|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš blam :-)
10.6.2013 22:51:36   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Mirkica

ja isla danas kod ocnog i sada dadose oni meni neke kapi u oci radi kontrole i sad moram sjediti pola sata u cekaonici pa onda kod doktora , stavili oni meni one kapi ne vidim ja nista sve u duploooo ma sve mutno i kukam ja jetrvi jao reko dobro si krenula sa mnom da mi mozes pazit na djete i tako dodje zena sa troje djece i gledam ja u nju i meni je naumpalo ""reko ako ovoj zeni dadnu kapi a povela troje djece i dosla sama , BOgami ce ih pogubiti " hahaha ja sam se toliko smijala da su svi u mene gledali hahahhahaahhahaa i sad bi se smijala :)))

Hhahahah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Sta bi sa ženomuser posted image user posted image user posted image user posted image Bas se ismijahuser posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1676
   RE: Vaš blam :-)
10.6.2013 22:53:44   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: dandi84


IZVORNA PORUKA: Mirkica

ja isla danas kod ocnog i sada dadose oni meni neke kapi u oci radi kontrole i sad moram sjediti pola sata u cekaonici pa onda kod doktora , stavili oni meni one kapi ne vidim ja nista sve u duploooo ma sve mutno i kukam ja jetrvi jao reko dobro si krenula sa mnom da mi mozes pazit na djete i tako dodje zena sa troje djece i gledam ja u nju i meni je naumpalo ""reko ako ovoj zeni dadnu kapi a povela troje djece i dosla sama , BOgami ce ih pogubiti " hahaha ja sam se toliko smijala da su svi u mene gledali hahahhahaahhahaa i sad bi se smijala :)))

Hhahahah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Sta bi sa ženomuser posted image user posted image user posted image user posted image Bas se ismijahuser posted image user posted image


dobro je kcerka je dobila kapi ne ona

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 1677
   RE: Vaš blam :-)
10.6.2013 22:56:51   
dandi84

IZVORNA PORUKA: prskalica

i jos jedan.imamo problema sa susjedom koji je kupio plac do nas i hoce na nasem pristupnom putu da gradi kucu.i ja ne dam .mm nije tu.iznesem ja papire od kuce napolje i pokazujem.dunu vjetar i odnese tri papira.ja trci za njima.dvije kopije lete oko kuce i uhvatim ih.a treca je bila kupoprodajni ugovor original od kuce i ULETIO CUKI U KUCICU I POJEO SVU SREDINU.i pozli mi.i doktorka me pita sta se vama desilo cemu ovoliki stres.a ja placnim glasom;''POJEO MI CUKO VLASNICKI LIST OD KUCE''' zena crkla od smijeha

Suze me zališe....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bože dragi dal je moguće...user posted image user posted image user posted image user posted image Zmišljam scenu u glavi...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 1678
   RE: Vaš blam :-)
12.6.2013 22:51:14   
bananica
ne blamiram se

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 1679
   RE: Vaš blam :-)
13.6.2013 10:13:46   
D_K

IZVORNA PORUKA: bananica

ne blamiram se


onda ne mozes u Funky fun club user posted image
jedino da izvalis 500 evrica ko smajli ali eto, vidi sta ti povoljnije user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 1680
   RE: Vaš blam :-)
13.6.2013 10:16:03   
jasmin

IZVORNA PORUKA: bananica

ne blamiram se

Dama bez blama ha?

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 1681
   RE: Vaš blam :-)
13.6.2013 10:19:32   
Funky
IZVORNA PORUKA: D_K
IZVORNA PORUKA: bananica
ne blamiram se

onda ne mozes u Funky fun club user posted image
jedino da izvalis 500 evrica ko smajli ali eto, vidi sta ti povoljnije user posted image user posted image


E jes' jes neka si joj rekla user posted image user posted image

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 1682
   RE: Vaš blam :-)
13.6.2013 10:45:10   
D_K

IZVORNA PORUKA: Funky

IZVORNA PORUKA: D_K
IZVORNA PORUKA: bananica
ne blamiram se

onda ne mozes u Funky fun club user posted image
jedino da izvalis 500 evrica ko smajli ali eto, vidi sta ti povoljnije user posted image user posted image


E jes' jes neka si joj rekla user posted image user posted image


zauhar nam je da je prelomimo na 250 da mozemo zasjest' i odernecit' user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 1683
   RE: Vaš blam :-)
13.6.2013 10:58:13   
anja anjica
Obzirom da sam na rr par mjeseci i da mi ke prvo takmicwnje , moj blam:
Citam ja postove mjedem hip poh sjecem drva trljam se avonom, i tako snjuhajucidodjem do pojasnjenja dobitnika onog zlatnogdea.ne bi ga odma kad pojavi se a ja uhvTi patrljaj trljaj pa srednjim prstom pakaziprstom. Polako zeno to je aplikacij.Et ja za raju a ono ljudska glad daj meni. Il. Je glad il. Il ne znanje ali blam je

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 1684
   RE: Vaš blam :-)
13.6.2013 10:59:42   
veeseelaa
ništa te nisam razumjela

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 1685
   RE: Vaš blam :-)
13.6.2013 11:00:30   
D_K

IZVORNA PORUKA: anja anjica

Obzirom da sam na rr par mjeseci i da mi ke prvo takmicwnje , moj blam:
Citam ja postove mjedem hip poh sjecem drva trljam se avonom, i tako snjuhajucidodjem do pojasnjenja dobitnika onog zlatnogdea.ne bi ga odma kad pojavi se a ja uhvTi patrljaj trljaj pa srednjim prstom pakaziprstom. Polako zeno to je aplikacij.Et ja za raju a ono ljudska glad daj meni. Il. Je glad il. Il ne znanje ali blam je


ista sam ti takva.. klikam li klikam - kad skontam ne pomjera se user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 1686
   RE: Vaš blam :-)
6.7.2013 17:23:55   
lady_bubamara
Juče nije bio moj dan , čitav dan sam nešto se blamirala i izvaljivala

Izdvajam dvije najjače meni :

Išli smo u tržni centar Obi da moj dragi počasti sebe za rođendan bazenom i mama mi kaže da joj kupim dvije sijalice ali da pripazim od koliko W jer joj ove od 100 pucaju i bla bla i sad hoću da pitam čovjeka koja je najbolja od koliko vati i pita me čovjek za šta mi treba a ja mrtva ladna odgovaram PA ZA PLAFON user posted image

I kažem poslije toga mužu kada smo već tu daj da uzmem baterije za aparat , prilazimo baterijama on me pita koje ću a ja ono kao ma najbolje su DUREX umjesto DURACEL user posted image

Bilo ih je još poslije al ove dvije su mi bile smješne juče čitav dan

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 1687
   RE: Vaš blam :-)
8.7.2013 9:59:19   
veeseelaa
ninulina imam i ja nekih sličnih bisera
nekad mi mozak na poslu ne radi, smorim se pa ga onda isključim
i skoro lik zove vezano za info gdje se nalazi jedan naš objekat unutar kojeg prodajemo stanove
i ja mu kažem: objekat se nalazi preko puta onih životinja, ..........znate onih što su u kavezima hhahahaha
mislila sam na Zološki u Pionirskoj
mogu smao zamisliti šta je lik mislio hahahhah

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 1688
   RE: Vaš blam :-)
18.7.2013 12:42:00   
veeseelaa

Moja sveki kad mi želi nešto pokloniti a prerano je il prekasno ona isto ostavi na stepenicama da mogu pokupiti kad krenem van il dolazim.
I oduvijek je to tako.
Neko veče mi kaže sačekaj da ti dam tikvu, tamo – amo kaže ona pojma nemam gdje sam je stavila. Ajd rekoh sutra, nije frka i onako nisam mislila pitu praviti to veče.
Krenem ja ujutru na posao kad na stepenicama tikva, pokupim je ja i pravac u auto, pomislih kod mame ću popodne taman da je tamo izrežen i onako pripremljenu za pitu donesem kući.

Dodjem nakon posla kod mame, tikvu joj predam.
Nakon pola sata velim joj trebala bi tu tikvu izrezati, kaže moja mama koju tikvu, pa rekoh onu što ti dadoh maloprije, veli to nije tikva to je bostan (lubenica) , ja sva u čudu, ustanem , pogledam bolje kad fkt lubenica hahahahah

Juh ja izgleda maznula sveki lubenicu, brže je nazovem , kaže ona nije njena lubenica
Potraga za vlasnikom, ko je lubenicu metnuo u haustor??? Kad moj divni muž al mu bilo mrsko da je iznese u stan

Helem blam


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1689
   RE: Vaš blam :-)
18.7.2013 12:44:40   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


Moja sveki kad mi želi nešto pokloniti a prerano je il prekasno ona isto ostavi na stepenicama da mogu pokupiti kad krenem van il dolazim.
I oduvijek je to tako.
Neko veče mi kaže sačekaj da ti dam tikvu, tamo – amo kaže ona pojma nemam gdje sam je stavila. Ajd rekoh sutra, nije frka i onako nisam mislila pitu praviti to veče.
Krenem ja ujutru na posao kad na stepenicama tikva, pokupim je ja i pravac u auto, pomislih kod mame ću popodne taman da je tamo izrežen i onako pripremljenu za pitu donesem kući.

Dodjem nakon posla kod mame, tikvu joj predam.
Nakon pola sata velim joj trebala bi tu tikvu izrezati, kaže moja mama koju tikvu, pa rekoh onu što ti dadoh maloprije, veli to nije tikva to je bostan (lubenica) , ja sva u čudu, ustanem , pogledam bolje kad fkt lubenica hahahahah

Juh ja izgleda maznula sveki lubenicu, brže je nazovem , kaže ona nije njena lubenica
Potraga za vlasnikom, ko je lubenicu metnuo u haustor??? Kad moj divni muž al mu bilo mrsko da je iznese u stan

Helem blam



user posted image user posted image user posted image a gdje je tikva?


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1690
   RE: Vaš blam :-)
18.7.2013 12:52:08   
elmaL

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


Moja sveki kad mi želi nešto pokloniti a prerano je il prekasno ona isto ostavi na stepenicama da mogu pokupiti kad krenem van il dolazim.
I oduvijek je to tako.
Neko veče mi kaže sačekaj da ti dam tikvu, tamo – amo kaže ona pojma nemam gdje sam je stavila. Ajd rekoh sutra, nije frka i onako nisam mislila pitu praviti to veče.
Krenem ja ujutru na posao kad na stepenicama tikva, pokupim je ja i pravac u auto, pomislih kod mame ću popodne taman da je tamo izrežen i onako pripremljenu za pitu donesem kući.

Dodjem nakon posla kod mame, tikvu joj predam.
Nakon pola sata velim joj trebala bi tu tikvu izrezati, kaže moja mama koju tikvu, pa rekoh onu što ti dadoh maloprije, veli to nije tikva to je bostan (lubenica) , ja sva u čudu, ustanem , pogledam bolje kad fkt lubenica hahahahah

Juh ja izgleda maznula sveki lubenicu, brže je nazovem , kaže ona nije njena lubenica
Potraga za vlasnikom, ko je lubenicu metnuo u haustor??? Kad moj divni muž al mu bilo mrsko da je iznese u stan

Helem blam


hahahahah jao zavrzlama oko tikve/lubenice user posted image user posted image

a vesela, jesam se ismijala i na tvoj blam prije ovogauser posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1691
   RE: Vaš blam :-)
18.7.2013 13:25:42   
D_K

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

user posted image user posted image user posted image a gdje je tikva?



ali fakat gdje je tikva user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 1692
   RE: Vaš blam :-)
18.7.2013 13:40:52   
idana_85

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sad meni neko sa nepoznatog broja šalje poruku i kaže: gdje si? ja odgovaram sa: ? a on će: šta je, ne znaš gdje si


hahahahahh


vesela bilo bi dosadno da nije tebe na forumu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1693
   RE: Vaš blam :-)
18.7.2013 13:41:45   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

user posted image user posted image user posted image a gdje je tikva?



ali fakat gdje je tikva user posted image user posted image



hahhaa sinoć mi dala sveki istu a sad je u autu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 1694
   RE: Vaš blam :-)
18.7.2013 13:43:43   
dandi84
IZVORNA PORUKA: idana_85


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sad meni neko sa nepoznatog broja šalje poruku i kaže: gdje si? ja odgovaram sa: ? a on će: šta je, ne znaš gdje si


hahahahahh


vesela bilo bi dosadno da nije tebe na forumu user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 1695
   RE: Vaš blam :-)
19.7.2013 12:03:03   
idana_85

IZVORNA PORUKA: idana_85

IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

joj sad se sjeti jednog bisera iz srednje skole, izveli jednu moju ah vala nikad mi nije bila drugarica, i pita nju profa
'' Ko zivi u Indiji? '' a ona ce ti, sva vazna

'' Indijanci''
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pita prof historije druga iz razreda koja zemlja je zadnja izasla iz II sv. rata...on ne zna, ona mu pomaze "Jedna otocka zemlja...", a Ado ko iz topa "Albanija".....

Pita prof bosanskog kolegicu reci jednu konkretnu imenicu, a ja iza sapcem "sto,sto...",i kaze ona, kaze on reci sad jednu apstraktnu ,a ona ce "stolica"....mi popadali, kaze hajd opet, a ona ce "kontretna...." i kako ne zna, kaze prof "npr. odijelo, a apstraktna" a ona ce "haljina".....

ja sam svog muza pitala Ima li lav rogove....ne znam sta mi biuser posted image

A da, neki dan sam ga pitala gdje je taj Barž, ja mislila to neki grad gdje ce se igrati kvalifikacije za sp....




Pitam mm neki dan Hani, stigli lavovi u pionirsku, kad ces voditi zenicu da ih vidi, kaze on: Kad razjasnimo ima li rogove ili ne, strah me da se ne sokiras kad ga vidis user posted image

Evo jos jedna moja provala, ne znam jesam li je pisala
U trudnoci sa R imala iscjedak i dr mi propisao neke vaginalete. I sad naredna kontrola, kaze dr "Vaginalete smo propisali" i ja pozurila rekoh "Jesmo,jesmo, ispila sam ja sve to kako ste mi rekli". Doktor ublijedio, usta otvorio ne moze da progovori. Sreca mm bio samnom i kaze Nisi bona ispila, vec si ih stavljala. I ja se odvalim smijati, a dr odahnuo user posted image


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 1696
   RE: Vaš blam :-)
19.7.2013 14:32:12   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: idana_85
U trudnoci sa R imala iscjedak i dr mi propisao neke vaginalete. I sad naredna kontrola, kaze dr "Vaginalete smo propisali" i ja pozurila rekoh "Jesmo,jesmo, ispila sam ja sve to kako ste mi rekli". Doktor ublijedio, usta otvorio ne moze da progovori. Sreca mm bio samnom i kaze Nisi bona ispila, vec si ih stavljala. I ja se odvalim smijati, a dr odahnuo user posted image

user posted image user posted image user posted image

To ko ona provala sa analgeticima... čiko ih "analno" koristio user posted image user posted image user posted image i nije mu bilo bolje...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 1697
   RE: Vaš blam :-)
19.7.2013 14:37:42   
djoisa
IZVORNA PORUKA: Vinetu


IZVORNA PORUKA: idana_85
U trudnoci sa R imala iscjedak i dr mi propisao neke vaginalete. I sad naredna kontrola, kaze dr "Vaginalete smo propisali" i ja pozurila rekoh "Jesmo,jesmo, ispila sam ja sve to kako ste mi rekli". Doktor ublijedio, usta otvorio ne moze da progovori. Sreca mm bio samnom i kaze Nisi bona ispila, vec si ih stavljala. I ja se odvalim smijati, a dr odahnuo user posted image

user posted image user posted image user posted image

To ko ona provala sa analgeticima... čiko ih "analno" koristio user posted image user posted image user posted image i nije mu bilo bolje...


jooj znam ja jednog sto je oralno koristio čepiće, koji idu analno...user posted image

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 1698
   RE: Vaš blam :-)
19.7.2013 14:39:46   
dandi84
IZVORNA PORUKA: djoisa

IZVORNA PORUKA: Vinetu


IZVORNA PORUKA: idana_85
U trudnoci sa R imala iscjedak i dr mi propisao neke vaginalete. I sad naredna kontrola, kaze dr "Vaginalete smo propisali" i ja pozurila rekoh "Jesmo,jesmo, ispila sam ja sve to kako ste mi rekli". Doktor ublijedio, usta otvorio ne moze da progovori. Sreca mm bio samnom i kaze Nisi bona ispila, vec si ih stavljala. I ja se odvalim smijati, a dr odahnuo user posted image

user posted image user posted image user posted image

To ko ona provala sa analgeticima... čiko ih "analno" koristio user posted image user posted image user posted image i nije mu bilo bolje...


jooj znam ja jednog sto je oralno koristio čepiće, koji idu analno...user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 1699
   RE: Vaš blam :-)
24.7.2013 12:17:39   
ananas_ze
maloprije: iskljucila sam konekciju, mislila da je neki bezveze punjac ukljucen user posted image i pitam mm "zasto nema konekcije"?,a on 'ljut' "zato sto si je iskljucila" user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *