|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 15:32:58   
BubaDara
Hhheheehee hvala doktorice za grlić user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 16:20:03   
tačkicaa
Ema Pa ja, to je to valjda user posted image Ja kontala kad se napuni 25 i uđe u 26-uuser posted image Ma svejedno, svakako neću odma ni krenut', čekaću da prvo ti probiješ led user posted image Znam da ćeš ti bit' vrijedna i odgovorna, pa ću prepisivat' user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
30.5.2016 18:51:06   
Midnight_489
Evo nas,vratili se sa izleta. 😃
Bilo nam je fino,jedino što je meni na majicu sletjela
buba,a kako se uvijek plašim insekata,MM je morao smirivati user posted image
Brrr,a baš je gadna buba bila user posted image

Kako ste vi provele dan?
Ja,ako Bog da,u petak kod doktorice na kontrolu. ❤️
Nadam se da će sve dobro proći 😌

Pusa svima ❤️❤️

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
31.5.2016 8:04:01   
Midnight_489
Jutrooo 😀
Kako ste mi drage moje?
Jeste li se naspavale?

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
31.5.2016 8:04:40   
tačkicaa
Sram vas more bit' trble trblave, pa niko niš' da zapiše user posted image Šta ja sad da pročitam? user posted image
Evo kod nas standardno, malo zijevam ali ok. Lijep dan user posted image
Midnight Čuj plašiš se insekata user posted image Pa što bona, možeš ih pojest' tolišni su user posted image Drago mi je da ti je bilo fino user posted image Držim fige da prođe super na kontroli user posted image
I hajmo ba budite se, s kim ću popit' kafu user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
31.5.2016 9:24:21   
BubaDara
evo bube user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
midnight jel' se i mene plašiš user posted image user posted image
Nisam Mara al sam bubadara user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Meni nešto osvanuo lijep dan, gledam ovo cvijeće ispred firme, sve ruže različitih boja pa kontam mogla sam sebi ubrati buket kad krenem kući, kad se niko drugi nije sjetio user posted image
Evo kafica tačkice user posted image user posted image user posted image
Eh taman da pitam, koliko vi pijete kafe dnevno u trudnoći? Meni ništa ne smeta ali opet gledam da popijem samo šolju na poslu malo veću user posted image a poslije podne nes, čaj, kakao, da ne bude previše za moju curu ipak iako mi ne smeta ali čitala sam da ne treba previše user posted image
Oj a ljeto mi je uživancija ICE COFFEE, znači nisam do sad, danas ću to da si nadramim, zgotivim se ko velika user posted image
Samo više nema Jacobs, ja uzimala nju, a sad nigdje ne mogu da nađem, ali smislila je buba u glavi i sama si nadramim, hoćete recept? user posted image
Uzmem veeeeliku čašu, stavim 2 kašičice nes kafe, 1 vanilin šećer, zasladim još malo šećerom, i dospem hlaaaadnim mlijekom, ubacim 4-5 kockica leda, smućkam fino, kugla sladoleda(po želji), pa šlag i malo kakao-a kao dekoraciju pospem, ma heeeej sad bi ga smazala s apetitom user posted image user posted image
Eto, namlati ja vama začas svoje gastro ljetne momente, pa tačkice načitaj se user posted image
Nadam se da će nekome još koristiti user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
31.5.2016 9:42:17   
ema08
Jutro user posted image bebele,

Ti Tackice samo nesto ruzis user posted image , neće biti lako toj hanumici s tako zafrkanom mamom user posted image .

Midnight, fino pa si uživala na izletu. I ja bi sad negdje u prirodu ali nemam gdje ni s kim. Svi na poslu...

BubaDaro, ja pijem kafu ko velka user posted image . Sve sam ostalo nezdravo izbacila al kafe se ne mogu odreći. Mmmmm, voda mi krenu na usta kako ti to fino opisa.

Ima li jos neka osim mene problema sa spavanjem? Ja se nisam naspavala od 4 mjeseca. Boli me desna strana noga,kuk,guz user posted image . Evo i sad sam sva utrnuta.
Za kafu kad budete za recite i idemoooouser posted image


(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
31.5.2016 9:48:02   
lejla80
Morning user posted image user posted image user posted image

Ajjj kako kafica ujutro sjeda lijepo hihi...Ja pijem najčešće dvije dnevno, mada se zna zadesiti i jedna ako me moje muke uhvate poslijepodne. To mi je uobičajena rutina i bez trudnoće. Nešto oko toga se plaho ne stresiram, nisam ni u prvoj trudnoći da vam pravo kažem. Jedini porok koji sam napustila jesu cigare, mada ja u biti samo ponekad zapalim...al eto sreća povraća mi se od njih user posted image user posted image user posted image

Danas sam konačno donijela odluku da se ofarbam, kosa mi izrasla ne ličim ni na što, al hajde reko nek prođe prvo tromjesečje pa ćemo se onda mazati.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
31.5.2016 9:57:25   
lejla80
Ema ja od kako ne radim i ne spavam, jedva nešto sastavim, ranije sam dva puta bez problema user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
31.5.2016 10:17:41   
tačkicaa
Midnight Ja nisam ni vidjela da si ti pisala prije mene user posted image Haman smo u isto doba postavile post user posted image Kako si ti?
BubaDaro Što se tiče trudnoće, ja radim sve isto kao i do sad, s tim da sam izbacila cigare i pivo, što mi mnogo teško pada, jer nemam problem ni s mučninama, ali eto držim se user posted image Kafu mnogo volem, i pijem crnu gorku, koja mi sjedne k'o žilet user posted image Voli i hladnu, tako da kad ujutro na poslu skuham, pijuckam je po satak-dva. Doduše, moram priznat' da sam smanjila, jer do sad sam čim popijem šolju kuhala odma' drugu, pa sam vazda pijuckala, a sad samo ujutro i popodne kad se pozicioniramo kući user posted image Ujutro pijem šta mm spremi, jer je ranoranioc. Sad me obično forsira čajevima (koje mrzim), ali eto nekad i kafa iznenadi user posted image Eto čitava rutina user posted image A to tvoje što opisa meni nije ni k od kafe, sve nešto slatko brate user posted image
Ema Mene mnogi zovu namćor, samo da znaš user posted image Ja spavam dobro većinu vremena, fala Bogu. Sem kad mi želudac stane, pa moram pit' čaj u gluho doba noći user posted image Noga me više ne boli, ne znam što user posted image I mene je bolila desna noga i kuk i gosn.guz, ali sve prođe user posted image
Što se okupljanja tiče,mislim da je najbolje da samo zakažemo termin, u roku od par dana, pa da se ravnamo po tome... Ništa od kafe ako budemo samo ovako piskarale, hoćemo, nećemo user posted image
Lejla Ja kobajagi izbacila farbu, koristim kanu od kad sam trudna. Pokriva skoro nikako, ali bar kosa fino sija i mogu koliko god često želim user posted image Ali ne želim, mrsko mi user posted image A i ja sam čekala da prođe prvo tromjesečje, nisam ni kanu stavljala. Iskreno, meni je malo poglupo što izbjegavam farbu, ali eto kad sam do sad, strpiću se. Tvrdoglavo magare user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
31.5.2016 11:38:38   
lejla80
Eh ja obavila svoju građansku dužnost da ne prepadam narod user posted image user posted image user posted image
Tačkice ja sam plava pa mi kana ne može puno pomoći, a baš da mijenjam kompletan imidž, eh baš bi tada prepadala ljudeuser posted image user posted image Načula sam da ima onih nekakvih farbi bez amonijaka i sl. al iskreno nećem da mijenjam moju nijansu. I sa A sam se farbala uredno, mada ne baš često kao sto sam navikla i evo ga da izvineš uredno me zajebava po kući...upssss duša mi opsovat kako sam trudnauser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
31.5.2016 15:10:52   
tačkicaa
'si ti vidjela ovo Lejla, i onda će reći Tačkica bezze ruži, a to se sve dalo u skitnju, nikoga nema ni slovce da pribeleži user posted image Ma pusti mene, ja kontam svi se u crveno farbaju user posted image Nek' si se ti zamazala, šta te brigauser posted image user posted image Da izvineš ja lajem k'o pašče, na šta li će mi ovo dijete ličit' user posted image Doduše i prije trudnoće sam, a sad me samo šutkaju user posted image
Đe je Mala_sa ? Nema je nešto user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
31.5.2016 16:01:39   
Midnight_489
Jao,jeste se raspisale. 😃
A buba se plašim jer neke znaju biti,ono,baš odvratne.
Ne plašim se bubamara,leptira i sl. 😊 Eh šta ću...
Ja sam dobro,danas samo odmaram,nigdje ne idem,a i nešto
me glava boli... user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
31.5.2016 16:29:02   
eskimka
Drage buduce mamice znate li moze li se trudnoca voditi na Jezeru ili u Vojnoj (8 sedmica je u pitanju)? Kakve su doktorice u Sekrlicevoj?
Hvala vam puno na odgovorima

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
31.5.2016 18:50:17   
samy_lo
kako ste mi zenice moje
neko je upitao za mog babu,trenutno je u bolnici na pretragama,malo mu je bolje,osim sto mu noge otice,i ima malo otezano disanje,dok yo be sanitaju nece ga operisati,nadam se do kraja mjeseca dace ga operisati..ja i moj bebac smo dobro hvala Bogu..a vidim da ste i vi svi dobro..ljubim vas sve

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu eskimka)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
31.5.2016 20:21:25   
lejla80
Eh evo mene jopet user posted image user posted image user posted image
Tačkice, u pravu si, dosta ženica se baš ušutilo, dok mi vazda nešto imamo da trabunjamouser posted image Nadam se da su sve dobro..
Ja kod svekija bila na ručku, lijepo brate kad i neko drugi nešto skuha user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
31.5.2016 21:57:48   
mala_sa
Evo i nas da sta sarnemo user posted image . Danas sam se uhvatila vesa, pa cijeli dan mi prodje peglajuci i prelazuci ormare user posted image

Lejla ja vala isto jedva cekam da ponovim pramenove, sad ce tacno 6mj kako sam ih radila i krajnje je vrijeme opet user posted image

Tackice tu sam user posted image , kupih kutije pa sad slazem, premijestam, cistim ormare itd user posted image

Midnight nisi jedina koja se boji buba user posted image , ja sam ista user posted image ; a tek moja A, ona se i muhe boji, nekad me bas izludi s tim user posted image

BubaDaro znaci ti se dajes u rozu, i ja sam vala opet najvise sa rozom se druzila user posted image

Sad vam masem, odoh lezati user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
31.5.2016 22:09:59   
Midnight_489
Evo mene da vam poželim laku noć. 🌙
Lijepo spavajte.
Ja odoh ranije leći,ionako sam jutros rano ustala. user posted image
Sutra idem sa MM-om kod njegove mame.
Javim vam se u toku dana,ako uhvatim net tamo. user posted image

Pusa 😘

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
1.6.2016 8:32:59   
tačkicaa
Jutro od mrguda user posted image Sinoć opet želudac stane, i do pola 3 ne zaspa' user posted image Nos mi vazda u defektu, ili kišem ili je začepljen, a lijekovi mi nisu djelovali ni ranije user posted image Ima li koja ideju za neki lijek protiv alergije da ga smiju trudnice pit'? user posted image Ne da mi se prihvatit' da budem čitavo ljeto na 50 % kapaciteta user posted image
Mala Znači sve je spremno? Samo još ime treba? user posted image Joj zavidim ti, kad će moje hanumče doć' user posted image
Vid' mi prenosa danas, baš me nosaju user posted image
Eskimka Ja kako naču' na Jezero nema ić' do 35 sedmice ili ndB nekih komplikacija. Ovo ostalo ti ne znam, mada vjerovatno isto vrijedi i za Voju user posted image Javiće se neka informiranija, samo da ih ljenost prođe user posted image
Samy Drago mi je da ti babo bar nema jake bolove i mnogo mi je drago da ste ti i bebać dobro, odma' je i njemu lakše, sigurna sam user posted image
Lejla Jes' vala, ja bi' vazda nešto trabunjala user posted image Nadam se da će ova hanumica imat' mamine gene, da se s nekim ispričam rahat' user posted image
Midnight Pazi ti nick-a a ode u 10 leć', s kokoškama user posted image Uživaj user posted image user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
1.6.2016 9:00:29   
eskimka
Hvala puno tackicaa ☺ to znaci da cu ipak morati u Skerlicevu po bolovanje... mamice pliz nek vam ne bude mrsko da bacite koji info... kojoj se doktorici naruciti i da li se bolovanje moze otvoriti samo ako to doc procjeni ili i mi trudnice to mozemo traziti? Hvala vam jos jednom puno i prijavljujem se i ja sa svojim januarskim terminom ☺

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
1.6.2016 9:28:04   
mala_sa
Jutro, ja ko zombi, onaj mm se svu noc vrtio oka od njega nisam sklopila user posted image . Kasnije kiselina me uhvatila, te pojedem sirovu rizu i smiri se hB. I sad ko slag na tortu potkocilo me nesto u donjem desnom dijelu stomaka i bas boliiii user posted image . Eh eto izjadah se fino user posted image

Tackice jel se tebi vraca kiselina kad zablokira zeludac? Ako imas taj problem probaj sa sirovom rizom, meni uvijek pomogne.
A hanumce vala da moje hoce sto prije aBd, meni vise dosadilo user posted image ; tvoje neka jos user posted image nek prodju vreline user posted image

Ja vam za bolovanja i alergije nemam nikakav savjet user posted image nadam se da ce se javiti neko sa vise znanja user posted image

Nova clanice dobro nam dosla user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu eskimka)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
1.6.2016 10:10:18   
nudzejma
Jutroooooouser posted image user posted image
Di ste zene,kako ste?
Ja sam vam nesto teska ovih dana....vucem se po stanu k'o prebijena mackauser posted image .A evo 2 dana bebi mi se ukljuci u 5-tu brzinu i udara prevrce se i sta sve ne.Sve je to divno ali meni bad bude bolno i neprijatno kad udari jako.Ja se samo plasim da se zbog tog tumbanja grlic ne otvoriuser posted image Jel' se to uopste moze desiti,sta mislite?
Takodjer ova 2-3 dana mi se cesto jave one B-H kontrakcije pa se stomak tvrdne,pogotovo kad ustanem iz lezeceg polozaja.Mala_sa jel' kod tebe tako?Ti si mi najbliza sa sedmicama....
Tackiceeee mozda ti nosic nije zacepljen od alergije.To ti je jedan od mogucih simptoma trudnoce...i meni se ponekad desi...
Samy drago mi je da tvoj otac bar nema bolove,bice dobro aBd....
Ja sinoc za veceru jela tresnje i jagode i kad sam jutros na sabah ustala struze zeludac od gladi a ja u kuhinju spucam bananu i opet na spavanjeuser posted image Bas ne bih mogla izdrzati do dorucka.

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
1.6.2016 10:15:29   
samy_lo
kako ste mi trudnjace moje..ja evo doruckujem sa mm,kasnije cu ici po babu u bolnicu bice kuci dok dodje njegov doktor sa godisnjeg

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
1.6.2016 10:20:55   
lejla80
Jutro i od mene, ne baš naspavane, taman kad sam jutros oči svoje zaklopila kako treba, A me budi, kaki mu se user posted image user posted image
Mala_sa, ti se smorila jučer pa te zato boluckalo. kako misliš sirovu rižu, deder detaljne upute. Ja baš deveram sa želudcem, imam osjećaj da većinu vremena ne radi nikako. Gastale ko bombone gutam, a ni od njih neke velike fajde, donat ponekad upali..grozno... i ostali koji imaju kakav pametan savjet nek pucaju, sve ćem da probam.
Tačkice moja, i ti imaš slične tegobe..Za alergije ti baš ne znam šta bi smila, a baš su sada zavladale, svak se živ žaliuser posted image A hanumica ako i ne pokupi tvoje gene, pričat ćeš ti njoj, ona nek sluša user posted image
user posted image user posted image
eskimko morat ćeš u Skerlićevu ili neki drugi DZ po bolovanje, za Vojnu i Jezero ti ne znam, vjerovatno dr još uvijek primaju u dezurama al mnogo pažljivije nego inače. Po pravilu ne bi se moglo gore bez uputnice. Eh kad završis sa ginekologom, sa nalazom ideš dr opšte prakse da ti otvori bolovanje. Kazeš dr. ja sam preumorna i nešto slično, želiš na bolovanje i on ti lijepo otvori.

meni je nešto i pritisak nizak od jutros ajjj... ljubim vas sve redom user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
1.6.2016 10:22:21   
anidla
Pozdrav zene!

Hoce li neko otvoriti temu za juni mjesec>? user posted image


Neko je pitao za bolovanje....iza kontrole na GAKU

Na Gak se ide od 35 sedmice osim ako neko nema neku komplikaciju ne daj Boze...Ja je nazalost imam i kao trudnica sa trombozom od pocetka sam gore kod dr.Murtezica.


Sto se tice bolovanja samo ginekolog koji radi u drzavnoj ustanovi moze da napise preporuku na nalazu za bolovanje i sa tim nalazom kod doktora opste prakse,

Ja sam inace fuj, pritisak mi je 93/65 user posted image user posted image user posted image , mada s obzirom da su mi nasli bjelncevine u urinu u prilog mi ide nizak pritisak, ne daj Boze visokog u trudnoci i na ove bjelancevine,,,pu pu pu ne daj Boze,,,,

Jeste li sta skontale zene moje za imena bebara? Kad ste planirale poceti kupovati i prikupljati stvarcice za bebe??

Puseee

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *