|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
7.6.2016 9:13:10   
mala_sa
Jutro user posted image , kod nas toplo bas danas, a moram ici mm sredjuvati neke papire i evo kontam se kako cu user posted image nadam se da cu naci tresanja da bar malo rekompenziram umor user posted image

Lejla pa bas moram popeglati stvari sa kofer, jos nista spakovala nisam user posted image

Tackica nam se izgleda uhvatila kreveta pa do podne user posted image

Arijana uzimaj i prkmez od jabuke, on je meni uvijek najbolje pomagao za zeljezo.

Sad mahanje pa se javimo opet aBd user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
7.6.2016 13:18:48   
tačkicaa
Hej haj user posted image Ko kaže da nema Tačkice, evo je user posted image
Mala Nisam baš do podne, nego sam se digla u 9 pa išla da odma' regulišem što treba za biro, da ne mislim o tome user posted image Tako da znam tačno kako ti je što se tiče te muke oko papira, pa evo sad u kuću ušla, proključala sam. Kud nema parkinga, 15 minuta sam kružila user posted image Valjda ne popijem kaznu user posted image
Adrijana Ja oduvijek govorim da će biti Merjem, ali sad od kad sam počela razmišljat' o imenu, vidim da je to ime postalo baš često user posted image MAlo sam se pokolebala, ali ko zna user posted image I ja nešto pijem za hemoglobin, željezo mi je doduše ok, ali stvarno probaj pekmez od jabuke, to je prava stvar user posted image
Ostalima još jednom fala što mi napadate bivšeg poslodavca, odma' mi ljepše user posted image Ma iskrena da budem, evo ništa mi ne fali ni danas, biće sve ok aBd user posted image Odo' sad da se dovedem u red, oznojih se sva, pa da uživam u čarima ljenčarenja user posted image user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
7.6.2016 13:56:59   
lejla80
Ola žene, kak ste mi ?
Oj mene je danas uhvatila nekakva mrskotinja, sve mi mrsko, sama sam sebi teška user posted image
Sad bi najradije, legla i spavala, al nemerem, čekam ovu ženicu što mi donosi domaću pavlaku i sir, a ona oko trice dolazi, valjda će brzo user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
7.6.2016 16:02:56   
BubaDara
da se i mi upišemo za danas u raju user posted image
Tačkice i nama lakše kad hormone na nekome istresemo user posted image
Neki si ti odmah riješila papire, pa sad ljenčari do mile volje user posted image
Vala i meni pravo dosadilo raditi, jedva čekam da i ovo proleti, ako mognem mislila sam raditi sve dok ne uđem u deveti ali sve mi se čini ako ovako bude peklo sunce da ću ja to prije user posted image a i ako ovi zglobovi ne izdrže user posted image
Joj ja sam baš gladna, jedva čekam da nešto kljucnem user posted image
Merjem je i meni prelijepo ime ali i u mojoj okolini prečesto, sad se svaka druga curica zove tako user posted image bar oko mene user posted image
mala_sa nađe li trešnje? Jedi ti hurme sad, kažu daj e to extra super za lakši porod, ja tako čula user posted image user posted image
Odoh ja kući lagano, sve vas grlim i želim ugodne iftare user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 9:23:18   
lejla80
Jutro...šta ste se ovo uspavale i razlijenile, pa nema čovjek skim kafu da popije i koju razbaci user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 9:37:08   
tačkicaa
Jutro žene user posted image
Evo ja se digla, pa malo legla user posted image De Lejla, razbaci koju user posted image
Kako se Mala drzi? Ima li novosti?
Mahanje svima user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 9:54:42   
lejla80
Ooooo tačkice, i ti poranila.. Kakav je osjećaj spavati pa ležati, pa sve tako redom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 10:07:55   
tačkicaa
Ma ljepota brate, ima da sad sve nepreležane dane nadoknadim user posted image user posted image A vala jesu se ulijenile ove ostale, niđe ni da proviri neka user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 10:10:25   
Saraa...
Da se i ja upišem :) Meni je tek 6 sedmica, vidim vi ste sve u većoj trdunociuser posted image . Jesam li ja pogriješila temu? :)
Ovih dana se super osjecam, prosli grčevi, nemam nikakvih simptoma, nadam se da neće ni biti.
Kad se poavljuju mučnine i slično?
Divne ste sve user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 10:14:42   
nudzejma
Mahanje od nas....
Mi svi "kucile" slinavi i virozni.Ne znam koji li ga je od njih dvojice donio u stanuser posted image Ja iz stana ne izlazimuser posted image Uglavnom bas mi ovo nije trebalo a mm pogotovo,posti pa jos tezeuser posted image
Valjda ce brzo proci aBd...
Nemam vam sta pametno napisati....

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 10:17:51   
lejla80
saraa dobro nam došla user posted image user posted image user posted image ...ovdje vazda fali raje za razgovor hehehe

Što se tiče mučnine ja je u u prvoj trudnoći nisam nikako ni imala, a sad u drugoj, nekako čim sam saznala da sam trudnauser posted image ... i tako prvih 12 sedmica, i sad mi se desi da me uhvati al mnogo rjeđe..

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Saraa...)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 10:56:46   
agatha
JUtricccccc, bebele! Ma ko fali,user posted image evo mene.user posted image
Sta ima, kako ste mi djuture? Sad da se referisem na ono sto se sjecam. Komsinice Tackavaa, vidjeh da ti nije produzen ugovor ko ih j..., tako je to kod nas nazalost, debilizam i renesansa na svakom koraku.
Eh, sad malo o imenima, Lejla, imamo jos nesto zajednicko, sinovi nam imaju najljepse ime na svijetu cijelomuser posted image user posted image user posted image
Neka imena sto ste spominjale, zenska, malo sam zbunjena koliko znam i u ovoj mojoj knjizi ima samo Nadija sa i, a Nadja je rusko, ispravite me ako grijesim, meni se licno svidja Nadja.
Neko je spomenuuo i Majauser posted image i tu sam zbunjena ili je to sa razlicitim kriterijima nego sto sam ja, hhehe. Ja bih neko da ima poveznicu neku sa Ahmed, znaci da nije cesto ono bas, i ne neko da odudara od ovog ali ne mora pocinjati na A. Helem, belaj, nijedno mi se skoro ne svidjauser posted image
Dobrodoslica Saro, u veselu druzinu. user posted image
Danas sam bas raspolozena, osjecam se haj, mozak, bye, bye user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 11:28:41   
ema08
Jutro bebeleuser posted image ,

Saraa, dobro nam došla, želim ti laku i školsku trudnoću ako Bog dauser posted image . Piši termin da te dodam na spisak. Sto se tiče mucnina, meni su počele još prije nego li sam saznala da sam trudna i trajale do 4 mjeseca, a onda nestale kao rukom odnesene. Al bolje ako prođe bez njih...

Tackice, hajmo na vils na kafu u Titu user posted image , upalimo se u hlad i uživamo.

Lejla, ti morala sama popiti kafu ☕ jutros...ccc...nema smisla

Nudzejma, brz oporavak želim. Mogu misliti kako je fuj biti bolestan po ovoj vrućini. Čuvaj se

Bubadaro, otvorih i ja sezonu kupovine. Kupila sam sinoć kompletic za izlazak bebija iz bolnice ako Bog da. Gledala ogradice, posteljine, pelene i odlučila da to naručim preko stranice buci Bu na Facebook jer je jeftinije, a imaju čak i ljepše nego u prodavnicama.

Sto se tice imena, već sam pisala da smo mi za Vedad i već ga tako zovemo.user posted image

Ostale bebele šaljemo vam punooouser posted image

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 11:36:02   
ema08
http://tuzlanski.ba/infoteka/imena-koja-roditelji-najvise-daju-djeci-u-fbih/

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 11:36:42   
ema08
Evo, možda nekome i pomogne user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 11:37:25   
ema08
Evo možda nekome i pomogne user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 11:43:27   
mala_sa
Eh tuspas i nas user posted image , Alina he jutros imala prvo upoznavanje sa uciteljicama i obilazak skole, tako da smo jutro proveli radno user posted image
Danas cu aBd sve da slozip u torbu, pa da sam i ja hairli spremna user posted image

BubaDaro nadjoh tresnje user posted image a jedem i hurme njih bas volim user posted image . Cula sam i ja to za porod i hurme user posted image

Tackice nema vla nikakvih jos znakova, ja cekam sluzni il vodenjak, nicemu drugom vise ne vjerujem user posted image

Ema user posted image za kompletic, vakat se polahko spremati

Nudzejma znaci vas safatalo, meni je A jutros imao povecanu temp al hB evo vise nema; hajd ga znaj sa ovim stalnim promjenama vremena sta sve u zraku ima user posted image

Lejla tvoj momak isto rani ko i moja djeca, pola 8 plafon, kad god da legnu user posted image

Saro dobro nam dosla user posted image , peni su mucnine i povracanje svaki put pocele u 7-8 sedmici i trajale do 15te!

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 11:46:55   
Leptirica13
Sara, dobrodosla...sedmice lete...vidjet ces...
ja nisam imala nikakvih simptoma vrijednih spomena...samo polako,prati svoje tijelo..I sretna trudnoca user posted image

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 11:48:35   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: ema08

http://tuzlanski.ba/infoteka/imena-koja-roditelji-najvise-daju-djeci-u-fbih/


Imena sve moje djece vazda u top 10 user posted image user posted image . Nama ne smeta user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 12:00:32   
tačkicaa
Pazi, pazi lopina, što se polako bude user posted image
Saro, dobro nam došla user posted image Nisi pogriješila, sve smo bi bile u šestoj sedmici user posted image I ja ti želim ugodnu trudnoću i super bebaća user posted image
Nudzejma Žao mi je što vas spopade... Nezgodno da vrag kaže user posted image Mene isto nos muči još, pa dahćem po cijelu noć, i vazda se probudim sve suho u ustima user posted image Moraću pitiat' na slj.pregledu šta smijem od lijekova, neki sprej i to user posted image . A vama brz oporavak želim user posted image
Komšinko Agatha to su otprilike bile i moje riječi, al' rekoh da se suzdržim user posted image Ovo za imena si tako fino iskomplikovala, da neću ni komentarisat', mada ima smisla kad se polako iščita user posted image
Joj Ema kud se ne javi samo satak ranije, evo ja sad ušla u kući i presvukla se. Hoćemo se za sutra dogovorit'? user posted image
Još htjedoh da vas pitam, je li vas stomak često zaboli tokom hodanja? Ja ili nemam trudničke kondicije ili to tako treba user posted image Nakon 20 koraka me zaboli stomak, kao prosijecanje nešto... prvo s jedne strane, pa pređe na cijeli user posted image Čim sjednem ili još bolje, legnem, bude ok user posted image Možda je babać težak, a materi mišići popustili user posted image
Mala Eto da znaš da sve s tobom iščekujemo user posted image user posted image
Leptirice pozdrav i tebi user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 12:21:18   
lejla80
Ja evo pozavršavala raznorazne poslove po kući a malac je počeo skakati sa fotelje na kauč i obrnuto, što znači da moram na polje šćela, nešćelauser posted image

Agatha, pa vidiš da smo dale najpopularnije ime user posted image user posted image user posted image

Ema, ja navikla sa rajom ujutro kahvenisati, još dok sam radila, nije mi bilo mrsko ustati ranije pa prije posla na kaficu, to mi je omiljeno doba dana i mogu ti reći da mi nedostaje user posted image Kakva si ti sad?

mala _sa još si tu user posted image user posted image ... rani jašta, vazda prvi na nogama, al eto ne budi mene dok mu šta ne zatreba..

tačkice ne bi ti znala reći za to presijecanje, ne sjećam se user posted image user posted image znam samo da sam mnogo hodala do samog poroda, bez obzira na simptome

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 12:28:17   
NinaInna
Drage mame,

Pozz po ko zna koji put :)

Imam jedno pitanje i za one iskusne i one koje su kao i ja - u iščekivanju :)user posted image user posted image
Da li vam se dešavalo da imate neke tupe bolove sa lijeve strane stomaka? Kao kad krene neki grč i onda tupi bol počne i nikako da prestane?

Nije to neka bol koja se ne može istrpiti, nema sukrivice samo sam jednom povratila i to je to.
To mi se desilo juče a danas sam već ok.

Hvala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 12:35:20   
Saraa...
Hvala svimaaa!! Termin je 02.02.2017. aBd :)
Nadam se da će ovako da bude do kraja aBd, iako se ne žalim ako bude, dugo sam čekala na ovo tako da sad nije problem ni mučnina ni sve drugo što prati trudnoću.
Ljubim vas sve!!

(odgovor članu NinaInna)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 14:11:01   
Vrtni patuljak
SAmo da vas pozdravimo nas dvije, vratile se iz setnje i kupile voce i povrce, daidza nam dolazi na iftar, pa da ga pripazimo malo :)

MM se razbolio, dobio temperaturu, nadam se da ce mene zaobici.

Saraaa
dobrodosla, ja sam imala mucnine negdje od 10 sedmice ali uglavnom kad sam gladna user posted image i trajale su negdje do kraja 4. mjeseca a onda su mjesto ustupile kiselini user posted image

Ema08 Vedad user posted image predivno ime, predivno znacenje! Hvala za spisak, svakako ce da koristi nama koji jos biramo imena.

Uzivajte drage moje

(odgovor članu Saraa...)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
8.6.2016 14:42:10   
BubaDara
Ma drage moje trblice vrijedne, ja volim ovako ući popodne da se načitam user posted image
Mada ujutro i ne stignem uvijek od posla, ujutro mi nešto počesto frka user posted image
Saraa... dobro nam došla draga user posted image Želim ti ugodno druženje s nama i najljepših 9 mjeseci user posted image user posted image
I mi smo sve bile na početku, pa neka nam i novih, lakše ti je kad imaš nekog ispred za neke savjete i pitanja user posted image
što se tiče mučnina ja ih nisam nikako imala, baš uživam od početka, a sutra aBd ulazimo u 7.mjesec ja i moja plinceza user posted image user posted image
nudzejma šta je to vas spopalo user posted image user posted image Pijte puno limunade bar, što više voća i vitaminčića, bit će to dobro ako Bog da user posted image
agatha ja to nisam čula za Nadja i Maja, ima puno curica da nose to ime, valjda su se roditelji prvo dobro informisali kontam user posted image
A brate ja samo ne volim kad ljudi izmišljaju glupa imena, izvode neke karafeke, daj bolan djetetu normalno ime, a ne da ga svi gledaju ko čudaka! Od toliko lijepih imena, neki ljudi moraju biti izuzetci, kao njihovo je dijete posebno i nešto aman zaman izmišljaju a nigdje veze sa životom! Ne mogu se kaže dogovoriti za ime pa curici daju ime Mia Dženita, Zara Iman itd eh eto baš bih voljela vidjeti tu mamu koja svaki put kad doziva to svoje dijete izgovara oba imena! user posted image
Ja se eto nagovori, nešto mi dođe pa nek halali ako kome smeta user posted image
ema08 user posted image za kupovinu! Nek ima još neko user posted image Ja sam svašta kupila kao ali još mi ništa nije dovoljno lijepo za iznijeti iz bolnice, za to se moram posebno potruditi heheheuser posted image
vidjela sam da Bući bu imaju predivne ogradice i ja ću kod njih vjerovatno poručiti samo dok se odlučim user posted image Vidjela da ima sad i krevetić na kom je sa strane ugravirano ono Three little friends i sviđa mi se što ima i posteljina isto, ali nešto kontam je li to za djevojčicu dovoljno slatko hahahaha, a ne bih da kupujem roze ogradicu i to, ide mi na nerve kad je djevojčica odmah daj SVE roze, a dječaku PLAVO obavezno user posted image a ja bih neku bež, sivu, najradije bijelu ali nema baš samo bijela user posted image Sad bi mi mm rekao ti bi sve što nema user posted image user posted image Neka Vedada, i mi svoju već uveliko zovemo imenom user posted image
mala_sa još se krećeš 2 u 1 user posted image Nek si našla trešnje, a neka i hurmi, još ako i ti voliš nije na odmet jesti, i ja ih praaavo volim, još sad kupila neke u vakkum pakovanju pa to je sočno uhhhh, nikad bolje jela nisam user posted image
tačkice meni do posla 15 min pješice pa idem često tako da malo kao hodam jer na poslu više sjedim, i dešava mi se to da baš presjeca po dnu stomaka. Ja kontala to mi od pojasa što nosim stegne pa boli a ona bi malo se spustila. Ne znam šta bi mogli biti, osim da češće idem sad autom ipak user posted image Inače kući najnormalnije sve kad hodam i spremam iftar ili bilo šta, jedino sam jučer brisala malo podove pa sam osjetila isto to presijecanje kad se sagnem i nekako sam eto izbrisala mada nije baš nikako bilo ugodno, poslije malo legla i sve super user posted image
Leptirice i lejla user posted image user posted image user posted image i vama, nemam vam šta pametno za reći, danas sam se nešto vazda nagovorila narodu u šuplje user posted image user posted image
NinaInna da i tebe pozdravim kad krenuh odreda, a ne znam ti za taj bol, mene je vazda bolilo sa svih strana ponešto, pa ja to pripisivala širenju maternice, živahnoj bebi itd. Sad me ništa ne boli user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Saraa...)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *