|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 11:58:05   
tačkicaa
Ej Leptirice dok sam se sjetila, pitala sam doktoricu za dioptriju. Moja je -1,5 na oba oka. KAže da to nije ništa, da se uopšte ne zamaram time... Eto ako neka ima druge informacije neka interveniše user posted image
Ljudi, konačno sam se riješila ontibiotika, ali južnije od duže nešto mi baš izgori od svraba user posted image Nudzejma kako ti deveraš s tim? Ili su tebi već prošle te ružne posljedice?
Lejla Izađe li iz pidžame? user posted image
Mala Sarah je lijepo, a zanimljiva su i ova od Search , al' kako Lejla reče, nemam ja baš mu*petlje za takva imena user posted image
Midnight Diž' se ljenguzo ! user posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 12:24:39   
nudzejma
Jutroooo,
Evo i meneuser posted image Prvo da pozelim svima kojima ovaj mjesec nesto znaci Ramazan Mubarek Olsun,da budete zive,zdrave i dobro raspolozene u ovom mjesecu.
Meni pritisak ujutro tako bude nizak da jedva funkcionisem.Cim ustanem iz kreveta spremim dorucak i tek poslije jela dodjem do sebe.
Lijepa su vam ta imena...ima pravo zanimljivih.
Tackiceee od antibiotka su ti se vjerovatno uzburkale gljivice.
Ja sam prije antibiotika zbog pojacane candide koristila Canesten 3 vag. i poslije njih antibiotik i opet jovo-nanovo iscjedak,peckanje,svrab.Dr.me pregledala vaginalno kaze ima puno sekreta i da mi Neo penotran forte vag.Tako da ja samo dole nesto "mecem"user posted image


_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 12:37:47   
agatha
Ramazan serif mubarek olsun, drage moje! Ustala sam nocas u vrijeme sefura u WC i bas me neka sjeta spucala, nekako mi zao ali se ne usudjujem postiti.Sve sam nesto iscitala sta ste pisale ali nista nisam haman zapamtila. Pricale ste o imenima i mi muku mucimo.Sinu sam ja dala ime a kceri ce ako Bog da muz, ali se i ja moram slozitiuser posted image .
Tako da bas tesko ide, otvorena sam za prijedloge pa da mu koje neofirno nabacim, hihi.
Musko smo vec imali a ja bh jos pet odmah nasla, al zensko tesko bas.
Tackice ja se narucila frizeru u tri danas, ide kratka frizura i debela zenauser posted image user posted image .
Udjoh s hairom i ja danas u sedmi mjesec, vakat se malo vise pripremati kao da dosad jesam ikako, hah. Moram i do apoteke nestalo vitamina i brusnice. Pije li neka od vas neke tablete za trudnice protiv zgaravice?

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 12:58:18   
Leptirica13
tackice, hvala...ma,bice to sve pod kontrolom user posted image
Agatha,draga..ja zenskih imam al muskih nikako..ako bude musko, dat cemo po kumu..neobicno je a I svidja mi se..a imamo I za curicu..samo jos da nam kazu sta je..
kontrola nam je 24.06.i to ce biti 17 sedmica...nadam se da ce se vidjeti pol...

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 13:22:36   
tačkicaa
Nudzejma Ja ne znam ni izgovorit' sve to to ti mećeš user posted image Ništa, ja ću se malo strpit', pa proći će i ovo, vazda je prolazilo user posted image
Agatha Znači da prestanem namigivat' svim trudnjačama u komšiluku, no samo sa kratkim kosama user posted image Ok user posted image Ni ja hanumici nikako da nađem neko ime, doduše i kod mene mm daje za curicu, pošto sam ja kaže dala muškom (inače gosn računa pašu user posted image ) Pa eto Leptirice podijeli s nama te tvoje ideje, vidiš da ne umijemo user posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 13:40:37   
Leptirica13
moja tackice...evo imena, pa ako kome pomognem, super...
Ako budemo imali curicu bit ce, najvjerovatnije, Zara..stim da se nece izgovarati brzo, nego sa produzenim prvim vokalom A ;)
Alternative su bile: Esma, Lejna, Emina, Maja, Ema, Ajsa, Lijana, Nadja (ne đ, vec dj)



_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 13:52:48   
lejla80
Tačkice skidoh pidzamu, moradoh do bašče, da izvineš zafalilo mi peršuna...kuham ručak iliti dio iftara, pošto Ahmed i ja moramo nešto pojest do akšama, pa ćemo za akšam aBd ono pravo se počastit sa babijem user posted image

Joj nabrojaste pravo finih imena, meni baš nešto za oko zape ovo Ajša, baš divno ime, al kod mene će ko da gledam jopet biti muško...samo nek je zdravo, to je najvažnijeuser posted image user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 14:01:59   
tačkicaa
Eh eto gospoje moje, i ja popi' otkaz danas, pa bujrum sad druženja, ovo-ono user posted image
Leptirice Mm je prvu na spisak za sad stavio Esmu, ali viđo' ja kod tebe još lijepih imena user posted image Meni se sviđa Nadja, ali neće ni da ga razmotri, kaže puno mu liči na moje - ko da je moje ružno, eto ti bezobrazluka user posted image Lejna je isto lijepo i Ajša user posted image Super su ti ta imena user posted image Meni je muško bio prioritet Davud, čak sam bila i nadila, ali hanumica se utrpa prva user posted image Harun mi je isto lijepo ime, i Haris i još par kojih se ne mogu sad sjetit' user posted image
Haj, haj Lejla po peršun, eto i mi ćemo od sutra aBd proboravit' u podžami po' dana user posted image user posted image
Nek' neka druga preuzme jutarnje javljanje, sad ćete vidjet' kako se spava do podne user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 14:09:29   
lejla80
Hej draga pa baš mi je žao zbog otkaza, jesi li to očekivala user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 14:20:15   
tačkicaa
Ma znaš kako je to kod nas, čim saznaju za trbuščić odma' nogica user posted image Očekivala sam otkaz, ali sam mislila da će me ono pitati koliko mogu radit', pa po mjesec nastavit' s ugovorom, kako su rekli prošli mjesec... Ali valjda se plaše da ne pobjegnem na bolovanje user posted image
Nema veze, nije mi prvi otkaz user posted image Snaćemo se, još sad imamo i pojačanje u trbuhu, nema brige user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 14:24:18   
Leptirica13
kad su tako bezobrazni, trebala si samo na bolovanje..bez ikakvog potpisivanja...fuj, djubrad..I fino advokata..bilo koji ugovor da imas, kad zatrudnis,po zakonu te ne mogu otpustiti..
ne treba im dati da olako prodju, mater im...

Drago mi je da sam vam dala ideje za imena user posted image
Muska nisu losa Amar, Zeid ili Zejd, Nedim...

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 14:47:32   
mala_sa
Eh evo trazim kako da napravim kakav dobar osvjezivac mirisa za kucu, pa cu sad da se bacim na eksperimente, ako koja zna kakav "recept" odmah nek pise user posted image

Tackice pih znaci ipak bezobrazluk, al ima dragi Bog koji daje nafaku, a tu nafaku tebi vala niko uzeti ne moze user posted image .

Ima vala bas finih imena, imam osjecaj da je najteze dok se usaglase roditelji, da same biramo lahko bi mi user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 14:51:30   
nudzejma
Draga tackiceeee kakvi su to ljudi....user posted image I to prvi dan ovog mubarek mjeseca daju trudnici otkaz.Fuuuj.Ja se brinem za njihuser posted image
Nemoj se brinuti Bog daje nafaku.Imas u stomi najvece bogatstvouser posted image


_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 15:09:58   
tačkicaa
Hvala vam trudnjačice na podršci user posted image Eto ne znam do čega je, ali fala Bogu ja se uopšte ne osjećam loše, kako kažete ne može mi moju nafaku niko uzet' user posted image A vala sa kakvim sam se ja susretala do sad, ovi su mehlem user posted image Leptirice kad bi' ti pričala šta sam prošla prije ovih, tek bi se onda iznervirala user posted image
Kako god, sad ćemo se moja hanumica i ja malo posvetiti sebi, šta nas briga za njih sve user posted image
Sve vas user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 15:11:55   
ema08
Ramazan Šerif Mubarek Olsun i od nas dvoje. Neka vam dragi Allah podari sve najbolje u ovom svetom mjesecu. Ženicama koje poste želim puno snage i volje da izdrže, a mi ostale ćemo se potruditi da na druge načine doprinesemo ljepoti ramazana.

Draga moja Tackice, zao mi je zbog otkaza al nemoj se previše žalosti jer ko zna zašto je to dobro. Mada nije lahko kad čovjek u ovakvom vaktu ostane bez primanja, što ženice rekose Bog daje Nafaka. Vala hvala Bogu pa je ne dijele ljudi...jedan bi čovjek imao sve, a ostali ništa.

Ja u subotu završih na Jezeru. Navodno urinarna infekcija ( odokativna procjena) i saznah da nisko nosimuser posted image ...znaci jos vise mirovanja...user posted image

Eh žene, sta spremate za iftar user posted image ? Ja kontala corbicu, kremenadle sa krompirom al jos ne znam na koji način ću krompir spremiti i kompot od šljiva i jabuka.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 15:32:06   
Leptirica13
nek je tebi sa srecom trudnoca, bit ce posla, naravno..nego me nervira kako I mi sve olako prihvatamo...treba I ti "gazdama" pokazati zube I spustiti ih na zemlju.kad dobije kaznu, sljedeci put ce razmisliti.
posalji meni podatke, prijavit cu ga ja za tebe :)

Nego, posto moj muzek posti I iftar pravim samo za njega, danas je na meniju topa, telece kremenadle I pire krompir...ne znam hocu li supu..tj hoce li on..
od one tope se covjek vec najede..dok se naumaces...mmmm...
dajte kakvu ideju za sutra..iako sam ja mislila veceras vec pripremiti za sutra..pa samo dodati ono sto se frisko jede.
mozda da napravim kakav pileci cevap..s lukom prodinstam I u frizider..nemam pojma..

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 15:43:42   
BubaDara
Ramazan Šerif Mubarek Olsun i od nas dvije user posted image
Da se i mi javimo svojoj raji user posted image sve smo mislile na vas ali smo bile u velikoj frci i radovima za vikend da bi stigle srediti sve do ramazana user posted image i sinoć sam u 11h mm spremala sehur user posted image ali eto stiglo se uglavnom sve s Božijim hajrom user posted image
Od srca vam želim što više dobrih djela u ovom mjesecu user posted image
Ako Bog da mala_sa ti ćeš nam u ovom najljepšem mjesecu roditi pravo hairli čeljade user posted image user posted image
Da ti dragi Allah olakša porod user posted image i da Sarah bude zdrava i pametna aBd user posted image Prelijepo ime user posted image
Vidim ovdje se opasno zakuhalo o imenima, a i ja sam malo seljanka za ta neka nepoznata imena na našem području hehe, pa čitam prijedloge od search i kontam za pola nikad čula nisam, a niti sam hrabra da dajem takvo ime user posted image
Uglavnom bitno je da imaju lijepa značenja user posted image
Što se tiče muških moji favoriti biješe Adian, Faruk, Daris, Harun, Mustafa, pa eto ako će kome pomoći. Ja se morala prešaltati na ženska pa je bilo oko Nadja (neko ga je pomenuo već), Naida, Aida, Džana, Džejla, Medina, Berina, Merjem, Lamija i eto mi odlučili Džana user posted image mada su i ostala prelijepa ali eto ili neko ima oko nas ili znaš nekoga ko je užas a nosi to ime hahahahahaha pa ostade samo jedno, i mi se složili i sad samo čekamo princezu user posted image user posted image
Nadam se da ćete i vi brzo već naći nešto za svoje majušne user posted image
tačkice baš su bezobrazni poslodavci user posted image Drago mi je da se ti dobro držiš, samo Allah srećom daje nafaku svakome, i moja mama ima običaj reći hvala Allahu pa narod ne daje nego On user posted image
lejla ti cini mi se rece za neke vježbe za stopala, ja to nisam nikad čula user posted image a i nemam ovdje gdje ići na vježbe za trudnice user posted image Nadam se iskreno da sad kad sam sve sredila, malo će smanjiti ti otoci pa će biti lakše. Ne stigoh za vikend nigdje mrdnuti da kupim kakve baletanke za broj veće ali budem prvom prilikom user posted image
Ej dobila sam od rodice neke helanke, kupila mi u izboru, koštaju samo 4,90 KM ali nisu fakat loše, ugodne, duboke, pa eto ako kome treba bar za po kući nek ode kupiti user posted image i ja ih u suštini nosim samo po kući, za posla imam trudničke hlače i spremu ali kući sam najkomotnija u helankicama i majici ugodnoj.
Ema fino si ti osmislila iftar hehe taman možemo ideje razmjenjivati, da nam dani idu lakše i brže user posted image
Ja jučer pitam mm šta će da mu spremim a on ti meni ko pravi kaže dosta što jedem još da ti i ideje ja dajem user posted image user posted image
Ostah bez teksta, i napravim mu pileću supicu, pohovane tikvice i šnicle pa je jeo user posted image Srećom nije pekmezast i hoće sve pa nije teško s njim, ali eto nekad mi zafali ideja samo user posted image
Ne znam više ni šta da pišem, razočarah se postom od tačkice, kontam u kakvoj mi zemlji živimo čovječe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 16:15:49   
lejla80
Ema pa šta je bilo, jel to zbog onog žiganja ili te je jače zabolilo, pričaj..mene svako malo nešto žigne al ja sve pripisujem trudnoći, tako mi lakše..

Tačkice , najbitnije da se ti ne sikiraš a sve će ostalo doći na svoje. Ko što zenice kažu Allah dragi daje nafaku, pa ni tvoju niko ne može uzeti a ni bebarinu user posted image

Buba Daro, vala nek si i ti sradila user posted image Probaj naći kakve vježbice na You Tube.

Što se tiče kuhanja ja sam napravila begovu, sirnicu i sutliju da možemo mališa i ja jesti a večeras ću aBd dodati piletinu i mlade krompiriće, uz to neku salaticu. Ubrala sam i jagoda iz bašte pa kontam šta bi mogla sa njima, a možda i neću ništa user posted image
Topu izbjegavam, mada je pravo volimo, al onda slabo jedemo ostalo..

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 17:34:26   
winky_sa
Da vam se i ja javim drage moje. Zelim vam Ramazan Serif Mubarek Olsun, da uzivate sa svojim najmilijim u ovim ramazanskim mubarek danima.
Iscitala sam sve, ali vas ne stignem sve pobrojati jer sam usla nakratko preko mobitela.
Lijepa imena ste smislile, za neka muska nikad nisam ni cula user posted image
Tackice draga bas mi je zao zbog otkaza, to me je bas potreslo. Ne mogu da vjerujem da prvi dan Ramazana neko moze trudnicu otpustiti. E svasta user posted image
Ostale budite mi zdravo i nasmijano

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 20:49:53   
škorpija
Samo da vam javim da Feliks brisete sa spiska 😊, rodila je svoju princezu na carski rez

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 21:25:26   
mala_sa
Eh eto moja terminusa jedna se hairli rijesila hB 😀😀

Odusile su mi se sve masine od danas, al slabo cu se nakaniti da peglam, haman da cu sutra aBd user posted image .
Kod mene za iftar bi riza, sataras sa piletinom i salata. Ja ako bilo sta dodam osim supe ne pojede se ne pola, tako da ne pretjerujem sa spremanjem user posted image .

BubaDaro amin, ipak je to ramazansko bebce aBd user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 22:18:19   
lejla80
Nego mala_sa jesi li spakovala kofer, mani se ti peglanja..
Kako su današnje postacice izdržale danas, je li bilo teško?

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 23:27:24   
samy_lo
kako ste mi zenice..da vam se malo javnemo..nemamo vremena
vidim pisale ste o imenima..nas sincic imshAllah bit ce Harun,to smo jednoglasno odlucili..iako smo zeljeli Kerim,ali brat dao sinu..no nema veze

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
7.6.2016 8:19:54   
Leptirica13
Felix, cestitammmmmm user posted image user posted image user posted image
Poranila bebica, pozelila svoju mamicu...sve najljepse vam zelim..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
7.6.2016 8:20:11   
Arijana2
Ramazan Šerif Mubarek Olsun ,da nam svima mjesec Ramazan protekne u sreći i zdravlju! Ja sam juce bila na kontroli sve uvredu hvala Bogu.Sto se tiče imena meni i muzu se svidja Merjem tako da smo nekako jednoglasno odlučili .Sto se tiče ovih otkaza u trudnoći ,mislim da to nije nimalo moralno,a ni poslovno i ako kao sto rekoste Bog daje nafaku ,sljedeći posao možda bude jos bolji.Ja se lagano kotrljam,željezo mi je palo na 5,pa pijem totema ampule.

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *