|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 12:27:19   
ema08
Evo tog spiska sto je ona meni poslala. A haman ću ja sama prekucati stranicu danas user posted image ..
Neću više pisati 📝 user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 13:01:20   
tačkicaa
Aman žene, sreća pa me otpustiše, ne bi' ja ovo mogla sve ispratit' s posla user posted image
Eto ja ne znam kako su se prije djeca rađala i opremala, pa gledaj sve ga ti spiska koliki je?! Ja 90% stvari ne znam ni za šta služe user posted image Agahta eto za te gaće ne samo da nisam nikad čula, nego ne znam jesam li ih dobro pročitala user posted image A đto se anonimnosti tiče, ti i ja komotno možemo još matični broj ostavit' user posted image
Draga Lejla koliko ova moja cijenjena gujica postaje teška, biće je sve teže podić' user posted image
Nudzejma Evo i ja šmrcam i kišem, sturi' se. Mada ja sam se već uhodala, pa mi i nije neki belaj user posted image Hodam po kući u gaćama, jednom rukom držim da ne spadnu, a drugom brišem nos user posted image I usput, meni se često desi u posljednje vrijeme da me kao guči u plućima, k'o da sam ispušila kutiju cigara sat prije user posted image
Kontam lkše mi bilo disat' dok sam dumanala, a sad kobajagi samo vitamini, ovo-ono, a ni za šta nisam user posted image
Ema Ja mislila samo ja imam Ibricu user posted image To sam ti ja sebi od svoje crkavice kupila sok sam još bila mlada cura user posted image Ok, ne baš tako mlada user posted image I ima po sebi milion osobnih crta koje mu je moja malenkost urezala raznim sudarima i kanalima user posted image Ali se volimo user posted image
Joj sad sišla da platim neki račun, prethodno se naprtila kesama voća, i ustaje mi neka baba da sjednem user posted image Ja se okrećem, ne ogu da skontam da meni ustaje user posted image Kontam, nek' sam i to dočekala user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 14:10:20   
BubaDara
A što su one meni danas vrijedne user posted image
Bogami mala_sa cickaš mi ovom ogradicom pravo, dođe mi da i meni naručiš pa nekako pošalješ, ali žao mi te bihuzuriti pred porod user posted image
Ja to ne umijem poručiti user posted image
Ali nema veze, kupit ćemo mi žirafu, medu i zeku da joj ne bude dosadno user posted image
Meni je baš cool shopping za baby, možda što je prvo, jedva čekano i šta ja znam, ali ja baš uživam i sva sam preeehappy kad kupimo nešto novo hhheehehe user posted image Već sam govorila da nemam od koga šta dobiti pa nam svašta treba, ali nama super, volimo sve da biramo fino user posted image
Mi danas uredno zagazile u 7.mjesec user posted image
Eh prije su mi govorili svi sačekaj s kupovinom do 7.mjeseca, pa napokon dočekah i ja, sad mi niko ne smije A reći hahahahaha user posted image user posted image user posted image
Drago mi je da ste sve raspoložene, i ja sam hvala Bogu, danas još odoh u trešnje poslije posla pa se baš radujem k'o dijete user posted image user posted image
Ema08 hvala za spisak, poslužit će sigurno user posted image a ni ja za te gaćice neke niakd čula nisam pa nek nas neko prosvijetli, zašto nam trebaju? I meni rekli samo za te mrežaste, pa mislila njih uzeti, i zašto bolan 10 paketa uložaka vir??? Šokira me user posted image
search ti si meni najjača ovdje, vazda je javi u gluho doba i nagovori šta joj na srcu i onda spava, a vi pišite do mile volje user posted image
Ništa lično vjeruj za imena, svako ima svoj izbor, ali me zanimali roditelji koji svojoj djeci daju dva imena, da li baš ih dozivaju sa oba svaki put user posted image Moj mentalni sklop nije za to user posted image
Iako neke nisam spomenula, pročitala sam i sve vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nemam kad od posla više user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 14:21:37   
search
Evo i meni svanulooo :)

Fin spisak, samo nesto kontam hocul ponijet gore toliko ulozaka, velika jedna kesa ce mu trebat sam za to user posted image
A mislim da dohrana i flasica ne treba, ako ne daj Boze i zatreba ima i u po noci da se kupi al bolje ne kupovat onda mozda i potegnes za tim user posted image
Bijahu nas dvije jutros na pregledu, sve uredu hvala Bogu, bebi haman 2 i po kile hihihi, radila briseve nos grlo cervix, dobila uputnicu za ctg slj sedmice i takkkk :) :)
Moram uganjat cojka da odem jos pokupovat ove sitnice sto su ostale i jos odjecice definitivno, zao mi ga, svaki dan dođe premoren jos posti pa cu cekat vikend aBd user posted image
Ja mudrac nisam ni gledala brojeve kad sam kupovala, nesto mi slatko pa uzmem a kad dođem kuci vidim broj 74 il veci hahah joj smijesna sam sama sebi, a dosta smo i dobili odjecice :)
Jutros sam ustala zedna ko tri konja ne znam kako bi izdurala dan tako da sam se zalila vodom i prekinula post user posted image
Samo mi krivo sto sam se pola noci trpala svime mislim da sam se udebljala il ako nista razvalila zeldac user posted image al nije mi jasno kako., najmanje dva litra tecnosti sam popila haha


(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 14:36:27   
ema08
BubaDaro, nije ti ovo spisak za bolnicu bona, već šta je neophodno na samom početku. Nećeš 10 paketa ulazaka nositi u porodilište hehhee, a s obzirom da žene znaju krvariti i čitavu ceteresnicu ni 10 paketa neće biti dovoljno. To je ono da imaš prvih dana kad dođeš kući ako Bog da user posted image .

Sto se tice dohrane, kažu da je dobro imati u kući pa zlu ne trebalo. Ako nema dovoljno mlijeka u sikama ko ce objasniti bebi da je tata otišao kupiti hapu heheehe

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 14:43:47   
mala_sa
Tuspas nas, Nudzejma hairli aBd bas bih i ja voljela da mi krene samo tako iznenada, pa sve u neznanju nekako zavrsis user posted image .

Sto se tice velicina sve zavisi koliku bebicu doktor procijeni, ako je iznad 3,5kg onda nema potrebe kupiti ispod 56; a sve ispod 3,5kg bebi ce da visi sigurno prvih 2-3 sedmice. Oni su tako smezurani, mrsavi, skupljenih nogica; tako da i ono po cm sto bi bilo taman bude im veliko user posted image . Morate fino uporediti jer nisu svi proizvodjaci isti, npr lindex ima najduze krojeve i njihov 56 je ko 62 od domacih proizvodjaca.
U biti za bebice ispod 3,5kg slobodno pripremite par bodica i gegica u 50 velicini.

Ema idi na slikomat.com, upload sliku i kopiras ovdje samo link za forume, kad potvrdis post on prikaze sliku. Na spisku je viska dohrana, ja je ni sa jednim nisam kupila.

Takodjer meni je bio dovoljan jedan paket mrezastih gacica (ove od Agatha i ja ne znam koje su user posted image ), najudobnije su definitivno obicne pamucne gacice. Velike uloske tipa vir ja sam koristila prvih 5 dana, kasnije pamucne jessa long iz DM-a.
Zene su pisale za ove Vir uloske da im se zna mrezica zapetljati sa koncima od epi pa boli uzasno, eh onda su otkrile iste vatene uloske od Jessa u DM-u. Zatim ulosci za dojenje, najjeftiniji su u DM njihova marka i definitivno najbolji.

BubaDaro meni iskreno nije mrsko, jedino se bojim da ti ne ispadne skuplja pita nego tepsija, kako da ti posaljem to odavde? Ako imas neku ideju pisi user posted image .

Eh da Pancicev caj je super, moram ga i ja opet uvesti stigli su mi nalazi i naravno proteina u urinu ima za 10 user posted image


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 14:52:47   
search
Ma no sikiriki, mlijeka ima i bice taman kolko bebi treba user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 14:56:28   
lejla80
Eh kad se krenule da se žalite da i ja kažem da i mene nekad uhvati u prsima hahaha... čak u posljednje vrijeme mi se čini ko da i aritmije neke imam povremeno...ccccc ...valjda mi se samo čini user posted image , a možda to tako treba u trudnoći hahahhaha

Nudžejma veliš dobri ti bodići iz Primarka, i ja sam ih zagledala, baš su povoljni a ima super dezena za dječke i djevojčice user posted image user posted image user posted image

Eh sad, mrežaste su vam gaće poput onih čarapa sexy mrežastih, onako imaju one fine povelike rupe na njima da se hanumica ne uspari a milina za oči pogledat user posted image user posted image , one koje imaju ugovoren carski , nisam sigurna da ih trebaju

vir ulošci, pa paket po ovme trebauser posted image user posted image , isto nisu neophodni hanumicama koje idu na carski, ja sam imala dva pakovanja jer sam išla prirodno pa mi nije uspjelo al nisam ih sve ni iskoristila nego sam se odmah prešaltala na obične.

flašica, dohrana, to ne treba ženama koje imaju u planu da doje, mislim flašicu možete uzeti jer će vam kasnije nekad trebati al sa dohranom pričekajte, ipak nije tako jeftina da bi je bacale...a one koje žele da ustraju, što i nije jednostavno na početku, bolje da je nemaju pri ruci..Govorim to jer su i mene dosta kolebali, da ne kažem da su mi u bolnici kazali da kupim aptamil, a tek ove žene oko mene starije..hmmmm, one samo vjeruju u keks i mlijeko..

Ako zene ne oblače bolničke stvari na ulazu, onda trebaju dvije spavaćice, jednu za porod a drugu da imaju sta da obuku nakon toga.. ne znam jesu li sta promijenili, mozda daju njihove spavaćice, eh tu treba nego svjež

Et toliko, vidim da je i mala_sa uskočila, potpisujem sve ovo njeno vezano za proizvode iz DM, a tu bi pridodala njihov kremu za stomak kao i balzam za bradavice, predobar je

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 14:57:16   
mala_sa
Lejla ocistili su put, a i evo kisa je stala hB; padala je uzastopno 2 sedmice a kako je autoput radjen davnoooo dosta dionica nije vise na dozvoljenim standardima visine, pa ako ima ikakav kanal i napuni se odmah izlije po toj dionici. Uglavnom hB put je sad prohodan user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 15:00:17   
mala_sa
I jos zaboravih zene koje porucuju stvari sa neta a ne zuri im se, strpite se do kraja juna, jer 21og pocinju ljetna snizenja i bit ce sigurno svega snizenog pa sacekajte prvo to user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 15:06:02   
lejla80

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Lejla ocistili su put, a i evo kisa je stala hB; padala je uzastopno 2 sedmice a kako je autoput radjen davnoooo dosta dionica nije vise na dozvoljenim standardima visine, pa ako ima ikakav kanal i napuni se odmah izlije po toj dionici. Uglavnom hB put je sad prohodan user posted image


Kakva si ti danas? Ima li kakvih znakova?

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 15:40:40   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: lejla80


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Lejla ocistili su put, a i evo kisa je stala hB; padala je uzastopno 2 sedmice a kako je autoput radjen davnoooo dosta dionica nije vise na dozvoljenim standardima visine, pa ako ima ikakav kanal i napuni se odmah izlije po toj dionici. Uglavnom hB put je sad prohodan user posted image


Kakva si ti danas? Ima li kakvih znakova?



Danas klasika poneka kontrakcija i to je to, a ko da gledam da ce i ovaj put krenuti u sred noci il sabahom, dosad je uvijek tako bilo user posted image


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 16:27:05   
Leptirica13
zenice, gdje ui sarajevu ima kupiti trudnickih gaca.. user posted image

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 17:34:16   
search
Leptirice ja nađem finih velikih u fisu haha, a alma ras ima one fine velike pamucne bijele ko sto su za naneuser posted image user posted image meni su bas fensi s obzirom da volim take hahah, vidjeh da imaju i trudnicku pidzamu, donji dio mi se bas dopao, ima veliki nastavak za trblu hihih

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 20:16:32   
Leptirica13
Imaju gacice za trudnice,prekriju citav stomak..bas su super...ima ih u lisci al mogu misliti da su 30-ak km...necu valjda kupiti jedne i prati navece,obuci sutra user posted image
Pogledat cu,hvala ti...

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
9.6.2016 22:14:04   
ema08
Žene, ja sad dok sam mazala pupu primjetim da mi je koža oko pupka malo tamnija, nekako kao da je modro malouser posted image ? Wtf, zna li ko sta bi to moglo biti? Onu liniju imam ali jedva primjetno i za nju sam čula al ne znam šta je sad ovo...

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 9:02:10   
BubaDara
Evo ja stigoh da danas prva haman poželim dobro jutro user posted image user posted image
Nešto mi milina danas, nije pretoplo, izgleda se kiša sprema, samo šteta na poslu kolegica mi u kancelariji posti pa ne mogu sebi ni kafu napraviti user posted image
Ali neka, nek i ja osjetim bar nekako ovaj nam mubarek mjesec user posted image
mala_sa predevera li noć? Jesi li još 2u1? user posted image
Ma neka, neću te zamarati sad, da nisi u terminu našla bi ja načina, ali ima mi od kolegice muž tamo pa ako odlučim da su nam žirafa, medo i zeko previše za princezu, reći ću njemu da poruči i ponese user posted image
Možda samo da mi pošalješ link u pp sa kog si ti poručila user posted image
Neka je tebi sretno i da imaš lahak porod aBd user posted image
I hvala vam za te savjete oko uložaka, gaćica, valjda upamtimo pa da pred porod opet ne pitamo user posted image
ema vidiš da nisam samo ja pogrešno skontala za 10 paketa user posted image user posted image user posted image
Samo sam se blago šokirala user posted image
A ne znam ti ja za to oko pupka, možda će ove iskusnije znati user posted image i kod mene se počela ukazivati linija, vidim vene plave se sa strana i po grudima ali to je valjda normalno, meni sve normalno user posted image user posted image
search ja i sad nosim svoje normalne gaćice, samo govorila sam da moram nositi pojas za trudnice pa me žulja na golu kožu i ja skontam da mogu preko potkošulje, pa tako se eto snalazim. Vala ujutro kad se počnem opremati, ko vojnik na bojno polje user posted image Prije nego ustanem iz kreveta idu kompresivne štrample za vene, pa ustani, onda taj pojas namjesti, utegni, ma de spremna za Afganistana user posted image
Lejla meni sve ove iskusne oko mene preporučile avent kremu za bradavice user posted image Znam da je skuplja od dm-ove ali nisam probala nijednu da bih sama znala razliku user posted image Sad opet jedno smotano pitanje user posted image
Trebamo li to početi mazati po bradavicama prije poroda? ČUla sam da ih treba nekako masirati, izvlačiti, bla bla, ja mislim da su moje ok i da mi to ne treba, ali šta ja znam opet kako to ide user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 9:11:51   
nudzejma
Ema08 bas sam i ja neku vece isto primjetila.Bas oko pupka plavo/modro kao neke vene.Ma kontam ja to je normalno,rastegnula se kozauser posted image


_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 9:17:18   
nudzejma
BubaDaro i ja sam koristila ovu kremu iz Dm za bradavice.Ona mi je fantasticna.Za Avent ne znam jer nisam ni probala a Bogami i cijena je velika razlika.Sto se tice mazanja,ja nisam nista ranije mazala.Samo sam u 9-om poslije tusiranja onako grubljim peskirom malo istrljala bradavice.Mada moje su bile katastrofa ravne i uvucene pa smo se na pocetku namucili sa dojenjem dok beba nije fino izvukla bas kako treba.Inace citala sam sa da u trudnoci ne treba previse stimulirati bradavice jer moze izazvati kontrakcije tako da ja dok ne udjem u sigurno zonu nista ne cackamuser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 9:29:23   
mala_sa
Jutro, danas popodne aBd na kontrolu, pa se javim sa izvjestajem user posted image
Ukljucila sam i ogradicu danas da se moze osusiti dok je suncano user posted image

BubaDaro ja porucila sa amazon.co.uk i ukucala baby bedding set_, i baby bed bumper i izbaci ti mali milion stvari user posted image .
Ja sam za bradavice koristila Landinoh kremu ovdje tu najvise prodaju, bitno je da je linolin u sastavu a svaka je manje vise ista, samo provjeriti na njoj da pise da je bebe smiju gutati jer ko bi to sapirao i mazao 10_x_ dnevno.

Ema normalno je da je sve modro, plavo a i tamno smedje pa izgleda ko prljavo user posted image user posted image , kod mene je pupak tamno smedj a okolo modar pa zamisli sad na sta to lici user posted image

Leptirice ja koristim normalne gacice koje sam i dosad koristila, nesto mi ove spec trudnicke srkletli jer sve vremenom pocne da stisce preko stomaka. Ja sad nosim obicne helanke samo prevrnem jos jednom gumu ispod pupe i preko tunike.

< Poruku je uredio mala_sa -- 10.6.2016 9:31:36 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 9:30:52   
mala_sa
Ah da bradavice, s obzirom da mogu izazvati kontrakcije ako se previse nadrazuju ja ih ne cackam, niti sam ih mazala prije dojenja.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 9:38:44   
Midnight_489
Jutro,žene 💗❤️
Ja vam se javljam iz kreveta haha,opet se izležavam 😊
Nisam još ni kafe popila... 😊
Sutra idemo sa MM-om kod njegove mame za iftar.
A ja danas pojma nemam šta ću za ručak.. user posted image


(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 10:29:37   
lejla80
Jutrić, poranile user posted image

Buba Daro ni ja nisam koristila Aventovu kremu, nije bilo potrebe da mijenjam.. Ova mi je smirivala sve kako da ih nazovem iritacije na bradavicama, i mazala sam samo po potrebi, obično stavim malo kreme na onaj tufer, pa onda navučem grudnjak user posted image

Nudzejma jesi li ti ozdravila...jest vala nista ne stimuliraj i ne čačkaj, još malo se strpi user posted image
MM je već napola lud što ništa ne smijemo, hhhh a meni sad zasad odgovara zabrana user posted image user posted image

leptirice i ja isto obične gaće koristim, ove neke fine koje ne stišću nigdje

mala_sa, još si tu user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 10:51:10   
škorpija
Samo da se ubacim glede spiska 😊- i zene koje će na carski krvare u četeresnici isto kao i prirodno porođene, znaci trebaju vam ulošci. I drugo, MOLIM VAS nemojte kupovati flašice i AD mlijwko, to će vas joa vise pokolebati u u odluci da
dojite, prva kriza dat ćete flašicu i to je put ka prekidu dojenja

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 10:52:58   
nudzejma
Lejla ma bolje sam,ali jos me nos zeza.Onaj odvratni osjecaj zapusenosti.
Ahh,i ja i mm smo skoro od samog pocetka trudnoce u zabraniuser posted image .Obzirom da sam na mirovanju to nam se podrazumijevalo.Dobar je mm,on se ne zali ali brate sto je puno,puno jeuser posted image user posted image
Joj zenice drage jel' vama tesko okupati se,istusirati...Ja se sva slomim,bas mi bude napornouser posted image Pa jos dok kosu osusim i pocesljam meni se place.Rekla sam mm samo da s hajjrom udjem u 9-ti aBd necu se vise muciti s kosom nego cu fino u salon i sedmicno na tretiranje da sebi bar to olaksamuser posted image
Sinoc mm prespavao sehur.Bas mi ga je zao.A i on virozan nije ni vode se uspjeo napitiuser posted image Dusa moja draga da mu Bog olaksa....

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *