|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pomoc, sta uraditi
8.9.2017 9:49:16   
eminaja
anonimna je li to povremeno se prisjecas ili non stop...
mislim realno prva godina braka je ujedno i dosta teska...jer se osobe navikavaju jedna na drugu bez obzira koliko se bilo u vezi...karakteri se upoznaju,i sl...tako da ako je to par stvari zaboravi ih i kreni dalje ako se vec tm izmjenio...ovdje ne mislim na odnos sa sveki nego generalno prema tebi,s obzirom da ste vas dvoje u braku....( ako te je bas uvrijedio onda ne mozes zaboravit ali mozes preci preko toga jer inace i ne bi bila jos uvijek u braku)



_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: pomoc, sta uraditi
8.9.2017 15:10:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: eminaja

anonimna je li to povremeno se prisjecas ili non stop...
mislim realno prva godina braka je ujedno i dosta teska...jer se osobe navikavaju jedna na drugu bez obzira koliko se bilo u vezi...karakteri se upoznaju,i sl...tako da ako je to par stvari zaboravi ih i kreni dalje ako se vec tm izmjenio...ovdje ne mislim na odnos sa sveki nego generalno prema tebi,s obzirom da ste vas dvoje u braku....( ako te je bas uvrijedio onda ne mozes zaboravit ali mozes preci preko toga jer inace i ne bi bila jos uvijek u braku)




Ne non stop vec s vremena na vrijeme,ali dovoljno cesto da je on svjestan da ja to pamtim ,i da ja njegovu mamu ne volim ...a on nakon sto je odselio od nje zaboravlja njene mane i sad ona nije toliko ni losa(ali razumijem to u neku ruku mati mu je ). Priznao je jednom da je tu pogresio ali kaze to je bilo radi njegove tetke koja je tu bila i nije htio da pravi vecu svadju i po njegovom on je bio los samo kad smo ja i on bili u svadji

(odgovor članu eminaja)
  Neposredna veza do poruke: 252
   RE: pomoc, sta uraditi
9.9.2017 10:12:23   
eminaja
trosis vrijeme bezveze na to zvocanje bilo i proslo....sta bi sad htijela?
a mati kakva god da je njegova je...i nema tu takmicenja nju voli vise mene manje i sl.stvari 😕😕 preko nekih stvari se nekad mora i preci ☺

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: pomoc, sta uraditi
11.9.2017 8:28:53   
teacher75
http://lolamagazin.com/2017/09/01/tutti-frutti-u-vezi-sa-petogodisnjakom/

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: pomoc, sta uraditi
26.9.2017 14:22:34   
zivotnisan
Kako biste se postavile u ovoj situaciji? Moj muž ima dva sestrića, odrasli momci, 15 i 18 godina. Žele da idu na utakmicu BiH, ne bi da idu sa busom nego su zvali mog muža da ide sa njima i da vozi autom. Inače nemaju tatu, samo majku.
Moj muž kaže hajde da idemo i mi, a ja ne mogu jer sam u poodmakloj trudnoći i poteška mi je trudnoća. Pa kaže muž je li ok da ide on sam sa njima.
Ja kažem, ok hajde ti.
Ali na isti dan se poklapa sijelo moje firme na koje smo pozvani da idemo kao par. I to sam mu rekla, nije mi odgovorio.
Šta biste vi očekivale od vašeg muža u ovoj situaciji i kako biste se postavile ako ne odluči kako vi mislite?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: pomoc, sta uraditi
26.9.2017 15:41:38   
Galicia
Sijelo jel? user posted image
Jebalo te sijelo u 21 vijeku.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu zivotnisan)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: pomoc, sta uraditi
26.9.2017 19:11:45   
ziel
Jbg. Ne znas ni ti sta hoces. user posted image
Ako si u poodmakloj trudnoci, ne bi trebala ni na sijelo da ides.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: pomoc, sta uraditi
26.9.2017 20:53:11   
lejla80
Ne razumijem je li sijelo dogovoreno prije ili poslije utakmice al u svakom slučaju ti si rekla da nemaš ništa protiv da on ide.
Zašto si rekla da je ok, ako tako ne misliš?

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: pomoc, sta uraditi
26.9.2017 21:10:28   
teacher75
Cuj sijelo user posted image tako je moja rahmetli nana govorilauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: pomoc, sta uraditi
26.9.2017 21:57:03   
salmy
Ja bi na sijelo otisla sama...a muz neka gleda tekmu..

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: pomoc, sta uraditi
28.9.2017 23:00:37   
Alma_27
A ovi iz firme sto nisu u vezi/braku ne mogu doci na sijelo? Samo parovi?

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: pomoc, sta uraditi
29.9.2017 18:12:42   
Anoniman
Muz i ja imamo u braku problem, vezano uglavnom za ljubomoru sa jedne i nerazumijevanje sa druge strane. Imali smo svadju i pred djetetom mi se nagovorio svasta. Da idem u p.materinu, da zavrnem labrnju, da sam glupa, da je stan njegov i on placa ( iako oboje radimo i zaradjujemo), da je u svemu bolji od mene, djetetu govori da je takav jer ja ne slusam, kaze mi ako te zviznem sakom, pa mars, itd. Sve pred malom. Nisam mu odgovorila psovkama, samo sam mu rekla da on neodgojen ne ja. Jer mi govori da me mati nije odgojila i tako. Po nekoliko puta. Mala place. Sve jeste afekt i ljutnja ali grozno boli. Sta biste vi uradile? Sada ne pricamo.

(odgovor članu eminaja)
  Neposredna veza do poruke: 262
   RE: pomoc, sta uraditi
29.9.2017 19:02:18   
pcelica 23
Joj evo i ja da se javim,zaista mi bezz sto ovdje pisem al' kontam bolje da s vama podjelim ovo nego s nekim iz okoline ne volim bas pricati o "problemima".Naime,radi se o svekrvi user posted image Poprilicno teska zena,ali da budem iskrena ne pravi nam neke probleme eh,sad mislim da je to zato sto ja uvijek predjem preko njenih gresaka,nekih rijeci...Inace,sa kcerkom non-stop ratuje! Svekrva je u prizemlju mi na spratu! Onako funkcionisemo,kad kome sta treba tu smo!Mislim da me ne voli,mada je ona tip onih hladnih zena!Npr.moji su drugaciju vazda se zivkamo,mama uvijek brine podjednako i za mene i mm i moj muz ih bas voli,ali oni njega bas postuju!Kako je dosao beban ja sam istrzana! Svekrva je nespretna,da li zbog godina ili sta vec...Uzme dijete a,on visi do poda,ona ga nateze,on place dok ga ja na uzmem i tako u krug!Kad god je zamolim da nesto ne radi kao da zidovima pricam,a moj muz kaze "Ja sta god joj kazem ona usvoji,npr.kako da ga drzi,okrene,da ga ne voda za rukice..." E,malo prije je bio vrhunac!Malac nece da spava i ja ga iznesem malo vani,hladno je skroz!Rekoh samo cemo malo ispred,svekrva tu,kupi neke papire,drva po dvoristu i uzima mi dijete iz ruku ja kazem "nesto si radila,hoces oprati ruke" ona me hladno iskulira (to za ruke je posebna prica,jer ga konstantno dira po lici,npr,dodje gradskim prevozom i odmah ga po licu,a dijete osjetljivo Boze! Elem,uze ona tako dijete i drzi ga seknudu i hladno ga u carapicama spusti na beton da stoji user posted image Ja rekoh "pa nemoj hladno je" ,ona kaze neka ga malo neka stoji i opet ga stavi user posted image ja malo sebi dadoh za pravo i povisi ton "molim te podigni ga!...tajac! nastavlja se normalna konverzacija,nakon toga kroz minut joj dosadi dijete (jer on nema mira nikako) veli,hajde mami!...Da mm je na to sve rekao,"on stavlja noge u usta pa zbog toga",,,kada sam ostala sama s njim kazem da zaista nema smisla to sto radi i da je jednostavnije bilo da je on skrenuo paznju svojoj mami nego ja,jer je beton malo je reci leden...Muz kaze,hajde molim te ne pretjeruj,sta ce mu biti i da nema smisla sto toliko brinem bla,bla,bla!Da napomenem da to nije samo do mene moja zaova (koju volim zaista kao sestru) nikada nije djecu ostavila kod nje ako nisam ja ili mm kuci da bi ih mogli paziti,stalno hoda za njom i govori pazi ovo,pazi ono.Ali naravno meni se zarezuje kao snahi! Sta da radim,kako da se ponasam? Izludjuje me to sve! Nekad mi dodje da ga ne snesem nikad ,a opet mi bude zao,znam da ga voli,ali zena jednostavno nije spretna? Savjet!

_____________________________

Pocetak borbe 2012
23.12.2015. ICSI ( Vracena 3 embriona treci dan)- 3.01.2016 pozitivan test 5.1.2016 beta < 1,0 :(
7.5.2016 pozitivan test (prirodnim putem nakon 4.godine) Beta 3146 ,O
... i konacno u decembar 2016.stigao moj princ <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: pomoc, sta uraditi
29.9.2017 20:59:31   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Muz i ja imamo u braku problem, vezano uglavnom za ljubomoru sa jedne i nerazumijevanje sa druge strane. Imali smo svadju i pred djetetom mi se nagovorio svasta. Da idem u p.materinu, da zavrnem labrnju, da sam glupa, da je stan njegov i on placa ( iako oboje radimo i zaradjujemo), da je u svemu bolji od mene, djetetu govori da je takav jer ja ne slusam, kaze mi ako te zviznem sakom, pa mars, itd. Sve pred malom. Nisam mu odgovorila psovkama, samo sam mu rekla da on neodgojen ne ja. Jer mi govori da me mati nije odgojila i tako. Po nekoliko puta. Mala place. Sve jeste afekt i ljutnja ali grozno boli. Sta biste vi uradile? Sada ne pricamo.



A mogao je neodgojenu prcati i dijete s njom praviti?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: pomoc, sta uraditi
30.9.2017 8:18:36   
Alma_27
Pcelice, uvijek se sjeti da ti je dijete prioreitet. Sta je najbolje za njega i u kojoj mjeri bez obzira na to da li se mama slaze s nanom? Za sve ostalo sto odlucis, nek se ljuti ko hoce. Nisi ti odgovorna za tudje emocije.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: pomoc, sta uraditi
4.10.2017 21:28:28   
lejla80
Pčelice ma opusti se. Sve su to kratki susreti i neće djetetu ništa biti ne brini. Da ga ona čuva na neki duži period bila bi druga priča. Ovako se dzaba stresiras.

Polazim od sebe. Svako uzme bebu malo da se poigra a još brže je vrati. Sto se tice ruku i ostalog, ma mora dijete malo i da se kali što bi stari rekli ;)


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: pomoc, sta uraditi
15.10.2017 15:30:56   
ziel
Pcelice muzevi su nam ne daj Boze nikome user posted image potpuno te razumijem jer i ja kad god pokusam svom uociti na neku gresku koju cine njegovi bilo roditelji ili sestra, to nastane opsti haos koji se na kraju zavrsi uvredama prema meni jer njegovi su savrseni, bez mane... To mi uzasno smeta jer ja sam odgajana u porodici u kojoj je iskrenost na prvom mjestu. Nikad nije bilo nekih skrivenih misli i ljutnje. Mogla sam a i sada mogu roditeljima i sestri da kazem otvoreno da se npr.s necim ne slazem i malo udjemo u debatu, ne bude na kraju bitno ko je upravu, nego eto svi kazemo svoje misljenje i nastavimo dalje sa zivotom i smijehom. A ovdje je to potpuno drugacije i to me ubija...... user posted image Ovdje se sve nesto suti, samo mm-ov otac SMIJE biti iskren u svemu, a mi ostali treba da sutimo.... Grozno. Nije svekar los covjek stvarno ali eto i bubne ponekad nesto neprimjereno. Ali eto meni smeta sto mm nikad ne podrzava moje misljenje, nego uvijek udara kontru...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 267
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *