|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
10.3.2018 10:02:13   
boombar
Jutro okruglice 😊 Kod nas lijena subota, laganini dorucak, mm i sin ce sad na trening, a nas dvije cemo se jos malo vrtiti po kuci, pa popodne svi zajedno odosmo u setnju negdje.
Joppa drago minje da si se umirila jer sad ne postoji nista na dta mozes uticati. Polako i uz Boziju pomoc sve ce biti ok. A sto se ribe tice, znam da tunjevinu nije preporucljivo jesti u trudnoci jer navodno sadrzi visok procenat zive u sebi, ali nije zabranjeno. Ma umjereno sve i ne pretjerivati u nicemu.
Vortwx dobro nam dosla. Zelim ti ovaj put trudnocu bez stresa, sto kazu "skolsku" 🍀
Ijaa nadam se da ce brzo proci 🍀
Ne znam ko je pisao za trudnicke hlace. Meni muz kupio prije desetak dana kad je bio na sluzbenom putu u H&M dva para jeans hlaca trudnickih. Predobre su! Jos onako, odokativno bez probe, ali bas je olaksanje.. do tad sam nosila neke "obicne" s elastinom. Ipak je treca trudnoca, stomo je ranije porastao 😄

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
10.3.2018 10:24:12   
mala curica

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: mala curica

Helou,prodje jos jedna sedmica.Sedmica za sedmicom leti vrijeme.
I ja sam zvala tetku da mi dodje iz Bosne,neka bude sa malom.
Bez supruga nemogu zamisliti porod😱
Na prvom porodu je bio od prve minute dok nije sve bilo gotovo.Cak ni u wc nije htio da ode(22 pored mene sjedio i gledao)
Tako da i ovaj put on zeli da bude prisutan kada se beba rodi.
Dusa moja na prvom porodu kako je bio sabran i normalan,ogromna podrska mi je bio.Na momenat se izgubio stoji mi izmedju nogu i gleda kako vakumom malu izvalce.Doktor skonta i kaze da predje kod moje glave da stane 😂😂😂😂


Kako mi je dusi toplo kada citam kakvih muzeva ima......... stvarno cuvajte to sto imate i molite Boga da tako ostanete povezani sa njim. Divno je dok vas citam a ne mogu ni zamisliti kako je vama sto imate takvu srecu



Ziel,imas dvoje zlatne djecice,uzivaj i dusu ispuni njihovom dusom koja je tako cista .
Najvece blago imas.
A muz ,Boze moj,nekome ok nekome i ne bas.On moze i ne mora biti prisutan u tvom zivotu da bi bila sretna.Nikad nezz sta te ceka kroz zivot,mozda cak i vise od ove ljubavi i paznje koju neke zene imaju.
Moj je od pocetka takav,od zabavljanja pa i sada.Sada je na drugi nacin zreliji,odgovorniji.Mozda zbog toga sto smo oboje imali velike brodolome u zivotu,nasli se isti da se dopunjavamo.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
10.3.2018 10:25:27   
mala curica
RR je malo poludio.
Izbaci gresku da nije objavljena poruka i poslije dvije iste objavi.

< Poruku je uredio mala curica -- 10.3.2018 10:27:33 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
10.3.2018 10:52:32   
vortex RR
Hvala drage moje, vidjela sam da ima bas mnogo novih clanicauser posted image ali mi je drago i da se stare clanice vracaju na ovu divnu, pozitivnu temu.

Hvala za lijepe zelje, nadam se da ce sve biti ok.

Ovaj put je skroz drugavije, apsolutno sve. Nisam imala ono 6 culo da sam trudna, nema bolnih i velikih grudi, nisam na 7 nebu, nisam se vagala, nisam opterecena tim sto smijem jesti, vec nekako jedemsto mi se bas jede. Mozda je sve toliko drugacije od straha zbog proslog puta, mozda je drugacija trudnoca... ko zna... uglavnom potrudit cu se da be panicarim i sto manje o tome mislim.

Javim vam se odma nakon pregleda.

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
10.3.2018 11:10:22   
ijaa
I mene ljuti malo forum trebamo Visnji javiti ako ne cita nase postove...Vortex spbrp dosla i ja sam novo stari clan....zelim ti skolsku trudnocu! Sto manje stresa ❤
Draga Ziel spones cesto da muz nije tu da je na putu? Vjeruj dok sam ja bila u Bosni on ovdje to su bile svakodnevne prepirke, ja sama sa djetetom dolje....njemu fali M, a nama fali on i onda se svadja odvede na neato drugo...I odkako smo stalno zajedno stalno ponavlja da ne bi mogao opet ono jer svadje su tako bile nesnosljive a moji hormoni ludi poslije poroda nisam vise znala sta pricam ne shvatajuci da je i njemu tesko...Naravno da mi sve ovdje imamo padova i svaka je na svoj nacin prosla nesto i prolazi. Primjetim cesto ides kod svojih, a vidis kako ti zavidim na tome! Nikog nemam od svojih da mu odem i da me malo tetosi i da imam ispusni ventil! Jedina tetka koja me je pomazila poslije mame rahmetli mi je daleko! Kad odem njoj i kad muti sok od nekakvi trava jer je zdrav ja placem od dragosti! Ja vjerujem da i tvoj muz na drugaciji nacin pokazuje mozds je ta razdvojenst problem kao nama stl je bila ....

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
10.3.2018 12:09:29   
ziel
Ijaa naprotiv...... dosta je manje svadja kad smo razdvojeni. A dosta dosta vise kad je on ovdje. Doduse nismo imali konflikata sad zadnji put kad je bio , ja bila tek porodjena, on bio samo 15 dana. Dosta svega loseg se izdesavalo da ja prosto ne vjerujem da se moze vratiti ljubav jer u mom srcu je praznina. Nakon tone nepostovanja i "ujedanja" ja ne mogu voljeti vise.....bar ne istim zarom i istom kolicinom. Imam ogromnu zelju da se popravimo. U dusi imam ogromnu nadu da kada djeca malo porastu, dodje period kada cemo moci sami negdje da odemo npr na vikend, kada cemo biti odmorni. Jer sve ovo ja vjerujem da je uzrok umor i to sto jednostavno ne provodimo vrijeme sami nas dvoje, da se jedno drugom posvetimo...

Curice user posted image user posted image hvala ti....

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
10.3.2018 13:36:23   
mala curica
Ziel,malo bolje sam upucena sta se desava s vama od prije.Pretjodni tema.
Ja sam sigurna da on nije tako los covjek,jedini problem je sto ste tu gdje jeste,mislim ti.
da ste vi sami i da drugi nemaju pristup vasem zivotu,bilo bi to lijep brak.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
10.3.2018 16:57:25   
ziel
IZVORNA PORUKA: mala curica

Ziel,malo bolje sam upucena sta se desava s vama od prije.Pretjodni tema.
Ja sam sigurna da on nije tako los covjek,jedini problem je sto ste tu gdje jeste,mislim ti.
da ste vi sami i da drugi nemaju pristup vasem zivotu,bilo bi to lijep brak.

A jedan od vecih razloga je to sto kazes. U kuci smo od njegovih roditelja. Iako je on jedinac. Iako ce to njemu ostati... nije prijatno. Nije prijatno da ja strepim od komentara njegovih roditelja kada zelim npr.da nesto prepravim u kuci. Promjenim prozor recimo ili napravimo drugi ulaz. Tu mm grijesi sto u glavi ne razgranici da je ozenjen i da njegova zena treba da odlucuje o nekim stvarima a ne njegovi roditelji jer nije vise momak. Sad je otac 2 djece.
On je puno opterecen njima. Previse. I ugadja im cak i onda kada mene vrijedja. Da mora birati sad izmedju njih i mene. Ja sam 100% sigurna da bi oni bili njegov izbor. I ne samo ja. Nego svaka buduca njegova zena bi isto ovo dozivljavala

< Poruku je uredio ziel -- 10.3.2018 17:04:55 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
10.3.2018 18:37:08   
mala curica
Pa da,tako sam i shvstila da je.
Vidim ti si se vec pomirila s tim da je to tako.
Iskreno se nadam da ce jednog dana otvoriti oci i progledati.
Od srca zelim da dodje dan kada ce mu porodica biti na prvom mjestu pa tek roditelji.
Dok on ne postuje to sto ima nece ni njegovi.
Ljubimo te
Grli pilice svoje i puno sabura ti zelim 😘

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
10.3.2018 20:31:37   
eminaja
ziel svi imamo uspona i padova,neslaganja....ali to naucis rijesit,filtrirat i sta ti ja znam user posted image
npr.mm i ja kad smo se uzeli slabo smo pricali (sad je to onako solidno) on je bio strasno negativan (ne znam zasto) trazio mi je dlaku u jajetu da mi prigovori,pitala sam se sto mi je trebalo to da se udam itd...da bi se nakon 3 sedmice odvojenog boravka (on u swe ja u Bosni) on poceo mjenjat,,,da li je neko uticao na to ne znam...ali od tad mi stepen po stepen idemo nabolje i hvala Bogu da je tako... aa sto se tice roditelja (svekijevaca) i to je tesko za razumijem opet uzimam nas za primjer moja sveki je ispocetka bila nekako zatvorena,nadmena sta li ali nismo nikad usle u neki konflikt ona kaze de ovako ja sutim i uradim po svom user posted image doduse kad smo bili u zajednici sve sam ih ispostovala kako su oni radili i ja sam,nisam nista pomakla s mjesta ono da mjenjam raspored...aa mm je ubjedjen da mi trebamo imat extra prijateljski odnos,da se svaki dan zovemo da non stop pijemo kafe i tako to user posted image a ja mu kazem de ti samo govori ne daj Boze gore user posted image (nas odnos je super kakvih ima)
aa ti draga nadji sebi neki filter kako ces tu negativu prevazic,,,posveti se sebi i svojoj djeci,nadji nesto sto ti daje nadu i smiraj...ja npr svoje utociste kod Boga nalazim ako mi nesto ne ide ili se lose osjecam ili pisem tekstove to me isto umiruje user posted image



_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
10.3.2018 21:27:18   
mina3
Pozz svima
Meni sveki dosla uhh koje olaksanje odmah sam.iskoristila i malo s muzem sama izasla,ljepota...
Joppa drago mi je da si sad mirnija,samo pozitivno razmisljaj
Vortex i ja sam citala sta se desavalo i jako mi je drago zbog vas i plusica,puno srece ti zelim i sabura,samo opusteno i cuvvaj se maksimalno
Ziel tebi fige da jednog dana taj tvoj M progleda malo i shvati prioritete u njegovom zivotu..veliki ti zagrljaj saljem
Ijaa imas li App MamiKreisel?


_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
10.3.2018 22:41:15   
vortex RR
Hvala puno za dobrodoslicu, mnogo mi znaci vasa podrska :*

Draga Ziel, pretpostavljam odgovor, ali cisto da ipak pitam postoji li ikakva sansa ili opravdan razlog da pobjegnete iz zajednice. Vjerovatno ne, ali mislim da bi za 3 mj odvojenog zivota od njegovih ili bili sretniji nego ikada ili sretni u saznanju da nije to to. Ovako se ti stalno ustrucavas jer nisi bas svoj u svome, gutas, trpis i sutis, a najradije bi sve u 3 lijepe poslala.
Ipak, imas 2 andjela i kad ti je tesko fokusiraj se da vas 3 imate svoj zivot, rituale i uzivate koliko god mozete. Nadamo se da ce i njemu doci u glavu da postoji i porodica prije porodice...

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
11.3.2018 10:32:06   
mamulina
Jutric...rr mi je stekala ozbiljno, nit ucitava stranicu, pa kao prijava uspjela a nije itd.
Vortex dobrodosla 😁..od srca ti zelim lagane i srecom ispunjene trudnicke dane 😀
Za ove kojima je termin blizu navalite na ananas, hurme, maslinovo ulje, caj od maline ( neko kaze korijena), uz stepenice niz stepenice, topla kupka i sex pa valjda sta upali 😁
Kod nas nista novo, vuku se dani ko preslikani 😉

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
11.3.2018 11:23:53   
ijaa
Jutro moje zene! Mi jucer malo u hodanju bili ispred ikea bila rasprodaja neka luda pa se mozes cjenkati...pa sam svadta ulovila posteljine za bracne krevete bile po 5 e i ja taman da kupim biram dezene snizise ih na 2 eura....pa sam se nabrala posteljina 😂😂😂 nesto namjestaja! Mino mozda je i u tvoj blizini bilo slicno ako imste ikeu ili ce biti pise vanjska prodaja...ja se bas iznenaadila! Kakve sam ormarice kraj kreveta kupila bili 150 eura ja ih po 5 kupila 😂😂
Eh sad draga ziel mogu ti rec da te potpuno razumjem uopste nisam trazila novac ni od svekra ni svekrve nego smo muz i ja htjeli laminat staviti u sobu, komodu kupiti,staru drvenu stolariju htjeli plasticnom zamjenuti.... jbt muz od svekrve godinama u Njemackoj da nikad nije ni zavjese promjenula. I nista nije bilo zlonamjerno pricali smo tako i pristala je sve ali kad smo htjeli kupiti tolike probleme je indirektno pravila ja sam ludila vise....ona htjela sa muzem da bira da ide, kao njen sin je pare te zaradio.. ja kao nemam nista s tim! ne treba da me se pita! a mog muza briga nikad pare te ne bi ulozio da ja nisam sa njim pricala...bas njega briga za laminat i slicne stvari da su mu smetali mjenjo bi ih prije...i tako sam se pokajala sto smo te pare u kucu ulozili jer ona je zbog svojih problema prestala se baviti sa nama i dosla i ona svom muzu u njemacku....i sad nam kuca dole sama u Bosni...propada! Ali nejse hocu da ti kazem iole se muz trudio biti na mojoj strani ! Ako i tad ne stane iza ttebe probajte samo pricati bez tenzija...ne uporedjuj ga ni sa kim to njih boli....

(odgovor članu mamulina)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
11.3.2018 18:16:15   
vortex RR
Znate li imaju li osim ananasa jos neke namirnice koje se nikako ne bi smjele jesti u ranoj trudnoci?

Meni je fascinantno kako zene koje su isto tako zivjele u zajednici i bile tlacene od strane svojih svekrva ne promijene plocu vec naprotiv kao da jedva cekaju da se osvete novoj zeni za sve sto su one kao mlade snahe prosle. Ok, postujem godine i
Iskustvo, ali sto je previse previse je... najzanimljiviji su mi monolozi od 20 minuta koji zavrsavaju sa :"al' eto da ja ne namecem svoje" a vec sve isplanirala do u detalj.
Tu ipak muzevi moraju presjeci, ovako je to uzaludna borba s vjetrenjacama

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
11.3.2018 18:19:02   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: ijaa

Jutro moje zene! Mi jucer malo u hodanju bili ispred ikea bila rasprodaja neka luda pa se mozes cjenkati...pa sam svadta ulovila posteljine za bracne krevete bile po 5 e i ja taman da kupim biram dezene snizise ih na 2 eura....pa sam se nabrala posteljina 😂😂😂 nesto namjestaja! Mino mozda je i u tvoj blizini bilo slicno ako imste ikeu ili ce biti pise vanjska prodaja...ja se bas iznenaadila! Kakve sam ormarice kraj kreveta kupila bili 150 eura ja ih po 5 kupila 😂😂



Joooj blago tebi. Ocajnicki mi treba novih posteljina, ali zbog specificne dimenzije kreveta ne mogu bas svuda naci, a i kad nadjem ako je bas pamucna bez sintetike bude oko 80KM. Da mi je malo do tih rasprodaja da se teleportiram hahaha

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
11.3.2018 20:46:54   
mina3
Ijaa gdje si vidjela za tu akciju il si slucajno naletila?Vrljala sam po internetu al nisam nasla a da idem nacoravo ,podaleko mi...
Danas muz dnevnu krecio a ja i svekrva cistile bass sam se umorila al nek je cejf ispunjen..mala nikakva,pipnu je pred spavanje topla,dobila temperaturu 😩

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
11.3.2018 22:42:03   
ijaa
slucajno sam otisla u ikeu i bili su plakati okolo da ce to biti jucer.. a ja se potrefila tu...ako ti je daleko ne isplati se bas...a ove posteljine 100% pamuk za velike krevete bas dobre

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
12.3.2018 9:47:14   
mamulina
Jutric 😁
Kod nas nisam nikad naletila ili nacula natakvu akciju a nije da ne bih voljela 😁
Mi smo jucer bili, nekih stvari se nakupilo da nam treba a uskoro cu imati goste pa da podmirim sa posteljinom i i sve sta treba 😀
Ja sam jutros razvezla djecu jedva....ma nisam do coska ulice dosla doslo mije da se vratim kuci ostavim biciklo i pjeske raspalim, jeeeedva sam....jedno ostavi u skolu, opet zajasi na drugu stranu u vrtic...dosla kod njih samo se spljostila na stolicu, rekoh dajte vode 😂
Kod nas sunce a u kuci poslije vikenda posla ko u prici, krenuh sa proljetnim raspremanjem tako da je sve na sred sobe....
Ja moram isto krecit al to cu tamo kad ispratim goste...u maju mozda, unaprijed se keslam sama sebi na sta ce to izgledat 😂

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
12.3.2018 9:53:08   
ziel
Hvala vam zene na podrsci.

Vortex i ja se pitam stvarno kakav su smisao nasle u tome da sad i snahama prkose a i one su svojevremeno imale iste ili slicne probleme sa svojim svekrvama. I ja cu biti aBd svekrva a i punica. Pa nema sanse da cu se petljati ovako i vezati sina za sebe toliko da im ja budem razlog za svadju u braku. Ja sam rekla to i prije i sad isto. Kad R bude odrastao i izrazi zelju da ide odavde. Imace moju podrsku. Necu ja da budem kocnica u njegovom zivotu.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mamulina)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
12.3.2018 12:57:06   
ijaa
pozdravljam vas drage zenee...jucer me zub poceo boljeti pa sam vam s tim cijeli dan kuburila, nekakva unutrasnja temperatura i kasalj....muz isto uzeo bolovanje...pa smo svi kuci i bolujemo! Jutros isla zubaru rjesila taj zub imam opet termin za 2 sedmice!
Kod mene je jucer bila zestoka generalka svugdje sam nos zavukla 😂 sad pomalo cemo orelaziti na vanjske radove 😂😂

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
13.3.2018 12:50:12   
ijaa
sto nam temu pogurase na dnooo....gdje ste jeste dobro? Kako bebe?

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
13.3.2018 14:05:39   
mina3
Pozz zene
Sta je ovo nigdje nikog
Ja sa pregleda sve ok..beba vaga oko 3.5kg,ako ne krene do termina opet moram u bolnicu na razgovor da vide hocel dozvolit da prirodno rodim..moja doktorica bas i ne daje velike sanse da ce dozvoliti prirodno ako presisam termin user posted image bas sam sad nikakva,nadam se da nece doci do toga...jos mala bolesna nikakva,ostala sa svekrvom bas u vrijeme kad je trebala spavat pa nije htjela plakala aaa user posted image
Ugodan vam dan zelim

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
13.3.2018 15:56:24   
mala curica
Lijepo vrijeme,zene se razbjezale 😂
Iskreno,kako stopa rr ne ulazi mi se 😔

Kod nas nista novo.Zub,prednja dvica pukla i sada fali jedan veliki dio zuba,gdje je trenutno velika rupa.
Osjecam se krezavo 😬
Doktor zakazao termin tek sl mjesec 😡
Bila sam ljuta i necu da idem.
Veceras idem u Dentaklinik neka mi naprave.
Mjesec dana da hodam krezava?Mama neka mu tako hoda😡

Kod nas vrijeme promjenjivo,ali uglavnom toplo je.
Mino,jos malo ima do termina.Navijam da te samo preko noci zaboli i da krene.
Mi imamo jos sl mjesec.
Beba je tako sktivna da me iskopa sa svij strana.
Mala nije bila.Mala je samo spavala.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
13.3.2018 16:59:07   
Joppa1990
Pozdrav svima. Za par dana cu sletjeti u Sarajevo, ako ima koja dobra dusa da ode samnom na kavu i da se upoznamo. Trebat ce mi pomoc oko odabirq doktora i jos nekih stvari posto sam nova u Sarajevu. Pusa svima.

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *