|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 19:39:46   
ema08
Ninalna, kao što reče BubaDara i mene je svašta nešto probadalo, boljelo al i ja sam prihvatila to kao nešto što je sastavni dio trudnoće. Nedo Bog jakih bolova sa krvarenje to je onda za brigu.

BubaDaro, i ja bih najradije bijelu ogradicu. Nekako je najlakše kombinovati uz sve,a i bijelo mi je nekako pojam čistog . Jesi li vidjela kako slatkih posteljina ima buci bu, a sve bi išle uz bijelu ogradicu.

Tackice, ja se danas nasjedila u Titi i fino prošetala po vilsonovom. Možemo se čuti ujutro pa ako budemo horne može i kafa ☕ user posted image .

MalaSa, ti si meni super. U devetom mjesecu, a tako aktivna. Kad nam se i porodis na nogama heheheuser posted image . Svaka ti čast user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 20:30:54   
tačkicaa
Lejla Pa od kad ti je to bilo radno vrijeme, ako si prije posla išla na kafu user posted image Ja se jedva dohavizam da ikako odem user posted image
NinaInna Eo ja sam opisala svoje bolove, pa ne znam je li kod tebe slično user posted image Znam da ovo nisam imala prije trudnoće, tako da i ja sve pripisujem da je kao normalno, jer prođe čim se umirim user posted image
Sara Ja sam možda neđe oko 8 ili 9 sedmice imala neke mučnine, oko 10-ak dana, nisam povraćala... Možda ih i nemadneš user posted image Ali kako god, držim fige da što laganije predeveraš sve user posted image
BubaDaro Pusti bona ljude neka daju imena kakva hoće, možda se neko ne može odlučiti za jedno, pa uzme dva user posted image Ja još ništa nisam kupila, samo ponekad skontam da bi trebala, ali kad se sjetim da trebam ić' i nešto konkretno tražit', odma' mi nešto teško, pa moram prileć' user posted image
Ema Može, eto javi se u pp ujutro ako budeš voljna, da dogovorimo detalje user posted image Naravno, ako još neka htjedne, bujrum user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 21:39:53   
mala_sa
Eh kod nas pocele poplave, hB sad zasad je jos uvijek prohodno i nije toliko blizu pa da se dize panika; al sam se uprpila kako cu do bolnice jer jedan dio autoputa je poplavljen; pa se nadam da maca nece bas veceras user posted image

Ema draga sad sam i dobra, proslu trudnocu sam se preselila 10 dana prije poroda u stan do pola zavrsen, bez kuhinje i sa improvizovanim kupatilom, ludnicaaaa user posted image ; al sam zato A rodila za 3 sata sve ukupno od prve kontrakcije user posted image

Prica o ogradicama, moja je ovaj put cisto bijela i narucila sam je sa amazona jer nigdje drugo nisam mogla naci. Ja posteljine za bebe ne koristim, samo carsafe na gumu za madrac, a beba mi uvijek spava u vrecici i bez jastuka.
Ovakva je moja
user posted image



_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 21:56:47   
lejla80
Cure moje jeste li se najele user posted image

NinaIna ne znam u kojem si mjesecu al meni ti tvoji bolovi onako kako ih opisuješ liče na kontrakcije. Kažeš da si povraćala nakon toga, ne znam za tebe al ja bi se konsultovala sa doktorom. Opet kažem ne znam do koje si faze dogurala. Inače i mene stalno nešto žiguca pomalo probada al ništa nekog većeg inteziteta il što kažu neke zenice, što ne prođe čim malo prilegnem.

Tačkice radno vrijeme najčešće od devet, a već oko pola osam počinje sakupljanje na već uhodanom mjestu, sa uhodanom ekipom.

Mala_sa kakve su to poplave kod vas, nevrijeme jel? Krevetić je divan, sve mi se sviđa user posted image user posted image Ja imam neku zutu ogradicu Ahmedovu, ne mijenjala je ja user posted image user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 1:30:12   
search
Opet dobro jutro user posted image
Hoce me nesto ove nocne smjene :) kontam imam malo vremena od iftara do sehura a nisam nista haman jela sinoc pa moram zamijenjt dan i noc da se nasopam user posted image nije tesko postit uopste hB samo budem zeeednaaa, na kraju najvise vode popijem hhh

Kako ste vi ostale zenice?
Moje mucnine su bile pocele od mozda osme sedmice pa do dobrih pet mjeseci :) ali sve je to individualno, neko ni ne prođe kroz to, sretnici hmmm :D
I mene ponekad zabolucka svasta, ali kako mi rece internista na pocetku trudnoce da je to sve normalno nisam se obazirala plaho na to, znala sam ostajat bez daha, pa mi srce lupa ko ludo, pa zabole leđa, pa nekad ziga ma desnoj strani da ne mogu stat na lijevu nogu, pa onda stomak cudno boli, ma nema sta nije fatalo, ali hvala Bogu vec sljedeci dan prođe, to znam sto se tice toga ali opet moze biti da je kod tebe Ninalna nesto drugo, u svakom slucaju spomeni doktoru, ne bi trebalo nista da bude sve dok ne boli nesnosno i dok je bez krvi user posted image

Nisam jos kupila krevetic ni madrac ali vidim sveki salje slike kupila mi posteljinu i ogradicu hhh, neka njezna lila boja sa bijelom, uglavnom odgovara mojim planovima user posted image a nekad cu aBd ja kupiti bež ili tako neku boju, sivkastu isto.. Draze su mi ove univerzalnije boje, ne volim nesto te posvecene user posted image

Bubadaro jel to nesto na moj racun u vezi imena user posted image hahah, e jesmo ljudi razliciti, nikad svima ugodit, meni npr i ako se sviđalo koje ime sa ovog spiska najpopularnijih u bosni vise mi se i ne sviđa bas zbog tog sto su eto popularna user posted image user posted image

Jedna tura vesa mi je oprana popeglana al sve kako gledam nesto mi malo, pa haman opet nista nemam, par bodija za novorođence ostalo sve tri mjeseca i vise, najvise odjece za pola godine user posted image

Heee danas cojk iso po nalaze, po mojoj nekoj procjeni najbolji do sad mašallah ne ureklo se user posted image zeljezo je normalno od 8 do 30 , prosli put je bilo 4 bas nisko a sad 31 hahah, samo nek nije u normalnom intervalu haha, al je ekstra to vala, nije belaj ako je poviseno za par :) izgleda da je odvratna tot'hema odradila dobar poso, ostalo mi je jos par ampula, sve kontam da vise ni ne pijem hhh, vidjet cu aBd sutra sta ce mi reci na pregledu user posted image

Sjetih se jos tackice da si pitala za stomak, mene moj zaboli kad stojim, znaci pranje suđa spremanje jela mi je najtezi poso, cim stojim duzi vremenski period to se zgrci otezaa bas uzas, a hodanje sjedenje i ostale neaktivnosti sve regularno, ne znam kako tako, mislim da malo ima i do tog sto mi je pranje suđa najmrzi poso na svijetu, rekla sam cojku drugo dijete nista bez masine za suđe user posted image user posted image

Mala_sa usitnilo jeldeeee? Zelim ti sve najbolje, brz lagan porod, da sve prođe za cas i da se s hajrom kotarises hihih,

Sama sam sebi iritantna s ovim dugim postovima haj zenice nemojte mi sta halalit user posted image
Ode sad user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 7:33:32   
Midnight_489
Dobro jutro,drage moje,evo napokon i ja da se javim. 😊
Nisam se duugo javljala,opet smo imali problema sa netom user posted image
Kako ste mi vi?
Ja evo MM-a već danima pilim da postavi mrežu za insekte na
prozor,a on nema pojma kako će,s obzirom da živimo
u kući sa dva sprata,a prozor je na veoma nezgodnom mjestu. user posted image
Baš ste bile vrijedne ovih dana,moram sve postove
isčitati. ❤️
Idem sada popiti jutarnju kaficu,jučer sam postila,danas ne mogu... user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 8:35:04   
mala_sa
Jutro i od nas user posted image nocas 2 debela sata nisam oka sklopila, kontrakcije bas pravo bile pocele i taman kad sam ja odlucila da odemo na pregled one se smirise user posted image .
Jedva cekam sutra aBd kontrolu da vidim oma li kakve fajde od ovih kontrakcija il me samo nako pate user posted image

Sto se tice tih raznih bolova i ja sam ih imala svih mogucih vrsta, al sve sto prodje kad malo legnem i odmorim nije bilo nista znacajno. Jedino ako ne prestaje ni nakon odmora il kakva krv da se pojavi nedaj Boze onda pravac doktoru.

Tackice imala sam ja tako ta potkocivanja, znalo me uhvatiti kad hodam ili ako naglo ustanem iz lezeceg, mslm da beba tezinom pritisne neke tetive i misice pa se malo potkoce.

Lejla moja prosla se sva poderala, a ti svoju ako sad bude trebala za curu samo nakiti masnicama i dugmicima u raznim bojama user posted image

Search ne treba pretjerati ni sa malim stvarcicama 54-60br, al bebi prva 2mj nema teorije da ne bude velka velicina za 6mj, moji su to nosili tek od 4mj, jos je A bio bas krupna beba. Ja imam od 50 do 62, vece nista kupovala nisam.

Midnight tako sam i ja radila kad osjetis da ne mozes odmoris od posta pa onda opet aBd user posted image


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 10:03:21   
tačkicaa
Jutro svima, koliko vas ima user posted image Kako ste sve skupa? Evo ja haman dobra user posted image
Mala Vidim možemo očekivat' bebče uskoro aBd user posted image
Search Drago mi je za željezo, samo naprijed user posted image
Evo nešto mi laptop usporio, valja ga haman pročstit', izgleda da sam nakupila što-šta virusa user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 10:32:01   
ema08
Jutro bebeleuser posted image ,

MalaSa, divna je ogradicauser posted image i ja bi voljela bas takvu. Koji veličinu odjeće treba uzeti. Ja ovo sto sam uzela je 56, tako me nasavjetovala teta u radnji user posted image . Jel to veliko? Znaci, sad samo da čekamo vijest MalaSa se porodila ako Bog da user posted image

Search, Midnight ma vi ste žene zmajevi. Svaka čast na postu user posted image .

Tackice, kakvi su planovi za danas. Ja sam sinoć bas loše spavala boljela me ova moja noga čitavu noć se nisam mogla namjestiti pa ne znam bil mi šetnja godila ili je bolje da se primirim danasuser posted image .. Sta ti misliš?

Ostale šaljemo vam ponovo user posted image

Lejla, a di si ti jutros na kafi user posted image ?

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 10:47:48   
lejla80
Dobar jutar i od mene, jesmo li svi na broju user posted image

Serch eto jopet tebe u gluho doba noći, sve mi se čini prerano si ti oprala tu odjećicu od pola godine, morat ćeš ti opet na peglanje kad dođe vakat za oblačit user posted image , nego hajde ti soping po nove 56 i 62 user posted image

Midnight pa šta je sa tim internetom, miša mu. Mreže su prava stvar, ja imam u svakoj prostoriji na po jednom prozoru koji najčešće otvaram, ko kad u dzungli živim, nema kakvih nema bajetina ...

Mala_sa haman krenulo, jesu li se polplave smanjile, hoćeš li moći proći do bolnice? Nemoj da nas zaboraviš kad se porodiš aBd user posted image

Ema user posted image , ja evo tek pijuckam pomalo.. Sto se tiče odjeće, to je broj koji se najčešće kupuje i treba ti nekoliko bodija i par gegica il šta već jer bebare često bljucnu, upiške se i slične aktivnosti pa da imaš promijeniti. Moj A se rodio 4, 350g a 56 cm imao mashallah, tak da mu ništa manje od 56 nije ni moglo, a 56 je nosio jedno vrijeme, baš mu ono fino stajalo, nisam morala ništa zavraćat user posted image , nema mi ništa mrže kad na djetetu vidim tri broja veću stvar, pa ono nekoliko kolutova zavrate,, a najgore od svega su mi prevelike cipele user posted image ... Sve u svemu ne pretjeruj ni sa čim, uvijek nekog možeš poslati da ti dokupi, ti snimi gdje šta ima pa izdaji naređenja ako usfaliuser posted image

Tačkice user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 11:09:15   
agatha
Zenice, pozz, jeste mi se fino raspisale.user posted image Ja se vratila stranicu da ponovo iscitam, stid me kako malo toga zapamtim.
Ema hvala za spisak imena, vec sam dan prije to procitala, bilo je i u Avazu cini mi se ovih dana.Kazem jucer muzu fino mi je Medina, na to ce on i to mi je u uzem izboru. Pa rekoh koja su jos u uzem, kaze polahkouser posted image joj muskarci,ccc.
Mala, drzi se, sad ce bebce hairli, samo sto nije. Alini sretan polazak u skolu. Ogradica je predivna. Ja imam dvije od Ahmeda, pa ne znam hocu li kupovati. Jedna je zelena, druga bijela sa decentnim plavim detaljicima, ali nisam tim bojama opterecena: i za garderobu, posto mi je sve kod svekrve prvo moram prebrati sta mogu njegovo iskoristiti, vjerovatno cu kupiti samo ono za iznijeti iz bolnice,pogledat cu u onoj radnji Mamino Saarajevo, jer sam ista moja komsinica Tackicauser posted image user posted image nit volim posebno soping nit to hodanje, smara me haman ko da sam musko, hah.
Mene malo krsta bole, ne znam jesam li se prehladila i jucer popodne mi je bio tvrd stomak pa sam odmah magnezij i sinoc jedan apaurin. Iscjetka nemam ni svrbeza pa nemam pojma vidjet cu ovih dana na nalazima, nadati se najboljem. Saljevam brusnicu navrh mi je glave vise. Pisem opet kad vidim sta sam fulilauser posted image

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 11:13:17   
Leptirica13
hellooo...ja od kako sam oci otvorila, zijevam user posted image
I ja jedva cekam da pocnem kupovati te djidje midje.bodice...itd...mrvice male, mirisljave...
vidim, vi sve vesele, zadovoljne...to je najvaznije..samo uzivajte..lijepo nam vrijeme, samo nek ne pada..

sutra petak...user posted image

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 11:20:39   
Midnight_489
Ma ne znam ni ja koji je vrag ovom internetu,
nek se još jednom pokvari i ja isključujum Telemach user posted image

Idem sada,javit ću vam se poslijepodne,mora se ručak pravit user posted image
Šaljem vam svima puno 😘 iuser posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 11:22:32   
ema08
Može li uputstvo kako staviti sliku user posted image od pametnijih zenica [sm=smiley36.gif

Ja sam uzela neki pancicev čaj za trudnice, za urinarne infekcije. Je li ga neka od vas koristila? Moja kolegica se kune u njega, al mene nesto strah da ga pijem jer ništa ne razumijem sastav. I ja sam na brusnici al sad pijem onaj 100 % sok iz apoteke. Malo mi dosadio čaj ☕, ovo mi jednostavnije.

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 11:25:00   
tačkicaa
Ema Mislim da ti je najbolje da slušaš nogu, ako kaže da nema šetanja, onda nema user posted image Ja se ne mogu natjerat' da odem u krugu od 50 metara, kako li bi se natjerala da palim Ibricu do Grbavice user posted image
Lejla Joj veličina user posted image valja mi to nekad u devetom popisat', da pošaljem mm neka kupi par ponjavice u toj veličini user posted image
Agatha Komšinko, ti bar imaš od prvog djeteta, ja nemam ništa, niti znam šta mi treba user posted image Da nisam trudna, nekad bi' i pomislila da sam muško user posted image Dobro si me napomenula za čaj, ja zaboravila da i ja imam beštije za istjerat' user posted image
Leptirica user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 11:26:05   
agatha
Ema, pila sam taj Pancicev caj povremeno, morat cu i ja opet i njega. Slobodno pij,mnoge trudnice su ga hvalile. Pila sam i sok, pa caj haha, samo udri.user posted image user posted image
Za sliku ne znam ni ja, tokmak sam pravi za to.

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 11:30:35   
agatha
Tackava imam ja rokovnik u koji sam pisala sve detaljno, sa ringeraje kad sam bila Ahmedom trudna, hah, sve zena popisala u detalje al opet mi nista nije bilo jasno. Moj ti je savjet uzmes dvije one velike kutije u kojima sve dodje sta treba i nema brige, il ako ti nije mrsko " studirati" te spiskove, hah. Ma ja eto imam iskustva pa sam opet zaboravila cini mi se mnoge stvari. To ti se jednostavno samo rekneuser posted image kad upadnes u to.user posted image user posted image

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 11:36:53   
tačkicaa
Agatha Postoje kutije sa svim gedorama unutra ?! Pa što mi to niko prije nije kazao user posted image E taman da se ne brinem više user posted image Đe se to ima kupit'? Evo odma' se hanumica uzvrckala, skontala da je nešta za nju user posted image user posted image Lopina user posted image
Odo' jadna kupit' šta, da ne krepam zbog ljenosti user posted image
Ema Pročačkaj malo tamo one vragove oko albuma, mora biti tu neđe nešta. Ili čekaj da se javi Mala, ona sve zna user posted image

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 11:42:50   
agatha
Ima u svim radnjama sa bebi opremom, zavisi samo koliko zelis i mozes izdvojiti.Trebas samo obratiti paznju na velicine, da uzmes dvije razlicite velicine. Ili uzmes jednu kutiju pa po tome kupujes pojednicane dijelove, jer tad skontas sta ide.user posted image Imas i u Bingu, kod nas, prvo malo razgledaj, heh.

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 11:52:47   
lejla80
Aman što ste se raspisale, pa vi odlučile danas prekucati ovu stranicu ....

Oj kad se sjetim tih spiskova, ima čini mi se negdje na rr, i ja sam to ispisala, pa redom. Opet kad sam sve sabrala i oduzela neke stvari su mi bile fakat viška, a onaj dan kad sam izašla iz bolnice morala sam sestru namah poslati u DM u nabavku.

A tek spisak, sta ponijeti u bolnicu...Prvi onaj ogrtač je bio suvišan. Au samo kad se sjetim koliko sam tražila odgovarajući, pola torbe mi zauzeo, a gore na Jezeru vruće user posted image

tačkice kako god okreneš nema ti druge nego podignuti cijenjenu g... pa u razgledanje a brojeve ćeš namah skontat, čim počneš kupovatuser posted image

Nego gdje kupujete te cajeve da se i ja obezbijedim za ne daj Bože... vazda sam kuburila sa bajama.. pa samo čekam da me safata




_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 12:03:01   
agatha
Lejla, prekucaj i ti sa namauser posted image user posted image . Joj i ja sam taj ogrtac, hahhah, i to mi sestra naknadno poslala posto sam lezala pet dana u bolnici zbog plodne vode i svaki dan mi velika kesa dolazilauser posted image oj, kad se sjetim.
I ja sam kupila viska stvari, ali sam kupila i neke kao da sam znala da ce mi trebati basuser posted image kao npr. gace za inkontineciju, spasile su me u bolnici zbog plodne vode. Cak su me i doktorice pitale, ma kakve su to jesu dobre, hahha, ma rekoh modni detalj, koma.
A cajeve i sve ja kupujem u Eurofarmu na Alipasinom i zelim ostati amoniman!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 12:08:16   
nudzejma
Olauser posted image
Vidim danas sve raspolozene za mahalanje na temiuser posted image Pa da se i ja ovako slinava i smrcava pridruzimuser posted image
Pisale ste o boluckanjima u trudnoci heh e tu bih mogla veliki spisak napisati.A evo od jutros imam neki cudan bolu prsima prema desnoj dojci,tacno napipam mjesto gdje boli.Boli samo pri pokretu pa vjerujem da je misic od ovog 24-satnog lezanja i namjestanja.
E citala sam onaj vas spisak imena.Bogami moj Daris na trecem mjestu.Kako se situacija promjeni za 4 godine.Kad smo se mi odlucili za to ime ljudi nas blijedo gledali a vidi saduser posted image .
Neko je pitao za Pancicev caj.Ja sam ga pila redovno po solju dnevno onako preventivno i opet zaglavi sa bestijamauser posted image
Mala_sa divna je ogradica.Imam osjecaj da ces ti nas jedan dan samo iznenaditi sa javljanjem iz porodilista.Na hajjr.
Sto tice kupovine za bebu.Kupila sam samo ono bebi gnijezdo i one bodice iz Primarka (7 bodica 27 KM).Pravo su mi lijepi i kvalitetni.Uzela sam 62 velicinu.Daris mi se rodio sa 57 cm pa smo velicinu 58 brzo prerasli.Kontam kupit jos koji bodic 58 i nesto za iznosenje iz bolnice.Ostalo imam sve od starijeg,sreca pa isti spoluser posted image
I ja imam 2 plave ogradice a razmisljam da mozda kupim jos jednu u zelenoj boji jer takvo nam je i gnijezdo.Ali o tom' potom'user posted image
I da ne bude da sam ja samo dr.za grlic da kazem kako se i slike "mecu" na forum.Odete na stranicu slikomat i tamo uploadujete zeljenu sliku,dobijete format za forum,kopirate i zalijepite u svoj post ovdjeuser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 12:19:21   
ema08
Agatha, kakve su to gaće? Meni su rekli neke mrežaste u apoteci da kupim ili dm-u. Mi se uzdale u vas iskusne porodilje da ćete nas posavjetovati, a haman ćemo morati mi vas user posted image . Meni drugarica, friska mama, poslala spisak sta mi sve treba za početak i ja ću se po tom njenom spisku spremiti. Joj, sto mi je lud ovaj mobilni, tri puta pišem haman, a on mi svaki put prebaci na Hasan heeeheeuser posted image

Tackice, čuj Ibrica. I ja i Mm kad smo nekad imali seata ibizu zvali ga Ibrica user posted image

Lejla, ja sam čaj kupila u biljnoj apoteci kod katedrale. Preko puta Orseya.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 12:20:22   
ema08
Nudzejma, slikamat?!user posted image kažem ti ja da sam smotanauser posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 12:22:45   
ema08
Vir ulosci (crveni) 10-ak pakovanja
Mrezaste gace (apoteka)- mozda dva pakovanja
Spavacica, naprijed kopcanje
Papuce, carape
Peskir
Pasta za zube, cetkica, sapun, vlazne maramice, ubrus, toalet papir
Grudnjak za dojilje (ja kupila na Siranu), ali nisam ga nosila u bolnicu nego da imas kuci kad dodjes
Ulosci za grudnjak(ja kupila u onoj prodavnici u Alti)

Za bebu:
3% hidrogen
Bivacin u prahu
Sterilne gaze 10x10, mozda njih 10-ak da uzmes, a imaju i manje 8x5 one dodju u kutiji, pa uzmi i jednu kutiju tih manjih
Flasica
Dohrana
Tetra pelene(pamucne) 15-ak (prodavnica u Alti)
5-6 bodija, najmanja velicina i isto toliko odijelca,
Plivasept zuti (kupas bebu i sebe s njim)
Zakrivljene makasice za nokte( mi kupili u DM)
D3 Kapi- mi smo kupili Plivit D3,
Neka krema kojom ces mu mazati guzu, mi smo uzeli bademovu
Fizioloska otopina( apoteka), mozes sve s njom da mu cistis, oci, cunu...

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *