|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: povecane porodiljske naknade SA
23.1.2010 22:24:29   
anidla
izvinite, ali sta znaci 13 naknada? ja znam za onih 12...jel svima daju i tu 13??? mozda glupo pitanje ali ja sam tek prije sedmicu dobila prvu, pa user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: povecane porodiljske naknade SA
24.1.2010 10:51:40   
coki
Javljam se prvi put na forum. Inače vas pratim, ali se nisam javljala. user posted image Javljam se glede naknade. Moram vam reći da sam juče ostala iznenađena, ..., naime, poštar mi je donio naknadu, ustvari pomoć Grada Sarajeva za mjesec 01/10. Pomoć iznosi 260 KM. user posted image user posted image user posted image Inače sam porodilja i primam naknadu od Kantona Sarajevo koja iznosi 120 KM. Znači nisam dobila pomoć kao 13 naknadu, jer sam još na porodiljskoj naknadi kao nezaposlena do juna 2010. godine. Ne znam kako vi primate ovu pomoć, kojim intenzitetom, dali mjesečno ili jednokratno? Poštar mi reče da smo nas tri, u njegovom reonu Grbavice juče dobile pomoć. Eto javih se i ja na forum, mada sam korisnik RR, ...,  pa Bogami od konca 2008. godine. Veliki pozdrav mamama, u nadi da ćemo svi dobiti ovu pomoć, i to svaki mjesec redovno. user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: povecane porodiljske naknade SA
25.1.2010 0:19:27   
neki
Veeseelaa,je li ti bio postaaaar?

(odgovor članu coki)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: povecane porodiljske naknade SA
25.1.2010 9:05:50   
abh
Neki koja si ti opcina? To ti postar donio naknadu u subotu? Ja nisam bila u Sarajevu u subotu, valjda ce donijeti danas.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: povecane porodiljske naknade SA
25.1.2010 12:07:02   
leona81
IZVORNA PORUKA: coki

Javljam se prvi put na forum. Inače vas pratim, ali se nisam javljala. user posted image Javljam se glede naknade. Moram vam reći da sam juče ostala iznenađena, ..., naime, poštar mi je donio naknadu, ustvari pomoć Grada Sarajeva za mjesec 01/10. Pomoć iznosi 260 KM. user posted image user posted image user posted image Inače sam porodilja i primam naknadu od Kantona Sarajevo koja iznosi 120 KM. Znači nisam dobila pomoć kao 13 naknadu, jer sam još na porodiljskoj naknadi kao nezaposlena do juna 2010. godine. Ne znam kako vi primate ovu pomoć, kojim intenzitetom, dali mjesečno ili jednokratno? Poštar mi reče da smo nas tri, u njegovom reonu Grbavice juče dobile pomoć. Eto javih se i ja na forum, mada sam korisnik RR, ...,  pa Bogami od konca 2008. godine. Veliki pozdrav mamama, u nadi da ćemo svi dobiti ovu pomoć, i to svaki mjesec redovno. user posted image


Dabogda:)


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu coki)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: povecane porodiljske naknade SA
25.1.2010 22:59:42   
neki
IZVORNA PORUKA: abh

Neki koja si ti opcina? To ti postar donio naknadu u subotu? Ja nisam bila u Sarajevu u subotu, valjda ce donijeti danas.

Stari Grad.Jeste,u subotu mi donio lovu,ja se izbezumila,mislila sam da tu 13. nikad necu dobiti,kakav sam pehuser posted image

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: povecane porodiljske naknade SA
25.1.2010 23:01:27   
Hanady RR
e neki nek je stigla pa kad god...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: povecane porodiljske naknade SA
25.1.2010 23:08:34   
neki
IZVORNA PORUKA: Hanady

e neki nek je stigla pa kad god...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

E jest vala basuser posted image user posted image user posted image Pocela sam sviju tusiti te hoce li,te kad bi moglauser posted image user posted image user posted image E kako dodje,tako i odeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: povecane porodiljske naknade SA
27.1.2010 8:44:39   
abh
Ja jos nisam dobila 13. Cini mi se da je neko od vas zvao opcinu nekad prije da pita. Zna li neko koji odjel u opcini da trazim, da vidim zasto meni nisu poslali naknadu?

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: povecane porodiljske naknade SA
27.1.2010 10:47:39   
leona81
IZVORNA PORUKA: abh

Ja jos nisam dobila 13. Cini mi se da je neko od vas zvao opcinu nekad prije da pita. Zna li neko koji odjel u opcini da trazim, da vidim zasto meni nisu poslali naknadu?


koliko ja znam tu naknadu dobijes od grada a ne od opcine...


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: povecane porodiljske naknade SA
27.1.2010 11:28:29   
abh
E jeste u pravu si. Zna li neko odakle tamo da pocnem zvati?

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: povecane porodiljske naknade SA
14.2.2010 11:58:53   
H...
cao svima...ovako ja iskreno prvi puta cujem za tu naknadu...ako neko ima voljan da mi malo blize to objasni??? inace sam zavrsila fax i ostala trudna poslije toga tako da nemam radnog staza (ako to ima veze sa tim primanjem)???

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: povecane porodiljske naknade SA
14.2.2010 16:06:01   
leona81
IZVORNA PORUKA: H...

cao svima...ovako ja iskreno prvi puta cujem za tu naknadu...ako neko ima voljan da mi malo blize to objasni??? inace sam zavrsila fax i ostala trudna poslije toga tako da nemam radnog staza (ako to ima veze sa tim primanjem)???


ako si na birou nema veze, nezaposlene majke koje su na birou primaju naknadu ili majke koje su redovni studenti...u opstini nakon poroda se prijavljuje imas sve podatke na prijasnjim stranicama al ti u opstini objasne sta ti sve treba


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu H...)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: povecane porodiljske naknade SA
14.2.2010 16:08:37   
leona81
i plus imas 13 naknadu od grada u 4 opcine u sa

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.2.2010 16:23:33   
abh
Da li je neko dobio 13. naknadu sad u februaru?

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: povecane porodiljske naknade SA
16.2.2010 11:28:17   
H...
hvala leona81

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: povecane porodiljske naknade SA
23.2.2010 22:16:17   
Kivac
u subotu sam nasla obavijest od postara da treba da preuzmem naknadu i ostala full zbunjena jer mi je nedavno donio 120 KM na vrata. Rodila sam u januaru prosle godine sto znaci da mi je to bila zadnja naknada. Odem veceras na postu da dignem pare misleci da sam se ja preracunala za jedan mjesec kad tamo na papiru pise 360. I dalje ja ne vjerujem i mislim se ma to je neka glupost od 3.6 KM user posted image skeptik do kraja. Kad bome dade ona meni 360 KM. Ja i dalje mislim da je neka greska i da ce mi to garant traziti nazad kad shvate da su se presli.

I onda konacno prosurfam internetom i forumima kad fakat smijem u shopping, nije greska user posted image .

Ali moram priznati da sam bila zbunjena novinskim clancima iz kojih se ne naslucuje da se radi o 13. naknadi nego o mjesecnim naknadama ali kakva je situacija cudo smo i ovo dobile.


_____________________________

Nora - Jan 13, 2009
Jan - Apr 14, 2011

(odgovor članu H...)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: povecane porodiljske naknade SA
5.4.2010 13:37:22   
belmac
kakvo je stanje sa 13.-tom naknadom? nešto ste mi se žene ušutile, a s obzirom da mi se bliži taj 13.-ti mjesec interesujem me da li ova 13.-ta stiže ili ne?

_____________________________

Aiša, mamina velika princeza - 1997.
Harun, mamin momak - 2000.
Amna, mala guzara - 21.3.2009.

(odgovor članu Kivac)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: povecane porodiljske naknade SA
5.4.2010 15:52:04   
gvendolina
belmac ja sam upravo to isto pitala na temi porodiljska naknada i zenice kazu da jos uvijek dijele ovu 13-u naknadu...ja sam se vec dala u planiranje kako da je potrosimuser posted image

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu belmac)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: povecane porodiljske naknade SA
27.4.2010 12:04:43   
shejla
evo i ja taman tamo pitala user posted image
je li to dobijaju samo nezaposlene majke ili svi???

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: povecane porodiljske naknade SA
21.5.2010 20:43:17   
sale4
Ljudi dobila sam 9 naknada prva je bila u augustu 2009, a zadnja je bila u februaru 2010 sa naznakom 1/2010, kao i dvije prethodne koje sam dobila u januaru. ništa mi više nije jasno, da li to znači dužni su mi još 3 i da li je to za bebu koja je rođena u maju 2008 ili za bebeu koja je rođena u julu 2009. prosvijetlite meuser posted image

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: povecane porodiljske naknade SA
24.6.2010 12:32:03   
Srculence
Mene interesuju naknade od grada Sarajeva.Ja sam do sada dobila četiri po 220km i ovaj mjesec je nemauser posted image .Ne znam koliko mjeseci daje grad Sarajevo?Znam da od opštine u riješenju piše da je 12 mj.tj godinu dana...ali ne znam jeli to isto vrijedi za ove od grada?

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu sale4)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: povecane porodiljske naknade SA
24.6.2010 13:51:03   
Srculence
Neka mi neko odgovori plizzzz..ko znauser posted image

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: povecane porodiljske naknade SA
24.6.2010 16:50:14   
leona81
IZVORNA PORUKA: Srculence

Mene interesuju naknade od grada Sarajeva.Ja sam do sada dobila četiri po 220km i ovaj mjesec je nemauser posted image .Ne znam koliko mjeseci daje grad Sarajevo?Znam da od opštine u riješenju piše da je 12 mj.tj godinu dana...ali ne znam jeli to isto vrijedi za ove od grada?


? cetiri od grada? ja ne znam za to, znam samo za jednu od grada tj 13tu naknadu


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: povecane porodiljske naknade SA
25.6.2010 0:55:15   
Esmica
IZVORNA PORUKA: Srculence

Neka mi neko odgovori plizzzz..ko znauser posted image

Srculence, to ti mislim niko ne moze odgovoriti,jer je u pitanju nesto skroz cudno.
Rodila sam u septembru prosle godine.Dobila u decembru 220,i u januaru.Onda dva mjeseca nista,onda u aprilu dobila 250 user posted image .
Cudno bas skroz.
Trebalo bi da dolazi godinu dana.Moja prijateljica je redovno dobijala godinu dana.Druga je dobila za sest mjeseci.
Vjeruj,znam puno zena koje su upoznate sa istim,a kod svake razlicito.
Fakat ne znam o cemu se radi i koga bi trebalo o tome pitati.

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *