

Ja danas idem aBd da tražim sobu ovoj mojoj velikoj bebi od pet i kusur godina, pa hoću da nešto on izabere, nekakav krevet i posteljinu, ne bi li ga polahko iselila iz svoje sobe, al sve mi se čini prije će mm da se iseli nego on user posted image
Jedva je prihvatio i sam naziv "tvoja soba", sve je do nedavno negirao, pa sad kontam ga nekako kupiti sa tim biranjem stvari, valjda uspijem

Lejla ja sad najvise mislim na svoje prvo dete, jer ona jos uvek spava sa nama u sobi, u svom kreveticu, bice tesko odvojiti je da spava sama. Inace bice joj 4 Pune god kad dodje bato ili seka ali valjda ce mo nesto iskombinovat. Ima ona svoju sobu ali preferira nasu za spavanje user posted image

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
29.5.2016 11:54:35   
winky_sa
Jutro i od mene. Da se i ja stupasim ovog suncanog jutra/dana.
Drago mi je vidjeti vas u ovolikom broju aktivne na forumu. Uspjela sma iscitati sve i ponesto cak i zaboraviti pa ne zamjerite.
Sammy_lo Bas mi je zao za tvog tatu. Da mu Allah dragi olaksa user posted image user posted image user posted image
Tackice super za urednu kontrolu, bitno je da beba napreduje a baje i sve se moze rijesiti terapijom. Meni je na zadnjem pregledu pritisak bio 105/60 user posted image
Neko je spominjao i cervix, kod mene u nalazima pise UU zatvoreno CK preko 30mm, valjda je to to user posted image
Midnight i aidica zelim vam dobrodoslicu
Sto se tice prvih pokreta bebe ja sam osjetila nekad izmedju 18 i 19 sedmice, ali jos uvijek nisam sigurna da li je to to. Navece osjetim i cim se skoncentrisem ili zovnem mm prestane user posted image Vec sam napola luda user posted image
Mala_sa Mashallah predivna si user posted image
I mi imamo kontrolu ove sedmice...
Eto dosta od mene, sve vas puno pozdravljam user posted image user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
29.5.2016 12:22:50   
Midnight_489
Izracunala sam.
Datum je 22.02.2017 😌❤️

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
29.5.2016 15:41:48   
lejla80
Ola bembele..evo i mene da se stupasim, ove vrućine smoriše, jučer sam cijeli dan imala glavobolju, samo što sam malo prohodala po suncu...
Pa šta je ovo pola foruma TK, šta to ima tamo, da i ja navratimuser posted image
Tačkice super za kontrolu, bitno da je hanumica super a i ti ćeš se aBd riješiti tih problemčića. Moj pritisak zadnji put je bio 130/80, meni se nešto učini visok jer imam nizak inače, al kontam zbog kontrole mi skočio , hajd ga znaj..
Midnight ti me sad skroz zbuni sa ovom prvom trudnoćom jer vidim tamo na forumu pišeš da imaš curicu 7 razreduser posted image
Emice šta ima sa piletom, javlja li se? hvala što nas pritefteri hehhehe...auuu šta vas je u septembru, pola će foruma nestati kad se vi poroditeuser posted image user posted image ..valjda će biti još novih kolačićauser posted image ...Usput našli smo neki krevetić, ja htjela sa nekim laticama pa vidjet ćemo, dok još malo prošnjuhamo ...
aidice znači isti problem imamo, moj A je razmažen aman, samo se nadam da će sve dobro podnijeti jer sam mu baš puno pažnje posvećivala, a vjerovatno za to neću imati vremena aBd kad se porodim..Trenutno ga furam da ću bebu roditi njemu i on je zadužen za mazanje stomaka svako veče.


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
29.5.2016 17:46:21   
Midnight_489
Ovo je prije bio profil od moje prijateljice
pa mi ga je dala,jer sam imala problema sa
pravljenjem svoga. user posted image
To je njezina prijašnja tema,jer ona ima curicu od 7 i 13
god. ❤️

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *