|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
14.3.2018 9:05:55   
Irinea
pozdrav trudnice. nema nikoga, zatisje. kako ste sve.
ja sam dobro, spremam se sutra odoh za dubrovnik na neki seminar par dana nije mi mrsko nikako.
vodicu malog sa sobom, on ce na bazen a ja se nesto ne bih kupala da sta ne pokupim to mi ne bi trebalo nikako.

joppa, javi mi se u pp ako zelis kada dodjes, mogu ti pomociuser posted image

(odgovor članu Joppa1990)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
14.3.2018 21:27:47   
ijaa
ovo bila najaktivnija tema do takmicenja sad se sve ustile...i mene ljuti ovo sporo ucitavanje..nadam se da ste svi dobroo i bebicee.

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
15.3.2018 9:39:46   
vortex RR
Danima pisem postove i svaki put greska i ne izbaci mi post.

Juce me i trajno izlogovao jedva sam resetovala sifru. Ne znam sta se desava.

Inace, jedva cekam pregled, pisem vam odma iza. Cuvajte se i budite mi dobro

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
15.3.2018 10:42:02   
mina3
Kako ste zene
Mene evo uhvatilo grlo,kasalj svaki dio tjela me boli...bice veselo ako porod krene a ja nemam snage nizasto user posted image jos i mala bilesna katastrofa
Nadam ste da ste vi bolje
Vortex sretno na pregledu
Ugodan vam dan


_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
15.3.2018 10:53:24   
vortex RR
Mino, hvala puno. Puno sam nervoznija i napetija ovaj put. Mislila sam da cu moci malo bolje da se nosim sa prethodnim spontanim, ali dzaba, stalno neki crv u glavi. Od tuge do srece, nervoza neka i nemir stalni, bas me nesto zeza mozak..

Tebi zelim brz oporavak, lezi, pij cajeve i sta vec smijes jos. Bice to super, ozdravit ces prije poroda naravno i jedva cekam da za koji dan slavimo jos jedan novi, divni mali zivot.


(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
15.3.2018 15:08:22   
mina3
Vortex hvala puno user posted image
Nazalost sam i ja dozivjela jednu neuspjelu trudnocu pa znam dobro o cemu govoris...koliko god se trudila i mislila pozitivno postoji doza straha i nemira i sta ako sta ako...puno srece ti zelim,da i ti docekas svoje zlato drzat u narucju

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
15.3.2018 15:11:19   
vortex RR
Hvala puno! Ako imas neki savjet kako te beskorisne, crne misli izbaciti iz glave, samo mi reci. Mislila sam da mogu dosta dobro da se kontrolisem, tek sad vidim da to nije tacno user posted image

Nazalost, znam da nas je vise na ovoj temi sa spontanim od ranije...


(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
15.3.2018 15:27:22   
Isha
Vortex, ne sekiraj se, pogotovo unaprijed. Bit ce sto ce biti, ne mozes promijeniti ono što je bilo, a ne brini oko toga sto ce doci.
Imala sam i ja missed ab u 11.sedmici, znam kako je. Glavu gore, ides dalje :).

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
15.3.2018 16:42:24   
mina3
Nazalost nemam bas neki pametan savjet jer ja sam psihicki totalno tesko to prihvatila i 3 mj do sljedece trudnoce bili su uzas nisam sama sebe mogla...al kad sam vidjela da sam opet trudna bilo mi je lakse jer vidim mi to mozemo,ide nam,pa dace Bog da uspije il ovaj put il sljedeci...bilo je svakakvog perioda kroz trudnocu,nekad sam uspjevala dogovorit samoj sebi da se ne brinem nekad sam uzasno bila zabrinuta..i na kraju skontas da brinula ili ne ako ce nesto biti biti ce i gotovo..nadam se da imas dobrog muza koji ce kad vidi da si zabrinuta pomoci ti,to je meni bilo najbitnije. ..a sama sebi najbolje mozes dogovorit i sa sobom rjesit neke stvari..drzim fige da vude sve uredu user posted image

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
15.3.2018 19:06:41   
mala curica
Napokon da se uspijem prijaviti.Samo me izbaci i rr ne raguje.
Nezz sta se desava u zadnje vrijeme??
Nemam volju da udjem kada znam da cu se peglati,cekati i na kraju izbaci.

Vecina nas ima jedan ili vise spontani iza sebe.
Ja sam imala spontani u trecem mjesecu,kiretaza,strah.
8 godina cekala,trudila se ali nema pozitivnog testa.Nece pa nece!
Obisla sve sto sam cula da moze pomoci,svi kazu sve ok,nema prepreke za zacece,a trudnoce nema pa nema.
Digla ruke i pomirila se da sma ja bas ta kojoj Bog nece dati da bude majka.
8 god i pozz test.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
15.3.2018 19:53:02   
mina3
Svaka tebi cast zeno..koliko je tebi trebalo sabura samo tolike godine..stabi neko se teze nosi sa tako necim neko lakse,nismo svi isti...ja iskreno sam bila bas bas potonula..sad mi je krivo zbog tog sto sam onoliko nadu pogubila bila al djaba je to sam ja i nisam umjela da budem jaka..blago se svakom ko smogne snage i uspije prebroditi bez raspada braka ili narusenog zdravlja..samo ti znas kako ti je bilo al eto uspjela si ostat normalna i sacuvat svoj zivot..nadam se da cu se i ja u buducnosti jace nosit da nedacama

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
15.3.2018 21:04:07   
mala curica
Vidis mala curica 2008 godine pridruzila se rr.
2015 god ja zaista dobi malu curicu.
Cudni su Boziji putevi da nemozemo naslutiti koliko.
Pored toga svega,zivotni usponi i padovi,raspad sistema ojacao te kao osobu.Tako da,sta me sada spuca to mi je kao da ne potapse po ramenu i pozz 😂😂😂😂
Nezz,naucila dam da budem osoba kojoj nikada na licu nemozes vidjeti teret i bol.To sam ja izmedju 4 zida sve ostavljala.Muz ponekad bio je meta za pucanje,ali nikada se nije branio,pusti me,razumije covjek 😂

Sa ovom svojom kratkom pricicom hocu da kaze koliko se brinula,trudila,dubila na glavi ono kad ce nesto biti nit ce.
Na neke stvari jednostavno nemozemo uticati.Bog najbolje zna sta je za nas i kada je najblje.
Prva beba izgubljena i godinama pitam se zasto Boze?? Zasto nemogu ostati trudna???
Odgovora nema.
Ali opet ima sve gore od goreg. Svakome je njegova bol najveca.


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
15.3.2018 22:44:08   
Buttetfly
Drage moje, samo da vas pozdravim.
Ja cekam, svakih 5 dana idem na pregled zbog manjka plodne vode. Dabogda da ćemo docekati 12.04. Ali nema veze. Spremni smo user posted image user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
16.3.2018 7:23:29   
mina3
Mala curice tako i treba scaka cast kad uspjevas...
Buttetfly sretnoo,nek si usla u posljednji mjesec ako i krene beba malkice prije nije to nista strasno
Kako ste ostale ,naspavale?
Vortex jel bi jucer pregled il je danas?
Kod mene katastrofa u kuci..mala bolesna jos uvjek ne jede ne pije, kaslje,temp...mene grlo uzasno steglo ,kasljem,svaki dio tjela boli a ev i svekrva pocela da bali i nos je steze..bas sad mi je ovo trebalo pred porod user posted image user posted image

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu Buttetfly)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
16.3.2018 7:33:52   
mala curica
Jutro i od mene.
Kod nas kisa😔
Sad cu malu odvestinu vrtic.
Sinoc sam nekako lose spavala.
Probudio me stomak boli,ajd wc,muka mi gladna,ajd jedeem,legdnem,stomak boli.Nece san na oci
Od dva do pola cetri.
Planirala do Turcina po teletinu,a kisa.
Nista od toga.
Danas malu vodim u diagnoza zentrum,garten nas poslao,hoda na prstice.To je po njima nerazvijena motorika,tj. zaostala.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
16.3.2018 7:34:51   
mala curica
Mino,neka vise prodje ta prehlada.
Sto prije da nam ozdravite princeza i ti.

Vortex sretno❤️

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
16.3.2018 7:44:20   
vortex RR
Hvala vam puno za savjete i rijeci mira i utjehe. Od sinoc sam nesto primirila, nadam se da ce potrajati :)
Javim se danas nakon pregleda.

Mala curica- svaka tebi cast za strpljenje I kod mene su prije prve trudnoce bile godine neuspjeha u pitanju, ali ipak ne 8. Ali sve ima svoje, samo sto to uvijek covjek kasnije shvati..i teze se miri sa takvom vrstom "neuspjeha".

Mina3- vjeruj da si mi prva naumpala kada sam ponovo ostala trudna jer znam da je i kod tebe bila 10 sedmica, pa me bas zanimalo kako si bas tu sedmicu pregurala u novoj trudnoci.

Butterfly- samo disi duboko, vec si usla u sigurnu zonu, a svaki dodatni dan je dodatni blagoslov. Bice onako kako je majbolje za tebe i bebicu, a do tada pokusaj sto vise sna uhvatiti.

Bolezljivim bembelim zenama zelim brz oporavak i grlim vas jakk

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
16.3.2018 8:59:59   
mala curica
Ja sam u ovoj trudnoci u 11-toj i 12-toj sedmici dobila krvarenje,cista krv,pa smedje.
Kad sam otisla u bolnicu,onako smirena sa mogucnosti da je to to,srce stalo,nemoze se nista uciniti.Unaprijed se pomirila.
Na uz beba super,hematom tu.Mirovanje i samo mirovanje,bez lijekova i bilo cega.Kaze doktor nista nemozemo uciniti da ne dodje do najgoreg,ostani u bolnici ili mirovati kuci.Nemogu ostat imam malu,idem kuci.I evo nas 34sedmice.
Mi smo zene kraljice,kako smo jake i snazne nemamo pojma 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
16.3.2018 10:08:16   
mina3
Hvala vam,opet cemo malu oko podne doktoru mozda da sta korisnije,nece sirupe odma ih povrati user posted image
A meni najvise cudno sto u toj trudnoci svi normalni simptomi bez bolova i iceg a to se desilo a s N u pocetku i krvarenje i stomak cesto bolio a bude eto sve uredu hB..
Vortex bas cekam s nestrpljenjem izvjestaj drzim fige

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
16.3.2018 12:16:44   
mamulina
Hola djevojcice...
Nadam se da ova igra zavrsava pa da ce i forum normalno funkcionisati:-)
I moja djevojcica prehladjena, inhalacije :-)
Vortex sretno i javi se 🤩
Ja nisam imala slicna iskustva ali vam od srca cestitam kako ste hrabre i divne majke 😍
Kod nas nista novo, dani lete ko preslikani ili bar idu nekako 😁



(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
16.3.2018 12:40:43   
mala curica
Jeli moguce da stopa zbog ove igre?
Znam i prije se desi da zastopa,ali to dugo ne traje.
Meni stopa vec duze vremena.
Dok nema me znaci zeza rr.


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mamulina)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
16.3.2018 14:15:57   
ijaa
pozdrav zenee...ja malo ulovila vremena dok cekam nuza sa dzume da vam sw javnem...ja sw ouno bomje osjecam sto se mojw teudnoce tice bebici fino osjetim kad se bas umirim i osluskujem....vidim i stomacica mi se pojavilo msm jesam debela ali ima tu jos nesto 😂 I kod mene trka frka jjos danas muz na bolovanju...trebam M kupiti patikice a i sebi pa sam danas to mislila obaviti. Evo ja mala curice bas od turcina...posto mi nije blizu ja to namirim za dva mjeseca 😂 zamrzivac i milina! Nasla sam svjez spinat bit ce dobra zeljanica sutra abd!!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
16.3.2018 15:17:44   
vortex RR
Drage moje, evo mene od doktora. Izgleda bas prerano da sam otisla. Vidi se gestacijski mjehur i zumanjcana vrecica, ali je to sve tako mini mini. Doktor misli da je izmedju 4 i 5 sedmice, te da mi je kasnila ovulacija pa i zacece. Pratit cemo dalje... ako to kasnjenje bude isto svaki put, nema razloga za brigu. Ovo iako majusno izgleda uredno.
Nalazi iz krvi uredni.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
16.3.2018 15:19:14   
vortex RR
Zaboravih reci/ pitati... jel moguce da je tako rano test otkrio trudnocu? Bas sam neki najobicniji koristila, nista skupo niti digitalno

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
16.3.2018 21:35:21   
mina3
Vortex super bas mi je drago,dobro da se ista i vidjelo kad je tek pocetak...ja sam radila test 2 dana prije ocekivane menstruacije i bio je + tako da sigurno da je moguce..od pocetka zaceca hormon se dupla svako 24-48 sati sto znaci da jako brzo raste..sljedeci pregled ce se vidjet puno puno vise i najvjerovatnije i srculencea aBd 😍 sad uzivaj u trudnoci i probaj se opustit,ne sekiraj tu malu mrvicu vec tako rano 😉
Ijaa super za prve konkretne pokrete bebe 😍
Ostale zene kako ste
Mene kasalj rastura sve me boli user posted image

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *